Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57801) tisn válasza Dare2Live (#57781) üzenetére


tisn
addikt

az egyik orvos, a masik btks. ez az a kivteles eset amugy, hogy a btkst tartom a jobbnak gyakorlati tapasztalatok alapjan :)

(#57802) tisn válasza Dare2Live (#57800) üzenetére


tisn
addikt

. Utána már viszont egyértelmű hibának.

miert lenne ez hiba? akkor mar volt eleg masbol is, aki sinot akart, az miert ne kaphatott volna?

(#57803) catroot


catroot
veterán

Csak érdekesség:
Édesanyám vasárnap óta lázas, fájnak az ízületei. Mivel 3x oltott, így a háziorvos nem teszteli, de azért biztos, ami biztos beutalta vizsgálatra a mellkasfájdalma miatt. 2 napja elvégzett gyorsteszt alapján negatív, mai vizsgálat alapján tüdőgyulladása van.

2 és féléves kisfiam szerda estére belázasodott, tegnap este már 40 fokos láza volt. Orrfolyás, köhögés égő szemek. Nyálból vett gyorsteszt alapján negatív, de a gyerekorvos az egyértelmű tünetek miatt (illetve a gyerek bölcsődei csoportjában igazolt kovidos szülő miatt is) pozitívnak veszi.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#57804) Dare2Live válasza Dare2Live (#57800) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

*/javítás
De utólag biztos okozott? Nem lehet az okozott volna nagyobb kárt ha azt csinálják mint US/EUban?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#57805) emvy válasza catroot (#57803) üzenetére


emvy
nagyúr

A gyerekednel total tipikus Covid-tunetek vannak. Jobbulast.

while (!sleep) sheep++;

(#57806) Dare2Live válasza tisn (#57802) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"miert lenne ez hiba? akkor mar volt eleg masbol is, aki sinot akart, az miert ne kaphatott volna?"

az hogy nem mentek végig a klinikai tesztek magában elég ok. Pont.

Nekem az a normális, hogy nem kockáztatok ha van másik. Az tök más, hogy amíg nem volt más helyesnek vélem én is.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#57807) Parci válasza emvy (#57784) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

és ez csak a stroke. sajnos a sok kis vérröggel jön más is. nagyon csúnyán nincs foglalkozva a covid utóhatásaival, pedig sokkal tovább tartó és nagyobb probléma potenciálisan, mint az, hogy a hullámok rohamában sokan meghalnak.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#57808) FіkuszKukіsz válasza Dare2Live (#57800) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Az a "hacker" a BKK rendszerében fedezett fel hibát, melyet a T-Systems fejlesztett. Már lassan egy évtizede létezik a BKK, de még mindig vannak olyanok akik nincsenek tisztában bizonyos dolgokkal.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#57809) fatal` válasza tisn (#57802) üzenetére


fatal`
titán

Az, hogy nincsenek adatok a klinikai tesztekről, az önmagában hiba. Mondom ezt úgy, hogy egyébként Sputnikot kaptam első kettőnek.

A másik probléma, hogy nagyon sokáig tukmálták az idősekre is a Sinopharmot (amit eleve nem ajánlott a gyártó beadni), akkor is, amikor már volt más is. Csak persze, ahol képben van a család ott mondták az idős rokonnak, hogy ne fogadja el.

(#57810) [CS]Blade2 válasza Parci (#57807) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Erre csak a Kína féle zárás megoldás jelenleg. Ha nem kapod el, akkor vérrög sincs.

Kína: 1,4 milliárd emberből 106.764 igazoltan fertőzött és 4636 halott.
Mindenki más: 6,5 milliárd emberből 406.979.418 igazoltan fertőzött és 5.806.408 halott.

4,6x annyi emberből sikerült eddig 3812x annyit lefertőzni és 1252x annyinak meghalni.
A nagy kérdés, hogy Kínának is idővel el kell engednie-e vagy sem. Annyi, hogy ők már oltottan tehetik ezt meg.

(#57811) Coyot válasza [CS]Blade2 (#57810) üzenetére


Coyot
őstag

Gyakorlatilag a fejlett világ is oltottan engedte el egy ideje. Nincs ebben különbség szeintem.
Kínai adatokat meg sokkal nagyobb fenntartásokkal kell kezelni mint bármit.

Má' nem

(#57812) Rive válasza [CS]Blade2 (#57810) üzenetére


Rive
veterán

Erre csak a Kína féle zárás megoldás jelenleg.

Mostanra 'nyugaton' már ez se megoldás, sajnos. Úgy nagyjából az első fél évben (első év nyaráig) lehetett volna ilyen irányba mozdulni, addig még nem ette be magát ez a sz@r olyan mélyen a körülöttünk élő állatvilágba. Mostanra ~ garantált, hogy minden nagyváros patkány- és egérállományában ott van vastagon, és alkalmanként vissza-visszacsorog az emberek közé.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#57813) catroot válasza emvy (#57805) üzenetére


catroot
veterán

Köszönöm!

Amúgy fenti leírásomból meg kihagytam egy lényeges elemet, hogy szombaton édesanyám vigyázott a gyerkőcünkre. Szvsz nem csak a gyerekünk kovidos a történetben.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#57814) Parci válasza [CS]Blade2 (#57810) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az nem valódi opció úgy sem. de jobban örülnék, ha lenne ezzel kapcsolatban kommunikáció. vagy legalább látszódna valamiféle koncepció.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#57815) koncsik válasza syberia (#57793) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Szerintem veled is már 1 éve megbeszéltük priviben :B (úgy tűnik lassan mindenkiről kiderül,
hogy már tavaly megbeszéltem vele. muhahahaha)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#57816) Parci válasza koncsik (#57815) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ő az egész világ előtt jár, mindenféle kutatók meg bohóckodnak itten "felfedezésekkel". elég lett volna tőle megkérdezniük.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#57817) [CS]Blade2 válasza Coyot (#57811) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A nem Kína sorban szereplő számokban azért vastagon benne van, hogy oltatlanul érte az embereket gyakorlatilag mondjuk 2020 elejétől kezdve 2021. febr-március környékéig simán.
Amit nem tudunk, hogy mennyire számít vérrög és egyebek terén, hogy oltatlanul kapod el, vagy 3 oltás után.
Az oltást leszámítva valszeg semmi más nem segíthet érdemben... vérhígító, aspirin protect, ilyen játék cuccaink vannak csak ellene.

(#57818) tisn válasza Dare2Live (#57806) üzenetére


tisn
addikt

az hogy nem mentek végig a klinikai tesztek magában elég ok. Pont.

vegigmentek, linkelve is voltak itt is. bahrein, uae.

(#57819) Mr K


Mr K
senior tag

Fact-check: magyar kutatók bizonyították, hogy laborból szökött a koronavírus? Nem egészen

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#57822) Z.É.T. válasza Soulfly842 (#57821) üzenetére


Z.É.T.
őstag

A második linkhez: véletlenül összekeverték a virológusokat, nem Jakab Pétert, hanem Toroczkai Lászlót akartak írni ;]

(#57823) Coyot válasza Z.É.T. (#57822) üzenetére


Coyot
őstag

A Toroczkai a műmájer kategóriában is a futottak még, ne keverd értelmes tanult emberek közé :D

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#57825) mpo


mpo
veterán

A múltkor a titán-dioxid kavart kisebb vihart, mert sok gyógyszerben van, nekem a kármin sem tetszik a kolbászban a paprika helyett.
De ez már sok(k).

A tücsök a harmadik rovar, amit élelmiszer-összetevőként engedélyez Brüsszel, tavaly júliusban a közönséges lisztbogár lárváját, novemberben pedig a vándorló sáskát engedték a konyhákba.
[link]
A kukacos liszt, saláta, káposzta vagy a zsizsikes bab drágább lesz?

Ha érted, akkor már elavult.

(#57826) emvy válasza mpo (#57825) üzenetére


emvy
nagyúr

Kiváló fehérjeforrás.

while (!sleep) sheep++;

(#57827) mpo válasza emvy (#57826) üzenetére


mpo
veterán

Az indoklást én is olvastam, de akik megszavazták, azok meg nem ennék, ahogy én sem fogom, van az állatvilágban aki a sáskát, tücsköt szereti.

A kínai ember mellett melyik négylábú van biztonságban?
Az asztal.

Ha érted, akkor már elavult.

(#57828) Kékes525 válasza mpo (#57778) üzenetére


Kékes525
félisten

Én március 17-re kaptam időpontot aritmológiára. Maszekre március 7. Az eddigi maszek karidológusom már nem rendel maszekban.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#57829) [CS]Blade2 válasza mpo (#57825) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Hm, rovarevés.
Szerintem, ha már lúd, vagyis marha, vagyis marharépa emberek, akkor legyen kövér:
[link]
Ez a CPF szűrővel szerelt marha egy zsákba gyűjti a fingot, amiből később ki lehet szedni a metánt. Annyi, hogy egy másik marha kell hozzá, aki felszereli. :DDD
Én mondjuk azoknak is feldugnék egyet-egyet, akik kitalálták... csak úgy lenne igazán zöld, ha az övékét is zsákba gyűjtenénk.

(#57830) mpo válasza Kékes525 (#57828) üzenetére


mpo
veterán

Jövő héten intézhetek egy 26e Ft-os látogatást márciusra.

Ha érted, akkor már elavult.

(#57831) t72killer válasza emvy (#57784) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Oltott vagy oltatlan fertőzött? Ha oltott, akkor mivel, hányszor, mikor...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#57832) Vesa válasza [CS]Blade2 (#57782) üzenetére


Vesa
veterán

Nem nagyon érted, mi itt a lényeg. Ugyanazt a hibát követed ez mint PumBa. Utólagos adatokra hivatkozva próbálsz legitimálni egy korábbi döntést.

A tudomány a valóság költészete!

(#57833) Vesa válasza [CS]Blade2 (#57810) üzenetére


Vesa
veterán

"Kína: 1,4 milliárd emberből 106.764 igazoltan fertőzött és 4636 halott"

Ó hogyne...Kína adatszolgáltatása legendásan "hiteles". Az ország már csak arról híres, hogy nem egyetlen ember kézivezérel mindent és nem kozmetikázzák az adatokat kényük-kedvük szerint, ha az érdekeik úgy kívánják. Azért építettek rohamtempóban többtízezer férőhelyes szükségkórházakat, és azért hurcoltak el vagy tüntettek el embereket, mert olyan csodálatosan működik a járvány elleni védekezés. Pont az a populista sz*r ami itthon megy, csak még durvább kivitelben.

A tudomány a valóság költészete!

(#57834) [CS]Blade2 válasza Vesa (#57832) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nekem akkor is jó volt a döntés, amikor eldöntötték. Annyi, hogy most már utólag vagyunk. Ha most történne, hogy pl. lenne egy jó cucc omikronra, és most kellene engedélyezni, akkor is azt mondom, hogy, ha a szakértő azt mondja, hogy oké, akkor jöjjön. A maradék felelőséget majd én vállalom magamnak.
De nekem mindegy. Rángassák meg a szerencsétlen szakértőket, tegyenek be egy újabb garnitúrát, aztán majd legfeljebb maximum jól rászívunk legközelebb. Ott fogunk hetekig, hónapokig ülni a jó cuccon, mert még mit tudom én, újra meg kell nézni a gyártást vagy egy papírt, hogy beleköthetetlen legyen a későbbiekben a kötekedők ellen.

Nekem jó ez a szolgáltatott adat Kínából. Ezen kívül még az van, amit te mondasz, az még ennyire sem hiteles, az a te gondolatod, megérzésed, tipped. Ez a kettő van összesen. Egy WHO, egy statisztikai oldal, egy tudós vagy kutató csapat is a Kína által kiadott számokat használja, hiába mondod, hogy a te véleményed a hitelesebb, és azzal kellene számolni.
Én nem fogom a közölt adatokat felszorozgatni, szerintem úgy hiteltelenebb lenne. Forrás megjelölése, hogy valaki azt mondta a fórumon otthon a fotelből.

(#57835) Drizzt válasza [CS]Blade2 (#57834) üzenetére


Drizzt
nagyúr

"Annyi, hogy most már utólag vagyunk. Ha most történne, hogy pl. lenne egy jó cucc omikronra, és most kellene engedélyezni, akkor is azt mondom, hogy, ha a szakértő azt mondja, hogy oké, akkor jöjjön"
Point abból van az egész balhé, hogy a szakértő nem mondta, hogy oké, jöjjön. A politikus mondta azt, a szakértői kételyek ellenére.

I am having fun staying poor.

(#57836) [CS]Blade2 válasza Drizzt (#57835) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Az hülyeség. Az tök mindegy, hogy mit mond, az tudja engedélyezni, akinek ez a munkája. Mi is végzünk hibajavításokat a környező falvakban, és, ha odajön a polgármester, és beleszól, akkor szépen elküldjük a retekbe, hogy ő ebbe nem szólhat bele.
A szakértő azt mondta, hogy oké, azzal, hogy engedélyezte.

(#57837) Drizzt válasza [CS]Blade2 (#57836) üzenetére


Drizzt
nagyúr

[link]
[link]
[link]
Szerintem olvasgass egy picit a szakértői véleményezésekből. A szakértők megfogalmazták a kételyeiket, majd a vezetőség azt mondta, hogy oké, mindegy, engedélyezzük, csak nem lesz gond. Persze a hivatalos kommunikációban a szakértői aggodalmakról semmi nem jelent meg átlátható módon. Falus András se beszélhetett sokáig, aki részese volt ennek a szakértői gárdának, de titoktartásra kötelezték. Az az igazi szerencséjük, hogy az idősek Sinos oltásán túl igazán necces dolgok nem történtek az utólagos visszatekintés alapján. De az idősek Sinos oltásának engedélyezésre önmagában súlyos dolog. Vagy legalábbis nem tudunk róla.

I am having fun staying poor.

(#57838) #86564352 válasza PuMbA (#57790) üzenetére


#86564352
törölt tag

Konzuli Szolgálat Ausztria beutazás
Itt össze van szedve beutazáshoz és szolgáltatásokhoz milyen, mikori kell.

A Szputnyiknak még mindig nincs WHO engedélye, szóval miért fogadja el Ausztria karanténmentes beutazáshoz?
fun fact: Oroszországban is csak most kapott végleges (nem csak vészhelyzeti) engedélyt a Szputnyik szuri.
Szakmai alapon húztak egy vonalat az osztrákok WHO engedélynél, vagy azt várod te is mint [CS]Blade2, hogy a politika írja felül a szakértőket? Miért csodálkoztok, hogy máshol nem plakátországi módszerek vannak? Szerintem már az is meglepő, hogy az osztrákok engedtek az EMA feltételből és WHO elég, tehát Sinopharmmal is beutazhatsz.
Van elég baj az osztrák antivaxxerekkel, miért adjon az osztrák kormány érvet a kezükbe, hogy "na minket 5G chipelnek mRNA vakcinával, bezzeg a szputnyikos és sinos külföldiek ugyanúgy mászkálhatnak mindenhova itt nálunk?"

A szolgáltatásokhoz persze a Sinopharm se elég új szabályokkal, de ott nem csak a keletire fújolnak, hanem régi Jansseneseknek és csak két Pfizereseknek is mondják, hogy takarodjanak friss boosterért.

Az is szabály, hiába állsz Bécsben egy Billa bejárat előtt, hogy te felteszed az otthon varrt maszkodat vagy két réteg sima műtős maszkot gondolva az is tuti, ha az a szabály min. FFP2 kell, akkor az kell.

Szerintem Ausztria nem árult zsákbamacskát, a kezdetektől mondták EMA engedélyes kell, lazítottak annyit beutazáshoz jó bármilyen WHO engedélyes is. Hogy a magyar kormány azt kamuzta tavasszal jó lesz majd a keleti mindenhova, azt Vityánál reklamáld, ne az EU tagállamoknál. Amelyek többsége keleti vakcinák is nélkül jobban védekeztek, ha halottak számát és egyebeket nézzük.

Ha valakinek az volt fontos minél előbb bármilyen vakcina, akkor teljesült neki kínaival, orosszal, mi a probléma. Hogy a kormányzat és "szuperül" tájékozott 60 éves háziorvosok azzal "ijesztgettek" nem tudják mikor lesz elég Pfizer szállítmány, talán nyáron kerül sorra ha most elutasítja a keletit, na ez az egész szarkavarás megint a kormány sara.

Ha valakinek a hatékonyság és elfogadottság is számított, mert nem Üzbegisztán, hanem EU a preferált utazási cél, arra voltak védekezési módszerek várni míg felpörög a gyártás, mint az EU többi országában ahol nem vettek keletit és anélkül oldották meg. Nem Szputnyik vagy halál volt a választási lehetőség.

Amúgy azzal egyetértek egy év után és booster után most már felesleges másodosztályúnak minősíteni keleti szurisokat, mivel gyakorlatban ha 3. oltásnak nyugatit kértél, azt állítólag megeszi a Grüner Pass app, de alapvetően azt nem lehet mondani zsákbamacskát árultak volna.

(#57839) Chesterfield válasza [CS]Blade2 (#57836) üzenetére


Chesterfield
senior tag

te ugye csak trollkodsz?

(#57840) [CS]Blade2 válasza Drizzt (#57837) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ezek bullshit hírek. Név szerint megvan, hogy az OGYÉI-nél kik engedélyezték a vakcina alkalmazását. Az, hogy mit mondtak nekik, nem befolyásolhatja a döntésüket, és a felelőségük is pontosan ugyanannyi, akármit is mondtak nekik. Konkrét emberekről beszélünk, ebben az esetben akkor az OGYÉI vezetőségéből valakikről.

Ilyen nincs, hogy "fentről erőltették". Erőltetheti, be is sz*rhat, ha én adhatok rá engedélyt, akkor én döntök. Ha adok rá, akkor én vagyok a felelős és a felelősségre vonható.
Saját magamat is kiröhögném, ha azzal védekeznék egy rossz döntés után, hogy "fentről erőltették" "a politikus azt mondta, hogy". Az semmi, az egy vicc.

Nekünk is így működik. Odament kollégához a polgármester, hogy ezt most itt gyorsan meg kell csinálni, és menjen le az árokba, és gyorsan csinálja meg, ő meg szólt a polgármesternek, hogy menjen le ő, ha gyorsan akarja. Majd akkor lesz kész, amikor megérkezik hozzá a dúcoláshoz az anyag, stb. El is ballagott szépen a kis polgármester a hülyeségével együtt.
Jó nagy marha lett volna a kolléga, ha lemegy. Minden felelősség az övé lett volna, a polgármesteré meg semmi.

(#57841) Drizzt válasza [CS]Blade2 (#57840) üzenetére


Drizzt
nagyúr

"Név szerint megvan, hogy az OGYÉI-nél kik engedélyezték a vakcina alkalmazását."
"Konkrét emberekről beszélünk, ebben az esetben akkor az OGYÉI vezetőségéből valakikről."
Akkor most megvan, vagy nincs? Az adott emberek szakmai rátermettségük, remek vezetői képességeik, vagy politikai lojalitásuk alapján lettek kinevezve? Tényleg kérdésnek szánom, mert nem tudom.
"Ilyen nincs, hogy "fentről erőltették". Erőltetheti, be is sz*rhat, ha én adhatok rá engedélyt, akkor én döntök. Ha adok rá, akkor én vagyok a felelős és a felelősségre vonható.
Saját magamat is kiröhögném, ha azzal védekeznék egy rossz döntés után, hogy "fentről erőltették" "a politikus azt mondta, hogy". Az semmi, az egy vicc."
Konkrétan Falus ki is lépett a szakértők közül, mert nem értett egyet a meghozott döntésekkel. Ha esetleg elolvastad volna a "bullshit híreket".
"Nekünk is így működik. Odament kollégához a polgármester, hogy ezt most itt gyorsan meg kell csinálni, és menjen le az árokba, és gyorsan csinálja meg, ő meg szólt a polgármesternek, hogy menjen le ő, ha gyorsan akarja. Majd akkor lesz kész, amikor megérkezik hozzá a dúcoláshoz az anyag, stb. El is ballagott szépen a kis polgármester a hülyeségével együtt.
Jó nagy marha lett volna a kolléga, ha lemegy. Minden felelősség az övé lett volna, a polgármesteré meg semmi."
Az, hogy nálatok mi hogy működik, teljesen irreleváns. Máshol meg máshogy működnek a dolgok. Sokféle ember, sokféle helyzet, sokféle függőségi viszony van.

I am having fun staying poor.

(#57842) [CS]Blade2 válasza Drizzt (#57841) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nekem nincs meg, de az engedély papíron ott vannak az aláírások.
Mindenhol ugyanúgy működik a dolog. Aki aláírja, aki hivatalosan engedélyezi, azé a felelősség. Mindenképp ő döntötte el. Akár azért, mert jónak gondolta, akár azért, mert volt olyan hülye, hogy azért engedélyezte, mert valaki szólt neki, hogy engedélyezze.
Így vagy úgy, én örülök neki, hogy engedélyezte, ha nem akarta, hanem egy politikus szólt neki, akkor a politikusnak (is) jár a gyümölcskosár.

Itt dekkolok otthon karanténban covidosan, két szputnyikkal (és egy Pfizer-el) tünetmentesen.

Ha nem írja alá, akkor hónapokkal később kaphattam volna Pfizert, addigra lehet, hogy besz**m az 1.0-s vírust oltatlanul, vagy most a héten 2 oltással szop..ék tünetesen, mert valszeg még csak 2 oltásnál tartanék, ha nincs a sok szputnyik és Sino tavaly, mert én az oltási sor végefelé voltam.

(#57843) Z.É.T. válasza [CS]Blade2 (#57840) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Sajnos nem mondhatok többet, csak annyit: "teljesen vakon vagy" :R

(#57844) PuMbA válasza #86564352 (#57838) üzenetére


PuMbA
titán

Félreértetted a mondandóm, de akkor utoljára leírom. Se az EMA, se a WHO engedélytől nem lett hatásosabb a Sinopharm vagy az AstraZeneca, mint a Szputnyik. Ezek az engedélyek nem a vakcina hatásosságáról szólnak.

[ Szerkesztve ]

(#57845) PuMbA válasza PuMbA (#57844) üzenetére


PuMbA
titán

Azzal, hogy Sinopharm-mal utazok be Ausztriába nagyobb bajt okozhatok, mint ha Szputnyikkal, hiszen a Sinopharm kevésbé hatásos a vakcina. Az idő múltával hamarabb csökkennek az antitestek / a védettség és nagyobb az esélyem a fertőzésre. Ez tény, tanulmányok igazolják.

[ Szerkesztve ]

(#57846) Kékes525 válasza mpo (#57830) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi. Március 7.-ére van egy időpontom egy aritmológushoz. Ott dolgozik, ahol 3x műtöttek.

Hol, és ki lenne az akinél tudnál időpontot?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#57847) koncsik válasza #86564352 (#57838) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

#57845 PuMbA is:
"Szakmai alapon húztak egy vonalat az osztrákok WHO engedélynél" - a probléma az, hogy a CWHO engedély is politikai és nem szakmai alapon született. Hiába van igazad. Politika.

A Grüner Pass app simán engedi, amit írtál, de a 6 hónapnál régebben 2x oltott 12-18 évesnél már figyelmeztet, de ugyanúgy zöld marad.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#57848) [CS]Blade2 válasza PuMbA (#57844) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Teljesen beszippantotta a politika. A valóság az, hogy nem szakmai vagy észszerűség alapon döntenek az osztrákoknál.
Nem tudhatjuk, hogy melyik vakcina valójában mennyire hatásos, mert extrém nagy lobbi van a Pfizer és Moderna mellett, míg a AZ-re, Szputnyikra és Sinora lejáratás ment, megy. Én semmiképp nem állítanák fel sorrendet, csak azt nézném, hogy megüti-e azt a szintet, amit elfogadunk. Tudtommal ez 50% feletti érték, amit mindegyik bőven megüt.
Ez az elfogadom - nem fogadom el, csak egy gyerekes ba..odás az adott országtól.

(#57849) t72killer válasza [CS]Blade2 (#57848) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Akkor a MOK mintában felülreprezentált sinósokat nyilván a romlott nyugat gonosz propagandája juttatta intenzívre :F ?

Kicsit túltolod már a kínai-ruszki védőbeszédet olyan audiencia előtt, akik tudják miről van szó, és nem politikailag motivált sz.rságokból tájékozódnak.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#57850) Coyot válasza [CS]Blade2 (#57840) üzenetére


Coyot
őstag

Az ogyéi által kiadott doksiban szerepelnek ilyen finomságok, hogy:
- "A teljes körű helyes laboratóriumi gyakorlat megállapítására és ellenőrzésére nem volt lehetőség."
- "Így a készítmény stabilitásáról sem tudhatunk pontosat."
- "Több lényeges, a hatékonyságot és biztonságot érintő vizsgálat hiányzik."

Név is lesz hozzá ha nagyon kell, az első laborújonc neve lesz az aki viszi a balhét.

És ez nem csak nekem kurva büdös hanem mindenkinek aki érti a mondatokat.
Szerintem magasfokú naivitás azt elhinni hogy a nincs politikai nyomás ilyenkor, ha jól rémlik még volt is róla közlemény hogy magas politikai nyomás alatt engedélyezték a vakcinánakat.

Nyomtak egy hazárdjátékot és nyertek vele, ennyi történt. De aki ezért buksisimit ad, az fordítva ül a lovon.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.