Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34851) ent


ent
őstag

Sziasztok! Láma kérdésre korrekt választ kérek:)!
sata3 vinyót berakhatok sata1 alaplapra?
üdv.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#34852) totya694 válasza ent (#34851) üzenetére


totya694
őstag

Persze
Legalább kitudja használni a SATA1 által biztosított maximális sebességet (150Mb/s-ot)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Attila

(#34853) ent


ent
őstag

Hát akkor adott a kérdés!

Vkinek eladó alig használt sata vinyó? Min 200gb

edit:pü-t!

üdv

[ Szerkesztve ]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#34854) maláj válasza pmheros (#34850) üzenetére


maláj
őstag

jh én is a fiatalemberre voksolnék :K

(#34855) martonx válasza ent (#34853) üzenetére


martonx
veterán

Bobának múlt héten adtam le 2 db 1TB-s WD Black-et.

Én kérek elnézést!

(#34856) viperabácsi válasza pmheros (#34850) üzenetére


viperabácsi
addikt

IGEN -IGEN

attix82

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#34857) totya694


totya694
őstag

Ubuntus teló
Végre valaki gondolkodik is.

Üdv:Attila

(#34858) Agyasima válasza totya694 (#34857) üzenetére


Agyasima
senior tag

830 dollár? :Y Abból már használható kocsit lehet venni.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#34859) HuMarc válasza Agyasima (#34858) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem értem, miért olyan sok ez, BB Z10, iPhone 5, SGS4 mind drágább, mégis veszik, mint a cukrot. Plusz ott még gyengébb a HW is.

(#34860) pepe091 válasza HuMarc (#34859) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem beszélve az 1000 eurós Padfone Infinityről... :D

(#34861) martonx válasza totya694 (#34857) üzenetére


martonx
veterán

Ez vajon azért született, mert a mobilon futó ubuntu egy atomerőművön fog tudni akadásmentesen futni, vagy valós felhasználói igényeket vettek figyelembe?
Én az elsőre tippelek.

Én kérek elnézést!

(#34862) Rhino666 válasza totya694 (#34857) üzenetére


Rhino666
őstag

Inkább azon kellene gondolkodniuk, hogy tudnák használhatóvá hegeszteni azt a vödör sz@r asztali Ubuntu-t ahelyett hogy elhagynák a süllyedő hajót és valami egész másba fognának. :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#34863) Syl válasza martonx (#34861) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha monitorra/billentyűzetre/egérre akarod kötni és desktop alkalmazásokat futtatni, akkor oda azért kell a kraft. Ez szépen látható a surface rt és surface pro között is. Úgyhogy szerintem rosszul tippelsz.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#34864) totya694 válasza martonx (#34861) üzenetére


totya694
őstag

Majd kiderül,hogy jó lesz-e és az is,hogy mire.
Szerinted hány olyan ember van akinek nem "tetszik" az Undroid és a Winfos?

Üdv:Attila

(#34865) Agyasima válasza HuMarc (#34859) üzenetére


Agyasima
senior tag

Lehet, hogy nem sok, de nekem az. :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#34866) totya694 válasza Agyasima (#34865) üzenetére


totya694
őstag

Majd megy az lentebb.Engem inkább az az elképzelés fogott meg,hogy egy Linuxos rendszer kap helyet egy telón.

Üdv:Attila

(#34867) HuMarc válasza Agyasima (#34865) üzenetére


HuMarc
addikt

Persze hogy sok, nekem is az, de nem meglepően drága, inkább meglepően olcsó a benne lévő hardverhez képest.

(#34868) Syl válasza totya694 (#34866) üzenetére


Syl
nagyúr

Aminek a használatával nem kell automatice betagosodni egyik nsa gyűjtő cégbe sem.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#34869) maláj


maláj
őstag

én maradok az S500-asomnál :DDD

(#34870) HuMarc válasza totya694 (#34866) üzenetére


HuMarc
addikt

Nokia N900, N950, N9 :U Mindhárom Linux.

(#34871) totya694 válasza HuMarc (#34870) üzenetére


totya694
őstag

Úgy látszik nem vagyok elég tájékozott.A Nokiát mint gyártót sem csípem és soha nem is figyeltem,hogy miket dob piacra.

Üdv:Attila

(#34872) ben800


ben800
aktív tag

Valakinek nincsen eladó gtx 650ti vagy hasonló szintű vga-ja ??
Azonnal kp-ban fizetnék :)

(#34873) Polemius válasza totya694 (#34866) üzenetére


Polemius
aktív tag

Miért, az Android nem egy Linuxra húzott bőr?

(Egyébként ott volt az Openmoko, ami ráadásul még a hardware-t is opensource dolgokból igyekezett összehozni. Valószínűleg ez is lett a veszte. Meg az, hogy ronda volt.)

(#34874) martonx válasza Syl (#34863) üzenetére


martonx
veterán

Node, amikor az android-os telefonoknak is full hd-s a képernyője, akkor mivel másabb a telefonnak egy full hd-s tv-t használni képernyőként?
Nekem ez akkor is gyanús.

Én kérek elnézést!

(#34875) martonx válasza Polemius (#34873) üzenetére


martonx
veterán

sőt a Firefox OS is linux kernelen fut.

Én kérek elnézést!

(#34876) HuMarc válasza Polemius (#34873) üzenetére


HuMarc
addikt

Azért az Androidnak elég kevés köze van a Linuxhoz :U Oké, a Dalvik egy Linux kernelen fut, de az alkalmazások már a java-alapú Dalvik-ban futnak, nem Linuxon.

Az FFOS-nek szintén nincs sok köze a Linuxhoz.

[ Szerkesztve ]

(#34877) ST05


ST05
őstag

asus DVI-I to vga cserélném DVI-D to vga adapettre [link]fenti van ,alsó csak analóg képes kellene, tehát elméletileg a "butább" de lapra csak ez megy nekem.
esetleg van mini display port to display port is, bontatlan :R
B verzió: gyönyörü lg flatron F700B crt csak analóg csatis monitor , cserélném hasolnó képességű DVI digitális
csatlakozásúra, nem baj ha nem ilyen szép crt külsőleg mint az enyém, csak legyen normális képe. :R
lényeg a DVI digital

(#34878) totya694 válasza HuMarc (#34876) üzenetére


totya694
őstag

Kifejtem kicsit bővebben,hogy én miért is "nem tudok" megbarátkozni a 2 legelterjedtebb op rendszerrel.
A mérhetetlen mennyiségű ikon aminek egy átlag felhasználó jó ha 20%-át használja.Egy másik dolog ami engem határozottan zavar,hogy a sok ikon közt az azt oldalakat lapozgatva mindig elindul valami alkalmazás amit természetesen nem kívántam megnyitni csak hát az is lehet,hogy a 44 éves újjaim már nem annyira érintő képernyő kompatibilisek.Ha nagy neheze sikerül is megtalálnom az SMS küldésére alkalmas felületet akkor jön megint csak egy nagy probléma,hogy egyszerre 3 betűt is képes vagyok egyszerre lenyomni(és majd minden leírt betűnél csak másodikra sikerül eltalálnom vagy 3.-ikra)
Ennyi bénázás mellett úgy felkúr,hogy inkább bepötyögöm azt a számot akivel beszélni szeretnék és használom "csak" arra amiről a nevét is kapta telefonálok vele.Feltöltő kártyás ként még álmodni sem mertem netezésről mert az opciók nem igazán megfelelőek.
Ilyenkor jön a kérdés,hogy mi a f..nak legyen okos telefonom ha nem tudom használni,kihasználni?
Nem lehet egy telefonon pl. normális böngésző?Mért kell ikon minden alkalmazáshoz?Twitter,Facebook,Gmail stb-stb?

Üdv:Attila

(#34879) azbest válasza ST05 (#34877) üzenetére


azbest
félisten

A dvi-d -> vga nem megy egyszerű átalakítóval. A dvi-d aljzatból pont az analóg kimenet hiányzik, lásd: [link]. A dvi-i -> vga passzív átalakító, csak ezeket az analóg lábakat rendezi el d-sub formára.

Digitális kimenet -> vga csak aktív eszközzel lehet. HDMI-> vga aktív átalakítót már 12 dolcsi körül találni ebay-en, viszont figyelni kell arra, hogy ha a hdmi-ről lopja a tápellátást, azzal kinyírhatja a kimenetet. Ezért külön tép bemenetes kellene hozzá. Talán dvi-d -> hdmi passzív átalakító + hdmi - vga aktív átalakító működhet. A laptoppom dokkolóján lévő dvi portról kipróbáltam a saját ilyen aktív átalakítómat egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#34880) lugosi válasza totya694 (#34878) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Neked nem az oprendszerrel hanem az érintőkijelzővel van problémád.
Szerintem ami neked való, az egy Nokia E72 vagy egy Blackberry 9900, vagy 9780. Mindegyik okostelefon elég jó fizikai billentyűzettel és valószínűleg közel minden olyasmit meg tudnál rajtuk oldani amit a mostani kizárólag érintőkijelzősök tudnak.

(#34881) totya694 válasza lugosi (#34880) üzenetére


totya694
őstag

Nem zavarna engem az érintő kijelző ha csak 1-2 ikon lenne.A 60-80 ikon/alkalmazás/tégla/csempe/járó lap meg az op rendszerek hülyesége.
Van egy E51 a fiókba de azzal sem tudtam kibékülni(egyet el is adtam)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Attila

(#34882) Rawulf


Rawulf
őstag

Kimoderáltam egy vicces képet, hogy ne sértse a szabályzatot. ;]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#34883) bitpork válasza totya694 (#34881) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem értelek. Nekem is érintő b@szás van, de nekem nincs több ikonom mint 15. Még a marhaságaimmal együtt sem...

Rawulf lemaradt a teteje ami az értelmét adná...és vótmán a Vicces képek topic-jában régen :DDD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34884) Rawulf válasza bitpork (#34883) üzenetére


Rawulf
őstag

"Please state the nature of the medical emergency."

(#34885) bitpork válasza Rawulf (#34884) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

"A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni."

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34886) Rawulf válasza bitpork (#34885) üzenetére


Rawulf
őstag

18+ Oroszország Állati Világa. :D

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#34887) ST05 válasza azbest (#34879) üzenetére


ST05
őstag

fuh köszi , mindig elveszek a digital analog témába.
tehát hogy hdmi-t teljes mértékben kizárom, nincs nem is kell, hanem :
ilyen kimeneti portom van ( mint most megnéztem ez only digital nempedig only analog rosszul irtam )
én naivan azthittem, majd az asus átalakitót rádugom ami meg ugye DVI-I
tehát iylen átalakitó nincs is, ha jól értelek, DVI-I rol hdmi létezik ( ilyenem is van , de nincs hdmi eszközöm)
Dsubra átalakitó pedig csakis DVI-D bol tud átalakulni ha jól értem , akkor cumiztam
kell egy vga. vagy Digital monitor :R azthiszem összeállt a kép köszönöm szépen :R

(#34888) totya694 válasza bitpork (#34883) üzenetére


totya694
őstag

Rögtön számolom az ikonokat(már csak az egyik telón tudom mert az OT990-et eladtam.
LG Androidos 40db ikon van rajta.

Üdv:Attila

(#34889) Rawulf


Rawulf
őstag

Jónás Könyve 2.0 :))

"Please state the nature of the medical emergency."

(#34890) HuMarc válasza totya694 (#34878) üzenetére


HuMarc
addikt

WTF?! Olyan ikon van kint, amit te kiteszel, olyan böngészőt töltesz le, amilyet akarsz :DDD Azok nincsenek odaragasztva.

Kell neked egy jó fizikai Qwerty-s telefon. pl. Xperia Pro, vagy valami. Ha szeretsz hackelni, akkor Nokia N900. Vagy N950, csak olyat lehetetlen szerezni.

(#34892) HuMarc válasza Rawulf (#34891) üzenetére


HuMarc
addikt

Gáz :(

(#34893) totya694 válasza HuMarc (#34890) üzenetére


totya694
őstag

Oda lyukadok ki a végén,hogy jó én nekem a meglévő 6310i és az ilyen amibe FBS-el ragasztottam bele egy kb 3mm-el vastagabb aksit amivel 8 nap után jelez először,hogy egy kis energiára lenne szüksége. ;]

Üdv:Attila

(#34894) Ted_Beneky válasza totya694 (#34888) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Téged átvertek. Ennyi ikonnal az a Blazsennij székesegyház! :-)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#34895) totya694 válasza Ted_Beneky (#34894) üzenetére


totya694
őstag

Még az is meglehet.
Rögtön meg is nézem nincs-e esetleg egy fólia is a kijelzőn amin ikonok vannak ;]

Üdv:Attila

(#34896) HuMarc válasza totya694 (#34893) üzenetére


HuMarc
addikt

Figyelj, én most kaptam egy Lumia 520-at, telefonálni még nem telefonáltam vele, pedig megvan már pár napja. Mindenkinek mások az igényei.

(#34897) Ted_Beneky válasza totya694 (#34895) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Az én androidos telefonom ha lejövök a padlásról és közben világítok vele, mire leérek már kapcsolódik a netre, pedig nem érek az érintőképernyőjéhez...

Csillagkaput a Csillag térre!

(#34898) totya694 válasza Ted_Beneky (#34897) üzenetére


totya694
őstag

Ha ez fordítva lenne akkor érthetőbb is lenne.
Mert ugyebár ahogy a padlásra mégy annyival is közelebb kerülsz a műholdakhoz :P :P :P

Üdv:Attila

(#34899) Ted_Beneky válasza totya694 (#34898) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Én szegény környéken lakom, errefelé a fődbű búvik elő az internet, vagyis most együtt rájöttünk a probléma okára: Gravitációs vonzása van az internetnek! :D

Csillagkaput a Csillag térre!

(#34900) azbest válasza ST05 (#34887) üzenetére


azbest
félisten

Ajajajjajja... nagyon félreértetted :DDD

Neked DVI-D (csak digitális) kimenet van. Azért van kevesebb luk rajta, mert nincsenek meg rajta az analóg érintkezők.

A DVI-I az amelyiken a digitális mellett ott van az analóg jel is. Azért van ott a + alakú részen az a négy luk.

A sima dvi-i -> d-sub átalakító csak teljesen passzív, csak a dvi-i analóg lábait rendezi el d-sub alakzatba. Ilyet kaptál a videokártyához például.

Ha a csak digitális kimenetedet akarod analógra alakítani (dvi-d ->d-sub), akkor ahhoz aktív átalakító kell. Ahogy mondtam 8-12 dolcsi körül kapni már hasonlókat, de azok általában hdmi -> d-sub átalakítók, nehezebb találni dvi-d -> d-sub aktív átalakítót olcsón. Azért került képbe a dvi-d -> hdmi átalakító, mert olyat könnyű találni és arra a szintén könnyen beszerezhető hdmi-dsub aktív átalakítót is kötheted.

Ilyen például a dvi-d ->vga átalakító [link]. Csak ez drága, igaz, hogy van táp bemenete is a leírás szerint.
Korábban linkeltem, hogy hasonló a hdmi->vga, az 8-12 dolcsi körül van.[link], ez is tudhat működni dvi-d -ről csak közbe kell iktatni a dvi-d -> hdmi átalakítót is. Ennek elvileg van táp bemenete is [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.