Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57951) King Unique válasza flash- (#57950) üzenetére


King Unique
titán

Ez ilyen... :DDD
Az ITT lévő frissítéseket kell letölteni és manuálisan telepíteni. Lehet a fölső öt db is megoldja, de lehet mind kell.

[ Szerkesztve ]

(#57952) yanna válasza King Unique (#57945) üzenetére


yanna
őstag

Ez ilyen igazi, jó, magyaros helyzet. :(((

(#57946) movax: Örülök, hogy neked "átment", a hitetlen többiek meg szopívnak tovább.

(#57953) King Unique válasza yanna (#57952) üzenetére


King Unique
titán

Lassan már a Win7 is kezd "ikszpésedni"... :D Utóbbinál annyira xar volt a WU, hogy totál leterhelte a rendszert és sokan inkább letiltották. Előbbinél is megvan azért a gépterhelés (igaz ilyenkor a többinél is), de ez a "végtelen keresés" már egyre gázabb...+ egyre gyanúsabb. ;]

[ Szerkesztve ]

(#57954) Winnie The P válasza yanna (#57943) üzenetére


Winnie The P
őstag

Hm, nem tudom, hogy tényleg volt-e köze hozzá, de leszedtem az elsőt a sorban (ez nem volt még a gépen), restart, majd kb 5 perc után beadta a frissítéseket.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#57956) yanna válasza Winnie The P (#57954) üzenetére


yanna
őstag

Mivel nem csak nálad működött így, egészen biztos, hogy nem véletlen. Szerintem nagyon sokan vannak akik nem írják le ide.
A lényeg, hogy megoldódott. :DD

(#57953) King Unique: Tuti, hogy nem véletlen. Így lenne ötösöm a lottón, mint ebben vagyok teljesen bizonyos. :K

[ Szerkesztve ]

(#57957) flash- válasza King Unique (#57951) üzenetére


flash-
veterán

köszi, úgy néz ki így sikerült!

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#57958) Winnie The P válasza yanna (#57956) üzenetére


Winnie The P
őstag

Ja, egyenlőre. Köszi a helpet. Csak sajna lesz még keddi csomag!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#57959) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

OK,hogy most szar a wu. De, nálam a win anytime upgrade vagy mi a szösz sem műküdik :C Gondolom ezzel lehetne feltenni a 10-est? :F Anyám pancser acer gépén állandóan bombáz a win10-el,itt még értesítést sem láttam.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#57960) Doky586 válasza FIREBLADE78 (#57959) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

"itt még értesítést sem láttam"
Az a JÓ !

(#57961) FIREBLADE78 válasza Doky586 (#57960) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

;] ;] ;] Ennyire jó a 10?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#57962) Doky586 válasza FIREBLADE78 (#57961) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

mondatértalmezés... :N

(#57963) ityam


ityam
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem van hogy tudtok e segíteni abban hogy ha rádugok a gépre egy titkosított külső winyót(truecrypt) akkor ne ajánlja fel a windows, hogy formázza meg?
Miután elindítom a truecryptet már nincs ügyebár gond de ha véletlenül a user aki használja rányom hogy formázza meg akkor fuccs minden adatnak. szóval el kéne tünteni ezt az értesítőjét a windowsnak hogy szeretné megformázni.
Gondolom registryben lehet valahol de nem jöttem még rá hol

(#57964) NEMO1968 válasza SamSem58 (#57948) üzenetére


NEMO1968
őstag

No, a Te géped már egy X akta.
Kifogytam a tippekből, és szerintem nem csak én.
Csökkentett módban rendben van, UBUNTU-val rendben, memtest, prociteszt, HDD teszt nem talál hbát.
Szerintem a hardveres probléma már kibukott volna.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#57965) Kezdő vagyok válasza King Unique (#57880) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Szia!
Én már 3 napja szenvedek vele,de nem jön le semmi frissítés,csak keresi,keresi.....

(#57966) Doky586 válasza Kezdő vagyok (#57965) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem is értem ti ezt hogy csináljátok.. kézzel indítjátok el, és addig amíg nem végez ültök ott és nem csináltok semmit, csak rágjátok a körmötök..? b :DDD

Az én w7 gépeimen nincs ilyen. Automatikusan keresi meg (nem tudom mikor, nem érdekel), automatikusan tölti le, és csak utána szól nekem hogy melyiket telepítse... ezután kiválogatom a W10 vackokat belőle.

Az egyik gépemen a legolcsóbb core5 procival (4430) semmit nem veszek észre a keresés/letöltésből; a netbookon (AMD E450) esetén valóban felmegy 90%-ra a proci, de egy netbooknál ez nem csoda, netezésre van csak használva.. így ott se zavaró

(#57967) quailstorm válasza Doky586 (#57966) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én nem tudom hogy bírod akkor, főleg a netbookon...
Athlon 64 x2 gépen akartam scannelni, 400DPI, elég nagy fájl végeredménnyel. Miutána kb 5 perc alatt végzett az elsővel sikerült felhúznom magam és kilőni az svchostot, amitől megborult a rendszer természetesen.
Aztán tiltottam a Winupdatet a fenébe és el van intézve. Azóta lehet újra dolgozni.
Akkor tudtam meg hogy apám gépe egy hónapja szenved amikor be van kapcsolva és eredmény nélkül.

Scanner programnak kell a két mag 100%-on járatása hogy haladjon is, ArcSoft PhotoStudio.

[ Szerkesztve ]

(#57968) ityam válasza ityam (#57963) üzenetére


ityam
senior tag

Válaszolok magamnak mert felleltem a megoldást.
Lemezkezelőben eltávolítottam a meghajtó betűjelét így nem jön elő az ablak. betűjelet meg a truecrypt ad neki.

(#57969) King Unique válasza Kezdő vagyok (#57965) üzenetére


King Unique
titán

3 napja, az kemény... :Y De nyilván nem érdemes szórakozni vele. Rakd fel EZEKET. Lehet már a legelső is megoldja az első ötből, lehet a többi is kell.

(#57966) Doky586: mondjuk én legutóbb párszor kíváncsiságból megvártam meddig keres... :DDD De persze közben neteztem, kajáltam, TV-t is néztem. Illetve ok, hogy ha nem nyúlsz hozzá, akkor majd megkeresi magától. Csak azzal is az a gond, hogy nem egyből. Illetve nekem a Win7 nem a fő rendszerem és inkább alkalomszerűen használom. Van, amikor kifejezetten csak a frissítés miatt indítom el, hogy túl legyek rajta. Mert ugye az nem jó, hogy komolyabb munka közben tekeri a gépet a WU, a restart miatt cseszeget stb. Illetve, ha normálisan működne, akkor manuális keresésindítás után pár perccel megtalálná, mint ahogyan a Win8.1/10. Csak ugye az a helyzet, hogy mostanában nem így működik...

Amúgy vsz jövő hónapban is ugyanilyen xar lesz, de akkor már nem fogok vele vesződni. Na meg az is milyen má', hogy a most júniusi update oldotta meg, ami ugye most alapból feltelepült. De az hiába van fent, a következő hónapban ugyanúgy tekerni fog és egy júliusi kell majd... Tehát a fenti listából felrakom az aktuális 1 db új frissítést, aztán majd utána nyomok a keresésre. :))

[ Szerkesztve ]

(#57970) King Unique válasza ityam (#57963) üzenetére


King Unique
titán

Ez ilyen TrueCrypt / VeraCrypt + Win7/8.1/10 alatt is, nem tudsz vele mit kezdeni. Maximum azt, amit csináltál, hogy lemezkezelőben elveszed a meghajtótól a betűjelet. Vagy nem az egész külső meghajtót titkosítod le, hanem csak egy részét (konténer). Amúgy ilyen téren nyilván jobb és kényelmesebb az OS beépített titkosítása (pl.: BitLocker, LUKS, FileVault). Valamint külső merevlemezeknél eleve vannak olyan típusok, amiket a mellékelt gyártói programokkal full le lehet jelszavazni, van mindenféle hardveres titkosítást stb.

[ Szerkesztve ]

(#57971) Doky586 válasza quailstorm (#57967) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ha jól értem azt akarod mondani hogy azon ősrégi gépeknél van gond a frissítéssel amik a Win7 előtt jelentek meg. lehet hogy igazad van.. :)

Windows7: 2009 (Sp1: 2011)
Athlon 64 x2: 2005-2008

[ Szerkesztve ]

(#57972) Lauda


Lauda
félisten

Most neztem mit ir a gep updateja es van 17 fontos frissites, ebben bent vannak az elozoek is es 06.14-i is, pedig nem kerestettem, magatol eszlelte.

(#57973) SamSem58 válasza NEMO1968 (#57964) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Igen vannak "csoda masinák" - csak azt nem értem, hogy miért pont nálam... Nekem továbbra is Explorer exe a gyanúm, bár már volt javítva és a DLL Suite sem jelez hibát, de az ablakkezelést is Explorer exe az csinálja. Megkísérelem tokkal vonóval leszedni az E.e-t és újratelepíteni a progiját. Vagy - vagy...

Látom, hogy itt sokan kínlódnak a Win 7 frissítéssel, nem értem a dolgot... ugyanis ezen én is átestem a márciusi újratelepítéskor, de akkor úgyi van eg lehetőség a Windows Update ablakban, hogy frissítési előzmények megtekintése - nos katt arra, aztán, kijelölni a sikertelen frissítést és katt a Frissítések telepítése hibaelhárítás linkre - ha ez megvan bejön a súgó, ahol látható a Win Update javítóeszköze a Microsoft Fix it ha ezt a progit letöltitek és futtatjátok, a probléma megoldódik! De az egyértelműség kedvéért képet is csatolok.

[ Szerkesztve ]

Samsem

(#57974) movax válasza SamSem58 (#57973) üzenetére


movax
őstag

Nekem a Fixit sem működött és csak akkor tudtam frissíteni, ha feltettem a fentebb jelzett pár csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#57975) HREH


HREH
senior tag

Sziasztok!
Lenne egy nagyon furcsa problémám: teljesen újabb összerakott asztali gépre szeretném felrakni a Win7-et. Pendrive bedug, amin rajta van az USB/DVD Tool segítségével rámásolt eredeti ISO.
BIOS-ban átállítom a boot sorrendet, hogy a pendriveról bootoljon. El is indul szépen, majd elindul a telepítő is. Ekkor azonban kiírja, hogy: "Egy CD/DVD meghajtó szükséges eszközillesztője hiányzik. Ha az illesztőprogram hajlékonylemezen, CD-n vagy DVD-n, illetve USB flash meghajtón található, helyezze be a lemezt, vagy csatlakoztassa az eszközt most."
Innen pedig egyáltalán nem enged tovább, csak ha betallózom neki az illesztőprogramot, ami azonban nincs, lévén a gépen még értelemszerűen nincs is operációs rendszer, a pendrive-on pedig csak maga a Win7 van.

Mi a teendő ilyenkor?
Az összes fórumot átnyálaztam, de egyik megoldás sem segített. (dugjam másik USB portba, BIOS-ban USB3-at tiltsam le - ezt mellesleg nem találtam, de ennek szerintem semmi köze az egészhez, mert USB2.0-ás portba dugom)

Egy Asrock H170 Performance alaplapról lenne szó.
Próbáljam meg DVD-re másolni az ISO-t, hátha úgy jó lesz?
Mit javasoltok, mit csináljak?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#57976) dugo_ válasza HREH (#57975) üzenetére


dugo_
veterán

(#57977) SamSem58 válasza movax (#57974) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Vannak kivételek, de alapesetben a Fix it megoldja a problémát, ha nem akkor az MS honlapján kell további megoldás után keresgélni.

Egyébként az a hipotézis sem igaz, hogy ez a probléma csak a régi gépeken fordul elő, ugyanis nekem a tavaly tönkrement 2005-ös Fujitsu Siemens gépen is Win 7 volt, de gond nélkül felment rá és nem szórakozott a Win Update. Ellenben a mostani 2011-es gépem újratelepítésekor az Update csinálta a fesztivált.

Samsem

(#57978) Kékes525 válasza King Unique (#57969) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi a frissítési tippet, működik! Már a legelső segített...

Az Internet Explorer 11-nél megoldották már a widget problémát? Kb 2 hónapja néztem, de még rossz volt, szétcseszte a widgetteket.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#57979) King Unique válasza Kékes525 (#57978) üzenetére


King Unique
titán

A következő hónaptól már vsz én is kizárólag így fogom csinálni, mert arra úgy látszik nem nagyon van esély, hogy normálisan működjön. Még egyszer 1-1,5 órákat pedig biztos nem fogok vele szórakozni... :(((

[ Szerkesztve ]

(#57980) movax


movax
őstag

Az a gondom, hogy amikor alvásból nyitom fel a laptopom (szinte mindig sleepben tartom), és éppen csatlakozik a wifire (és eltelik azért pár másodperc, amíg csatlakozik), ha közben ráfrissítek a FF-fülben megnyitott Facebookra, Server not found-ot ad, és ez így marad akkor is, amikor már rajta van a wifin. Akkor is, ha bezárom és újraindítom a Firefoxot. Internet Explorer alatt is ez a helyzet, tehát nem böngésző-specifikus a hiba. Cache és FB-sütik ürítése után is. És csak a Facebok csinálja ezt, minden egyéb oldal működik. Tehát itt lógok a wifin és nem hozza be a Facebookot. Csak ha újraindítom a gépet, akkor. Találkozott valaki ilyesmivel?

[ Szerkesztve ]

(#57981) FIREBLADE78 válasza King Unique (#57969) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nálam ez a módszer sem jó. WU önálló telepítő elindult,de frissítések keresése a pc felirat megy ezer éve. Nem izgat a frissítés dolog,de pl a minialkalmazások sem mennek. Pl időjárás vagy valutaváltó. Én hülye még pénzt adtam ki érte. :C :W

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#57982) sz.j válasza FIREBLADE78 (#57981) üzenetére


sz.j
nagyúr

Az időjárás és a valutaváltó kb. egy éve nem megy.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#57983) FIREBLADE78 válasza sz.j (#57982) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jó tudni :DD vicc és még sokan az osx-et szidják...

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#57984) Kezdő vagyok válasza King Unique (#57969) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Úgy látszik,hamarabb ki kellett volna írnom a problémámat,mert amikor ki akartam kapcsolni a gépet,egy felkiáltójel jelezte,hogy van frissítés.
Volt is,vagy 13 darab.
Gépbekapcsoláskor pedig először valami registry frissítést írt ki,majd leállítás nélkül újraindult,és most jó.

(#57985) King Unique válasza FIREBLADE78 (#57981) üzenetére


King Unique
titán

Pedig másoknál használt. Ha nálad nem, az adott frissítések felrakása után sem javul meg, akkor passzolom. Az időjárás minialkalmazás nálam sem működik, de az árfolyam elindul és tudok választani + átváltani az egyes pénznemek között. De gondolom már régóta nem frissült, mert kicsit fura értékeket dob...Amúgy lexarom... ott van Win8.1/10-re a 8GadgetPack, ami legalább rendesen működik és többet is tud.

(#57984) Kezdő vagyok: azért 3 nap után még jó, hogy megtalálta... :DDD Most, ha keresést nyomok, akkor lefut pár perc alatt, de a gondolom a következő patch kedden kezdődik minden elölről.

[ Szerkesztve ]

(#57986) Doky586 válasza sz.j (#57982) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A valutaváltó valóban leállt, de az időjárás-t a mai napig használom és működik..

(#57987) tknof1871


tknof1871
őstag

Jó napot kívánok!

Fülhallgatót használok, + asztali mikrofont hangüzenetekhez és Skype-hoz. Hol lehet beállítani, hogy a fülhallgatóban halljam a mikrofont? Azt hiszem a Hangkeverőn ott kellene lennie a mikrofonnak de nincs ott.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#57988) sz.j válasza Doky586 (#57986) üzenetére


sz.j
nagyúr

Akkor Te szerencsés vagy, mert nálam nem működik, íme: [link] és [link]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#57989) Kékes525 válasza sz.j (#57988) üzenetére


Kékes525
félisten

Én ezt használom, nagyon jó.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#57990) HoTaZo válasza sz.j (#57988) üzenetére


HoTaZo
őstag

Én pedig ezt használom. Látom honnan, milyen gyorsan mi érkezik.
Dekorációnak tartom ezeket az időjárás cuccokat.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#57991) Doky586 válasza sz.j (#57988) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nálad is működne, csak tüneti kezelést kell adnod neki 3naponta: asztalon jobbegérgomb Nézet - Asztali minialkalmazások pipa ki,
"c:\Users\nevem\AppData\Local\Microsoft\Windows Live\Services\Cache\Config.xml"
filenak a dátumát a jelenlegire kell módosítani (pl jegyzettömbel megnyit és változtatás nélkül elment), aztán asztalon jobbegérgomb Nézet - Asztali minialkalmazások pipa be, és ennyi: újra működik...

Sajnos az M$ ezen bugot már nem akarja kijavítani.. :((
(vagy eleve szándékosan volt benne)

[ Szerkesztve ]

(#57992) FIREBLADE78 válasza King Unique (#57985) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Egyáltalán nem telepít semmit. Elindul az ablak és megy a zöld csík,hogy keresi a frissítést a gépemen,lol. Dirtywindows fórumon olvastam egy másik lehetőséget,de az sem segített. Nem értem,már nem akarom újra rakni,mindent telepítgessek újra,ááh. Marad így,legalább nem bombáz üzenetekkel,hogy kalóz és van normális háttérkép :D

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#57993) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sziasztok!
Egy kis szakmai segítséget szeretnék kérni!
Ha a Windows (vista) feladatkezelő azt jelzi, hogy szabad memória 25MB
Viszont legalul ahol írja hogy folyamatok, CPU használat, illetve hogy Fizikai memória, és ott pedig azt írja hogy 75% akkor most végülis mennyi szabad memória van még a rendszernek? :F 25MB vagy a tényleges összekapacitás 25%-a? :U
A gyorsítótárazott-hoz még azt írja hogy 500MB, de nekem valahogy sehogy sem áll össze...
A rendszerben 1,5GB memória van... Oké megértem én hogy 25MB van szabadon, de akkor miért írja azt a Fizikai memóriára hogy 75%-a foglalt?
Illetve, ha jól tudom, az Indexelt memóriából tud felszabadítani ha kell még plusz memória, de akkor meg azért nem értem, mert ha az 500MB indexelt memóriát szabaddá tudja tenni. az a teljese memória 33%-a és nem pedig a 25%-a...
Szóval akkor hogy is van ez? :B

(#57994) jacint78 válasza bacsis (#57993) üzenetére


jacint78
addikt

Akárcsak a szovjetunió. Nem megérteni, hanem hinni kell benne. :D

type your text here..

(#57995) bacsis válasza jacint78 (#57994) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

na de melyiknek? :DDD a 25MB szabadnak, vaaaagy a 25MB+ ha kell esetlegesen felhasználható 500MB gyorsítótárazott, a szabad vagy pedig a 75%-os terheltség jelzőnek ami alapján cirka 375MB a szabad mert annyi a fent maradó 25%? :DDD :B

(#57996) brd válasza bacsis (#57993) üzenetére


brd
nagyúr

Vista óta a szabad memória csak a tényleg semmire sem használt memóriát jelenti (Free sor, itt egy egészséges és hosszabb ideje használt asztali rendszernél párszáz MB szokott lenni). De van egy gyorsítótárazott rész, amit felszabadít, ha szüksége van valaminek memóriára, ezt látod Cached-ként. Amit alul ír, Physical Memory-ként (foglaltnak) az a teljesből levonva a Free+Cached(utóbbinak egy része csak, lásd köv. mondat), ezt lehet felhasználni RAM-ként. Van azonban a Cached-nek egy olyan része is, amit mégsem tud odaadni bármikor teljes használatra, ez minimum a még ki nem írt részek (ezt a Resource Monitorban meg tudod nézni), mert a többit bármikor el tudja dobni, ezt viszont még ki kell írni a háttértárolóra.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#57997) bacsis válasza brd (#57996) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ahha, szóval ténylegesen a memória az esetemben 75%-os terheltségen van, ami cirka 375MB-ot jelent, és akkor azért nem 66%-os terheltséget mutat mert nem tudja használni a teljes cahcelt memóriát?! ez a lényeg akkor?

(#57998) Nestor16 válasza dugo_ (#57670) üzenetére


Nestor16
senior tag

Köszi a helpet, még csak most csinálnám meg a GRUB-ot, de az auto konfigurációval nem jártam sikerrel. Ugyanúgy kérdezés nélkül a Win 7 töltődik be. Próbáljam meg még egyszer vagy advanced móddal próbálkozzak?

Üdv, Dávid

(#57999) dugo_ válasza Nestor16 (#57998) üzenetére


dugo_
veterán

Hát én konkrétan tegnap is sikerrel használtam a grafikus felületű boot-repairt, a sima vezetett Recommended repair opciót használva. Nem lehet, hogy eltoltál valamit?
Amikor kéri, hogy másolgass ezt-azt új terminálba, ott az első parancs után kétszer kell enter, amikor az eleje lefut, vagy amikor ki kell választanod a lemezt, amire megy a grub, ott rendesen megcsillagoztad space-szel a rendszervinyót?

(#58000) yanna válasza FIREBLADE78 (#57992) üzenetére


yanna
őstag

A KB akármit csak leállított WU mellett lehet telepíteni. Így tettél? Mert egyébként valóban nem történik semmi, csak a bitkolbász szaladgál.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.