Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33746) Syl válasza martonx (#33740) üzenetére


Syl
nagyúr

Én továbbra állítom, hogy nem rólad beszéltem. Nem tehetek róla, hogy neked ilyen üldözési mániád van :B
És nem vagyok gugli fanboy. Ugyanolyan mocskos bandának tartom mint az ms-t (meg az épölt). Akkor szoktam jelentkezni, amikor elkezdik magyarázni az egyik fölényét, becsületességét.
Ha tudnék a nas-omra mail/calendar/cloud cuccot telepíteni, hidd el a gmail használatát is mellőzném. Bizony, is. Merthogy az outlookot is használom. Több mint tizenöt éves az msn.com-os címem. :K
A win8 bétánál Ballmerék úgy döntöttek, lefújják a zárt tesztelést. Előtte 16 évig minden windows tesztelésében részt vettem. A magyaréban is!

(#33741) Rolly

az ms kevésbé mászik bele a privát dolgokba mint a google

Ezt én nem hiszem.

kapott e-mailek elemzése / hozzá illő és vele kapcsolatos reklámok

Én kifejezetten örülök ennek a szolgáltatásnak. Legalább nem kapok tampon vagy pénisznövelő reklámokat a képembe :DDD

Bár már ott felvetődik a két cég kapcsolata az ügyféllel, hogy a googlenél "ingyenes minden", míg az msnél a szoftvereknek licensz díjuk van, így a bevétel jelentős részét nem az "ingyenes" szolgáltatásokból kell finanszírozniuk

Ezt azért egy másik oldalról is meg lehet világítani.
Ha a gugli visszaél a felhasználók adataival és kitudódik, akkor nekik reszeltek, hiszen a hirdetésekből élnek.
Ha az MS-szel történik ugyanez, akkor ők csak bezárják a "free részleget", megrázzák magukat és továbbra is bőven megélnek a windows/office-ból.

A gugli dashboard-on szépen kísérni lehet minden rögzített ügyködésünket. És erről a gulgi havi jelentést szokott küldeni. Ilyen nyilvántartást az oulookban nem találtam. Persze attól még lehet. És ha van, megköszönném, ha valaki megosztaná a linket.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.