Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24206) FoxiestFox válasza Louro (#24205) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ennél nagyobb fail hogy lehetett volna? Falling Skies

Az ellenfél szétzúzta, felőrölte a bolygó minden jelentős védelmét, sokszoros túlerőben voltak, a számbeli és technológiai fölény is velük volt, bevették magukat mindenhová, vagy beszivárogtak, erre a királynő simán megközelíthető az ellenállás számára egy ALAGÚTON át. :DDD
A királynő.
Az ellenséges, humanoid formájú lények királynője, megalkotója egy pók.
Ízlelgessétek.
PÓKPÓKPÓKPÓKPÓKPÓKPÓKPÓKPÓKPÓKPÓKPÓK.
Fogtam a fejem, és nem hittem el, amit látok.
Amikor a pókból kijött a vérszívócsáp, ott már kínomban röhögtem, mikor láttam az arcmimikáját, szintén, mikor nem tűnt fel neki, hogy Mason másodperceken át egy nagy, fénylő kapszuláért igyekszik nyúlni, akkor már csak békésen kortyoltam a teámból, és örültem, hogy mindjárt vége. :D
Az külön poén volt, mikor a pók elmagyarázta, hogy azért mérges, mert korábban az emberek a lándzsáikkal ledarálták a lányát. :DDD
Egyszerűen ez a sorozat évadról évadra, részről része képes volt alulmúlni magát.
Minden egyes részben sötét volt, kék szűrővel, alig lehetett látni valamit, bezzeg az ellenfél legyőzése után rögtön visszatért a zöld fű, és a kék ég. Mert nyilván, míg ők álltak nyerésre, a növényzet is felfüggesztette a működését, és a napnak sem volt kedve kisütni.
Nálam tehát ez a nagybetűs Szar Scifi. Végig olyan érzésem volt, hogy a forgatókönyvet néhány tizenéves írta napköziben.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.