Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51251) Hunter2 válasza Batib (#51246) üzenetére


Hunter2
addikt

Kösz. Felraktam be is állítottam a megosztott mappákat de mikor le akarok játszani valamit azt írja hogy nem tartalmaz a mappa videófájlt. miért van ez?

(#51252) Dictator^


Dictator^
veterán

Hali!

Kicsit érdekes kérdésem van.
Annó pár éve 2-3 körül voltam egy Házimozi és Hifi Show-n. Volt ott egy Panasonic TV (Ha jól emlékszem Plazma) és meglehetett nézni vele pár 3D-s bemutatót, vagy filmrészletet (ha jól emlékszem a tv ára olyan 500-800e körül lehetett).
Namármost az Avatar ragadt meg bennem, ennél a résznél, ha jól emélkszem, ezek a "lények", vagy minek hivták Őket, szó szerint, kiszállt a képernyő keret részéből.
Direkt visszamentem később, és volt pár olyan film/jelenet, aminél szó szerint a kereten kivülre kerültek a filmből az effektek. A szemüveg aktív volt.

Na most ilyen féle hatást mivel lehet elérni?
A héten néztem meg ismerős, UE46ES6800 TV-jét, HDMI-HDMI-vel kötve egy 7870-es Radeon kártyával (3D-t kezel) egy Bluray verziót az Avatarból (46 GB), Cyberlink PowerDVD legújabb verziójával lejátszva, bekapcsolva a 3D-s támogatást (anélkül a film se indult el a monitoron, csak kihúzva a TV-re).. viszont a jelenetnél nem érzékeltem olyan hatást, mint a fent említett Panasonicon.

Árban, alsóbb kategória azért ez a TV (a fentihez képest), de semmilyen módon nem érzékelhető ez az "effektus". ES7000 ES8000-rel másképp elérhető lenne? Vagy Plazma kell ehhez? Vagy a Samsung nem tudja ezt megcsinálni? Esetleg a szemüvegje jobb?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#51253) BBéci válasza Atom_Anti (#51247) üzenetére


BBéci
titán

OLED tévére még kicsit várni kell, arra, hogy árban is elérhető legyen - 40 colos, félmillió alatt - valamivel többet.
Egyelőre LED TV sincs, csak LED háttérvilágítású LCD.

Dictator!
Jó minőségű Blu-ray lejátszóval és HDMI kábellel egy F7000/8000 is képes kiváló térhatást mutatni az Avatar lemezről. Próbáltam. ES8000-rel is, de az valahogy nem tetszett.
Panasonic plazmával valamivel még jobb az élmény, azt is tapasztaltam, ahogy Te is.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#51254) Dictator^ válasza BBéci (#51253) üzenetére


Dictator^
veterán

Engem az érdekelne, hogy ezt az "effektust" hogyan lehet előidézni, tehát, hogy a kép kereten kivülre is kihasson pár kép a szemüvegen át?

Jóminőségű Blu-ray lejátszó (cyberlink powerdvd) és hdmi kábel megvolt.
A kérdés, hogy mi miatt nem érjük el ezt a hatást az ES6800-on?
Vagy csak a Plazma képes rá? Esetleg a Samsung annyira nem remekel benne?
ES8000-en látható lenne ?

Kifejezetten az Avatarnal tudom, hogy azok a gombaszerűségek szó szerint a keretből kivándoroltak a Panasonic régebbi plazmáján.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#51255) BBéci válasza Dictator^ (#51254) üzenetére


BBéci
titán

A PC nem Blu-ray lejátszó!!! Direkt kihangsúlyoztam, hogy dedikált, asztali BD-játszóról menjen a film.
Volt nálam ES6800, inkább nem mondok róla semmit. Azt is vedd figyelembe, hoga az a plazma 65 colos volt, az ülőalkalmatosság talán 3 méterre sem volt tőle. Ahhoz, hogy az általad említett effekt érvényesüljön, még a full HD-hez ajánlottnál is közelebbről kell nézni a tévét.
Azt is el tudom képzelni, hogy a PC-vel, a lejátszó szoftver beállításaival volt gond. A tévéken semmit nem kell állítani, ha frame packed 3D jelet kapnak, automatikusan érzékelik és ráálnak.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#51256) sepsi0 válasza Dictator^ (#51254) üzenetére


sepsi0
őstag

Én a tv lejátszójával nézek 3d-t hálózaton keresztűl.
Nálam tartalom (film) függő a dolog. Avatart még nem néztem 3d-ben de van egy természet fílmem a tenger vagy óceán alatt játszódik, na ennek van a legjobb 3d élménye a tv saját lejátszójával. Ha érdekel megnézem a címét. Én még sosem néztem BD filmet, biztos jobb, de én egy "halott technologiába" nem ölöm a pénzem. Egyszer már megjártam a Dvd vel. Ott áll vagy 200 eredeti filmem a polcon és inkább nem veszem elő, mert tv lejátszóval a hd filmek sokkal szebbek és jobb a hangzásuk. Ez az én véleményem......
Lehet egy média lejátszóra azért beruházok. Pl van okosba Humax hd pvros beltérim upchez nagyon jó média lejátszója van. Hborol felvett fílmeket nagyon szépen jeleníti meg és a hang is kiváló. Nagyon komoly kis hardver.... szerintem a tv média lejátszóját nem kell te,etni, átlag embernek tökéletes csak legyen megfelelő tartalom.
Azt hiszem Under the Sea a film neve Imax 3d, nálam ennek van a legszebbb "hatása".

[ Szerkesztve ]

(#51257) Flashget


Flashget
félisten

(#51258) Yooha


Yooha
aktív tag

Sziasztok!

Tud valaki olyan fórumot, ahova rendszeresen járnak elektronikával foglalkozó szakértők? Mármint akik kimondottan a hardverre vannak rákattanva, tudják mi a tranziszot, meg dióda, ilyenek? Nem a "kattints ide meg oda" vonal, hanem a másik.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#51259) Tutu7030 válasza Yooha (#51258) üzenetére


Tutu7030
veterán

HE fórum

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#51260) Tippmix46 válasza Tutu7030 (#51259) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek az EH6030 és az F6100as hogyan lehet egy árban a 40 colos méretben, mikor az EH sorozat kifutó és az F sorozat új és összességében dicsérik? Valami nem kerek....
Melyiket vennétek?

(#51261) nightshadow válasza Tippmix46 (#51260) üzenetére


nightshadow
veterán

Szerintetek az EH6030 és az F6100as hogyan lehet egy árban a 40 colos méretben

Azért mert az F sorozat egyes modelljei már elérték árban az E sorozat modelljeinek kifutó árait.

(#51262) Tippmix46 válasza nightshadow (#51261) üzenetére


Tippmix46
senior tag

:), köszönöm, nyilván, hiszen ezt írtam én is le..
De MIÉRT?
A logika szerint egy tavalyi szétakciózott, tudásban elméletileg gyengébb típusnak lentebb kellene lennie árban, mint egy friss, ropogós új és tudásban jobb modellnek, nem?

[ Szerkesztve ]

(#51263) kecsawi válasza Tippmix46 (#51262) üzenetére


kecsawi
senior tag

Zsiványul csinálják... : tudtommal az es6100 az f6400-al van pariban, (de ha nem, javítsatok) így a marketing nagyon jól működik.

(#51264) BBéci válasza sepsi0 (#51256) üzenetére


BBéci
titán

Ezek szerint Te még nem tudod, mire képes a tévéd. A beépített lejátszóhoz képest egy célhardver sokkal többet nyújt szolgáltatásokban, kép- és hangminőségben. Ami a legfontosabb, nem csak felezett felbontású mű 3D-t tudnak lejátszani, hanem a Blu-ray lemezeken lévővel egyenértékű frame packed, más néven szekvenciális változatot is. Ezek nem említhetőek egy napon az SBS és OU tákolmányokkal.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#51265) Tippmix46 válasza kecsawi (#51263) üzenetére


Tippmix46
senior tag

a 40EH6030........142 ezer Ft
a 40ES6100.......nem kapható
a 40F6100..........145 ezer Ft
a 40F6400..........165 ezer Ft

nem teljesen értem, de mindegy

(#51266) Flashget válasza Tippmix46 (#51260) üzenetére


Flashget
félisten

Az igazság bővebben.A Samsung azon az elven van,hogy mindig csak egy picit add,de többet kér.Ez ezévben sincs másképp.Bizonyos EH típusok idén ugyanúgy jöttek ki,mint tavaly csak a száma és a betű jele változott.Az EH6030-as utódja a F6200.Ezért vannak téves információk némely emberkénél vagy embernél.Sajnos sokkal megosztottabbak a típusok,mint tavaly.Nagyon széles variációk léteznek már mivel felismerték,.hogy nem mindenki tud venni okos tv-t.Ezért némely típust mindkét háttér világítású módban gyártják,de nem ugyanazon régióban. (F6400)

Realme GT Master Edition

(#51267) Burt1793 válasza Flashget (#51266) üzenetére


Burt1793
veterán

Az én 6400-asom felhős sötétben, nem zavaróan, de felhős, tehát edge 8bár úgy hallom, hogy a másik is felhősödik.

(#51268) Batib válasza Hunter2 (#51251) üzenetére


Batib
őstag

Már nem ezt használom. Emlékeim szerint a frissítéseivel volt gondom az uj film nagyon későn jelent meg a tv-n. Volt vmi kényszerítet frissítés asszem. Azért adtam a linket mivel kifejezetten ezt kerested egyébként én is a Serviiot használom.

Forum

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#51269) Burt1793 válasza Batib (#51268) üzenetére


Burt1793
veterán

És volt, hogy duplikálta a mappákat az allshare, vagy nem töltött be mindent, a serviio nagyon tud és nem kell hozzá erős gép sem. Az én gépemen észre se veszem, hogy fut. :) Mondjuk azért 250 mega ramot elrabol.

(#51270) Batib válasza Burt1793 (#51267) üzenetére


Batib
őstag

Bár megfogadtam hogy többé nem szólok bele ebbe az edge backlit vitába csak nem bírom megállni.
Ez egy 40F6xxx lemez sasszéja behelyezett ledsorokkal. Ez amikor benne van a fényvisszaverő (reflektor) réteg ami leginkább egy lyukas fényes vastag papírra emlékeztet. Ha itt vmi nem oké a reflektor elmozdul, hullámosodik máris kész a "felhő".Ezután még két különböző réteg kerül a ledek és az lcd panel közé ott is lehet gond, ami okozhat bevilágítást és enyhébb felhősödést.Ezek később szállításkor akár otthon is keletkezhetnek.

Ui:bár bizonyítani nem tudom mégis meg vagyok győződve róla, hogy nincs kétféle F6400, mind backlite

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#51271) nightshadow válasza Flashget (#51266) üzenetére


nightshadow
veterán

Az EH6030 utóda az F6100. Az F6200 se nem valódi 100Hz-es, se nem 3D-és, csupán Smart, ellentétben az EH6030-al. Az F6200 gyakorlatilag egy prémium anyagokból (fémből) készült 5-ös sorozatú tévé.

(#51272) nightshadow


nightshadow
veterán

Samsung 46F6500 review: [link] input lag 33ms

[ Szerkesztve ]

(#51273) Flashget válasza nightshadow (#51271) üzenetére


Flashget
félisten

mivel dőlt betűs bemásoltam azt amit priviben írtak nekem.
én is tudom, hogy az F6200 az 50 Hz az F6400 kapcsán pedig nyugatabbra edge ledről írtak a tesztekben nálunk pedig backlightos vehető. viszont megírták régióként változó (érsd a pénztárca hol vastagabb) ez változó.

amit belinkeltél régebben oldalt F6400-ról ott is edge ledet írnak..ennyire biztos nem hülyék, hogy ne tudnák ők sem.
amit most az F6500-ról az is edge ledes miközben volt itt már olyan beírás is, hogy minden F6xxx backlightos....szóval az a régióként változó abban lesz az igazság.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#51274) Burt1793 válasza Flashget (#51273) üzenetére


Burt1793
veterán

Ha F6400-asom van, hogyan tudom nektek eldönteni, hogy milyen a háttérvilágítása?
Elég vékony, 55"-os.

(#51275) Flashget válasza Burt1793 (#51274) üzenetére


Flashget
félisten

Elvileg a vastagságról. backlightos a technikából adódóan vastagabb.
magyar samsung oldalról:
Ez a F7000 55"-é ami tudott dolog edge ledes.
Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé) (mm): 1227,7 x 699,9 x 30

F6400
Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé): 1250,4 x 724,6 x 48,8 mm
F6500
Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé): 1234 x 716,3 x 47,2
F6800
méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé) : 1279,2 x 728,5 x 47,2 mm

Nekem 32"D6500 edge ledes van.
745,8 × 443,4 × 29,9 mm szettméret állvány nélkül (nagyjából ua. mint az F7000 vastagsága)

Realme GT Master Edition

(#51276) Cseri81


Cseri81
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem távirányító ügyben...
Tegnap este filmnézés után (közben lehet benyomódott pár gomb) nem tudtam kikapcsolni a távival a tv-t (Samsung UE55D8000).
Elemcsere, jelellenőrzés, tv áramtalanítása megvolt, másik Samsung tv táviával tökéletesen működik.
Van valami fondorlat, amivel ez az állapot feloldható?

(#51277) dorika87


dorika87
őstag

Megosztom veletek, hátha esetleg valakit érdekel, hogy holnap a csak1nap-on Samsung 32F6400 3D Led tv lesz 2db szemüveggel és ingyenes szállítással. Az ár holnaptól lesz publikus és egy napra érvényes.

http://www.csak1nap.hu/holnap/

(#51278) nightshadow válasza Flashget (#51273) üzenetére


nightshadow
veterán

Én nem is ezt kifogásoltam, hanem a mondandó lényegét, amit ki is emeltél, hogy az EH6030 utóda az F6200. Ez pedig nem igaz.

(#51279) Vismajor01 válasza Hunter2 (#51251) üzenetére


Vismajor01
addikt

Sziasztok! Gondjaim akadtak egy Samsung es7000 smart tv-vel.
Először is: ha pentdriverol játszom le a filmet nem lehet hangsavot váltani hiába van rajta több, laptopon simán tudok angol,magyar közül választani.
Aztán; hogy tudom a tv képet az itabomon megjeleníteni? Illetve az itabet a tévén? Néztem róla videót ott a csaj a menüben bemeg a system/device management/ universal remote setup, na nekem olyan nincs csak billentyűzet meg Eger.
Ha az okostelokrol konnektalok allsharerre akkor csak a tv-t látom velük de zenéket filmeket frankot lejatsza. A laptopra felrakott allshare a devices fül alatt csak a main gépet és a routert latja, nekem meg értelemszerűen a tv kene.
Bocs a hülye hibákért az itab autokorrektje megorjit
Előre is köszi a válaszokat

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#51280) vico03


vico03
tag

Sziasztok!
Tudnátok e segíteni hogy egy Samsung UE50F5000 LED tévének mi a legoptimálisabb felbontása, pontos értékek kellenének!
Köszönöm előre is!

(#51281) dorika87


dorika87
őstag

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Lassan döntést hozok. Most ne nézzük a 6-os szériákat (nagyon jók, tetszenek, de anyagilag most nem fér bele)
Szeretnék véleményt kérni F5300 ill. F5500-ről. Valakinek van bármelyik típusa? Mi róla a tapasztalat.
Nem használnám semmi extrára: heti 1-2 film nézés, usb-s hdd-ről esetleg DLN-an keresztül, vagy néha pendrive, egy-két app használata, okos telefonnal összehoznám néha, de nem működne egész nap, hétköznap esténként illetve néha hétvégente. Mivel nem vagyok nagy tv megszállott, csak annyi, hogy le szerertném cserélni a régi tvn-ket egy újabbra, komolyabbra. Szóval ezért sincs szükségem 6-os szériára, és pénzügyileg se állok úgy, hogy 200ezres tv-t meg tudnék venni.
Szóval várom a tapasztalatokat (és légyszi ne azt írjátok, hogy inkább gyűjtsek még egy F6400-ra, tényleg tapasztalatokat várnék az adott két típusról, hogy mit várhatok tőle, képminőség? megbírkózik az mkv formátumokkal lan-on vagy hdd-n keresztül? Ilyesmi. Köszi!

(#51282) Burt1793 válasza Flashget (#51275) üzenetére


Burt1793
veterán

Tehát akkor most azért, mert 2 centivel vastagabb, már nem is edge led-es? Amúgy lényegtelen, mert mint mondtam, magas háttérvilágításnál este egy kicsit felhős (de csak akkor, amikor a környezetében minden vak sötét). Érdemes felkapcsolni egy gyenge lámpát és akkor már egyáltalán nem látszik.

(#51283) Markizmark válasza Burt1793 (#51282) üzenetére


Markizmark
addikt

Eléggé félmegoldás ez ... nem?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#51284) Burt1793 válasza Markizmark (#51283) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem, a lámpa nem zavaró (sőt, engem a vak sötét szokott zavarni, mármint ha csak a tv világít).
Az a lényeg, hogy úgy rakd hogy ne tükröződjön a tv-n. :)
Másrészt meg nincs mit tenni a felhők ellen, amik este 6-8as háttérvilágításnál nem látszódnak...

(#51285) Markizmark válasza Burt1793 (#51284) üzenetére


Markizmark
addikt

Hát, lehet. Ha lesz ilyen tv-m, majd állást foglalok. :D

Amúgy a 3D az mekkora szögig 3D? Mikor esik szét? Mi van, ha valamennyire alulról nézem? Pl. magasan van a falon a ketyere.
Legyen a 0°az amikor tökéletesen szemben vagyok vele.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#51286) Batib válasza Flashget (#51275) üzenetére


Batib
őstag

Ez pedig az ue40ES6100: Szett állvány nélkül (Szé x Ma x Mé): 926,8 x 553,4 x 46,9 mm
Ez is tuti edge.
Itt pedig a különbség az EH és a F sorozat vastagsága között. Igaz ez 32 hüvelykes. Az EH32 az idei modosított háttérvilágítású, de egyébként ua. mint a az eredeti. Szerintem ez lesz az idei Karácsony slágere a tezsokban.
Tehát az idei F (backlit) sorozat kb ugyanolyan vastag mint a tavalyi ES (Edge)

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#51287) Flashget válasza Batib (#51286) üzenetére


Flashget
félisten

ES6100...Ez is tuti edge.
mint minden ES jelölésű készülék, mert az S jelenti a slimet.

Én csak azt nem értem, miért nem képes a samsung ráírni a dobozra, hogy milyen ledest csomagol be. Egy Medion ráírja, hogy Backlight amivel a Lidlt telepakolja egy samsungnak ez már smafu?

Realme GT Master Edition

(#51288) krx21 válasza Batib (#51286) üzenetére


krx21
nagyúr

Ráadásul az ES6100 eléggé felhősödő típus...

(#51289) BBéci válasza vico03 (#51280) üzenetére


BBéci
titán

Az optimálist nem lehet fokozni. :N

Annak a tévének 1920x1080 a felbontása, ennél pontosabb értéket nem lehet megadni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#51290) rostiron


rostiron
őstag

Sziasztok.

Egy Samsung LE32C350D1W tv-n be lehet valahogy állítani, hogy usb-be dugott pendrive-ról filmeket lehessen lejátszani ?
Valami szerviz menüs trükk létezik hozzá ?

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#51291) Batib válasza Flashget (#51287) üzenetére


Batib
őstag

Csupán azt probáltam érzékeltetni hogy az F 5xxx 6xxx kb ugyanolyan vastag mint az ES 5xxx 6xxx.
Tehát szerintem épp ez tévesztett meg pár embert s véli azt hogy az F6xxx élvilágítós.
Azt pedig végképp furcsállanám hogy a Samsung aki minden aprobb változtatásra más modellszámot ad egy ilyen jelentős differenciánál azonos számmal adna ki tv-t (F6400)
Majd ha valaki dokumentál F6XXX edge ledest akkor elhiszem.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#51292) krx21 válasza Batib (#51291) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem reklámozza, mert tulajdonképpen ez is olcsóbbítás...

(#51293) Cseri81 válasza Cseri81 (#51276) üzenetére


Cseri81
csendes tag

Nincs ötlete Senkinek távirányító kérdésben? :F

(#51294) donjohnson válasza Cseri81 (#51276) üzenetére


donjohnson
addikt

jelellenőrzés alatt azt érted, hogy világít a távirányítón a led (telefon kamerájával nézve) és mégse érzékeli a tv?
mert akkor cseréltesd ki garanciában, jobb ötletem nincs.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#51295) Cseri81 válasza donjohnson (#51294) üzenetére


Cseri81
csendes tag

Igen azt.
De újabb fejlemény, hogy egy másik Samsung tv ledje (készenléti) minimálisan villog a gombok megnyomására.
Viszont semmit nem csinál.
Olyan mintha adna jelet, csak mondjuk gyengén.
Elem ok!

(#51296) vico03 válasza BBéci (#51289) üzenetére


vico03
tag

Bocsi, rosszul tettem fel a kérdést!
A Samsung UE50F5000 tévé kép beállítása érdekelne, mik azok az értékek amikkel a "legjobb" a tv képe.
Tehát a pontos értékek pld.: fényerő, szín, élesség, kontraszt ...stb.
Tudom létezik képernyő kalibráltatás de mi lenne manuálisan az a beállítási lehetőség amivel a legjobb a tévé képe.
Azt is tudom hogy ez felhasználónként változik, de gondolom létezik egy "arany közép út" amivel nagyon nem lehet mellé lőni...
Köszönöm előre is! :R

(#51297) kalap12


kalap12
tag

Sziasztok! Segítsetek kérlek. Van édesapámnál nagy nehezen vettünk egy samsung smart tévét, és állítólag meg lehet azt csinálni, hogy a számítógépéről a játékokat wifin keresztül ezzel az All share vagy milyen programmal kitenni mindenféle hdmi kábel nélkül, mert nem tudnánk körbevezetni a szobába nála, hogy kell ezt csinálni, le kell tölteni, működik így? Autós játékkal szeretne játszani, kösz nagyon a segítséget előre is mindenkinek!!! :-/ :F

(#51298) Tutu7030 válasza dorika87 (#51277) üzenetére


Tutu7030
veterán

"40%" engedménnyel pont annyi, mint máshol. ;]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#51299) RudY válasza kalap12 (#51297) üzenetére


RudY
addikt

Az AllShare már kifutó, a [Samsung Link] vagy a [Serviio] tartalom megosztására szolgál, tehát max. csak nézhet egy-egy autóversenyt, de alkalmazást aligha. Ehhez sajnos mindenképp HDMI kábel kell.

(#51300) Flashget válasza RudY (#51299) üzenetére


Flashget
félisten

Én használom az allsharet meg a serviiot is.
Ezt az új samsung hülyeséget tuti nem fogom.

Realme GT Master Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.