Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151951) patrikcoc válasza MrCsiT (#151948) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

Az új box kb. 2mp alatt bekapcsol, a régi 1-től 5 percig tartott, mikor hogy… :D
Ki kell kapcsolni az energiatakarékos módot, mert alapból nulláról bootol az új box.

[ Szerkesztve ]

(#151952) akaszajanos válasza patrikcoc (#151951) üzenetére


akaszajanos
tag

Kíváncsi lennék, hogy így mennyit fogyaszt egy ilyen, mert azért, ha 0-24-ben fut, az már szerintem érezhető a villanyszámlán. Főleg, ha több is van a háztartásban.

Opcióként igazán létezhetne egy olyan megoldás is a Telekomnál, mint amit a megboldogult Digi is csinált, hogy nem kötelező a box. Anélkül is remekül lehet tévézni, ha valakinek nem kell visszanéző-funkció meg minden egyéb. Felesleges a legtöbb helyen...

M1 MacBook Air / iPad Air M1 2022 Celluar /iPhone 13 Mini / Watch 7 45 mm / AirPods Pro 2 (USB-C)

(#151953) yogibear válasza akaszajanos (#151952) üzenetére


yogibear
addikt

[link]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#151954) Heimdallr75 válasza akaszajanos (#151952) üzenetére


Heimdallr75
őstag

lemértem most 5-6 wattot fogyaszt az új box. ez havi szinten 4 kWh (ha 0-24 be megy )

الغريبة في هذا الكوكب

(#151955) bb.bocs válasza kabelmania27 (#151941) üzenetére


bb.bocs
őstag

Szia. Tegnap leadtam hibara ra 15 percre kb jo lett. Aztan ma hazajott az oreg, bekapcsolta a tvt, es megint az egekben a ping ertek , folyamatosan ledobalja… visszanyitottak a hibat. Valamelyik eszkoz haldokolhat szerintem, de lehet tevedek. Nem nagyon tudok semmit megnezni mert viszonylag hamar lehalnak a dolgok :(

(#151956) zolokas


zolokas
aktív tag

Új smart boxra se lehet netflixet telepíteni? + a szerelő mondta hogy a uj smart boxal menni fog wifin is a tv adás később, uj szoftverrel ami ősszel jön.

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#151957) bb.bocs válasza bb.bocs (#151955) üzenetére


bb.bocs
őstag

Ui: most elerem , a nas is jelzett hogy van internet, egyenlore. Hogy csinaltak e valamit nem tudom.

(#151958) patrikcoc válasza zolokas (#151956) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

Ezen sincs Netflix. Kipróbáltam, a Technicolor (2233) Wi-Fi-jével is megy az adás, a v1-es 5670-el nem.

[ Szerkesztve ]

(#151959) Starchm


Starchm
őstag

Hali, sagem 5670v2-n van valami beallitas a kabeles hairpin natra vagy klasszikusan csak bugos/ nem implementalt? A furcsa h wifin megy..

[ Szerkesztve ]

(#151960) Heimdallr75 válasza zolokas (#151956) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Nincs rá netflix, eddig is ment wifin a régi boxon is...

الغريبة في هذا الكوكب

(#151961) fatpingvin válasza akaszajanos (#151952) üzenetére


fatpingvin
őstag

támogatom az ötletet. GPON ONT-m van, csak internet, ehhez mi a nyavalyának egy külön doboz? nem lenne sokkal elegánsabb (nyilván csak hozzáértő felhasználóknak, de mint elérhető lehetőség) rácsattintani az üvegkábel végére egy GPON SFP modult aztán azt bele az erre amúgy is alkalmas router seggébe, PPP bekonfigurál és mehet mindenki a maga dolgára.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#151962) snyper990 válasza zolokas (#151956) üzenetére


snyper990
őstag

A sima droidos Netflix apk-t (vagyis az érintőképernyős eszközökre szánt verziót) fel lehet tenni, működik kisebb-nagyobb korlátozásokkal (max. 480p és egér-billentyűzet vagy valami hasonló kell, hogy lehessen benne navigálni... Ja, meg kell hozzá egy külön indító app, ha nem a beállításokból akarod mindig indítani... Linkeltem be egyet régen, keress vissza, ha érdekel)

[ Szerkesztve ]

(#151963) poli27 válasza fatpingvin (#151961) üzenetére


poli27
veterán

AZ ugye megvan, hogy ő a dvb-c adásról beszélt és nem az sfp modulról :D

(#151964) fatpingvin válasza poli27 (#151963) üzenetére


fatpingvin
őstag

megvan, jogos, illett volna offba tennem, viszont az elv ugyanaz.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#151965) kabelmania27 válasza bb.bocs (#151957) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ezek az értékek rendben vannak, nem kell szakadástól tartanod.

(#151966) Zeki


Zeki
nagyúr

Az emeleten visszaadtam a tv boxot, mert annyira nem használjuk ott a tv-t.
De ott egy androidos okostv van. Néha jó lenne az m4sportot nézni, de nem kompatibilist ír.
Hogy lehet más mód?

Valami magyartvlive.com akarja hogy regisztráljak, meg 7 nap ingyen nézhetem a magyar tv-ket.
Ennek van rá appja. Van valakinek infója?

(#151967) Essejó válasza Zeki (#151966) üzenetére


Essejó
veterán

Itt benne van az m4sport

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#151968) Zeki válasza Essejó (#151967) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönöm neked, de idézek máshonnan, mert ez bevált:
Aztaaaaa!!!

Tényleg a darab drót!
Itt a modern technika, internet, android, erre VALÓBAN egy darab drót amit találtam, és jó másfél méteres, teljesen elegendő volt! A mindig tv ingyenes adásai szépen jönnek!

Hogy ez nem jutott eszembe!!! :W
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#151970) bb.bocs válasza kabelmania27 (#151965) üzenetére


bb.bocs
őstag

köszi. remélem igy is marad, mert most minden okés egyenlőre ping téren. (bármit is csináltak :D ) 8-9 max 20 ms ha más is megy.

(#151971) mgaben


mgaben
senior tag

Az új boxot akkor is le lehet cseréltetni ha a régivel nincs túl nagy gáz? Mondjuk a hangcsúszást pl én nem érzékelem rajta, de ugye lassan kapcsol be, a csatornainfók pörgetése (le/fel nyíllal) sokszor nem jeleníti meg a műsor, jobbra-balra kell lépni és utána jön be. Szóval apróbb idegesítő dolgok vannak vele csak.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#151972) Dr V


Dr V
őstag

Sziasztok!

Olvastam az optikai 2000-es net csomag leírását, tényleg 2 hálókábel kell a teljes sebesség eléréséhez? Nem elég egy 2,5 gigbites csatlakozó?

(#151973) Lauda válasza Dr V (#151972) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Valami régebbi leírást olvashattál. A mai ont-ok már rendelkeznek 2,5G csatlakozóval, tehát ezen az egy kimeneten el tudod érni az említett csomag maximális sebességét.

(#151974) Dr V válasza Lauda (#151973) üzenetére


Dr V
őstag

Köszi.
A telekom oldalán találtam, a csomagot kiválasztva.
Akkor majd veszek egy USB 3.0 adaptert, mert a gépem csak 1G-t tud.
Routerhez mennyi hálókábelt adnak? Azt a ház közepére tervezném berakni, a gépem pedig az egyik szélső szobában van.

[ Szerkesztve ]

(#151975) Lauda válasza Dr V (#151974) üzenetére


Lauda
félisten

:R

Ilyen eszközöket adnak a csomaghoz, illetve van két, elvileg frissebb (inkább csak elnevezésben) készülék.

Talán 0,5 - 1 méterest, szóval azt majd venned kell.

[ Szerkesztve ]

(#151976) prisz válasza kabelmania27 (#151965) üzenetére


prisz
aktív tag

Miért írsz neki ilyeneket, amikor az egyetlen 159-es összefogott 3.1 csatornán 31dB az snr? Ez így egy qrva sz@r kapcsolat. Valami piszok módon el van állítva a hálózaton, mivel a többi csati megfelelő. Csoda, hogy egyáltalán működik. Mivel az iptv ezt a csatornát nem használja, a net meg 80%-ban igen, amig nem indítja magát újra a modem (ami csak egy hajszálon múlik), addig a "tünetei" a leírtak szerint alakulnak. A net sz@r, az iptv működik...

(#151977) molnarpeter válasza Lauda (#151975) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Hoznak tekercsben kábelt, szerintem csak kérni kell, hogy húzzák ki az ONT és a gép közé :) nálunk sem spóroltak vele, bár elég volt a TV-khez vinni.

(#151978) molnarpeter válasza Dr V (#151974) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Milyen gép? Részemről inkább egy bővítő kártyát ajánlanék :R

(#151979) Dr V válasza molnarpeter (#151978) üzenetére


Dr V
őstag

Asztali, 3700X, 570X lapban, házam kicsit zsúfolt a vízhűtés miatt, ezért gondoltam az USB-re. Ha az segít, asszem 3.2-es csatlakozóm is van a lapomon.

(#151980) Steven


Steven
addikt

Mennyire normális , hogy ha pingetek random eldob egy két csomagot ?
Packets: Sent = 986, Received = 962, Lost = 24 (2% loss),

Ez a 2% kb mindig kijön.

Próbáltam direktbe rákötni router nélkül néztem apple air / pc ,de mindenhol eldobja.

Ezzel fognak foglalkozni vajon ,ha be jelentem csak mert eddig a 17 év alatt ilyen nem volt?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#151981) patrikcoc válasza mgaben (#151971) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

Bejelented, bogy mégis hibásan működik… :D Szerintem más mód nincs jelenleg.
Sajnos a fel-le nyilas hiba az új boxon is fennáll, annyi hogy a 637 óta nem omlik össze ilyenkor csatornaváltáskor, hanem szimplán nem csinál semmit, nem lehet csatornát váltani…

[ Szerkesztve ]

(#151982) mgaben válasza patrikcoc (#151981) üzenetére


mgaben
senior tag

:DDD
Köszi. Akkor lehet egyelőre nem erőlködök. Majd meglátom. Egy időben csinálta, hogy hiába volt bekapcsolva hagyva a box, amikor átváltottam arra a bemenetre újraindult pár perc után. Most ez abbamaradt, mintha a dupla NAT megszüntetése óta kicsit észheztért volna.

[ Szerkesztve ]

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#151983) tuto558


tuto558
tag

Sziasztok,

Technicolor FGA 2235 - tapasztal ezzel az eszközzel valaki olyat, hogy pár nap után kábeles csatlakozás esetén elmegy a net, random hogy épp melyik kábeles eszközön? Wifin és többi porton levő eszközön van net, viszont egy random eszközön ilyenkor folyamatosan "Identifying"-ot ír, mintha nem kapna IP-t az ONT-tól. Ilyenkor az adott PC-t, amelyiket éppen előjön a probléma, újra kell indítani, csak ez oldja meg a problémát.

[ Szerkesztve ]

T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

(#151984) Multibit válasza Steven (#151980) üzenetére


Multibit
veterán

Ha elárulod, hogy mit kell pingelni, megpróbálom én is.

(#151985) Steven válasza Multibit (#151984) üzenetére


Steven
addikt

bármit pingelsz nekem van packet loss pl raspberry pontosabb :

--- magyarország.hu ping statistics --- 146 packets transmitted, 142 received, 2.73973% packet loss, time 145273ms rtt min/avg/max/mdev = 7.510/10.675/44.041/4.345 ms
59 packets transmitted, 57 received, 3.38983% packet loss, time 58119ms
rtt min/avg/max/mdev = 3.666/9.611/28.175/4.465 ms

Amúgy magyaroszág.hu ,microsoft.com ,index.hu ezeknek mind jó szerverei vannak.



Bejelentettem chaten . :R

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#151986) kabelmania27 válasza Steven (#151980) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha megírod, hogy milyenek a modemértékek meg tudjuk írni, hogy rendben vannak-e a modemértékek.

(#151987) Steven válasza kabelmania27 (#151986) üzenetére


Steven
addikt

Szia,
Ha elmondod , hogy kell .... Amióta ki lett kapcsolva a router funkció és csak modem nem vágom , hogy kell. Ugye csak netes ip -t kap az eszköz.

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#151988) prisz válasza Steven (#151980) üzenetére


prisz
aktív tag

És mit pingelsz? Guetamala, Sydney, Panama vagy honos ip cím? Mert ez az ilyen valamit pingelek dolog, képlékeny. Vagy éppen működik rendesen a szerver, vagy nem. Én is tudok olyan szervert pingelni aminél 25% a packet loss, meg olyat is aminél 0%.

(#151989) kabelmania27 válasza Steven (#151987) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

192.168.100.1 címen elvileg betudsz lépni a modem oldalára, diganosztikán belül a docsis adatoknál láthatod az értékeket.

(#151990) Steven válasza prisz (#151988) üzenetére


Steven
addikt

Ha fentebb vissza olvasol két helyre is írtam ,de akkor neked külön :
--- bix.hu ping statistics ---
100 packets transmitted, 94 received, 6% packet loss, time 99256ms
rtt min/avg/max/mdev = 4.045/8.688/21.803/2.880 ms
Amúgy elég idegesítő úgy derült ki ,hogy valami nem oké hogy TS szerveren akad a hang csak ma volt időm jobban utána menni.

@kabelmania27
üzenetben küldtem köszi! :R

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#151991) atika88


atika88
senior tag

Sziasztok!

Telekom mekk mesterünk ilyen szépen toldotta össze az optikai kábelt az oszlopról, ráadásul kettő helyen is, amikor a friss bekötés megtörtént. Legalább megtörve nincs.

Ez így mennyire szabványos? Miért nem toldót használt :F
Aggódjak, vagy jól van ez így?

A net hasít végül is, némi romlás WiFin persze van, stabil is.
A TelekomTV ezzel az új android boxal na az egy rakás sz@r. Van hogy jó, de az igen ritka, de úgy láttam ez népbetegség manapság. Kvázi laggol, lassú, befagy, beragadnak opciók. Csatornák hol hiányoznak hol nem :W

Minderre persze 2 év hűség :D úgyhogy már panaszt is tettem, a minőség miatt, a számla persze jött azonnal. A minőség hagy némi kívánnivalót, pedig zsír új hálózat.

A bekötést sajnos utólag vettem észre (nem én voltam itthon a bekötés alatt sajnos).

[ Szerkesztve ]

(#151992) DRPCDoki válasza Essejó (#151911) üzenetére


DRPCDoki
tag

Technicolor router az 1. emeleten a szobámban: WiFi off. Erre a Technicolor router-re rákötünk 1 db IGMPs switch-et és a laptopomat, így még 2 db RJ45 szabadon marad a Technicolor router-en.
A Technicolor router-re kötött IGMPs switch-be bedugjuk a 3 db hálózati kábelt, amelyek a 3 db Android beltéri egységhez mennek, továbbá rákötünk még egy hálózati kábelt, ami a mellettem levő szobába megy, ahol lesz egy WiFi router és fenntartjuk a lehetőséget, hogy átvigyünk oda egy Android beltéri egységet.
A nappaliban így lesz egy kábelünk, ami az 1. emeletről a szobámból jön az IGMPs switch-ből, ami a Technicolor router-re csatlakozik. 1) Ha a nappaliba teszünk egy IGMPs switch-et és ebbe dugjuk a hálózati kábelt, ami a szobámban levő IGMPs switch-ből jön. Aztán a nappaliban levő IGMPs switch-be pedig bedugjuk a Huawei WiFi router-t és az Android beltéri egységet, akkor a) fog menni a TV az Android beltéri egységen és nem fog megállni és b) lesz net a WiFi router-en és nem lesz elárasztva multicast csomagokkal?
2) A mellettem levő szobába megy egy hálózati kábel az IGMPs switch-ből, amely switch a Techincolor router-re van kötve. Létezik olyan router, ami ugyan azt tudná elérni nekünk, mint ami a nappaliban is van viszont a nélkül, hogy kellene még 1 db IGMPs switch is a mellettem levő szobába és ha igen, akkor megéri ilyet venni 2 eszköz helyett és ha igen, akkor tudtok ajánlani konkrét eszközt? Lényegében az lenne a cél, hogy a WiFi hálózatot ne árasszuk el multicast csomagokkal, viszont ha véletlenül rá akarunk kötni egy Android beltéri egységet, akkor azon menjen a TV adás és ne álljon meg - lehet, hogy soha nem fogunk ide átvinni Android beltérit.
3) Működőképes és ideális lesz a fent leírt hálózat vagy volna, amit máshogy csinálnátok?
4) Kell-e bármit konfigurálni bármely eszközökön, swtich-eken, router-eken és ha igen, akkor tudtok legalább iránymutatást adni vagy hogy merre kutakodjak vagy mire figyeljek, hogy minden stabil legyen, ne ütközzön, ne álljon meg a TV, ne legyen multicast csomag áradat a WiFi-ken?
Eszközök:
IGMPs switch lehetne pl. a TP-LINK TL-SG105E, valakinek itt ajánlották, vagy bármi egyéb, ami a célnak megfelel, ha tudtok ajánlani.
Van ugye a Huawei B535-232, ez mehetne a nappaliba.
Meg kellene egy eszköz a mellettem levő szobába gyenge WiFi antennákkal - mint pl. a Huawei-en levő 3.5 dBi-sek -, vagy ha kell külön az IGMPs switch oda is, mint a nappaliba meg a szobámba, akkor lehetne összesen 3 db IGMPs switch.
5) Az IGMPs switch-ek meg a többi eszközökhöz, ahol centiméteres távok vannak milyen kábeleket javasoltok?
Köszi. :)
(Válaszként írtam, viszont bátran reagálhat bárki, aki képben van.)

[ Szerkesztve ]

(#151993) patrikcoc válasza atika88 (#151991) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

Úgy tűnik ez a csatorna eltűnés valami új feature lehet, mert itt is eltűntek a helyi tv-k. Ha törlöm a TV app adatait akkor visszajönnek, de a következő újraindítás után megint eltűnnek.
TV GO sincs a helyzet magaslatán... bár ez csak a szokásos szombat esti működés.

[ Szerkesztve ]

(#151994) atika88 válasza patrikcoc (#151993) üzenetére


atika88
senior tag

Úgy látni nálam, hogy maga a program hely megmarad, és szürke kocka fogad a műsorlistában aztán csókolom. App adat törlés megvolt, többször is, újraindítás is: olykor megoldja. Érdekes mert hang csúszás és kép akadás nem volt eddig nálam, minden más szoftveres bug na az bőven.

És tényleg, itt a faluba beérkező gerinc is patika új, nemhogy pár méter osztódobozos kábel :D Az a vicc, és mégis sikerült elcseszni egy gyenge nappal az egésszel. A hw még azt mondom csak csak vinné ezt, de ami köré megvan írva az botrányos.

(#151995) Essejó válasza DRPCDoki (#151992) üzenetére


Essejó
veterán

Esetleg ne 5 hanem 8 portos switchet tegyél TL-SG108E. Ezek unmanaged switchek, az az bedugod és működik, nem tudsz rajta semmit állítani, de nem is kell.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#151996) patrikcoc válasza atika88 (#151994) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

Az üres EPG-re sajnos nincs megoldás...
Kb. 1 hete jött egy frissítés 2.0.637-re, most már nem omlik össze csatornaváltáskor, csak nem lehet váltani. Pedig már nagyszülőknek megtanítottam, hogy kell visszamenni az appba amikor összeomlik, most meg ugye semmi se történik... :))

[ Szerkesztve ]

(#151997) DRPCDoki válasza Essejó (#151995) üzenetére


DRPCDoki
tag

Az én konkrét esetemben 8 portos miért jobb, mint az 5 portos - az 5 portot sem tudom kihasználni teljesen és később sem lesz több eszköz? Ha jól értem, akkor 3 helyiségbe kell IGMPs switch. A szobámba - rákötve a technicolor router-re a switch és a switch-re pedig rákötve 1 Android beltéri, rákötve a nappaliban egy másik IGMPs switch, amire 1 Android beltéri és egy WiFi router a melletem levő szobában pedig ugyan így rákötve a szobámban levő IGMPs switch-re még egy IGMPs switch, amire kötve egy Android beltéri és egy WiFi router -, a nappaliba és a mellettem levő szobába.

(#151998) snyper990 válasza DRPCDoki (#151992) üzenetére


snyper990
őstag

Az antenna nyeresége lényegében csak akkor releváns, ha maximális adóteljesítménnyel használod. A legtöbb SOHO routerben lejjebb lehet venni az adóteljesítményből, így egy kis próbálgatással beállíthatod azt a legkisebb adóteljesítményt, aminél még mindenhol megfelelő térerő lesz, ahol szeretnél wifit. És így legalább nem az antenna nyeresége alapján választasz routert/AP-t, ami egyébként a legtöbb esetben elég sokadlagos szempont szerintem.
A 2 különböző routerből fakadó külön wifi hálózatokkal egyébként elég kényelmetlen lehet az együttélés, mivel a wifin lévő eszközök nem fognak tudni gördülékenyen, szakadás nélkül váltani a 2 hálózat közt, ha ez szempont.
Amúgy ezek inkább az otthoni hálózatos topikba való kérdések.
Az utolsó kérdésre meg a válasz: rövideket :DDD (Amúgy CAT5e elég)

(#151999) Essejó válasza DRPCDoki (#151997) üzenetére


Essejó
veterán

Bocsi, úgy értettem kevés a lan port. Az 5 portosnál van 1 be és 4 ki. A 8 portosnál 1 be és 7 ki. Én nem szobánként rakok switchet, hanem a lankábelt húzom oda ahova kell.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#152000) DRPCDoki válasza snyper990 (#151998) üzenetére


DRPCDoki
tag

1) "Az antenna nyeresége lényegében csak akkor releváns, ha maximális adóteljesítménnyel használod. A legtöbb SOHO routerben lejjebb lehet venni az adóteljesítményből, így egy kis próbálgatással beállíthatod azt a legkisebb adóteljesítményt, aminél még mindenhol megfelelő térerő lesz, ahol szeretnél wifit.": Le tudod írni, hogy vásárlás előtt miből tudok megbizonyosodni róla, hogy állítható-e az adóteljesítmény - angol, magyar elnevezés hasznos lehet -, és/vagy tudsz esetleg pár példát, amelyek ideálisak lehetnek a célra - 1/1GBit-es netlőfizetéshez; 2,4 és 5GHz-es antennákkal?
2) "A 2 különböző routerből fakadó külön wifi hálózatokkal egyébként elég kényelmetlen lehet az együttélés, mivel a wifin lévő eszközök nem fognak tudni gördülékenyen, szakadás nélkül váltani a 2 hálózat közt, ha ez szempont.": Ha a 2 router, amelyek a WiFi-t szolgáltatják, egyformák az megoldja ezt a problémát, és/vagy tudsz javasolni jobb megoldást, ahol nincs ilyen gond és lehetőleg egyébként ideális a célra - EMF-et akarom minimalizálni, mellette viszont le kellene fedni nettel 2 szintet a kertes, családi házban a WiFi-kkel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.