Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58201) mpo válasza radi8tor (#58193) üzenetére


mpo
veterán

És tegyük hozzá, hogy ez egy valós veszély lehet, mert nagyon sokaknak húzódott rá az ízületeire az oltás.
Nekem már az első 3 Pfizer is nyaggatta a bal vállamat, de mégis mentem a negyedikért.
Djokonak elküldeném a Kóbor, Csollány (meg sok más is lenne) temetéséről a képeket, hogy mi várhat az oltásellenesekre.

#58184 Parci
Csak egy szó maradt ki.
a világ EGYIK legjobb teniszezője helyett
Bjorn Borggal (stb.) nem játszhat, tehát nem tudjuk.

Ha érted, akkor már elavult.

(#58202) pjen válasza mpo (#58201) üzenetére


pjen
félisten

Vagy inkább a" jelenlegi "maradt ki.

(#58203) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Most hivtak a teszteles ugyeben, es holnap lesz elvileg pont ott ahol tegnap is voltam, egy kulso kontener a rendelo mellett. Szoval 2 napot kell varni a tesztelessel, plusz ki tudja hogy mennyit az eredemenyre. Nem csoda hogy ennyire terjed, ha ilyen lazara van engedve a teszteles. Remelem, nem egy egyszeru gyorsteszt amire ennyit kell varni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#58204) pjen válasza perempe (#58198) üzenetére


pjen
félisten

Egyébként nagyon jó példa erre Erdei Zsolt. Akárhányszoros világbajnok, az USA ban mégsem kellett, mert nem volt látványos a bunyója.

(#58205) Rive válasza Tigerclaw (#58203) üzenetére


Rive
veterán

Az első kör az 'hagyományosan' egy gyorsteszt. Ha a gyorsteszt negatív, akkor küldenek PCR-re mintát.
Előtte tényleg ne egyél-igyál semmit néhány órán keresztül, illetve tesztelés előtt érdemes néhány öblöset felköhögni tüdőből, hadd terüljön belül az anyag.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#58206) mpo válasza pjen (#58202) üzenetére


mpo
veterán

A teniszben sem lehet kijelenteni senkiről, hogy minden idők legjobbja, ahogy a súlycsoportoktól függetlenül ki a legjobb a boxban, akár most, akár bármikor.
Az, hogy voltak, vannak kedvenceim (Borg, Federer), az csak az én véleményem marad.
Azzal nem vagyok kibékülve, hogy igen sokan "Sir" lettek, Stephen Hawking meg nem.
Carl Sagant meg elfelejtik vagy azt se tudják, ki volt.

Ha érted, akkor már elavult.

(#58207) Parci válasza emvy (#58189) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az elvet értem, azzal nem értek egyet, hogy egy bármilyen oltás ilyen kategória

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58208) Parci válasza perempe (#58198) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem igazán értem, hogy mit akarsz kihámozni ebből. nyilván novaxszal még izgibb lett volna, de azért az a döntő remek volt, annál nincs feljebb. ergo nincs igazad.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58209) Mr K válasza Parci (#58188) üzenetére


Mr K
senior tag

Nem különösebben követem a teniszt, de mintha a sajtó azt írta volna, hogy Medvedev ügyetlen volt (neki kellett volna papírforma szerint nyernie a tornát.) ;]

Amúgy szerintem ha az indulók körét sporton kívüli körülmények korlátozzák, az mindenképp levon az elnyert trófea értékéből. Mennyit ér pl. egy a moszkvai olimpián szerzett aranyérem?

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#58210) pjen válasza mpo (#58206) üzenetére


pjen
félisten

Azt, hogy minden idők EGYIK legjobbja mért ne lehetne.Ez egy gyüjtő fogalom. Azt nem lehet kijelenteni, hogy Ő a legjobb, nem volt, nem van és nem lesz nála jobb.

(#58211) Parci válasza pjen (#58202) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

vagy inkább semmi sem maradt ki, mert a hangsúly a mondat második felén volt (tök mindegy, hogy mi nem lesz valaki... tök mindegy, hogy én a világ egyik legmagasabb vagy a legmagasabb embere nem leszek :DDD)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58212) Ringman


Ringman
nagyúr

[link] - vö. hangos kisebbség

(#58213) pjen válasza Parci (#58211) üzenetére


pjen
félisten

:D :DD :DDD :C

(#58214) balojazz válasza Parci (#58171) üzenetére


balojazz
tag

Hát igen. Védekezést a veszélyhez kell igazítani, ugye.

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

(#58215) mpo válasza pjen (#58210) üzenetére


mpo
veterán

Ezt írtam, hogy az EGYIK kimaradt.
#58201

Ha érted, akkor már elavult.

(#58216) #86564352 válasza radi8tor (#58193) üzenetére


#86564352
törölt tag

Fél az oltástól, hogy elrontja a testét a profi teniszhez, oltás nélkül nem tud profi versenyre menni. Érdekes logika tőle.

Ha valamilyen racionális magyarázatot próbálsz gondolni róla, ne tedd. Csak nézz utána miben hisznek! ;]
Novak Djokovic: I’m not anti-vax but will sacrifice trophies if told to get jab
Nem tudom mennyire követted a róla szóló cikkeket, posztjaikat. A felesége posztolt olyat 5G okozza a vírust, Novak úgy tért át gluténmentes étrendre, hogy egy kuruzsló doktor egy szelet kenyeret tartott a hasa fölé és Novak érezte ez tényleg rossz, a sérült könyökét rutinműtét helyett vizes simogatással akarta otthon meggyógyítani, a boszniai piramis misztikus energiát ad neki, az apja teljesen nyomja a messiás, szabadságharcos szöveget.
Nem értem, akik ilyenekben hisznek miért is használnak okostelefont hiszen ők mondják sátáni wifi és 5G, miért utaznak magánrepülővel amivel többszörösen rombolják a környezetet, félnek a "kemikáliáktól" közben annyira iskolázottak, hogy nem tudják a félelmetes nevű nátrium-klorid = konyhasó

Welcome to the Wacky World of Novak Djokovic... and his equally wacky wife!

Sok természet guru celeb van, akinél a covid oltás kapcsán végleg leszakadt az ékszíj, önjelölt szakértők lettek, önjelölt alkotmányjogászok, önjelölt szabadságharcosok. Pl. a holland modell Doutzen Kroes is gyakorlatilag visszavonult, mert oltás és maszk nélkül nehéz utazni, rendezvényekre menni és a posztolt kínos baromságai miatt cikivé vált. [link] (a hangos antivaxx kisebbség számára pedig hőssé)

[ Szerkesztve ]

(#58217) Kékes525 válasza t72killer (#58186) üzenetére


Kékes525
félisten

Rajta vagyok és menne is, mert abban tényleg profi vagyok, de ahhoz mozogni kellene. Mozgás nélkül szinte szó szerint semmit sem szabadna ennem, hogy jelentősebbet fogyjak. Ráadásul mozgás nélküli fogyás nagyon legyengíti a szervezetet. Úgy érzem hogy egy ördögi körbe kerültem.

Sir Pocok

Nálam is segített valamelyik ablációm alatt. Az ablációt nem lehet fibrilláció alatt végezni, mert nem tudják megtalálni a kritikus, ablálni való pontokat.

morgyi

A 3. után is van PF-je? Ha igen, akkor tervezi a 4.-et?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#58218) Sped válasza Parci (#58177) üzenetére


Sped
aktív tag

Nem is ebben a rendszerben reménykedem ebben, hanem egy másikban. :)

#58179 Krinyo A kórházban lévők és a lélegeztetősök száma 2-3 héttel elcsúszva jelenik meg. Elvégzett tesztek számához képest is meredek a visszaesés esetszámban.

#58185Mr K Köszi, ez a szakemberek szerinti besorolás, én próbálok Orbán agyával gondolkodni, azért írtam az 1000 körüli számot. Az 50 és 1000 között elég nagy a különbség ahhoz, hogy simán be merjük vállalni. Tippre egy hónap múlva, még a választások előtt be lesz dobva a maszviselés kötelezőségének eltörlése hangulatjavító intézkedésként, mellé a "legyőztük a járványt" kommunikációval.

[ Szerkesztve ]

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#58219) Parci válasza Sped (#58218) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"Tippre egy hónap múlva, még a választások előtt be lesz dobva a maszviselés kötelezőségének eltörlése hangulatjavító intézkedésként, mellé a "legyőztük a járványt" kommunikációval."

:K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58220) mpo válasza Sped (#58218) üzenetére


mpo
veterán

"legyőztük a járványt"
Már ötödször.
Ezt a dumát csak az egybitesek eszik meg.
Volt olyan év, hogy háromszor volt világvége.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#58221) emvy válasza Parci (#58219) üzenetére


emvy
nagyúr

Kovetkezokeppen: Viktor a penteki radioadasban bejelenti, hogy 'eros nyomast gyakorolt ram Brusszel, hogy tovabbra is tartsam felelemben a magyar nepet, de mi magyarok szeretunk a jozan paraszti eszunk utan menni'.

while (!sleep) sheep++;

(#58222) Krinyo válasza Sped (#58218) üzenetére


Krinyo
senior tag

Azért stagnál magas szinten a szennyvízben is az örökítőanyag. Nincs sajnos itt még visszafordulás egyelőre.

(#58223) IG55 válasza emvy (#58181) üzenetére


IG55
senior tag

hogy az emberektol elvegyuk a dontes jogat a sajat testuk felett

Megkérdezném azt, aki ilyen hülyeség mögé bújik, hogy mit gondol olyankor, amikor bevesz egy bármilyen gyógyszert, vagy a közértben megveszi a nem kevés mesterséges adalékkal ellátott élelmiszert. Olyankor számít-e, hogy tulajdonképpen feltétel nélkül viszi be a testébe azt, amit a gyártó beletett?

(#58224) emvy válasza IG55 (#58223) üzenetére


emvy
nagyúr

?

Valamit felreertesz szerintem.

while (!sleep) sheep++;

(#58225) t72killer válasza radi8tor (#58193) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"nagyon sokaknak húzódott rá az ízületeire az oltás."

:F

#58199: én is erre tippelek. Bio-ezo-homeo vonal.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#58226) IQfályter


IQfályter
tag

Na eddig tartott az öröm már ami a gyógyulast illeti. Terhelés hatására úgy megfájdultak megint a térdeim azt hittem bekakkantok. :(

(#58227) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Koronavírus: megérkeztek a legfrissebb szennyvízadatok, mi folyik a megyékben?

Szerintem nagyon sokan nem jelentkeznek tesztre sem, megoldják okosan. Hogy ez kinek mit jelent az már más kérdés.

A számok részben egyfajta illúzió részei. A szennyvízadatok elvileg csak tudományosan mért számok és eredmények. Hogy melyik számok hatnak illúzióként, az más kérdés (napi adatok, szennyvízadatok stb). Ha sokan át is esnek könnyen kitudja hány embernek lesz gond utána a szívével, vérkeringéssel, stb. utólag. Az egyetlen amit tudunk, hogy a tüdőre nem megy rá úgy, de hogy másra se? - azt igazán nem.

Szennyvízadatok elvileg ~2-3 hétre előre jeleznek. Ez alapján érdemi csökkenés nem lehetne. Lehet, hogy már dolgozik a háttérben az omikron 2.0? (tényleg, arról régen jött hír - utolsó infó csak annyi volt, hogy mo-n is találtak többet -, azt gyors tesztek még kevésbé mutatják ki, nem)

[ Szerkesztve ]

(#58228) Rive válasza Soulfly842 (#58227) üzenetére


Rive
veterán

...a tüdőre nem megy rá úgy...

Faxtudja, mit csinál ez a x@r. Majd' egy hónapja, hogy elkaptam, és még mindig nem százas a tüdőm.

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#58229) t72killer válasza Soulfly842 (#58227) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"megoldják okosan."

Sztem is, itt is ezt figyeltem meg, és őszintén, meg is értem. Ki engedheti meg magának, hogy 10 napot családostul otthon üljön :F ? És mindezt mondjuk fél éven belül 3adjára? Van oltás, működik is, érzékenyebb alkatok 4-5 adagot is felvehetnek - kit is védünk akkor a bezárkózósdival?

#58228: lehet még megkésett deltád volt :( . Kicsi rá az esély, de nem lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#58230) Soulfly842 válasza Rive (#58228) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ha visszaolvasol, hogy mit csinált velem, akkor én is ezt mondom. A negatív teszt utáni ájulás/összeesés után így ~ 4nappal is szédelgek, lehajolni félve merek, mert megszédülök, fájnak az ízületeim/izmaim. Általában lendületesen csinálok mindent, de most iszonyatosan tudatosan odafigyelek, hogy elkerüljem a gyors mozdulatokat is...

Párom is beteges volt, neki a köhögés és a torokfájás robban be sokszor, de szerencsére az elmúlt két napban már a pulzusa nem lőtt ki (vasárnap ragaszkodott a nyugodt főzéshez; egyszer szólt, hogy mérjünk már egy pulzust 139 volt nyugalmi helyzetben (úgy, hogy neki mindig brutálisan alacsony a pulzusa!))

A mellkasunk nekünk sincs rendben, nekem az egész mellkasom nyom, feszül, szinte ég; neki inkább szívtájékon(sürgősségin az ekg-m jó volt, a vérkép más tészta; korábban írtam róla).

Nála fejfájás nem volt, nálam sűrűn, most már inkább brutális tompaság és tarkó fájdalom maradt és a vállaim nyomnak szinte le még mindig (vérnyomás átlagos, pulzus nyugalmi szinten 84-95)

És olyan kócsagos vagyok fejben, mint az állat.

Tegnap nagyon megijedtem, mert zsibbadtak az ujjaim és az ajkaim, rágugliztam, hogy ez mit is jelenthet és elképedve inkább azonnali kényszerpihenésre fogtam magamat.

Alig várom, hogy menjünk kardiológushoz egy kivizsgálásra. Márc. 4. (a körzeti orvos is azt javasolta, hogy valósabb képet látnak majd ~ 2 héttel a negatív teszt után)

[ Szerkesztve ]

(#58231) Parci válasza Rive (#58228) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tényleg a fax tudja. a vakcinainfó csoportban egyre többen írják, hogy egy kör igazolt pozitív nátha a gyerekeknél, majd egy hónapon belül egy odab.szósabb, magas lázas, köhögős kör. és a doki annyit mond, hogy "normális, az omikronnál ez nem ritka".

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58232) Soulfly842 válasza t72killer (#58229) üzenetére


Soulfly842
addikt

Én értelek, de azzal, ha mindent elengedünk, akkor egy dolgot érünk el mindössze: Nem csak afrikában és néhány helyen lesz már vírustenyészet, mutációk végeláthatatlan változata - hanem világszerte. Ez sokkal nagyobb kockázatot jelent, mint egy rövidke örömködés :( Nekem az a véleményem, hogy jelenleg erre tartunk.

(#58233) Parci válasza Soulfly842 (#58232) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

katonai diktatúrákat és pár bezzegországot leszámítva ezt már nemigen lehet megfogni szerintem. elment minden hajó. :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58234) Soulfly842 válasza Parci (#58233) üzenetére


Soulfly842
addikt

Én ezt is megértem, de ha jobban terjed, még több embert érint (akár passzívan minimum több zízszeresét), akárhogyis, ez a mutációk számát nem fogja csökkenteni - és nem mind lesz ilyen enyhe; s az se kizárt, hogy a lassan révbe érő omikron oltás se lesz olyan kelendő - akkor majd azt nézzük, hogy melyik állhat közelebb alfa-oltás, omikron oltás? Mit adjanak ismét kilóra az egyre kisebb oltási hajlandóságot mutató emberek körében?

Az oltásokat se fogják sokan viselni a végtelenségig, s ha a maszkokat se - amég szükségelt - akkor itt a gond mértéke, nem hogy csökkeni fog hosszútávon, hanem... Persze, bízzunk benne, hogy lesz egy igazán jó nagy bő félévünk majd, de attól többre nagy szerencsével sem lehet most számítani.

[ Szerkesztve ]

(#58235) Ringman válasza Parci (#58233) üzenetére


Ringman
nagyúr

még mindig aktuális:

The Plan to Stop Every Respiratory Virus at Once
The benefits of ventilation reach far beyond the coronavirus. What if we stop taking colds and flus for granted, too?

(#58236) t72killer válasza Soulfly842 (#58232) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha x annak rendje's módja szerint karanténezik, elkapod y-tól. És y-nak még nem is kell Gődényista maszkégető antiteszter kamionosnak lennie. Mennyi is az r0? Kb 10. Mennyi tünetmentes van 10 emberből? 3-4. Gondolom ebből már sejted. Továbbgondolva még abban a dőlt betűtípusban is marad +potenciál a vírus számára.

Röviden: a hazmatban flangáló 100méterenként tesztelgető, többmilliós városokat barrikádozó Kínának max 4 hetet adok a totális országos járványig.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#58237) Tigerclaw válasza Soulfly842 (#58227) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Amennyire megnehezitik a tesztelest, nem csoda, hogy az eredmenyek es a valosag kozott nagy a kulonbseg.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#58238) Rive válasza Parci (#58231) üzenetére


Rive
veterán

Nem tuti, hogy ugyanaz a cucc a második kör is :(
Immunity debt
Találgattunk erről már valahol visszafele.

Mondjuk nekem speciel nem erről van szó, nincs semmi második kör. Csak épp nem vagyok százas, még most se :( És nem gondoltam volna, hogy ez még mindig az 'olcsón megúsztam' :W

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#58239) Rive válasza Soulfly842 (#58230) üzenetére


Rive
veterán

Ez elég sz@rul hangzik :( Jobbulást!

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#58240) kolopele válasza Soulfly842 (#58230) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az egyik barátom ugyanígy járt, a semmiből felmegy a pulzusa 140 - re, a szemei vérben forognak, pedig úgy nézett ki rendbe jött a delta után, be is volt oltva két Pfizerrel. Most megint ez van nála. Most képzelj el egy életerős, fáradhatatlan, akár 24 órán át is keményen dolgozni tudó embert, és szorozd meg kettővel. Ez volt ő. A covid miatt mindez megváltozott, és az benne a legrosszabb, hogy két oltás mellett. Kórházba kellene mennie, de nem tud, mert covid van. Az omicron vagy elérte vagy nem, azt már nem is nézte meg. Nekem minden ízületem fáj napok óta, azok amelyek eddig is fájtak néha, a jobb karom szinte használhatatlan fizikai dolgokra mert egyfolytában fáj az ízület a csuklómban, plusz a szédülgetés sem akar normálisan helyre állni. Én nagyon oltáspárti vagyok (rokonaim miatt főleg), de kezdek olykor meginogni.

[ Szerkesztve ]

(#58241) Chesterfield válasza Soulfly842 (#58234) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Ezt én nem értem. Mintha szivességet tennének az emberek azzal, hogy beoltatják magukat.

(#58242) mpo válasza Soulfly842 (#58227) üzenetére


mpo
veterán

Azért ide még nem sikerült kitenni, az 5. hét a legfrissebb!
https://www.nnk.gov.hu/index.php/koronavirus/szennyvizvizsgalatok
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#58243) Kékes525 válasza mpo (#58242) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez nem ugyanaz, mint az 5. heti? Mivel az eredmény tök egyforma.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#58244) koncsik válasza Kékes525 (#58243) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mai dátumú... a FB-on publikálják, csak később a saját oldalukon :W
(This is the end of the world as we know it - nekem)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#58245) Soulfly842 válasza Chesterfield (#58241) üzenetére


Soulfly842
addikt

Semmi ilyen nem volt benne, matematikai szükségszerűség és az, hogy emberek egyre inkább kiszolgáltatottnak érzik magukat ezzel szemben. Az írásomban nem volt minősítés senkire, hanem csak egy tendenciát írt le objektíven, ami biztosnak tűnik.

#58240kolopele

Nekünk folyamatosan, az otthonunkból még nem is nagyon tudunk most menni sehova. Nem félelem, hanem objektíven megvizsgálva: rizikós.

#58239Rive

Köszi!

(#58246) kolopele válasza Soulfly842 (#58245) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ez az látod, én is attól félek, mi van, ha elkap egy olyan jellegű szédülés mint pár hete kétszer is, amikor szó szerint visszaestem az ágyba felkeléskor, csak éppen autót vezetek és a család is ott van?
Az elsőnél fél napig tartott, még el is voltak gyengülve a lábaim, a másodiknál már csak egy visszazuhanás volt. Azóta inkább lassabban csinálom, nem ugrálok csak úgy mint egy nikkelbolha :) Mondjuk azért ezek a frontok sem semmik, szerintem közre játszanak azok is nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#58247) t72killer válasza kolopele (#58246) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A szédülés az agy O2 ellátásával lehet kapcsolatban, ha max 1-2órákat vezetsz, ülve nem hiszem, hogy kibukna. Inkább a felállva az ülésből :F

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#58248) koncsik válasza t72killer (#58247) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nagyon sok mindennel lehet kapcsolatos a szédülés, csak óvatosan ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#58249) Soulfly842 válasza kolopele (#58246) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nekem amióta az ájulás/összeesés volt idegrendszer/izmok szintjén érzem, hogy fáj minden végtagom.

Szerintem ez nekem nem fronkon múlik, hanem masszívan folyamatosan xar. :(

Ma úgy terveztem - hogy ha még nem is mozdulok ki, de dolgozok - nem sikerült. holnap viszont ~70 km-es utat nem tudok már kikerülni.

[ Szerkesztve ]

(#58250) Rive válasza Soulfly842 (#58249) üzenetére


Rive
veterán

..holnap viszont ~70 km-es utat nem tudok már kikerülni....

Ez nekem így távolról elég rossz ötletnek tűnik.
Nem tudom mi a terv, de minimum arról gondoskodnék, hogy ne egyedül menjek.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.