Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33601) lugosi válasza bitpork (#33594) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor oldják meg hogy hatvanötödször ne dobja fel ugyanazon az eszközön. És az a röhej, hogy az újra feldobáshoz még a böngészőt se kell bezárni. Majd legközelebb nem olyanokra bízzák a felmérést akik nem tudják megcsinálni.

(#33602) tisn válasza lugosi (#33601) üzenetére


tisn
addikt

mirol beszeltek?!?! (adblock)

(#33603) Algotis


Algotis
addikt

Valakinek van samsung FULhallgatohoz kozepso meretu fulparnaja feher szinuben?

Androidos Outlookból küldve

(#33604) tixem válasza bolcsodal (#33600) üzenetére


tixem
addikt

nem is a vga-t akarom terhelni, meg nem is tudnám mert szervizben van.

Azért kell egy valami pcie vga, hogy be tudjam kapcsolni a cuccot, a visherában nincs igp :) Procira meg memóriára eresztenék egy stress testet, hogy kiderítsem mi okozza a hibát. Táp már ki lett zárva, vga nincs nálam, marad a cpu meg a ram.

Ezért kell egy vga :))

Mielőtt visszavittem a kártyát, napokig futott rajta kisebb nagyobb megszakításokkal a Kombustor, melegedett is mint a disznó. De le nem fagyott érdekes módon, Battlefield 3 alatt viszont sokszor meghalt a tudománya, meg néha nyomott is egy egy kékhalált a fagyás után.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#33605) Rawulf


Rawulf
őstag

"Please state the nature of the medical emergency."

(#33606) Rick4 válasza Rawulf (#33605) üzenetére


Rick4
félisten

Ahol a zsebkés nyílik, az inkább egy erdélyi kocsma, nem? :D Való gaz, hogy ott ennél jóval kevesebbért is nyílnak. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33607) bolcsodal válasza tixem (#33604) üzenetére


bolcsodal
addikt

Gyárilag tuningolt 7870? Olyannal már voltak gondok. Gyári alapórajelre visszavéve tökéletesen működött. Volt valami botrány a 7870-esek körül, valami olcsó keramit kondenzátor beszállító szállított nekik hibás, gyenge minőségű terméket. Bár ez inkább NYÁK hibája. A lényeg, hogy feszültség ingadozásokat produkált.

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#33608) lugosi válasza tisn (#33602) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Telefonra is van ilyen?

(#33609) Rick4 válasza lugosi (#33608) üzenetére


Rick4
félisten

[link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33610) Agyasima


Agyasima
senior tag

Mindig van lejjebb. :(

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#33611) bitpork válasza Agyasima (#33610) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez ilyen...a Kisgazdák már nem tényezők, az ex kisgazdák meg nem is léteznek :D Ott a főd lehet termelni...biztos van őszi áram :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33612) tixem válasza bolcsodal (#33607) üzenetére


tixem
addikt

Volt OC gigabyte 7870-em az 3 napa alatt meg is halt. Ez nem OC-s (1000/1200), de így se jó valami.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#33613) Rawulf


Rawulf
őstag

Mentos : The FreshMaker: :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#33614) Rick4 válasza Rawulf (#33613) üzenetére


Rick4
félisten

Ez még csak sima szénsavtúltengés. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33615) Rawulf válasza Rick4 (#33614) üzenetére


Rawulf
őstag

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#33616) Rick4 válasza Rawulf (#33615) üzenetére


Rick4
félisten

Orvosi nyelven eiaculatio praecox. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33617) bitpork válasza Rick4 (#33614) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)


vagy nem

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33618) Rawulf


Rawulf
őstag

Massa most már igazán tehetne egy szívességet és MONGGGYON LE!
Szánalmas: :N

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#33619) Frenky89


Frenky89
őstag

Akinek esetleg van IPC-1(L)-je az nem vett észre olyan jelenséget, hogy mikor 4db AA-s akksi van fent csepptöltésen, akkor 1,5-2 percenként szikrázik egyet (kb, mint a piezo gyújtó, csak light-osabb) valami a műanyag burkolat alatt?

Mikor majd 2A-t kajál meg (4db akksi × 200-500mAh) akkor csak zúg - ez gondolom normális -, de nem produkálja a fenti jelenséget, csak mikor "stand-by"-ba kapcsol (4db akksi × 10-15mAh) szóval nem tudom mire vélni a dolgot. :F

(#33620) Rawulf


Rawulf
őstag

"Please state the nature of the medical emergency."

(#33621) lugosi válasza Rick4 (#33609) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, chrome-ot használok a telefonon, de lehet hogy átváltok a forefoxra. Van pár baromsága a chrome-nak, de mindig visszatérek hozzá ha le akarom váltani mert van pár ritka szerethető tulajdonsága is.

(#33622) Rawulf


Rawulf
őstag

Pacific Rim - "Under Attack" Featurette :C

"Please state the nature of the medical emergency."

(#33623) lorcsi válasza Frenky89 (#33619) üzenetére


lorcsi
veterán

nem vettem észre ilyet

szép csendben tölti

(#33624) Rawulf


Rawulf
őstag

3480 forintot kapott az államtól Kübekháza

"Please state the nature of the medical emergency."

(#33625) bolcsodal válasza Frenky89 (#33619) üzenetére


bolcsodal
addikt

Én is észrevettem! Elég gáz. Nekem gyorsabban pattogott 4-5 másodpercenként. :U De mostanában nem csinálja.

(#33612) tixem: Asszem 7870-et sem veszek akkor... ;]

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#33626) ST05 válasza tixem (#33612) üzenetére


ST05
őstag

"de így se jó valami"
mi a konkrét hiba egyébként?

(#33627) Rick4 válasza Rawulf (#33624) üzenetére


Rick4
félisten

Az állam átvállalta a hiteleit, mit akarnak ezután még? Ja, hogy egyszerűbb volt hitelből dőzsölni, mint esetleg vállalkozásokkal tárgyalni az oda településről, vagy előrevinni az ott lévőket önkormányzati segítséggel.. Ez szoci mentalitás volt pár éve...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33628) bitpork válasza Rick4 (#33627) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Te egy álomvilágban élsz. Ha Mo minden településére jutna annyi vállalkozás ami eltartja az adott részt, akkor az ország határain egy legalább 30 méter magas beton kerítésnek kellene lenni hogy a német, francia és angol bevándorlóktól megvédjük kicsi hazánkat.....

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33629) madstunt


madstunt
addikt

Sorry hogy nem politizálós rikárdóvalvitatkozós komment, de:
Nokia N9 eladó. Fekete, 16GB modell,
független
minden gyári tartozékkal (Tok,töltő,füles,adatkábel)
2011 novemberben vásárolt, 2013 novemberig érvényes hivatalos nokia garival
kevéske szépséghibával (néhány apró karc, pici lepattogzás az egyik élen. A gyári fekete bumpere eltakarja)
Minden papír megvan hozzá.
Csere érdekel gyárilag minimum 4.0-ás Androidot futtató, kártyafüggetlen mobilra
Az ár rugalmas, de a féldisznós,robogós ajánlatokat nincs módom elfogadni :)

[ Szerkesztve ]

(#33630) Rhino666 válasza madstunt (#33629) üzenetére


Rhino666
őstag

Kíváncsi lennék arra a rugalmas árra. :)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#33631) Attix82


Attix82
őstag

VGAm eladó sorba került: [link]

(#33632) SirRasor válasza bitpork (#33617) üzenetére


SirRasor
őstag

Egy kis szójalecitin, és máris ilyen lesz :DD

Make Love not war!

(#33633) Rolly válasza Rick4 (#33627) üzenetére


Rolly
veterán

Szuper van egy - sőt rengeteg - település ami nem tud kijönni a bevételeiből (mondjuk biztos nincs köze a folyamatos + feladatoknak és a folyamatos elvont bevételeknek). Átvállalja az állam a tartozásaikat, s elvon tőlük 32 millió forintot éves szinten, de 5 millióval növeli a közmunka program miatt a kiadásaikat.

1. a -37 millió nem fog hiányozni? (ha szerinted nem fog akkor a fórum tagjainak utalj havonta 10-10 ezer forintot ...) Ha eddig se jött ki a település a bevételeiből?
2. mekkora hitele lehet egy ekkora településnek (gondolom nem 370-740 milliós ...)... mert kb ennek a kamata lehetne a 37 millió forint...
3. az a hatalmas pénz amit kaptak az útfelújításra, pályázati önerőre van ugye. De 3000 ftból hány cm aszfaltot lehet felújítani???
4. ha már sok adósságot átvállalt az állam akkor nem kellene megnézni, hogy miért alakult ki adósság? És a feltárt hibákat kijavítani? Mert most átvállalta az állam, akkor majd máskor is átfogja ... a településeket így nem sarkalja gazdaságos működésre.

mi van azokkal a településekkel (pl ahonnan én származom) amelyik településeknek nem volt tartozásuk? Mert gazdaságosan működtek? Azokkal szemben ez korrekt? A jövőben ők továbbra is tudnak / akarnak gazdaságosan működni?

***

(#33634) Rawulf


Rawulf
őstag

Ha Rick4-nek igaza lenne, akkor Hódmezővásárhelynek egy fillért sem kellene fizetni...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#33636) Rick4 válasza bitpork (#33628) üzenetére


Rick4
félisten

Te meg nem olvasod el azt amire megpróbálsz válaszolni. Ki mondta, hogy jut, vagy jutnia kell? Én azt írtam, meg kellene ezen a vonalon elindulni, és nem mindent hitelből finanszírozni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33637) Rick4 válasza Rolly (#33633) üzenetére


Rick4
félisten

Olvasgass egy kis konkrétumot is, igaz egy 7 éves doksi, de láthatsz benne pár számot is. [link] [link]

Egyébként meg áruld már el, Kübekházán hány cm önkormányzati kezelésű út van? Mert ugye ez az ami az ő hatáskörükbe tartozik, a közútkezelő kezelésében lévő utakhoz hozzá sem kell (és nem is lehet) nyúlniuk.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33638) bitpork válasza Rick4 (#33636) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Már megint mellé beszélsz, mint általában amikor csak a szavakon lovaglás az egyetlen menekülő utad :P Ha egy önkormányzatnak ez a megoldás, akkor mindnek...bár tudjuk, Te megváltanád a világot csak hagyni kellene :DDD :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33639) Rick4 válasza bitpork (#33638) üzenetére


Rick4
félisten

Leírtam egyszer, utána rávilágítottam, hogy rosszul olvastad, most meg szólok, ne magyarázz félre, ha nincsenek az állításaid mögött érvek. Akkor tudsz velem vitatkozni, ha az állításaimat érdemben meg tudod cáfolni, ez, hogy megpróbálsz egy ilyen gyenge hülyeséget belemagyarázni kb azzal van egy szinten, mint amikor a kiskutya, ugatja a holdat.
Amit leírtam az kellene elsőre értelmezni, majd érvekkel ellentmondani. Neked ez ma se jött össze, de a lehetőség még fennáll. Nos, tudsz bármiféle érdemi munkáról amit a Kübekházi önkormányzat megtett a hitelállomány csökkentéséért, és a bevétel növeléséért, vagy szimplán csak olyan napod van, hogy mindenkinek és mindenre ellentmondasz? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33640) bitpork válasza Rick4 (#33639) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Rick4, bocsáss meg azért amit írok most de konzolhuszár vagy. Van releváns tapasztalatod? Voltát önkormányzatnál szakirányban alkalmazva? Vagy legalább egy pénzügyi bizottság (vagy bármilyen bizottság) tagja? Rawulf és jómagam is megjártuk ezt Deszk esetében. A megnyilvánulásaid többségéből süt az hogy minden neten elérhető információt levadászol, de a való életről nem sok fogalmad van. És valóban abba fejezem, mert nem ide való. :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33641) Rolly válasza Rick4 (#33637) üzenetére


Rolly
veterán

Tudomásom szerint a közút fenntartók a településen átmenő utak esetében illetékesek (de talán ott sem minden esetben.)

Itt egy gmaps nézd meghány "cm" utcája van kübekházának :)
[link]

2 továbbra sem válaszoltál a kérdéseimre? Mert a nagy hitel kiváltással a hitel okait nem derítették ki és nem a gazdaságos működésre sarkalták a településeket! Plusz a gazdaságosan működő településeknek rossz példát mutattak....

(#33642) Agyasima válasza Rawulf (#33605) üzenetére


Agyasima
senior tag

Itt hamarosan egy üveg kadarka nyílik! :)

[bitpork]: nem tudom, minek próbálsz vitatkozni Rickkel, szerinte úgyis mindent rosszul olvasol, nem érvelsz sosem, ugató kiskutya vagy stb. stb. A mondandóddal nem, veled viszont annál többet foglalkozik. :) Így belegondolva, malájnak mégiscsak igaza lehet? :D

[ Szerkesztve ]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#33643) Rhino666 válasza Agyasima (#33642) üzenetére


Rhino666
őstag

A zsebemben meg hamarosan bicska nyílik...

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#33644) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Sziasztok!

Eladó Sony Xperia Z!

(#33645) maláj válasza Agyasima (#33642) üzenetére


maláj
őstag

miben is van igazam koma ???
má elfelejtettem :DDD

(#33646) pilóta válasza maláj (#33645) üzenetére


pilóta
nagyúr

[link] :DDD

Aki él és nem boldog, az téved!

(#33647) Agyasima válasza maláj (#33645) üzenetére


Agyasima
senior tag

Mondjuk itt első és utolsó mondat. De ti ezt a témát rendesen kerülgetitek évek óta, mint macska a meleg kását. :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#33648) maláj válasza Agyasima (#33647) üzenetére


maláj
őstag

még csodálkozol ??? hát rám van gerjedve :DDD

(#33649) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Valaki tud olyan helyet, ahol olcsón lehet csirkemellhez jutni?
Folyamatosan szükségem lenne rá, de folyamatosan 1600-ért drága mulatság vásárolni belőle.

We are only Stardust...

(#33650) bitpork válasza Jinxb1rd (#33649) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ugyan nem állandó, de a CBA vámraktár melletti bóttyába nagyon sokszor van akciósan.

Semmi közöm hozzá, de ha nem életminőség romboló a hiánya, akkor felejtős, mert drága :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.