Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33251) Rick4 válasza SirRasor (#33248) üzenetére


Rick4
félisten

Megy a klíma, sőt, most kapcsoltam ki, mert már fáztam, kész az ebédem, zúzapörkölt, 2 perc és eszem is. Utána már az se számít, hogy az értelmetlen hozzászólások kerülnek döntő többségbe a topicban. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33252) LÁZ válasza Algotis (#33250) üzenetére


LÁZ
addikt

annak is qrva melege van :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#33253) Algotis válasza LÁZ (#33252) üzenetére


Algotis
addikt

Ja, de a szobám csak 27 fokos, kint meg... ;]

Androidos Outlookból küldve

(#33254) CSorBA


CSorBA
őstag

Én meg egy alagsorban dolgozok, délutánonként már pulcsit kell vennem, annyira hűvös van :D

(#33255) Algotis válasza CSorBA (#33254) üzenetére


Algotis
addikt

Pontos cím? :U

Androidos Outlookból küldve

(#33256) Agyasima válasza Rick4 (#33249) üzenetére


Agyasima
senior tag

Áhh...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#33257) SirRasor válasza CSorBA (#33254) üzenetére


SirRasor
őstag

Netán a városházán vagy informatikus? :DDD PM ha igen.

Algotis hogyhogy aki nem dolgozik? A *MI VIKTORUNK* felszámolta a munkanélküliséget! Vagy a munkanélküliség számolja fel őt? Kiderül :DD

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#33258) Rick4 válasza Agyasima (#33256) üzenetére


Rick4
félisten

Ez is ugyanúgy lényegtelen már. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33259) CSorBA


CSorBA
őstag

Nem, hanem itt: [link] :)

(#33261) maláj


maláj
őstag

valakinek van 1 AM2-es lapja olcsóé ??? :DDD

(#33262) Pitu


Pitu
aktív tag

Sziasztok!

Miskolcra jön valaki Szegedről az elkövetkező két hétben? Kollégám kisfiának kellene elhozni egy matricagyűjtőt.

(#33263) Rick4 válasza Pitu (#33262) üzenetére


Rick4
félisten

Mekkora méretű ez a matricagyűjtő?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33264) Pitu válasza Rick4 (#33263) üzenetére


Pitu
aktív tag

A penny-s kellene nekik: [link]
Akkora lehet mint egy nagyméretű füzet. A4-es méret kb.

(#33265) Polemius


Polemius
aktív tag

Július 12-28 közt, Budapestre, vagy Budapestről közlekedik-e valaki akihez csatlakozhatnék potyautasként?

Mielőtt valaki viccelődne, értelemszerűen közúton, autóval, teherautóval, stb. Nem vasúton. :P (Bár ha mozdonyvezető és elvisz a mozdonyfülkében, az érdekel. :) )

(#33266) Rick4 válasza Pitu (#33264) üzenetére


Rick4
félisten

Ezt elviszi a posta 5-600Ft-ért.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33267) macilaci78 válasza Polemius (#33265) üzenetére


macilaci78
nagyúr

28.-án kora délután megyek Pestre. A távolsági tömegközlekedést féláron megúszom, ennek szellemében vagyok jómagam is érdeklődő. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#33268) sss válasza Polemius (#33265) üzenetére


sss
senior tag

(#33269) LÁZ válasza Polemius (#33265) üzenetére


LÁZ
addikt

nem potya, de utas, oszkar.com ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#33270) macilaci78 válasza LÁZ (#33269) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem nem pálya, árban kb oda lövi be, amibe nekem egyébként is kerülne.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#33271) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mindig meg tudok döbbenni ezen a naivságon. Komolyan van élő ember aki azt hiszi hogy a Cseh és Olasz korrupcióellenes hírek mögött nem látja a politikát és korrupciót?! Olaszoknál?!?!?!?!?!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33272) Rawulf


Rawulf
őstag

Olcsó munkaerő:

"Ébressz fel Bundás, ha jön egy vevő!"

Bitpork: :U

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#33273) sss


sss
senior tag

Öntapadós szúnyoghálót hol kapok Szegeden? Tesco? Baumax? Obi?
Praktikerben elvileg van.

[ Szerkesztve ]

(#33274) Luighi válasza Agyasima (#33235) üzenetére


Luighi
aktív tag

Az összes többi közép európai poszt kommunista állam a rendszerváltásuk után átment egy bizonyos tisztuláson: mind nyílvánosságra hozta a saját ügynöklistáját. Tippelj, melyik ország a kivétel a mai napig...

(#33275) HuMarc válasza Luighi (#33274) üzenetére


HuMarc
addikt

Két tipp: Союз Советских Социалистических Республик vagy Magyarország. Eltaláltam? :F

(#33276) Agyasima válasza Luighi (#33274) üzenetére


Agyasima
senior tag

Ezért lenne jó egy olyan kormány, aki ezt végre megtenné. Kár, hogy ezt a témát csak olyan pártok próbálják felszínen tartani, akiknek nem lesz esélyük kormányozni, jelen állás szerint.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#33277) sss válasza Luighi (#33274) üzenetére


sss
senior tag

Kb. kiürülne a parlament...

(#33278) Polemius válasza LÁZ (#33269) üzenetére


Polemius
aktív tag

Oszkáron ma már mindenki csak pénzért visz.
A stoppolás alternatívájaként kérdezősködöm itt. :P

(#33279) bitpork válasza Agyasima (#33276) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerinted hány akkor sáros ember ül most ott? 2/3-d? Vagy több? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33280) Pitu válasza Rick4 (#33266) üzenetére


Pitu
aktív tag

Én is ezt mondtam, de lehet hogy bizalmatlan. :)
Mondjuk az autó kötelező csekkjét nekem is feladta a biztosító máj. 14-én és tegnap ért ide. Következőt már átutalással rendezem...

(#33281) Luighi válasza sss (#33207) üzenetére


Luighi
aktív tag

Az ebayes kínai utángyártott akkukkal nagy eséllyel nem nyúlsz mellé. Bőven 5% alatti a hibaesély. 1 olyan esetre emlékszem, amikor már érkezéskor halott volt az akku. Egyetlen másik eset, amikor ide sem ért. Na erre van az ebay buyer protection - paypal fizetés esetén visszakapod a pénzed. E két csúf esetet bőven ellensúlyozza a sok tapasztalat. Volt olyan 9 cellás akku, amivel az ügyfél két filmet megnézett lemezről.

Ebayes vásárlás esetén arra szeretném felhívni a figyelmed, hogy ha kínából v környékéről rendelsz, qrvasok idő, mire ideér a cucc. Érdemes ebay.co.uk-ről v ebay.de-ről rendelni EU-s tagállamból (v USA-ból, van ilyen szűrő). Itt általában 5-8 munkanap és itt a csomag. Megbízható eladót találsz a lettek, litvánok, fehéroroszok stb között is.

Arra azért készülj föl, hogy a "fejlett nyugati" eladók pár napot eltökölnek egy válasszal kérdés esetén. Nem kapkodják el a feladást sem.

Röviden ennyi :)

(#33282) Luighi válasza Agyasima (#33276) üzenetére


Luighi
aktív tag

Egy olyan vezető kellene, aki erkölcsileg magasabb szinten áll, mint bármely eddigi az elmúlt száz évben.

(#33283) LÁZ válasza Polemius (#33278) üzenetére


LÁZ
addikt

inkább, mint a tömegközlekedés ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#33284) sss válasza Luighi (#33281) üzenetére


sss
senior tag

Köszi az infót. :R

(#33285) FoxiestFox válasza sss (#33268) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez nem visz el, mert helyi járat :P

(#33286) Rawulf


Rawulf
őstag

Tévedésből a polgármesterrel szavaztak... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#33287) sp3rhead


sp3rhead
csendes tag

sziasztok. hozzáértőknek:

adott egy toshiba noti vinyó, 640 gb-os (~598 gb ténylegesen). HDSentinel szerint 27%-os kondícióban van, mintegy 120 bad sectorral. Ráeresztettem egy hdd regeneratort, és az bárhogy végigpásztázta, sehol nem talált egyetlenegy bad sectort sem. Kérdésem az lenne, hogy akkor most melyiknek higgyek? Esetleg átpakolta a bad sectorokat máshova, így pár gigával kevesebb használható és tényleg van?

Szeretem a Löwenbräu-t :) -- sp3rhead felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#33288) macilaci78 válasza sp3rhead (#33287) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mindent el tudok képzelni: egy fejlett oprendszer, vagy HDD képes elszeparálni a bad sectorokat az adatoktól a nélkül, hogy a felhasználás során ez látszódna. Egy bizonyos mértékig. Itt kérdezz rá, liksoft fórumtárs is tudja a tutit.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#33289) viperabácsi válasza macilaci78 (#33288) üzenetére


viperabácsi
addikt

Valaki meg tudja mondani mitől van az napok óta , hogy a win 7 időjárás minialkalmazása szeged helyett algyőt mutat nálam.(Kecskéstelep )

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#33290) bitpork válasza viperabácsi (#33289) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem vagy vele egyedül...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33291) SirRasor


SirRasor
őstag

Ezt az eladó "gamer" PC-t nézzétek :DD
Igazából jelenteni kéne, mert a vásárlók megtévesztése stb. Megveszi a szerencsétlen, aztán meg pislog, hogy miért megy rajta minden lassan.

Make Love not war!

(#33292) SirRasor


SirRasor
őstag

Másik hirdetésből:
"Processzor: AMD FX-6100 AM3+ 3,3GHZ BOX BLACK EDITION (6 magos: 6*3,3Ghz=19,8 Ghz)" :Y :W

Make Love not war!

(#33293) HuMarc válasza SirRasor (#33292) üzenetére


HuMarc
addikt

:C Ez hatalmas. Egyébként az SGS4-nél volt hasonló eset, amikor (az Exynos-os változatra) mindenki azt ismételgette, hogy hű, ez így 8 magos, úgy 8 magos, mikor csak arról van szó, hogy 4 magot használ energiatakarékos üzemmódban, 4-et pedig játék közben, így "csak" négymagos.

Ja, az meg a másik, hogy Magyarországon ezt a verziót nem is lehet kapni :DDD

(#33294) totya694 válasza SirRasor (#33292) üzenetére


totya694
őstag

Jól számolt azzal semmi gond csak nem szoktuk összeszorozni a magok számát a frekvenciával "még ha jól is hangzik" ;]

Üdv:Attila

(#33295) Rick4 válasza Rolly (#33226) üzenetére


Rick4
félisten

Tessék itt a kép, innentől rakd össze magad a történetet: :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33296) bitpork válasza SirRasor (#33292) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez sajnos egy klasszikus parasztvakítás, és milyen sokan bedőlnek neki...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33297) Rick4 válasza bitpork (#33296) üzenetére


Rick4
félisten

Azok dőlnek be, akik azt kérdik, mekkora memória van a videokártyához.... Egy ilyen hogy győzöl meg arról, hogy nem ezzel kellene foglalkozni?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33298) Rick4 válasza Rick4 (#33297) üzenetére


Rick4
félisten

Naszóval lemaradt egy szó, egy ilyen embert hogy győzöl meg...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33299) sp3rhead válasza macilaci78 (#33288) üzenetére


sp3rhead
csendes tag

köszönöm :R

Szeretem a Löwenbräu-t :) -- sp3rhead felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#33300) Rhino666 válasza sss (#33273) üzenetére


Rhino666
őstag

(Bartók téren lévő) Slobo/Goods Market, pl.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.