Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34951) Rawulf válasza maláj (#34950) üzenetére


Rawulf
őstag

Amit sosem tudsz feltölteni magad. :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#34952) azbest válasza lugosi (#34948) üzenetére


azbest
félisten

Sőt lehet igazán paranoid módon is intézni a netes fizetés:
- paypal account -> beregisztrált kifejezetten internetes fizetésre való bankkártya -> az internetes fizetésre való kártyához tartozik egy elkülönített számla

A fizetés menete: a megfelelő összeget kis ráhagyással átvezetni a valós kártyáról a netes kártya számlájára. Utána paypallal fizetni, ami a netes kártyáról, az meg a mögötte lévő elkülönített számláról leszívja az összeget.

Na, ha valakinek még ez sem elég biztonságos, akkor érdemes személyesen kiutazni kínába ;]

(#34953) bitpork válasza azbest (#34952) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Lehet fokozni. Létezik virtuális bank kártya mi adott fizetésre sms-ben küld neked egy generált 1x használatos bankkártyát".

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34954) r0by válasza lugosi (#34938) üzenetére


r0by
addikt

Nekem is kb. 3 nap mire OTP-ről átkerül a PayPal-ra a mani.
Bár én Unicrediten keresztül küldöm rá.
Vagy van esetleg gyorsabb megoldás? Érdekelne.

(#34955) maláj válasza Rawulf (#34951) üzenetére


maláj
őstag

de tudok csak mindig felemelkedik a $ árfolyam mire kifizetném a cuccost :DDD

(#34956) Syl válasza bitpork (#34953) üzenetére


Syl
nagyúr

Ezeket végignézve azt mondom Malájnak igaza van :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#34957) sss válasza Rawulf (#34949) üzenetére


sss
senior tag

Ez a 14,5W nem okoz agyrákot?

(#34958) lugosi válasza r0by (#34954) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezt egy kicsit nem értem, hogy OTP-ről paypalra, unicrediten keresztül.

Gyorsabb megoldás? Beregisztrálod a kártyádat a paypalra, és amikor paypalon fizetsz, abban a pillanatban leveszi a pénzt a kártyádról és időben annyi a fizetés, amennyi idő alatt beírod a paypal jelszavad. Mindenféle időköz nélkül, azonnal veszi le a kártyáról. Legalábbis nálam, és eddig nem is tudtam, hogy van ennél lassabb megoldás is.

(#34959) lugosi válasza sss (#34957) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ehhez már szerintem nem kell mikrosütőt venni, csak mellé tenni a napi bevásárlást, és mire átöltözöl a mirelitből készétel lesz :DDD

(#34960) pilóta válasza sss (#34957) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem. Hererákot okoz csak.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#34961) Rawulf válasza pilóta (#34960) üzenetére


Rawulf
őstag

Vagy here alakú torokrákot. :D

"Please state the nature of the medical emergency."

(#34962) HuMarc válasza sss (#34957) üzenetére


HuMarc
addikt

Akkor dupla kicseszés a szomszéddal, nem? De amúgy komoly?

(#34963) Rick4 válasza lugosi (#34938) üzenetére


Rick4
félisten

de szerintem nem én vagyok az első akinek kezd már fájdalmas lenni az állandó nyűglődésed meg tarhálásod különböző alkatrészekre, szívességekre, egyebekre.

Az első én vagyok, és én is maradok. :D Nálamnál jobban senki szemét nem szúrja ez. :D Leginkább azrét, mert maláj barátunk nemrég itt fárasztott privikkel, már majdnem elintéztem neki, csak hogy ne nyaggasson, aludni is mentem volna, mondtam hogy döntse el, erre meg nem írt vissza.. :D

Lassan szerintem az egész rokonságnak készen van a géppark... Bezzeg csokijuk, sörük már nincs: :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#34964) r0by válasza lugosi (#34958) üzenetére


r0by
addikt

Igaz is, már el is felejtettem, hogy van ez a beregisztrálásos módszer. Kerülném az ilyen jellegű dolgokat mióta volt ez a ppo.hu-s ügy 2-3 éve valamikor.

Egyébként ez az a lassú megoldás.

(#34965) maláj válasza Rick4 (#34963) üzenetére


maláj
őstag

most pálinka van :DDD

(#34966) Rick4


Rick4
félisten

Figyeld a fürdőszobát: [link] :D Bénibidé. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#34967) DarkByte válasza Attix82 (#34937) üzenetére


DarkByte
addikt

Ilyet vittem vissza tegnap a Fitworld-ben az öltözőből a pulthoz hogy valaki elhagyta. Őőő.. baj ha összefüggéseket keresek? :DDD

(#34968) ShadowX


ShadowX
őstag

Egyre jobbak ezek a WB animációs filmek. Akit érdekel egy kicsit másabb Justice League, annak javaslom ezt megnézésre.

(#34969) martonx válasza ShadowX (#34968) üzenetére


martonx
veterán

Hol lehet ööö izé megvenni?

Én kérek elnézést!

(#34970) Syl válasza ShadowX (#34968) üzenetére


Syl
nagyúr

Mennyi előismeretet kíván a film? A szereplők nagy részét ismerem még ifjúkori képregényőrületből, de ezeket a modern csoportos történeteket már nem.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#34971) ShadowX válasza Syl (#34970) üzenetére


ShadowX
őstag

Flash, Batman, Aquaman, Wonderwoman, Superman, Cyborg. Ha ezeket ismered, nem lesz gond. Nem kell háttérsztorit ismerni, mert van egy apró csavar a filmben, amit el is magyaráznak.

martonx: bármely "legális" oldalról beszerezhető. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34972) Syl válasza ShadowX (#34971) üzenetére


Syl
nagyúr

Cyborg passz, Aquaman csak a Big Bang Theory-ból :DDD a többi megvan.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#34973) Rick4 válasza ShadowX (#34968) üzenetére


Rick4
félisten

Ehhe, csak nem a feláldozhatók sikerét irígyelték meg, :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#34974) Syl válasza Rick4 (#34973) üzenetére


Syl
nagyúr

Bosszúállókra gondolsz. De ez rajzfilm. És volt már évekkel ezelőtt is belőle epizód. Meg sorozat is.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#34975) ShadowX válasza Syl (#34972) üzenetére


ShadowX
őstag

Érdemes előzetes információhiány esetén is megnézni, mert próbálják úgy összerakni ezeket, hogy érthető legyen mindenki számára.

(#34976) Rick4 válasza Syl (#34974) üzenetére


Rick4
félisten

Nem tudom, azt se láttam. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#34977) lugosi válasza r0by (#34964) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Érdekes. Mármint az, hogy egy oldalon keresztül írják a top-up menetét, míg a kártya beregisztrálva módszer ennyi: "A másik lehetőség, hogy beregisztráljuk DOMBORNYOMOTT bankkártyánkat és annak segítségével tranzaktálunk. Ilyenkor szinte azonnali a pénzmozgás". És valóban ennyi. Szerintem a másik módszer csak mazochistáknak van fenntartva. Érdemes elolvasni, leolvad tőle az ember agya.

Egyébként mi volt a ppo.hu eset?

(#34978) r0by válasza lugosi (#34977) üzenetére


r0by
addikt

(#34979) Rawulf válasza r0by (#34978) üzenetére


Rawulf
őstag

Gusztustalan és undorító...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#34980) maláj válasza r0by (#34978) üzenetére


maláj
őstag

de ilyentől ugye nem kell félni ... :U

(#34981) Rick4 válasza lugosi (#34977) üzenetére


Rick4
félisten

Pedig a top up is egy kétperces művelet, bemész egy unicredit bankfiókba, és a csak neked látható számlaszámra befizetsz annyit amennyit szeretnél. Mit írnak ezen olyan sokat?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#34982) Rick4 válasza r0by (#34978) üzenetére


Rick4
félisten

Pont ilyen gennyláda a netrisk is, egyrészt ismerve az e-mail címemet, ők is írhatnának oda, nem megy az ember a weboldalukra, meg lépked a személyes menüjében üzeneteket keresve, szimplán ezt a hülyeséget kellene minden cégnek megtiltani... Másrészt amellett hogy tehetségtelen, szemét emberek dolgoznak ott, akik csak az ügyfélszerzésre koncentrálnak, utána már lényegtelen mit szeretnél. Van egy jó sztorim, bá ebből adódóan velük először és utoljára kötöttem szerződést, egy lakásbiztosítást cseréltem le, felhívtak 15x, majd megkérdezték minden rendben van-e, stb stb, ha másik biztosítást szeretnék, csak hívjam őket, vagy írjak, stb stb. Jófejnek tűntek, gondoltam ha eddig nem, akkor most.
Az egyik autó biztosítását velük kötöttük még novemberben. Nem jött a csekk, szóltunk telefonon decemberben, utána januárban, majd február 12-én is, nyugtattak, hogy majd jön, persze érdemi ügyintézés nem történt, a telefonhívás nem indított el semmilyen folyamatot. Február végén jön a levél a biztosítótól, hogy nem szűnt a biztosítás 12-ével, merthogy nem fizettünk. Telefon jobbra- balra, netrisk feltartja a kezét, és azt nyilatkozza, hogy sajnos ki kell fizetnünk a mabisz díjat is visszamenőleg novemberig, mert megszűnt a bizti, és idézik a törvény szövegét, részükről ennyi, 130K-s csekk a 25K-s helyett, és jól is van ez így..
Elolvastam az idézett törvényt, ami leírta ezt, viszont a biztosítóra vonatkozó rész egy vessző után volt, ahol is azt írja, hogy a biztosítónak igazolható módon (legalább ajánlott levélben) felszólítást kell küldenie a felmondás előtt 30 nappal. Ilyet nem kaptunk, jobb híján bementünk a biztosító központjába, szerettük volna elkérni a levél azonosítóját, hát, sajnos olyan nincs, jó, akkor a levél szövegét megnéznénk, hát, az sincs..... Tudunk róla, ezért vagyunk itt, elmondtam a törvényt, nem volt nagy vita, csak egyféleképp lehetett értelmezni... Oké, tiszta ügy, írjuk le. Leírtuk egy papírra, a hölgy elvitte hátra, 10 perc múlva jött a kinyomtatott szerződéssel, csekkel, és sűrűn elnézést kért...
A szemét köcsög netrisk arra nem volt képes, hogy a telefonhívásaink utána odaszóljon a biztosítónak, hogy nézzenek már utána, amikor meg baj volt, természetesen a vonatkozó törvény egyik felét rám nézve említi, majd a másik részét elhallgatva, tehát rám hátrányosan figyelembe se véve lezárja az ügyet.....

Szóval nem csak a ppo-val van gond, van a többivel is rendesen...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#34983) bitpork válasza maláj (#34980) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Azért egy magyar csalót nem illik összevetni egy nemzetközi szolgáltatóval, aki-ami évek óta emberek tízmillióit szolgálja ki.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34984) G.Freeman


G.Freeman
csendes tag

Sziasztok, van pár eladó cuccom:

Leadtek WinFast PxDVR3200H [link]

Seagate Barracuda ES.2 ST3500320NS
[link]

Football Manager 13 és 12
[link]

(#34985) Rick4 válasza bitpork (#34983) üzenetére


Rick4
félisten

Paranoia kérdése, hogy az ember mit mivel vesz egy kalap alá. :-))

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#34986) Rhino666


Rhino666
őstag

Kérnék erre néhány (nem sok) licitet. :B :R

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#34987) Rick4 válasza Rhino666 (#34986) üzenetére


Rick4
félisten

Brutál. :Y

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#34988) Rawulf


Rawulf
őstag

Állítólag az ÁNTSZ fontolgatja a szieszta bevezetését a nagy kánikulában.
Kicsit le vagyunk maradva, nemde?

"Please state the nature of the medical emergency."

(#34989) Rhino666 válasza Rawulf (#34988) üzenetére


Rhino666
őstag

Télre döntést hoznak. :K

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#34990) Rick4 válasza Rawulf (#34988) üzenetére


Rick4
félisten

És mindenki aki beutazik a melóhelyre, utazzon haza délben, majd utazzon vissza 4 órára... Jó gondolat. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#34991) bitpork válasza Rick4 (#34990) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem sokat voltál még Spanyolban ugye? Ott mindenki álltában ültében elalszik :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34992) Rick4 válasza bitpork (#34991) üzenetére


Rick4
félisten

Nem is készülök. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#34993) Rawulf válasza Rick4 (#34990) üzenetére


Rawulf
őstag

Ugyan már... Sziesztához nem kell haza utazni. Legfeljebb a nem dohányzóknak kiadják a cigiszüneteket sziesztaként. (A többiek meg füstölögjenek csak...) :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#34994) Rawulf


Rawulf
őstag

Érdekel:

Nem érdekel:

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#34995) Rhino666 válasza Rawulf (#34994) üzenetére


Rhino666
őstag

Végre megnézted a Pacific Rim-et vagy mi? :DDD

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#34996) tisn válasza Rick4 (#34982) üzenetére


tisn
addikt

Erdekes, nekem ellentetes a tapasztalatom, sok esetben segitettek kerdes nelkul. Szoval en a netrisket javasolnam...

(#34997) Rhino666 válasza Rhino666 (#34986) üzenetére


Rhino666
őstag

Azért 0-nál többre gondoltam. :DDD :B

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#34998) ST05


ST05
őstag

LG flatron F700B
ezt a nagyon megkimélt ( analóg kábeles) monitort cserélném
lelakottabb de DVI képesre!
-És keresek max 2-3ezer Ft- os PCIE videókártyát, lehet több is ha megéri a pénzét :R

[ Szerkesztve ]

(#34999) ben800


ben800
aktív tag

Valaki esetleg meg tudná nézni az internetét rókuson??Nálam a Digi nem megy 2 órája

(#35000) Rhino666 válasza ben800 (#34999) üzenetére


Rhino666
őstag

Makkosházán okés.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.