Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58601) syberia válasza Parci (#58598) üzenetére


syberia
veterán

A második hullám idején még nem voltatok ennyire szkeptikusok :P :N

Most már 95%-on érzem magam erőnlétben, megyek egyet járni. Persze szigorúan orvosi javaslatra teszem, előbb beszéltem vele. Ja és szedni fogom a javaslatára az Aspirin Protectet.

(#58600): Őszintén szólva már nem tudom követni a variánsok hadát, úgy tűnik a kovid tesztek is kezdik feladni a küzdelmet velük :DDD

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#58602) t72killer válasza Vesa (#58599) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A kemó tökéletes analógia. A molekula hasznos, de dolgozni kell rajta. Nem értem, hogy 0 perctől kezdve miért nem kattantak rá erre az irányra? Inkább hagyták, hogy a tablettázó konteó elharapódzzon. A tablettás kísérleteknek annyi az értelme, mintha a lábujjközbe kent ciszplatin hererákra gyakorolt hatását próbálnánk kutatni.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#58603) Vesa válasza syberia (#58596) üzenetére


Vesa
veterán

"de talán magasról sem, nem tudom mert nem mérettem."

Azért az megvan, hogy minden terápia első lépése a diagnózis és a tesztelések elvégzése? Ha fogalmad nincs a D-vitamin szintedről, akkor mire alapozod a "terápiádat"? Komolyan kérdezem, most függetlenól attól, hogy ki mit gondol az alkalmazott D dózisról.

Mert ez így nekem olyan, hogy mondjuk fogalmam sincs a vérnyomásomról mert nem mértem meg, de azért kezelem valamivel, mert hiszek benne, hogy az nekem jó.

A tudomány a valóság költészete!

(#58604) kolopele válasza Dottorei (#58594) üzenetére


kolopele
nagyúr

A Coldrex nagyon jó gyógyszer, amennyiben lázad van, orrdugulásod, fejfájásod. Fő hatóanyaga a paracetamol, ami a legbiztonságosabb hatóanyag, ha előírásoknak megfelelően alkalmazod. Ha csak a fejed fáj akkor elég a Panadol is.

(#58606) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

nálunk is műsor van, két irányból közeledik a futárszolgálat: gyerkőc iskolabuszának fele covid miatt karanténban, asszony melóhelyén 50ből kb 10. Várjuk a további fejleményeket :R .

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#58607) spileraaa válasza Parci (#58591) üzenetére


spileraaa
senior tag

Értem viszont ha többi teszt is evés közben készült bőven régebb óta az és az előző teszt lehetett fals negatív

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#58608) Parci válasza syberia (#58601) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a második hullám elején még zéró infó volt, csak anekdotikus dolgokra lehetett támaszkodni. cink, szelén, kvercetin, c és d nem árt, maximum a pénztárcádnak. azóta azért tudható, hogy cserébe nem is használ, csak ha hiánybeteg vagy.

tudod, ahhoz képest, hogy tudományos cikkeket bújsz, nem úgy tűnsz, mint aki érti, hogy hogy működik ez. ha valamit egyre többen mondanak, igazolnak tudományos téren, akkor az nem "a mindent elnyomó mainstream", hanem a konszenzus. ivermectinileg is. az még egy nagy nulla, hogy az ember talál egy-két tanulmányt valamire, van kb. mindenre is. pláne, ha azért talál, mert igazolni akarja a prekoncepcióit. csak a covidnál láttuk, már, hogy ivermectin, hogy méz+feketekömény, hogy cink, hogy famoditin, hogy melatonin, hogy d-vitamin. anyám, borogass :W

és mielőtt a saját példádon igazolod magad számára egy elemű mintából, hogy lám-lám, működik (egyáltalán koronás vagy? van pozitív teszt?), jelezném, hogy lófaszt nem szedett egyikünk sem a koronára, és még annyi tünetünk sem volt, mint neked.

annak örülök, hogy jobban vagy! annak kevésbé, hogy újult erővel hozod az agyrémeket.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58609) Parci válasza spileraaa (#58607) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bármi lehet. egy pcr-t például némi evés-ivással nem igazán lehet negatívba tolni, ha amúgy tele vagy vírussal. inkább akkor számítanak ezek, ha határeset vírusmennyiség van benned.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58610) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

Van valaki, akinek van hvg360 előfizuja? Nincs esetleg benne hyperlink, ami valami rendes honlapra visz?
Vagy esetleg kimásolni tudná valaki, aki tudja olvasni?
(érdekelne, de az eleje csak felütés, ráadásul nem is tűnik túl szakmainak a bevezető)

https://m.hvg.hu/360/202207__posztcovidszindroma__orosz_rulett__allandostressz__masodik_menet

(#58611) Z.É.T. válasza Parci (#58608) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Nem akartam addig vitázni syberia-val, amíg meg nem gyógyult (minimálisan sem akarnám elvenni a hitét, mert az is fontos szerepet játszhat), de én meg ugye a tiédnek pont az ellenkezőjét hoztam már, hogy a második hullámtól az ismerőseim többsége (60-70%-a saccra) tömte magába az összes ajánlott szert. (mínusz horsepowermectin)
És így lett csomó elhunyt és mégcsomóbb longos közöttük, előtte makk egészséges fiatal is.

Szóval, ja, ez nettó szektáskodás, nem kérdés.
Másrészt az is nagy félreértés lehet, hogy ha van 10 czucc, ami önmagában különböző tanulmányok alapján 11%-kal csökkenti a bármit, az nem úgy működik, hogy akkor a 10 szorozva 11-gyel = 110%-ban csökkenti azt. Lehet, hogy ugyanúgy 11% marad, mert ugyanazoknak segít, akiknek az egyik segített. Például annak, akinek valamilyen hiánybetegsége volt.

Mindegy, ezek olyan evidenciák, hogy egy közepesen értelmes 16 éves is elsőre érti. És nem hiszem, hogy ő nem érti, szerintem csupán védekezési mechanizmus. Vagy f@sztuggya.

Végül azért írtam le és nem tartottam magam az "ígeretemhez", mert 40 éves kor alatt egy omikronnal eleve van ~99.4% esélye, hogy túléli ~95% esélye, hogy könnyű tünetekkel esik át és mittudomén, 85% esélye, hogy nem lesz poszt-covid sem.
Mézespuszedli, halványzöldtea, fermentált pálpusztai és féreghajtó nélkül is.

Úgyhogy ebben az egy elemes mintában csak veszíthet, mert ha simán, szövődmények nélküli könnyű lefolyású lesz, az az alap, nullát fog bizonyítani bármelyik hatékonyságáról, ellenben, ha picit jobban meggyötri, az simán bizonyítja, hogy egyik sem jolly joker külön külön és együtt sem.

(remélem a kápikirály haverunk is érti, hogy ha a hagymaszag nem százas, akkor biza őt sem védte meg teljesen a saját hite és életmódja, hiába is próbálja elsumákolni a kvázi kognitív disszonanciát)

Uff.

(#58612) kolopele


kolopele
nagyúr

[link]
Kár, hogy a tapasztalatok mást mutatnak kissé az enyhe lefolyással kapcsolatosan.

[ Módosította: Parci ]

(#58613) Ringman válasza Z.É.T. (#58610) üzenetére


Ringman
nagyúr

nincs benne link.

(#58614) Ringman válasza kolopele (#58612) üzenetére


Ringman
nagyúr

aki immunitásról beszél 2022-ben, az nem tudom hogy milyen rendezvényen van.

(#58615) Parci válasza Ringman (#58614) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

én sem tudom, egy hónap különbséggel újra covidosak a gyerekek, teljes agyfasz van igazából az isioviban errefelé

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58616) t72killer válasza kolopele (#58612) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"széleskörű immunitás" - vs a ba.2 simán felül fogja fertőzni az ex ba.1-eseket. De igaz, lehet ez is lemegy májusig, csak nem feltétlen lesz #enye sétagalopp.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#58617) Ringman


Ringman
nagyúr

[link]
BA2 is much more aggressive than anything —both pink and green below are BA2 — but the green H78Y subtype of BA2 extra aggressive it seems. Meanwhile BA1 old Omicron near extinct in

(#58619) t72killer válasza Ringman (#58617) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Define agressive?

Gyilkol vagy csak terjed?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#58620) Ringman válasza t72killer (#58619) üzenetére


Ringman
nagyúr

terjed.

(#58621) t72killer válasza Ringman (#58620) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az önmagában nem kapitális bűn, csak enyhe legyen.

Nagyon jó lenne már valami variáns-speckó gyorsteszt, kíváncsi vagyok mi terjeng körülöttünk/mit hoznak házhoz.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#58622) Rive válasza t72killer (#58621) üzenetére


Rive
veterán

Gyorstesztileg nyugit most már csak valami abszolut kombó hozna, egy húzóra minimum négy-öt gyakoribb 'megfázás' kimutatásával. :(

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#58623) Ringman válasza t72killer (#58621) üzenetére


Ringman
nagyúr

rt-lamp eljárás elvileg jó lenne erre (az sem otthoni), de nem terjedt el.

(#58624) t72killer válasza Rive (#58622) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hátigen, engem az is érdekelne, ha rhino vagy influenza - függetlenül attól, hogy nem valami népirtós sztoriba csöppenek.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#58625) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

The Faripinavir must flow - He who controls the Faripinavir controls the Universe:

"Koronavírus: téves döntést hozott a magyar gyógyszerhatóság

A Virostop nevű készítményt betiltotta az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet, de a bíróság szerint jogsértő módon. Így a termék most visszakerülhet a forgalomba." [link]

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#58626) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

Volt ez a HUN-VE study ((amiben egy rokonom is részt vett anno)), erről is beszél Ferenci Tamás ebben a friss BSM videóban. Nem nagy pukk, de azért érdekes lehet.

[ Szerkesztve ]

(#58627) zoo8800


zoo8800
veterán

Sziasztok!
Lehet elkaptam a covidot, ezzel kapcsolatban szeretnék párat kérdezni. Dokim egyelőre nem küldött tesztelni.
- A gyógyszertári nyáltesztek mennyire megbízhatóak?
- Azt olvasni a tünetek közt, hogy jellemző tünet az orrfolyás. Elnézést, hogy ilyet kérdezek :D, de ez miféle orrfolyás? Mint amikor híg átlátszó folyik, vagy amikor sűrűbb, sárgás-barnás? Úgy be van dugulva az orrom valami sárgás masszával, hogy ki se tudom fújni.
Szagokat se igazán érzek, de ezt magyarázhatja az is, hogy tele az orrom. Úgy különösebben rosszul nem vagyok, közérzet, étvágy, erőnlét rendben van. 3 Pfizert kaptam, legutóbbit decemberben.

Köszi

rip and tear, until it is done

(#58628) lacafaca válasza zoo8800 (#58627) üzenetére


lacafaca
őstag

most virágzik a barka :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#58629) t72killer válasza zoo8800 (#58627) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A dugulás inkább baci vagy allergia. A nyáltesztek felejtősek, orrbadugósat csinálnék 2-3nap múlva.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#58630) Parci válasza zoo8800 (#58627) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

miből gondolod, hogy covid? van más tüneted is?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58632) Csatravi válasza t72killer (#58625) üzenetére


Csatravi
senior tag

Remélem most a ViroStop gyártója beperli a Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézetet rossz hírnév keltése és az elmaradt haszon miatt!

(#58633) Csatravi


Csatravi
senior tag

A koronavírus elbújhat a herékben.
https://index.hu/techtud/2022/02/20/koronavirus-a-herekben-szovodmeny-brazil-vizsgalat/
Mindenhol ott van ez a mocsok.

(#58634) Parci válasza Csatravi (#58632) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megteheti, mert szabálytalanul vonatták ki...

de: hogy a koronavírus ellen szart sem ér, az remélem mindenkinek nyilvánvaló. én elhiszem, hogy készült másfél tanulmány a hatásosságára, de ugye van ilyen a feketeköményre is, meg bármire is. meg végülis alkoholban oldott gyógynövény, oszt az alkohol fertőtlenít. valamit biztos ér. de annyit bármi más is, tuti echninaceával is ugyanúgy működne... :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58635) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

"Üdvözlöm! Sajnos nincs olyan kezelési lehetőség vagy módszer, mellyel érdemben elősegítené a szaglás/ízlelés visszatérését, javulását. Sokan vannak, akik már 2 éve nem éreznek ízeket, szagokat."

(neurológus orvos válasza egy aggódó kérdezőnek) :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58636) Ringman válasza Parci (#58635) üzenetére


Ringman
nagyúr

dehát magas dózisú cink és feketekömény-olaj!

amúgy a saját phase 1 trialom alapján (n=1 fő, én szedem a kapszulát, a családban meg senki más :DDD) nem szignifikáns a különbség a kontrollcsoporthoz képest)

(#58637) mpo válasza t72killer (#58619) üzenetére


mpo
veterán

Nézd tovább a linkelt Twitteren.
[link]
#CovidIsNotOver
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#58638) koncsik válasza Ringman (#58636) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Azért ezt még ne add be rolling review-ra se... ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#58639) mpo válasza Ringman (#58636) üzenetére


mpo
veterán

Azóta vannak bajok. :DD
Meghalt: 2017. április 11.,
Gyurcsok József magyar médiaszemélyiség, saját megfogalmazásában „sámán-táltos népi energiagyógyász” és egyházalapító tanító. Villanyszerelőként dolgozott, mielőtt „energetikai gyógyászattal” kezdett foglalkozni.

Ha érted, akkor már elavult.

(#58640) attiati válasza Ringman (#58636) üzenetére


attiati
veterán

Milgamma Neuro-t is próbáltad?

Nem jött vissza a szaglásod, ízérzésed?

(#58641) t72killer válasza Csatravi (#58633) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

kérdés befolyásolja-e az oltatlanul átesett gyerekek későbbi érését, nemzőképességét?

A covidban elhunyt mondjuk durva kategória, vagy génlottó-vesztes vagy egyéb okból rozzant eü állapotban lévő páciensről van szó. D-vitamin hiányt Brazíliában nem vízionálnék...

#58634: ezt így kijelenteni egyenértékű azzal, mintha azt mondanánk, hogy a maszk és a kézmosás nem ér semmit.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#58642) Ringman válasza attiati (#58640) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem próbáltam még.

a szaglásom csökkentett módban fut már 10 hónapja (mint a nagyothallás, csak szaglásban, tehát majdnem mindent gyengébben érzek), az ízlelés meg pár alkalommal "szór", pl. túl sósnak/sótlannak érzek dolgokat. (teljes szaglásvesztés csak pár napig volt az akut szakaszban)

#58638 koncsik
:)

(#58643) Csatravi válasza Parci (#58634) üzenetére


Csatravi
senior tag

A Carrevir vagyis a Carragelose hatóanyag tartalmú termékre is ezt mondod mert ugyanúgy működik mint a ViroStop. Ugyanúgy bevonatképző eljárással próbálja megvédeni az alkalmazóját.
Ami a használatát illeti, ezt is mint a többi bevonatképzős szernek meg kell tanulni a használatát. Természetesen nem evés előtt kell alkalmazni mert akkor kevesebbet ér a felületbevonás. Reggeli, ebéd, vacsora után biztos hatékonyabb mint előtte. Persze a köztes időben is lehet így napi 5x alkalmazással már szinte folyamatosan fenntartható a bevonat. Persze aki hörcsög módjára reggeltől estig tömi magát annak ez felesleges.

(#58644) t72killer válasza Ringman (#58631) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

igazából túl sok értelme nem volt azóta, hogy közvetlen kontaktok/háztartásbeliek kimászkálhattak a karanténből.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#58646) Csatravi válasza t72killer (#58641) üzenetére


Csatravi
senior tag

"kérdés befolyásolja-e az oltatlanul átesett gyerekek későbbi érését, nemzőképességét?"

Sajna erre majd csak a jövő tud választ adni.

(#58647) zoo8800 válasza Parci (#58630) üzenetére


zoo8800
veterán

Egyrészt volt kitől elkapnom, kb 10 közvetlen kollégám volt igazoltan fertőzött a közelmúltban. 2 ovis fiam van, ők is minden "jót" hazahordanak.
Másrészt én ilyen taknyos még életemben nem voltam, ez valami új.
Harmadrészt, nekem mondjuk nem, de a feleségemnek napokig fájt a füle, az is omikron-tünet.

rip and tear, until it is done

(#58648) attiati válasza Ringman (#58642) üzenetére


attiati
veterán

Nagyon kíváncsi lennék.

2 kúrát is végigtoltam: övsömör után (bőrérzékenységre) és műtét után a sebhely körüli érzéketlenségre. Nem tudom, hogy mennyiben járult hozzá, de végül megoldódott.

"A Milgamma neuro bevont tabletta idegbántalmak (úgynevezett neuropátia) kezelésére való gyógyszer."

(#58649) t72killer válasza zoo8800 (#58647) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

akkor erősen gyanús :R . kéne valahogy pcr-t intézni, hogy bekerüljön a védettségi sztoridba.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#58650) kolopele válasza Ringman (#58642) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nekem tegnap óta 100% - ban visszajött már a szaglásom és az ízlelésem is, kellett több mint egy hónap.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.