Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34251) pepe091 válasza ro_bert17 (#34249) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Gratulálok, hogy az ártatlan szót ki sikerült ragadnod. Arról beszélek, amikor az utcán, vagy kertből kiszabadult kutyák támadnak meg embereket. Az ártatlan azért van ott, mert azzal semmi bajom sincs ha egy idomított harci kutya kap el rablód, bűnözőt, stb... A nevelést pedig idomításként kell értelmezni, ha már a szavakon lovagolsz. :U

(#34252) FoxiestFox válasza pepe091 (#34248) üzenetére


FoxiestFox
félisten

+1
Es fraszt kapok a sok olyan embertol is, aki a kutya (vagy random masik allat) eletet tobbre tartja az emberenel.
Az allatokat oszton vezerli, igy a kutyakat is, ami onmagaban is kicseszett veszelyes tud lenni, nemhogy akkor, ha rossz kornyezetben tartjak..

A linkelt video kapcsan lehet a rendorrol eloasni mindenfele mocskot, jogosan lotte le a szegeny artatlan, gazdajat vedo kisallatkat.
Ez van. Ha a rendorsegi intezkedes seggebe allok harci kutyaval, kamerazni, es ide fajul, nem nekem all feljebb.. Nonszensz, hogy egyesek szerint annak a rendornek tenyleg birokra kellett volna kelnie a kutyaval, nehogy az megseruljon.... Oo

(#34253) ST05 válasza FoxiestFox (#34252) üzenetére


ST05
őstag

mert az embert nem az ösztöne vezérli?

miénk embereké a bolygó? vagy mégis hogy látod?
ha ennyire mindenhatónak érezzük magunkat, hogy nem tudsz némi 4 lábúval
osztozni a helyszinen , akkor tudd is megvédeni magad lőfegyver nélkül
puhák !!! az a rendőr egy buzi volt ennyi , és nincs bajom a rendörökkel ,ismerek sok jó embert köztük
, az a személy egy ratyi volt ennyi.

(#34254) FoxiestFox válasza ST05 (#34253) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Felreertes, tisztelem es szeretem a bolygom minden elettel, amivel osztozom rajta.
De atestek a lo tulso oldalara.
Tovabb ragozni foloslegesnek erzem, sokatokkal szemben az eszerv is hatastalan.
Annyit meg, hogy igen, sajnos a legtobb ember is osztonvezerelt.
Normalisabbaknal azonban nem az iranyit. Pontosan ebben vagyunk masok, mint az allatok.

(#34255) pepe091 válasza ST05 (#34253) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem tudom, ha esetleg egyszer lesz gyereked, vagy hasonló és ne adj Isten megtámadja egy kutya, majd azt mondod neki, hogy: hát nem igaz, hogy ilyen puhány vagy, nem tudtad megvédeni magad!?
Ezt te se gondolhattad komolyan. :U

[ Szerkesztve ]

(#34256) Rawulf


Rawulf
őstag

Ne általánosítsunk már kérem szépen. Itt egy konkrét esetről van szó és már a Los Angeles-i rendőrök is elhatárolódtak a "szomszédos" kisvárosi kollégáiktól. Elismert szakértő is nyilatkozott odaát.
Ráadásul megfenyegettek helybélieket ezek a zsaruk, akik másnap hivatalosan panaszt tettek.
A helyzet eszkalálódott...

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#34257) veze


veze
őstag

a kutyákat lelövik ugye? :D

(#34258) ro_bert17 válasza pepe091 (#34251) üzenetére


ro_bert17
őstag

Igazad van. Nem az ártatlan szót kellett kiragadnom. Hanem az egész hozzászólásodat kellett volna. Akkora butaságot írtál, és teszed ezt továbbra is, hogy közben azon gondolkodtam, hogy Te vajon gondolkodtál-e ezen, vagy csak simán zsigerből jött? Mielőtt esetleg ismét próbálkozol, segítek, az előző a rosszabb válasz.
Nos. Ne menjünk szerintem tovább. Engem biztosan nem fogsz tudni meggyőzni az ötletedről.
Ugyanis közben elkezdtek kalandozni a gondolataim az elveid után: lelkiismeretfurdallás nélkül kellene legyilkolni az autókat, a pisztolyokat, a tömegközlekedési eszközöket, a késeket, repülőket, 220V-ot!, stb. Ezek bizony mind rátámadnak a gyanútlan, ártatlan emberre aki eléjük kerül. De hogy proaktív is legyek, vannak az emberre veszélyes vadállatok. Ezeket megelőzéséppen kellene lelkiismeretfurdallás nélkül likvidálni, hiszen sosem lehet tudni...
Tényleg ne haragudj, de olyan sületlenséget írtál, amit biztosan nem gondoltál végig. Vagy aláírásnak javaslom az ölni tudnék a világbékéért klasszikust.

[ Szerkesztve ]

(#34259) pmheros válasza pepe091 (#34255) üzenetére


pmheros
senior tag

ennyi: ha a gyereked nem tudja megvédeni magát egy állkapocs köré épített ragadozótól, akkor életképtelen :DDD

Én láttam a 300 -at, ott megmutatták, hogy működik ez

nem vagyok tökéletes

(#34260) ShadowX


ShadowX
őstag

Ma láttam (bár ne tettem volna) Mr. Forrónacit kocogni a belvárosban. Világoskék lányka tornadressz (persze kis méret) fehér térdig húzott zokni és fekete sportcipô.... :D

(#34261) Rick4 válasza ShadowX (#34260) üzenetére


Rick4
félisten

Csak ismételni tudom önmagam: [link] :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#34262) Rawulf válasza ro_bert17 (#34258) üzenetére


Rawulf
őstag

Ha jól emlékszem, akkor a dingó-farkas keverékek bandába tömörülve vadásznak már az ártatlan turistákra.
Az viszont egy létező probléma arrafelé.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#34263) pepe091 válasza ro_bert17 (#34258) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Teljesen eltértél a témától, ami kezd átcsapni személyeskedésbe, innentől kezdve kár ezen tovább beszélni, vagy reagálnom rá, mert nem fogod megérteni. :U

(#34264) azbest válasza ST05 (#34253) üzenetére


azbest
félisten

Az emberre jobb esetben lehet hatni észérvekkel, a társadalmi normák vagy szabályok emlegetésével. Ha nem hallgat a jó szóra, akkor számíthat retorzióra.

Ezzel szemben egy állattal vagy az a szerencsétlen értelmi sérülttel, akit a rendőr múltjából felemlegetnek, nem lehet leállni vitatkozni, érvelhetsz neki, ha egyszer nem képes megérteni a beszéd tartalmát, plusz még a viselkedésük is kiszámíthatatlan. Mivel se az állat, se az értelmileg sérült ember nem hibáztatható tetteiért, ezért kell legyen valaki, aki felelős érte. Állat esetén a gazda, ember esetén a gyám / gondozó az, aki felelős a rá bízottak tetteiért.

Régebben elvégeztem gyógypedagógiai-asszinsztens képzést. Egyszer megesett, hogy a tanáriból kihívták az egyik rutinosabb / erősebb férfi tanárt a kolleginák, hogy vegye már el a kést Józsikától, amit a lépcső korlátjába dobál. Azt sem tudom elítélni, amikor a 120 kilós középsúlyos értelmi sérült Józsikát vágta falhoz a nevelő, amikor az kitalálta, hogy a műhelyből szerzett vasdoronggal szétveri a sorstársa fejét. Sajnos van amikor csak erővel lehet hathatósan fellépni.

(#34262) Rawulf: nem csak ott van ilyen probléma. A falumból rendszeresen azt hallottam anyámtól, hogy nem tudnak elmenni idős nagymamámhoz, mert 7-8 fős falka támad a gyalogosokra és biciklisekre. Jópár hónapig tartott, mire történt valami az ügyben. Addig az önkormányzat a panaszra azt javasolta, hogy anyám fizessen kutyánként 10 ezret + havonta az ellátásukat, s akkor elviszik egy menhelyre őket. A végén már írtam levelet annak a tévé műsornak, hogy ezt is lefilmezhetik legközelebb, ha arra járnak. Többször forgattak a faluban arról, hogy a helyi önkormányzat és rendőrség embereinek munkája mellett simán elloptak házsorokat (!) a faluból. Állítólag végül elvitték az állatokat. :U

[ Szerkesztve ]

(#34265) Rawulf válasza Rawulf (#34262) üzenetére


Rawulf
őstag

Rosszul mondtam: prérifarkas és kanadai farkas hibridek:
http://www.parameter.sk/rovat/bulvar/2009/10/30/prerifarkasok-oltek-meg-taylor-mitchell-kanadai-enekesnot

"Please state the nature of the medical emergency."

(#34266) ro_bert17 válasza pepe091 (#34263) üzenetére


ro_bert17
őstag

Öööö...igen. Kezded kapizsgálni. Valóban személyeskedés, hiszen a személyednek szólt, mert az elved egyszerűen lehetetlen, életképtelen ötlet.
És igen, ezt is mondtam, hogy ne is próbáld megmagyarázni. Nem fogom megérteni azt, amit nem lehet. (jelzem nem is szeretném)

(#34262) Rawulf: és mit csináljak vele? :) Tényleg le kell gyilkolni minden állatot, aki emberre támad, vagy mi? :)

(#34265) Rawulf: ok. Mától bojkottálom a kengyelfutó gyalogkakukk nézését. (Természetesen komolyabbra fordítva a szót, nem bagatelizálnám a művésznő halálát ezzel)

(#34267) dying_star: ha tudják. Persze az ember felelőssége által maga mellé domesztifikált állatot azért jóval könnyebb.

[ Szerkesztve ]

(#34267) FoxiestFox válasza ro_bert17 (#34266) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sosem volt maskepp. Ami emberre tamad, azt megolik.

(#34268) ST05 válasza pepe091 (#34255) üzenetére


ST05
őstag

a konkrét esetre értettem, hogy az a rendőr puha volt,

nyilván olyan kutya aki gyerekre támadna, nem kéne utcán legyen
ez megint csak az ember felelőssége, ott vagy a kutya gazdája hibás,
vagy a gyerek apja-anyja. ha tudja hogy teli van az utca kobor kutyával ,
akor nem ott kéne játszania a gyereknek.
És akkor azt szóba se hozom ,a kutya sem támad ok nélkül ,
vagy a területén van az illető, vagy gyakori hogy a gyerekek ugymond belemásznak a kutya pofájába
addig bökdösik ,ingerlik, mig arcon nem harapja, sajnos ilyen esetet gyakran látni hallani.
de itt megint csak a kutya van kitéve a basztatásnak, persze hogy bepöccen TE IS bepöccennél !
ok a gyerek gyerek nem tudhatja?!
akkor megint a szülő a felelős..
érdekes ezek a kutyatámadások is javarészt kiskunbugacpusztán és egyéb helyeken történik
ahol a kutyák nemhogy nevelve, de vigyázva sincsenek,
ujszegeden nyugodtan felmehetdsz igy kora este a töltésre ( akár gyerekkel )
sok helyes kedves nagy csunya, és ilyen olyan szabad kutyával fogsz találkozni
de nem lesz belőle probléma , milyen érdekes , sőt továbbmegyek 140cm es kislányok sétáltatnak
bazinagy dögöket , az sem ritka

azbest: Sajnos van amikor csak erővel lehet hathatósan fellépni
nem hinném, hogy egy 90kg edzett rendőrnek egy lőfegyver az arányos önvédelmi eszköze egy 40kg kutyával szemben, ezért is irtam hogy puha rendőr volt ,
aláírom, néha szükséges az erőszak ,sajnos ez így igaz, de ez pont ne maz az eset volt

[ Szerkesztve ]

(#34269) pmheros válasza FoxiestFox (#34267) üzenetére


pmheros
senior tag

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#34270) FoxiestFox válasza pmheros (#34269) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jaj de reg lattam,le is szedem :D

(#34271) pmheros válasza FoxiestFox (#34270) üzenetére


pmheros
senior tag

azt hittem nem látszik, ezért javítottam.

Képbe illesztettem a linket, és a képet a szánalmas.hu -ról nem jelenítette meg, így a link sem működött.
PH! error

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#34272) azbest válasza ST05 (#34268) üzenetére


azbest
félisten

Nem piknikeztek a rendőrök, hanem egy bevetés közepét zavarta meg a bajkeverő ember. Szegény kutya miatta járt így. A rendőr többször megpróbálta megfogni a pórázt. A kutya nem hagyta, a gazdája meg még kalimpált is a lábával, ha jól láttam. Amikor megugrott a rendőr felé, az lelőtte. Lehet, hogy csak játszani akart, de ez nem derül már ki. A rendőrnek nem dolga hagynia, hogy megtépje a kutya. Egy ilyen erős kutya felér egy fegyverrel. Nem kellett volna ott lennie a kutyának, semmi dolga sem volt ott a gazdájának. A váratlan helyzetet meg kellett oldani, felszerelt állatbefogó nem volt kéznél. A bevetés területén sem fognak kutyával ketgetőzni, hogy emiatt esetleg meghaljon pár ember. Nekem ez a véleményem.

(#34273) bitpork válasza azbest (#34272) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Lehet h nem szép tőlem de egy tasserrel jobban járt volna mindenki.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34274) ST05 válasza azbest (#34272) üzenetére


ST05
őstag

teljességgel igazad van ,megint csak a gazda idiótaságára lyukadtunk ki ugye :U
ahogy valaki irta is korábban az a fasz roti gazdája , csak a bajt kereste, hát megtalálta :(
de nyugtass meg, abban te is egyetértesz velem ,a kutya nem ezt érdemelte

bitpork : +1 illetve +2 tasli ( és köszönöm a korrekt privátban megkeresést :R )

[ Szerkesztve ]

(#34275) Rawulf válasza ro_bert17 (#34266) üzenetére


Rawulf
őstag

A konkrét esetben a kutya pártján állok... Jeffrey Salmon mehet a levesbe...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#34276) ST05 válasza Rawulf (#34275) üzenetére


ST05
őstag

kutya párt? ( kétfarkú?) jajj ne már megint politizáltok :P

(#34277) tixem válasza ST05 (#34253) üzenetére


tixem
addikt

Mindkét oldalnak megvannak a maga igazságai, de kezdtek nagyon szélsőségesen gondolkodni.

Nálunk is van a családban egy kutya, és azon nyomban törném el a kezét aki bántani merné. Igaz nem egy roti...

De ebben a helyzetben a gazdája intézte magának a bajt. Valószínűleg tudta a kutyájáról, hogy hajlandó őt megvédeni, feltekerhette volna az ablakot. Megtámadta a kutya lelőtte, jól tette.

Sokszor járok biciklizni, ki a Medencés felé a töltésen a csövesek kutyái nem egyszer indultak már meg utánam (hogy mi célból azt magam sem tudom, de valszeg nem azért mert buksijukra akartak simit) Elpucoltam onnan amilyen gyorsan csak tudtam, de ha lehetőségem lett volna rá, az összeset lelőttem volna a pi***ába? Akkor én is gyáva k*ög lennék? Vagy mi?

na látom közbe itt született pár komment. A gazda hibája az egész, és a kutya se érdemelte volna ezt. De ebben a helyzetben ez is egy megoldás volt. Gondolom azért a rendőrnek is megugrott az adrenalinszintje, hogy egy roti nekiugrik. Ilyen helyzetben akarva akaratlanul is megesik hogy rosszul dönt valaki.

Sokkoló is opció lehetett volna, de neki a "rutin" meg az adrenalin a stukkerhez vitte a kezét.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#34278) azbest válasza ST05 (#34274) üzenetére


azbest
félisten

Persze, jobb lett volna, ha sértetlenül megússza mindenki. A sokkoló is lehet, hogy komoly sérülést okozott volna neki, pláne hogy bepánikolt volna miatta. Még a nyugtatós lövedék sem teljesen veszélymentes. Sehogy sem jó ez a helyzet. De ezek valószínűleg nem voltak kéznél az adott helyzetben.

[ Szerkesztve ]

(#34279) ST05 válasza tixem (#34277) üzenetére


ST05
őstag

továbbra sem fogom megnézni a videót,
még igy kisképekbe is egész tegnap este szerencsétlen roti járt a fejembe,
. szóval annyira nemtudom mi volt az eset,
de továbbra is fenntartom, hogy lett volna más megoldás,
semmi másrol nem szólt ez , csak tiszteletet akart parancsolni a rendőr,
hogy " legyen elég és vége) igen igazad lehet bizonyára elpattant az agya,

ez olyan mint amikor egy kocsi 2 tonna ,és leszorit téged biciklist
könnyü erősnek lenni túlerővel,
és igen gyávának tartanálak, ha a korcsokat lelőnéd,
viszont ha elkezded őket össze vissza rugdosni, hidd el semmi bajuk nem lesz ,
akkor azt mondom embör vagy a talpadon !!
de ha picit is férfinak érzed magad, akkor tudsz olyan megnyiulvánulással
felállni a korcsok ellen ,hogy szanaszét szaladnak .
Valóban ez igen megoszló véleményeket szűl ez a téma, elég kényes téma
főleg ha gyerek az áldozat neadjIsten, de ne már, van annál gumibot meg az anyja kínja tudja
mi van még a rendöröknél, ez egy tipik usa fegyvermániás majd én megmutatom ki a fasza gyerek ,,
dolog volt .. szerintem szánalmas, de ne mvagyo kegyedül ahogy rawulf mondja ki is közösitették a puhácskát :K

(#34280) oltis12


oltis12
csendes tag

...eladó alkatrészek... :R

(#34281) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

:C

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34282) azbest válasza ST05 (#34279) üzenetére


azbest
félisten

Bocsi, de amit írsz az elég életszerűtlen. Nincsen egy súlycsoportban egy ember egy falka megvadult kutyával szemben. Még egy ekkora kutyával szemben sem. Túl sok tévét nézel :P Pár kommenttel ezelőtt írtam mi a helyzet a falumban. Volt egy másik részen is probléma, az egyik képviselőnőt úgy megharapta egy kóbor kutya, hogy úgy mentek segíteni kinyitni a száját, nehogy kitépje a lábából a húst. Mentő vitte el. Érdekes módon ezután oldódott meg a falkás probléma is. Egyébként sem túl okos megoldás összeverekedni állatokkal. Sérülések, veszettség, halál. :U

[ Szerkesztve ]

(#34283) Rick4


Rick4
félisten

Megtörtént amit nagyon nem szeretnék, van egy érdeklődő egy 25K-s notimra. Szerintem nem is válaszolok, ezt kaptam tőle:

Szia!
Esetleg csere érdekel?
laptopért adok 2db hízó koca malacokat! szép példányok,keveset szenek, darabonként 250kg-osak! Üdv: Lakatos Elemér

Esetleg nem akar valaki két ilyen malacot? 25-ért viheti. :D Én látni se akarom őket... :W Mondjuk a gazdájukra se vagyok kíváncsi..

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#34284) bitpork válasza Rick4 (#34283) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Te mindig kifogod ezeket?! Kezdesz gyanús lenni... ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34285) Rawulf


Rawulf
őstag



"Please state the nature of the medical emergency."

(#34286) proper válasza Rick4 (#34283) üzenetére


proper
őstag

pedig 500 körül mozog a hizónak kilója :U

(#34287) pmheros


pmheros
senior tag

Sürgős!

Ha átutalással fizettek pl 10 004Ft -ot, azt fel szokták kerekíteni 10 005 -re ? Ez nem csak készpénzes hülyeség ? Olyan foglaljon a kérdésben állást aki határozottan tudja !

Konkrétan a pcx díjbekérőjén szerepel egy "Kerekítés : 1Ft" sor. Természetesen az utalás már rég megtörtént, az eredeti összeg alapján.

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#34288) pmheros válasza Rick4 (#34283) üzenetére


pmheros
senior tag

Jobb vagy attól, hogy ne válaszolj !

Add inkább alá kicsit a lovat: Írd meg hogy te angol Berkshire sertés fajtára szívesen cserélnél, de csak ha nem múltak el 3 hetesek, mert ez egy intelligens fajta, ebben a korban még jól tanítható, és a későbbi szaporulata is ebben a korban még befolyásolható. Más fajta sajnos nem érdekel. ;]

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#34289) Rick4 válasza proper (#34286) üzenetére


Rick4
félisten

Viheted a kettőt 25-ért. 50Ft-ba csak megéri neked. Ellesznek a gumisműhely előtt, míg szerelsz. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#34290) Rick4 válasza bitpork (#34284) üzenetére


Rick4
félisten

150K-s notival tuti nem futnék ilyenbe bele. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#34291) bitpork válasza Rick4 (#34290) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mert az jobb lenne ha egy struccot vagy kisebb lovat kínálnának?! ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34292) ST05 válasza azbest (#34282) üzenetére


ST05
őstag

én nézek sok tévét, amikor Te szerinted egy falka korcs közt lövöldözni életszerűbb? :C
mintsemhogy valamilyen módon elkergetni őket? :DD

(#34293) SirRasor


SirRasor
őstag

Totál off: megkérdezitek a háztartásotokban élő illetékest, hogy a mákdarálót el szokás-e mosni minden használat után? Picit macerásnak tűnik.

Make Love not war!

(#34294) pmheros válasza SirRasor (#34293) üzenetére


pmheros
senior tag

Anyámnak van kézi és gépi darálója is. Elmossa mindig, persze szétszedés után. Egyik sem bonyolult.

nem vagyok tökéletes

(#34295) proper válasza Rick4 (#34289) üzenetére


proper
őstag

kérdezd meg komolyan gondolta e, meg hogy élve vagy leszurva szeretné kézbesiteni

futár van? :DDD

(#34296) fero02 válasza SirRasor (#34293) üzenetére


fero02
veterán

Nagyszüleim anno mindig kristálycukrot daráltak vele utoljára és úgy tették el a kamrába.

(#34297) tisn válasza Rick4 (#34283) üzenetére


tisn
addikt

kicsit soknak tunik a 250kg-os desznyo, de 25k-ert ketto ekkora malacka jo biznyisz ;)

(#34298) ro_bert17 válasza Rawulf (#34275) üzenetére


ro_bert17
őstag

Nem láttam a szóban forgó videót. És nem is fogom megnézni mert nem vagyok rá kíváncsi, nem érzem szükségét.
A szélsőségeket tartottam értelmetlennek a hozzászólásokban.

Szerk: De ha már kutya, ezt épp most láttam a kutyás topikban: [link] :)

[ Szerkesztve ]

(#34299) Pho3bus


Pho3bus
tag

Sziasztok!

Foglalkozik esetleg valamelyikőtök notebook billentyűzet javítással? Vagy tudtok valakit ajánlani aki jól és megbízhatóan dolgozik? A hiba amit javítani kellene a következő: bátyám kisfia úgy gondolta, hogy menni fog ez már neki ilyen kis korban is és megpróbált gépelni, és azóta az "ö" billentyű nem úgy működik ahogyan kellene (néha megy, néha nem), illetve ferdén is áll (lehet eltört). Lehetséges még a javítás, vagy mindenképp új billentyűzetet kell venniük? Előre is köszi az Ő nevükben is.

(#34300) FoxiestFox válasza ro_bert17 (#34298) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Haha,de jo fej *-*

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.