Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79551) Flashget válasza gyeniko (#79545) üzenetére


Flashget
félisten

ha valamivel gond lehet a smart és azon belül a magyar appok amik vagy működnek vagy nem.
még a Hbbtv miatt is német régióra állították a smartot, de előtte mondták mivel lehet gond. Az a pár magyar app amit használok hibátlanul működött.

Realme GT Master Edition

(#79552) Flashget válasza gorog67 (#79550) üzenetére


Flashget
félisten

vagy kérjen CI+ kártyát az UPC-től és akkor mindent lát kábelen.

Realme GT Master Edition

(#79553) fant0mi válasza Dadan01 (#79532) üzenetére


fant0mi
addikt

En ket WD RED-et csereltem a NAS-ban. A ket csere vinyo egyelore jol mukodik.

(#79554) kovimre válasza gyeniko (#79545) üzenetére


kovimre
tag

Köszönöm! Igazából a sima 7000 a cél, mivel itthon venném. Tudnál előnyt felhozni a 7000 javára a HU7500al szemben?

[ Szerkesztve ]

(#79555) gyeniko válasza kovimre (#79554) üzenetére


gyeniko
őstag

Sajnos, egyikük képét sem ismerem, vagyis nem tudom, hogy mi a különbség.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#79556) Holee


Holee
csendes tag

Sziasztok!
Egy 48H6400-as Samsungom van egy pár hónapja. Minden bejelentkezéskor szeretne frissíteni. A kérdésem az lenne, hogy valakinek van-e tapasztalata. Javít valamit? Miket tartalmaz. Kerestem már rengeteg helyen,de semmit nem találtam. Előre is köszi a választ!

(#79557) Flashget válasza Holee (#79556) üzenetére


Flashget
félisten

Kerestem már rengeteg helyen,de semmit nem találtam.

topic keresőbe írd be changelog
vagy fw frissítés

Minden bejelentkezéskor szeretne frissíteni.

kapcsold ki a frissítési opciót akkor nem fog.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#79558) Dadan01 válasza Flashget (#79557) üzenetére


Dadan01
senior tag

De fog. Nekem két hónapig nem hagyta abba, tegnap véletlenül rányomtam és így frissült 2130-ról valami 2602-re.
Ez csupán annak gond, aki rootolni tervezte a tévét, ugyanis 2130 utáni fw-vel ez jelenleg és valszeg jódarabig nem lesz lehetséges. Azt furcsállom, hogy most viszont nem akar frissíteni, szóval tippre ez egy kritikus frissítés volt, azért nem hagyta abba a próbálkozást. Azért gondolom ezt, mert a mostaninál is van frissebb, és mégsem kakukkol minden bekapcsolásnál.

[ Szerkesztve ]

(#79559) sahhancs


sahhancs
csendes tag

Adott egy samsung led tv-m.. a hibaja hogy a tv magatol kikapcsol es majd vissza valamikor 15 szor egymas utan valamikor egyszer egyszer.. szoftvereztem mar, illetve probaltam mas konnektorbol is semmi.. a garit meg en barom nem aktivaltam a samsung honlapjan

[ Szerkesztve ]

(#79560) #94529552 válasza sahhancs (#79559) üzenetére


#94529552
törölt tag

Túl van az 1 éven, és megpróbáltad regisztrálni a hátoldalán lévő számsorral? Azért kérdezd meg a szervizt, hátha mégis megjavítanák garanciában, vagy esetleg szavatosságban. A meghibásodásról, vagy a javításról itt érdeklődj: [link]

(#79561) Flashget válasza Dadan01 (#79558) üzenetére


Flashget
félisten

Azért gondolom ezt, mert a mostaninál is van frissebb, és mégsem kakukkol minden bekapcsolásnál.

ez eddig is így volt és régebben is..a honlapon letölthető formában frissebb volt fenn mint amit a tv akart leszedni.

Realme GT Master Edition

(#79562) Cassio1987 válasza PuMbA (#75762) üzenetére


Cassio1987
tag

Üdv, na újratettem az egész drivert és elsőre sikerült átállítani a tv full range rgb-re a catalystban :D Most nézem, hogy a hdmi feketeszint viszont alacsony beállításon van. Az normálon kell, hogy legyen ugye?

(#79563) PuMbA válasza Cassio1987 (#79562) üzenetére


PuMbA
titán

Igen :K

(#79564) Samsung SPS válasza hucsikoi (#79477) üzenetére


Samsung SPS
tag

Szia! Felhő alapú médiamegosztáshoz használhatod a Samsung Linket: http://link.samsung.com/

(#79565) FOXhun


FOXhun
tag

Sziasztok Szakik!

A véleményetekre lennék kíváncsi. Van egy UE40D5500-as tv-m, ami mainboard hibás lett, legalábbis ezt mondta a "szervizes", egész egyszerűen annyit csinál, hogy bekapcsolás után bejön az adás, majd újraindul pár másodpercen belül és ezt ismételgeti folyamatosan. Az utódja már megvan egy H6200-as személyében, de nem tudom ezzel mit csináljak. Javítás nélkül szerintetek el lehet adni? Mennyit érhet így? Vagy szerezzek hozzá boardot (tippeket elfogadok..) és úgy próbáljam?

Előre is köszönöm!

(#79566) sandró60 válasza FOXhun (#79565) üzenetére


sandró60
addikt

A javitatás után,ha el adod talán vissza kapod amibe kerűlt.Én egyből egy szervizesnek próbálnám eladni az is több.,mint a sermmi.Amúgy nekem is ez a tipus van már-4-éve és semmi bajom nem volt vele.Annak idején a regisztráció után 5-évre lehetett hosszabbitani a garanciát.Nálad ez nem lehetséges?
Van itt"tv hiba fórum"ott érdeklődj.

[ Szerkesztve ]

(#79567) FOXhun válasza sandró60 (#79566) üzenetére


FOXhun
tag

Köszönöm, akkor megkeresem azt a másik fórumot. Nekem is hosszabbított garanciám volt, most pontosan nem tudom mennyi, de a lejárat után kb. két hónappal adta meg magát, egyébként nem cseréltem volna le, nekem pont megfelelt.

(#79568) syab19


syab19
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék mi a tapasztalat a TV-k mennyire szeretik a vezeték nélküli beviteli eszközöket?
Van valamilyen külön program vagy feltétel, hogy együttműködjenek vagy lutri?

Köszönöm előre is!

Üdv. Szabi

(#79569) Dave567 válasza tyotyiga (#79534) üzenetére


Dave567
addikt

Wifin szokott ilyeneket csinálni, sőt még előfordul hogy kábelen is, a kissebb filmek még oké, de a nagyobbal már gond szokott lenni.

(#79570) #94529552 válasza Dave567 (#79569) üzenetére


#94529552
törölt tag

Főleg akkor, ha gyenge a WiFi rendszere, vagy többen használják ugyanazt a csatornát pl. Ilyenkor alternatíva lehet egy Lan kábel, a legjobb megoldás viszont a HDMI. (kissebb helyesen: kisebb)

(#79571) Dadan01 válasza Flashget (#79561) üzenetére


Dadan01
senior tag

A tv-m jelenlegi firmware februári, a mostani legfrissebb május 15-én lett letölthető, a kettő között volt még legalább 3 verzió.Csak mondom.

(#79572) rambustibi


rambustibi
őstag

Sziasztok!
Mennyiért tudnám eladni Samsung ue40f7000sl tv-m? picivel több mint 1 éves, euronicsbe szól a számla. doboza is és minden tartozéka megvan, káván még rajta a fólia körben. Új ára 280e volt, most mennyit érhet?
Üdv. Tibi :R

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#79573) devil-k válasza rambustibi (#79572) üzenetére


devil-k
nagyúr

Vetítő vagy nagyobb TV? :D

- mozi bolondéria -

(#79574) carpediem007 válasza gorog67 (#79550) üzenetére


carpediem007
tag

Ha sikerül beállítani akkor légyszíves dobj egy üzit. Nekem is ilyen monitor tv m van reés UPC re szeretném kötni. :))

(#79575) Vincsó


Vincsó
aktív tag

Hali!

H6200-hoz tud valaki kalibrált képbeállításokat? Neten van pár de hátha van olyan amiről nem tudok.

(#79576) devil-k válasza Vincsó (#79575) üzenetére


devil-k
nagyúr

Mindent TV-t egyedileg kell kalibráltatni, nem lehet sablonként átmásolni ezeket a beállításokat.

- mozi bolondéria -

(#79577) Flashget válasza FOXhun (#79565) üzenetére


Flashget
félisten

abba egy új mainboard szerintem 50-60K körül lehet...így meg 10K-ért veszik meg...

Realme GT Master Edition

(#79578) BBéci válasza devil-k (#79576) üzenetére


BBéci
titán

Szerinted, ha van olyan beállítás, ami több tévére is passzol, akkor a gyárból miért nem úgy, azzal adják ki?

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#79579) devil-k válasza BBéci (#79578) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ezt miért tőlem kérdezed? Címzettet tévesztettél?

- mozi bolondéria -

(#79580) BBéci válasza devil-k (#79579) üzenetére


BBéci
titán

Megadtad a választ, nem volt nehéz rájönni. :K

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#79581) PuMbA válasza Vincsó (#79575) üzenetére


PuMbA
titán

Az Összefoglalóban található Általános beállítások rész a te barátod :) A többit a kollegák megválaszolták :K

(#79582) Dave567 válasza #94529552 (#79570) üzenetére


Dave567
addikt

Így van, de ha van N-es routere még azzal is sokat javíthat. De inkább Lan vagy Hdmi kábel.

(#79583) WD9


WD9
csendes tag

Sziasztok!

Nektek az origo app működik hibátlanul? Nekem az alkalmazás menüje bejön rendesen, viszont azon belül bármelyik menüpontra lépek rá, ugyanúgy fehér képernyő jelenik meg a jobb oldalon. Valami ötlet esetleg? H6200

(#79584) realfalcon válasza drmotto (#77432) üzenetére


realfalcon
csendes tag

szia!
Pont ilyen tv, ilyen probléma, DE megoldottam :) servioo-t használok a pc-n, azon keresztül osztom a filmeket stb a tv felé. servioo-ba az eszköz beállításoknál a tv típusszám megjelenik, mellette az van írva:
Generic dlna profile na erre rányomsz, jőn egy legördülő menü, itt kiválasztod "Samsung tv/player e/f series",
És rögtön egy, aki mindent visz :))) lesz a tv-ből!

(#79585) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok!

Nálatok se tölt be a Multimédia oldal?

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#79586) T.Peterka


T.Peterka
csendes tag

Sziasztok!
Probléma adódott a TV-vel. Típus: UE30F5300
Ma reggel még gond nélkül néztem, de most mikor bekapcsolom fekete a képernyő.
Hangja van, csatornát is tudok váltani, minden oké, de a képernyő fekete, a menüket sem látni.
bekapcsolásnál, meg csatorna váltásnál látni, hogy mikor be van kapcsolva "fényesebb" a fekete, szóval háttérfény van. Olyan mintha a fényerő 0 lenne, és teljesen sötét a kép. Ötletek? köszi!

[ Szerkesztve ]

(#79587) Flashget válasza realfalcon (#79584) üzenetére


Flashget
félisten

Generic dlna profile na erre rányomsz, jőn egy legördülő menü, itt kiválasztod "Samsung tv/player e/f series",

Ha olvasod a serviio topicot akkor láthattad, hogy korábban írtuk nem minden esetben működik ez a dolog. Pl., online stream esetében volt olyan oldal ami csak akkor jött be ha B vagy C szériásra állítottuk miközben a tévék D,E,F szériásak voltak.

Realme GT Master Edition

(#79588) Flashget válasza T.Peterka (#79586) üzenetére


Flashget
félisten

[link]

Realme GT Master Edition

(#79589) T.Peterka válasza Flashget (#79588) üzenetére


T.Peterka
csendes tag

Hoppá, bocsi és köszi. :B

(#79590) joco79 válasza WD9 (#79583) üzenetére


joco79
csendes tag

szia nálam sem müködik rendesen nekem is ugyanaz a tv tipusom van mint neked!! viszont kérdezném hogy te melyik képmodot használos és milyen beálitással köszi a választ elöre is

(#79591) dethroner válasza Dadan01 (#79558) üzenetére


dethroner
veterán

Nekem is ki volt kapcsolva a frissítés, de egyszer valamiért keresett, talált és folyton ajánlgatta. Nem akartam frissíteni, írtam a samsung-nak, ők távsegítséggel megnézték. Azt mondta a nő, elvileg úgy van beállítva hogy ne keressen frissítést, nem érti miért keres mégis. Csináltam egy teljes visszaállítást, azóta jó. kopp-kopp :K

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#79592) Hoffer


Hoffer
őstag

Sziasztok!

Lenne egy Samsung LE37A656A1F televízióm ami az alábbi problémával küzd.
Bekapcsolás után a kép nem jó, nem jók a színek, kicsit olyan mintha szellemképes lenne! De nem csak tv adás alatt hanem már akár a menüben is észrevehető!
Ha mégis ráveszem magam, hogy nézem néha megjavul van amikor meg eldobja a HDMI-t aztán egyből visszaadja!
Van esetleg valakinek valami ötlete hogy mi lehet? Tudtok ajánlani valakit aki meg tudná nézni?

Üdv. :R

(#79593) WD9 válasza joco79 (#79590) üzenetére


WD9
csendes tag

Szia!

A topik összefoglalójában van leírva az ajánlott beállítás, nekem viszont túlságosan fakó volt, úgyhogy én változtattam rajta.

Kép üzemmód: Természetes
Háttérvilágítás: 15
Kontraszt: 80
Fényerő: 45
Élesség: 45
Szín: 50

Kép opciók:
Színtónus: 2. meleg
Dig. tiszta megjelenítés: Ki
MPEG-zajszűrés: Ki
Motion Plus: Tiszta

A #79583-es origo alkalmazás problémára valaki tud megoldást?? :F

(#79594) sandró60 válasza Hoffer (#79592) üzenetére


sandró60
addikt

(#79595) tyotyiga válasza Dave567 (#79582) üzenetére


tyotyiga
tag

Az a baj,hogy a hdmi-s megoldás nem okè,mert messze van a tv.
Lanon keresztül jól működik!

(#79596) Flashget válasza dethroner (#79591) üzenetére


Flashget
félisten

Azt mondta a nő, elvileg úgy van beállítva hogy ne keressen frissítést, nem érti miért keres mégis.

mert ugyan úgy kémkedő szar ez is mint az LG. :)
smart világ hallelujja...

Realme GT Master Edition

(#79597) kali válasza Flashget (#79596) üzenetére


kali
legenda

ezért kell 3d-s, de nem smart képes! :DD
lehet, hogy nem a kémkedésen van amúgy a hangsúly, csak bizonyos frissítéseket nagyon szeretnének a készülékeken tudni...

[ Szerkesztve ]

(#79598) gyeniko válasza Flashget (#79596) üzenetére


gyeniko
őstag

És mit kémlel?

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#79599) SunMount3r válasza Flashget (#79596) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Tűzfalat a TV-kre is!!! :D

(#79600) Flashget válasza kali (#79597) üzenetére


Flashget
félisten

:)
jött az üzenet, hogy április 1-től megszűnik az egyik applikáció támogatása...hiába kapcsoltuk ki az üzenetet a központból lazán felül írták és megjelent minden tv bekapcsolásnál.
ebben a smart világban minden és mindenki csak kémkedik. ;)
[link]
mobiloknál már régóta tudott dolog [link]
elvileg a samsung on tv-je is kémkedik ha megfigyel és tévézési szokásokon alapul a működése. ;)
aztán minden smart ketyere is ilyen..óra,cipő meg a jó ég tudja miket találtak ki.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.