Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32359) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Sziasztok!
Nemtudjátok miért fagy meg a windowsom kb 1-2 mpig? majd újra megy, de az egér bent marad az aktuális helyzetben (Például ha tölt, akkor kör alakú marad, Ha betűn volt akkor az írásnak a kurzora marad stb stb.)
+ Valamiért böszme lassan telepíti a .msi alkalmazásokat. (Win 7 Ultimate SP1 x64-em van 1 hetes) Pl a skype félóráig települt. Ezek miatt raktam újra de ugyan úgy jelentkeztek a hibák. Előtte WIN 8 x64-em volt. és miután meguntam, vissza álltam a win 7re. Akkor kezdte el csinálni a lassú telepítést. A fagyás mg kb 1 hónapja. Elsőnek Firefoxra gondoltam meg az Adobe flashre, de ugyan ez van Chromenál és windowson belül. A Procim fx8320 a ramom Samsung 4GB DDR3 1333mhz kb 3 éves és semmi baja. a HDD-m is tökéletes. Légyszi segítsetek. Itt a hiba a videóban

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.