Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33701) finest válasza Rawulf (#33699) üzenetére


finest
őstag

Dupla

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#33702) finest válasza Rawulf (#33699) üzenetére


finest
őstag

Kellene egy ilyen kép dubaji nőkkel. Hamarabb leesne, h mit kell nézni.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#33703) Polemius válasza HuMarc (#33700) üzenetére


Polemius
aktív tag

Hogy éjjel a díszkivilágításban mennyire másként néz ki a város. :P

(#33704) azbest válasza Rawulf (#33699) üzenetére


azbest
félisten

Shanghai is

(#33705) proper válasza HuMarc (#33700) üzenetére


proper
őstag

eltünt a jobb oldali 4 épület ;]

(#33706) SirRasor


SirRasor
őstag

Csak egy félig álmatlan éjszaka gondolatai:
A google miért fér hozzá minden adatomhoz, amit meg se adtam úgy neki?

Google vezérlőpultot nézegettem: azt mondja, hogy van nekem egy Xperia st18i okostelefononm XY IMEI számmal, X telepített alkalmazással, amit még név szerint is megnézhetek. WTF?!?

Kezd nagyon elegem lenni abból, hogy minden adatot gyűjt rólam, még ha más nem is láthatja. De ha törlöm, akkor veszik minden; gmail, naptár, youtube, telefonon a play. Ez olyan elkeserítő :(

Komolyan visszasírom a régi korokat. Létezik egyáltalán olyan levelező, ami jobb, mint a gmail?

Make Love not war!

(#33707) r0by válasza SirRasor (#33706) üzenetére


r0by
addikt

Persze, hogy létezik: ha csinálsz sajátot :)

(#33708) totya694 válasza SirRasor (#33706) üzenetére


totya694
őstag

Jól mondod.Más nem látja csak az aki nagyon akarja meg az akinek szabad betekintése van.
Szerinted annak idején amikor megalkották az internetet a katonaságnak akkor maradéktalanul önként és dalolva csak úgy át is adták a polgári személyeknek,hogy szabadon szörfözhessenek a világ hálón és csak azt csinálhassanak amit csak akarnak?

Üdv:Attila

(#33709) SirRasor válasza r0by (#33707) üzenetére


SirRasor
őstag

Nem fog a gépem éjjel-nappal menni. Még egy kis fogyasztású gépet se fogok ezért összerakni :P

Nembaj, függetlenítem magam :DDD Első lépésként a Google+t letörlöm. Letöröltem. Nem lehet. Valamiért a teljes nevemet odarakja a gmailhez, mert az a google fiókom. WTF? Ok, akkor megváltoztatom a nevemet! Mától Altaper Deltaper vagyok :DD Hopp, szólt a gugli, hogy gyanús a név, és ha 5 napon belül nem szolgáltatok infót a névről, akkor felfüggesztik a már letörölt google+omat. Hurrááá :))

Eszem megáll :W

Make Love not war!

(#33710) Rawulf


Rawulf
őstag

"Please state the nature of the medical emergency."

(#33711) lugosi válasza SirRasor (#33706) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem jóhogy tudja, hogy milyen cuccaid vannak a telefonon, ha azon a telefonon bejelentkezel a play store-ba, és onnan töltöd le az appokat a telefonra.

(#33712) SirRasor válasza lugosi (#33711) üzenetére


SirRasor
őstag

Persze, hogy onnan. De miért? Miért írja fel, hogy én miket töltöttem le valaha? Menjen a fütykösömbe!

Make Love not war!

(#33713) lugosi válasza SirRasor (#33712) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hogy milyen programokat töltöttél le a store-ból miért írja fel? Mert szerintem így tudja jelezni hogy van hozzájuk frissítés. Vagy így lehet pl azt megcsinálni, hogy ha telefont cserélsz, akkor a már megvett alkalmazásokat nem kell újra megvenned, mert a store megjegyezte őket.
Én nem látok ebben pl semmi kivetnivalót, hogy amit a google saját store-jából veszek vagy töltök le, azt megjegyzi.
Vagy jobb lenne minden egyes telefoncserekor újra megvenni az appokat? Nem hát.

(#33714) martonx válasza SirRasor (#33706) üzenetére


martonx
veterán

outlook.com nekem sokkal jobban bejön, a skydrive is van ugyanolyan jó (bizonyos esetekben sokkal jobb), mint a google drive.
Én egy ideje már a hotmail-es címemet használom, a gmail-es másodlagossá süllyedt. Szvsz windows (különösen win8) platformon mostanra az outlook - skydrive ökoszisztéma jobb, konzisztensebb éleményt ad, mint a google féle.

Én kérek elnézést!

(#33715) Polemius válasza SirRasor (#33712) üzenetére


Polemius
aktív tag

Talán mert:
- ha van frissítés, tudja jelezni
- ha megvásároltad, akkor tudni fogja, hogy újratelepítéskor nem kell újra fizetned

De simán megteheted, hogy:
- nem a Play-ból telepítesz
- nem használod a google accodat a telefonon
- levelezésre sem a gmailt használod

Persze csomó szolgáltatást nem fogsz tudni így használni, vagy neked kell megoldanod (backup, szinkronizálás, miegymás).
Vagy csinálhatsz egy teljesen külön google accot is a telefonhoz és használd azt.

(#33716) Syl válasza Polemius (#33715) üzenetére


Syl
nagyúr

Vagy vesz egy WP telefont és ezentúl az életét nem a Google, hanem a Microsoft fogja rögzíteni.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#33717) totya694 válasza Syl (#33716) üzenetére


totya694
őstag

Vagy linux-ot használ és sem a google sem a Microsoft nem tud adatokat gyűjteni ;]

Üdv:Attila

(#33718) maláj válasza totya694 (#33717) üzenetére


maláj
őstag

ez sem teljesen igaz (ubuntu pl.) :U

(#33719) Syl válasza totya694 (#33717) üzenetére


Syl
nagyúr

Na igen. Butatelefon, saját email szerver és linux. :DDD

(#33718) maláj

Az amazon kereső csak az Ubuntu 12.10 és 13.04-ben van és természetesen kikapcsolható.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#33720) FoxiestFox válasza maláj (#33718) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Néhány hónapja felfüggesztette a fiókomat a Facebook, mert a nevem átírtam kitaláltra (nem akartam, hogy megtaláljanak, akiknek nem feltétlen szükséges), és akkor aktiválták volna újra, ha beszkennelem nekik a személyim (!).
Ebből inkább nem kértem, így pár hónapig megpróbáltam a szorosabb ismerőseim az e-mail-re szoktatni, de döbbenetes mód a Facebook már attól is elszoktatta az embereket...
Ha már social network, akkor Google Plus, de arra meg nem jönnek, mert ott a kék (a guglinak így is, úgy is mindene megvan rólunk, szóval tökmindegy).

Néhány hete csináltam egy új Gmail címet (kijelentkeztem a Chrome-ból, sütiket és minden egyéb gép által jegyzett adatot töröltem), majd azzal létrehoztam egy új Facebook profilt egy igazinak tűnő angol hangzású névvel.
Még be sem jelöltem senkit, még nem is kerestem rá senkire, de az ajánlott ismerősök között ott volt több olyan ember is, akik az előző profilomon ismerősök voltak...

(#33721) ST05


ST05
őstag

freemail a legjobb , amikor 3 havonta kitöröl mindent,
nemhogy megjegyezne bármit is, még segít is feledni ,
és akkor nincsenek olyan problémák ,hogy mi hol van
melyik postafiókomba, mert tudom hogy semmi sincs sehol :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33722) FoxiestFox válasza ST05 (#33721) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azt már vagy 10 éve reklámgyűjtőnek használom, de még ennyi év elteltével is vannak problémái, ja.. ;]

(#33723) totya694 válasza FoxiestFox (#33722) üzenetére


totya694
őstag

Majd visszatérünk a levél papírhoz meg a postai feladáshoz ;]
Mert ugye bár a hivatalokba is még olyan szintű a bürokrácia mint 30 évvel ez előtt pont annyi papírral dolgoznak ha nem még sokkal többel csak nem tudom minek nekik PC.
Amúgy meg mi az a facebook?

Üdv:Attila

(#33724) Rick4 válasza bitpork (#33692) üzenetére


Rick4
félisten

Egy konkrét példát hoztam (ismételten ;] ) a véleményeddel szemben, de akkor megemlítem a samsung Omniámat, amit szintúgy előlapcserével, tulajdonképp újként adtam el, ott viszont jól megszívtam, mert felmentem Budaörsre a gyári szervizbe, leadtam a terméket, azt ígérték, 2-3 nap és kész, erre másnap d.e. jött az sms, hogy kész. Tényleg kész volt, és többért is adtam el, mint amennyiért a karcos elejű, sanyiészoli gsm-es tárai kaphatóak voltak.

Én nem veszek szolgáltatónál telefont sok éve, inkább mediamarkt és társai ahol hivatalos gari és komplett tartozék van hozzá. Akkor maradjunk annyiban, hogy nekem meg sok másik embernek ez szempont, neked nem, ezért nem tudod megérteni, és értékelni a pluszt.

P:S.: Még a hűtőmre is vettem 2 év garit a kettő mellé, ne egye már meg a fene, hogy két évesen, 2 év garival ne érjen többet, mint a többi két éves, gari nélküli... ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33725) Rick4 válasza Agyasima (#33693) üzenetére


Rick4
félisten

Hehe, most legalább ismét kiderül, hogy fogalmad sincs arról amiről beszélsz. Azt se tudod mi történt, mégis megpróbálod az elméletedet ráhúzni. :D ÉS ezért tényleg képes voltál a régi regjeimet keresgélni? Nincs több kérdésem. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33726) Rick4 válasza totya694 (#33717) üzenetére


Rick4
félisten

Majd lesz ott adatgyűjtés a netszolgáltató szerverén....

Egyébként nem tudom mi ez a hype, hogy nem akartok látszódni sehol, ennyi titkotok van? Valahogy úgy van az jól, hogy a biztonságomért lemondok a privát szférám egy részéről. Ha a szomszédom esetleg terrorista sejt lenne, és titokban, mailekkel egyeztetve készül valamire, inkább a tek fogja meg, minthogy felrobbantsa a környéket... Aztán hogy közben az én mailjeimet olvassák, hát lexarom. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33727) bitpork válasza Rick4 (#33724) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Akkor vegyük át a mellébeszélést: mutasd meg hova írtam le h nem veszem meg a kibővített garanciát. A tevém és a hüttőm is zamzung és meg van hozzá véve a premium service. Arra válaszolj amit felvetettem... :K

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33728) SirRasor válasza Rick4 (#33726) üzenetére


SirRasor
őstag

Amcsik is így kezdték. Inkább feladják a személyes szabadságukat a saját országuk terrorizmusa miatt és most már ott tartanak, hogy kamerák vannak mindenhol, átnézik a cuccodat az összes kulcsfontosságú helyen pl: reptér. Szerinted ez normális?

Mondjuk valószínűleg egyik se normális. Rólam ne gyűjtsenek adatokat és kész. Titkolnivalóm sincs. Egyszerűen zavar.

Többieknek: mondjuk a megvett appokra nem gondoltam; így már jogos.

Viszont win8-hoz miért ilyen fontos a hotmail? A végén ott is teljes profilom lesz és látni fogja a rendszer, hogy még nem vettem win8at és kapásból nem lehet kijátszani az aktivációt, mert én önként bejelentkezek :(

Make Love not war!

(#33729) Syl válasza Rick4 (#33726) üzenetére


Syl
nagyúr

Engem nem zavar ha olvassák az email-jeimet, de az már igen, amiket a fanboyok terjesztenek. Merthogy a Google gonosz, kémkedik utánunk, és fürkészi a titkainkat. Bezzeg a Microsoft egy szent, az outlook/bing/skydrive.com használata semmilyen kockázattal nem jár. Ők az emberiség önzetlen segítői.

(#33728) SirRasor

Még nem próbáltam, de állítólag a 8.1 csak online fiókkal telepíthető. Ezek után ki tudja az MS mihez fér hozzá a user fiókon belül?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#33730) maláj válasza SirRasor (#33728) üzenetére


maláj
őstag

apk-t madzagon a mobilra és onnan felrakni
market auto update tiltása
kész :)

b, verzió: Nokia 3210 ;]

w8 email cucc nélküli használata :)

mentolos linuxot tán még nem ellenőrzik + 1-2 nem annyira népszerű disztrót :)

(#33731) totya694 válasza Rick4 (#33726) üzenetére


totya694
őstag

Nekem gyerek koromba mindenki azt mondta,hogy amit le lehet hallgatni azt le is hallgatják ezért nem szabad káromkodni a telefonba :P

Üdv:Attila

(#33732) totya694 válasza maláj (#33730) üzenetére


totya694
őstag

Én még csak Live-ba használtam teszt célokra a mentolost de szerintem nem rossz.

Üdv:Attila

(#33733) Rick4 válasza bitpork (#33727) üzenetére


Rick4
félisten

Ööö, szerintem Te csak összenézegeted a zinternetről ezeket a dolgodat, d efogalmad sincsen róla. Nekem és másoknak is volt már itt dolguk gyári garis termékekkel, szóval nekem higgyél, még úgy is hogy tényeket nem mondom, csak kérdekek itt a dolgokkal... Én tudom mit beszélek...

Korrekt hozzászólás, ugye? Na egy ugyanilyet kaptam a Kübekházi történettel kapcsolatban tőled. :D Én azt kb. a hajamra kenhettem, kenjed hát Te is. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33734) Rick4 válasza SirRasor (#33728) üzenetére


Rick4
félisten

Az én cuccomat nézegethetik, ha pl a máséban repülőre szállás előtt C4-et találnak... Inkább, mint hogy odafent robbanjon... :D Engem nem zavar, de tényleg. Azt megértem, hogy akinek titkolnia valója van az nem csípi, én ide is névvel jeletkezek fel, nem túlzottan zavar, hogy ezzel ki mit csinál. :D

Ennyi erővel támogatnám az autók vezetőszondázását minden indulás előtt, ha nem jó az érték, letilt a gép és ennyi. Nekem pont azzal van bajom, hogy ami nem ellenőrzött dolog, vagy szimplán csak a hatóságok előtt nem ismert, abban baj esetén ártatlanok számára is túl sok kockázat van, holott lehetne ellene tenni... Erre egy ittas vezetéses családmegölős baleset is jó példa, meg a repülős- felrobbantós is. Innen meg szépen tovább lehet menni az email-es robbantásszervezkedés stb stb felé...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33735) martonx válasza SirRasor (#33728) üzenetére


martonx
veterán

win8-at hotmail nélkül is használhatod, csak éppen pont a beleépített MS ökoszisztémától esel el ez esetben (mondjuk skydrive intergráció). Kibírható, de akkor már akár win7-nél, linux-nál is maradhat az ember.

Én kérek elnézést!

(#33736) martonx válasza Syl (#33729) üzenetére


martonx
veterán

Szerintem nem mondja senki, hogy bármiben is komolyabban venné a privát szféra védelmét az ms, mint a gugli. Valószínűleg a háttérben pont ugyanolyanok mindketten.
Megmutatod hol írtam azt, hogy ez miatt ajánlom az outlook - skydrive-ot? :U

Én kérek elnézést!

(#33737) bitpork válasza Rick4 (#33733) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Bármikor állok elébe egy önkormányzat működtetését érintő személyes beszélgetésnek, baráti tárasaságban. Nem hiszem hogy pár év aktív politikai tapasztalattal a hátam megett szégyenben maradnék.

A garis dologra meg úgy látom nem tudsz vagy akarsz érdemben reagálni. Így jártam esete van. ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33738) Syl válasza martonx (#33736) üzenetére


Syl
nagyúr

Szerintem nem mondja senki, hogy bármiben is komolyabban venné a privát szféra védelmét az ms

Óóóó, dehogynem. Van itt a PH-n egy két arc, akik tűzzel-vassal védelmezik a cserkészbecsületes céget. :K

Megmutatod hol írtam azt, hogy ez miatt ajánlom az outlook - skydrive-ot?

Megmutatod hol hivatkoztam rád? :U Vagy te magadat fanboynak tartod?

Egyébként SirRasor google-el kapcsolatos adatvédelmi aggályára adott válaszod nagyon beleillik ebbe "az ms bezzeg rendes cég" képbe.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#33739) Rick4 válasza bitpork (#33737) üzenetére


Rick4
félisten

Most már nem érdekel a válasz, helyette szimplán csak rávilágítottam az érvelési módszeredre. Higgyek neked, mert Te bizony ott voltál, láttad, halottad, tudod, épp a lényeg maradt ki.. Amellett, hogy frappánsabb ehelyett a konkrét ütős érvet megadni, (még volt is pluszban egy napod) mégse tetted, pedig gondolom lett volna lehetőséged valami épkézláb mondatot előrángatni a tarsolyból..

Na ennyi, így jártunk.. Azért ne aggódj, vannak itt nálad sokkal rosszabbak is :D

Baráti beszélgetésre meg mindig van jobb téma. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33740) martonx válasza Syl (#33738) üzenetére


martonx
veterán

Mivel azután írtad a fanboy-os kinyilatkoztatást, miután ajánlani merészeltem egy ms szolgáltatást, így adódott a párhuzam, hogy ugyan nem vagyok fanboy, de kizárásos alapon csak rám utalhatsz, mint egyetlenre aki ms helyettesítő szolgáltatásokat javasolt. Kérlek mutasd már meg hol írtam, hogy bezzeg az ms mennyivel jobban tiszteletben tartja a személyes adatokat?
Egyrészt nem is az adatvédelmi aggályára válaszoltam, mivel hiszem, hogy ebben ms sem jobb semmivel.
Az utolsó bekezdésében írta, hogy tudunk-e valamit ajánlani gmail helyett, bár nem hiszi hogy lehet ilyen jó más valami is.
Erre írtam, hogy véleményem szerint az outlook - skydrive mostanra van olyan jó, ha nem jobb. Ezt abszolút nem érzem erős fanboy-os kinyilatkoztatásnak, használok gmait is, meg hotmailt is, nekem ez utóbbi jobban bejön, beleértve az egyéb körítéseket is Live fotótár vs picasa (eredetileg pont a picasa bénasága miatt lett live-os azonosítóm is még sok évvel ezelőtt, végül az outlook.com adta meg nálam a kegyelemdöfést a gmail-nek).
Vagy te annyira gugli fanboy vagy, hogy ha valaki ki meri ejteni egy ms cucc nevét nem negatív kontextusban, akkor az a szemedben már ms fanboy? :DD

Én kérek elnézést!

(#33741) Rolly válasza Syl (#33738) üzenetére


Rolly
veterán

szerintem például az ms kevésbé mászik bele a privát dolgokba mint a google... lásd kapott e-mailek elemzése / hozzá illő és vele kapcsolatos reklámok :), de attól az ms is a userekből él.

Bár már ott felvetődik a két cég kapcsolata az ügyféllel, hogy a googlenél "ingyenes minden", míg az msnél a szoftvereknek licensz díjuk van, így a bevétel jelentős részét nem az "ingyenes" szolgáltatásokból kell finanszírozniuk :)

(#33742) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Én a múltkor androidon állítottam be az outlook (msn-es?) címemet és tök sokmindent tud így androidon is, pl kapásból exchange-ként állította be és alapból felajánlotta hogy naptárat, címjegyzéket is szinkronizál ha akarom. Ezeket pl nem akartam, mert a gmail-ét használom mindenre, de pozitív csalódás volt hogy ezek is működnek minden varázslat nélkül.
Ami azért is meglepett, mert az icloud-os email címem és naptáram egyelőre úgy néz ki, hogy az email címen reménytelen eset androidon.

Én úgy gondolom, hogy amíg ezek a szolgáltatók ingyen egy jó szolgáltatást adnak nekem és nincsenek titkaim, sem előttük sem a titkosszolgálatok előtt, nem igazán érdekel ha az erre hivatott szervek belenéznek a dolgaimba. Én is úgy gondolom mint Rick, hogy inkább olvassák el az én hipertitkos levelezésemet (max azt tudják meg, és ez a legtitkosabb, hogy kik az ügyfeleim, de azt ha akarják megtudják egy adóellenőrzésnél is), mint hogy ne olvassák és aztán valaki ártó szándékkal valami rosszat sikerrel vigyen véghez.

(#33743) Rick4


Rick4
félisten

Heti akció (ez inkább a logika elleni akció) az Auchan-ban:
1 db 99Ft, 2db-nál már csak 128Ft/db :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33744) sss


sss
senior tag

Szeged és környéke adok-veszek-fasságokonvitatkozok topik.

(#33745) FoxiestFox válasza sss (#33744) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Pwnd :D

(#33746) Syl válasza martonx (#33740) üzenetére


Syl
nagyúr

Én továbbra állítom, hogy nem rólad beszéltem. Nem tehetek róla, hogy neked ilyen üldözési mániád van :B
És nem vagyok gugli fanboy. Ugyanolyan mocskos bandának tartom mint az ms-t (meg az épölt). Akkor szoktam jelentkezni, amikor elkezdik magyarázni az egyik fölényét, becsületességét.
Ha tudnék a nas-omra mail/calendar/cloud cuccot telepíteni, hidd el a gmail használatát is mellőzném. Bizony, is. Merthogy az outlookot is használom. Több mint tizenöt éves az msn.com-os címem. :K
A win8 bétánál Ballmerék úgy döntöttek, lefújják a zárt tesztelést. Előtte 16 évig minden windows tesztelésében részt vettem. A magyaréban is!

(#33741) Rolly

az ms kevésbé mászik bele a privát dolgokba mint a google

Ezt én nem hiszem.

kapott e-mailek elemzése / hozzá illő és vele kapcsolatos reklámok

Én kifejezetten örülök ennek a szolgáltatásnak. Legalább nem kapok tampon vagy pénisznövelő reklámokat a képembe :DDD

Bár már ott felvetődik a két cég kapcsolata az ügyféllel, hogy a googlenél "ingyenes minden", míg az msnél a szoftvereknek licensz díjuk van, így a bevétel jelentős részét nem az "ingyenes" szolgáltatásokból kell finanszírozniuk

Ezt azért egy másik oldalról is meg lehet világítani.
Ha a gugli visszaél a felhasználók adataival és kitudódik, akkor nekik reszeltek, hiszen a hirdetésekből élnek.
Ha az MS-szel történik ugyanez, akkor ők csak bezárják a "free részleget", megrázzák magukat és továbbra is bőven megélnek a windows/office-ból.

A gugli dashboard-on szépen kísérni lehet minden rögzített ügyködésünket. És erről a gulgi havi jelentést szokott küldeni. Ilyen nyilvántartást az oulookban nem találtam. Persze attól még lehet. És ha van, megköszönném, ha valaki megosztaná a linket.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#33747) Rawulf


Rawulf
őstag

Optimusz Fővezér akcióban

PACIFIC RIM - Behind The Scenes B-Roll Footage

"Please state the nature of the medical emergency."

(#33748) Rawulf válasza Rawulf (#33747) üzenetére


Rawulf
őstag

Na, most már tudom, hogy az egyik Kaiju-t Del Toro játsza majd. (11:04-től) :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#33749) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Micsoda szemtelenség... [link]

(#33750) Rick4 válasza lugosi (#33749) üzenetére


Rick4
félisten

Melyiket irígyled jobban, a kocsit vagy a kártyát? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.