Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70401) Wucky


Wucky
senior tag

Sajnos búcsúzom kell. Szeretett telefonomat nem javítják alkatrész hiányában,így valami más után kell néznem.

Sok sikert a továbbiakban.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#70402) spuros válasza Wucky (#70401) üzenetére


spuros
őstag

Mely alkatrészről van szó? Kijelző?

(#70403) Wucky válasza spuros (#70402) üzenetére


Wucky
senior tag

Azt sajnos nem közölték,de bevásárlási kupont kaptam. Csak épp nincs mire elkölteni.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#70404) spuros válasza Wucky (#70403) üzenetére


spuros
őstag

Ja értem.. Karácsony előtt hónapokig nem volt kijelző.. Azt hittem azóta sincs. Mondjuk nem kizárt.

(#70405) Quqesz


Quqesz
nagyúr

érdekes teszt

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70406) norbert1998 válasza Quqesz (#70405) üzenetére


norbert1998
veterán

azért még darál ez a teló :C
mondjuk, ha már antutu, nekem 6.0.1-be 53-4 ezer volt a rekord cm13 alatt, az alap kernelével. ;]

(#70407) Quqesz válasza norbert1998 (#70406) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Teljesen korrekt! Bekapcsoláskor aláz, a többiben is jobb minimum a G3-nál.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#70408) norbert1998 válasza Quqesz (#70407) üzenetére


norbert1998
veterán

Igen. És nagyon sértő, hogy 100 dodó a 16 gigás f320. De a 32-res d802 is csak 140 :O

(#70409) spuros válasza Quqesz (#70407) üzenetére


spuros
őstag

Nálam lejárt a gari, ismét sárgul a cserélt kijelző is, sőt a kijelző külön mozog a hátlaptól egy ideje a jobb sarokban.. De az a helyzet, hogy még most sem gondolkodom cserén. Ma is állja a sarat.. G4 talán, de egyértelműen nem győzött meg. Ha tovább mennék akkor vmi kínai atomreaktor lenne. Csak hát a hátsó gombok.... azt nem szívesen hagynám el. ;]

(#70410) kp78 válasza norbert1998 (#70408) üzenetére


kp78
addikt

Hol is van ennyiért ilyen ajánlat? :U :R

(#70411) Pistike1985


Pistike1985
aktív tag

Sziasztok! Honnan tudhatom meg hogy kell-e félnem letiltástól? Imei szám alapján 2 és fél éves, t-mobilos g2-ről van szó . Az előző tulaj papírt nem adott, mondván hogy már lejárt a garancia.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#70412) norbert1998 válasza kp78 (#70410) üzenetére


norbert1998
veterán

Alin

(#70413) kp78 válasza Pistike1985 (#70411) üzenetére


kp78
addikt

2 és fél évesről már le kellett, hogy járjon a hűségidő, így azt már valószínű nem fogják letiltani.

@norbert1998
És megbízható, nem vmi klón telefon? :U

[ Szerkesztve ]

(#70414) norbert1998 válasza kp78 (#70413) üzenetére


norbert1998
veterán

Hat, szerintem ha szint, gb-ot,és típust tudsz választani egy rendelésben, típusból legalább három volt, nem hiszem. De amúgy tekintve mennyiért megy külföldön...

(#70415) Pistike1985 válasza kp78 (#70413) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

De mi van ha másfél évesen adták el a t-mobilnál? Akkor még 1 évig letilthatják? Vagy nem valószínű hogy addig állt volna a polcon?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#70416) kp78 válasza Pistike1985 (#70415) üzenetére


kp78
addikt

Az, hogy a telefon a gyártástól mennyit állt a polcon, mire eladták, annak nem értem miért lenne köze a hűségidőhöz. :F

(#70417) Pistike1985 válasza kp78 (#70416) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Ha 2,5 éves és ebből 1,5évet polcon töltött, akkor még lehet rá 1év hűség.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#70418) pcnet válasza Pistike1985 (#70417) üzenetére


pcnet
addikt

Én nem gondolnám hogy egy szolgáltató olyan mennyiséget berendel, hogy 1.5 évig álljon a polcon. Inkább készlet hiányok voltak.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#70419) Pistike1985 válasza pcnet (#70418) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Akkor talán nincs félnivalóm.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#70420) zozi8005


zozi8005
tag

Valaki írta nem is olyan rég,hogy lassú töltéssel (mondjuk pc-ről) talán visszahozható némi kakaó a használt akkumulátorba.
Nos,logikusan hangzott,ki is próbáltam,de nálam épp ellenkező hatást váltott ki.Az én átlagos használatom mellett a reggeli 100%-ról (éjjel mindig töltőn van a készülék) estére általában 40-45% szokott maradni.
Miután két egymást követő nap is notebook-ról töltöttem,a reggeli szintén 100%-os töltöttség ellenére rohamos fogyást tapasztaltam,estére épp megvolt a 10%.
Az én esetemben nem jön be ez a technika úgy látszik.

(#70421) akooos válasza Pistike1985 (#70415) üzenetére


akooos
veterán

Ha azt írja valaki, hogy 2,5 éves, akkor azóta van nála. Ha másfél évet állt volna a polcon, akkor 1 éves lenne..

(#70422) stefi68


stefi68
addikt

Ha valaki használja a Prime Revolution G2 Final-t vegye komolyan a készítő tájékoztatását (ismert bug) miszerint feloldó mintás képernyőzárnál át kell állítani a mintát alapra (basic) egyébként kegyetlen "LGSystemUI leáll" hibüzenet hegyek fogadják megállíthatatlanul és kivédhetetlenül fogadni és persze pont akkor amikor igencsak kellett volna a telefon.

Már majdnem csináltam kínomban egy FR-t amikor hirtelen ötlettől vezérelve a TWRP fájlkezelőjével kitöröltem a /data/system/*.key fájlokat és újraindítás után helyreállt a rend. Ezt azoknak is ajánlom akik elfelejtették a feloldó kódot/mintát.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#70423) Pistike1985 válasza akooos (#70421) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Én azt írtam hogy az imei check alapján 2,5 fél éves, nálam pár napja van, az előző tulajnál nem tudom mennyit volt.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#70424) wincmd32


wincmd32
tag

Sziasztok!

Van itt olyan aki mar rendelt g2-hoz hatlapot kintrol?
Nagyon sok van de a java utangyartott cucc es nem vagyok benne biztos hogy tenyleg jo is.
Esetleg aki mar rendelt valahonnan es mukodik is rendesen tudna adni egy linket?
Koszonom!

(#70425) Torry válasza fery02 (#70398) üzenetére


Torry
addikt

CM13-ból melyiket ajánlanád?
Perpill google 1.5-ön vagyok, ez eddig bejön, de ránéznék a CM-re.

(#70426) Guenwhywer


Guenwhywer
csendes tag

Hiho! Sajna egy ideje apró de igen bosszantó hibával küzdök és nem jöttem rá a megoldásra. Remélem itt valaki tudja mi lehet a hiba megoldása. Az üzenet jelző hangom eltűnt. Némely üzenetnél rövid halk pittyenés volt most az sem. Legutóbbi gyári szoftver fut rajta V30C ha jól írom.. Találtam olyan beállítást ami figyelmeztet a nem olvasott üzenetre 2 percenként így amikor megérkezik az üzenet akkor nincs hangja mindegy mit állítok be viszont ha nem nézem meg akkor 2 perc múlva a rendes beállított hangon jelez. Már elég sokat küzdöttem vele ha nem tudtok megoldást itt akkor viszem vissza még garanciális a gép szerencsére. Persze azért jobban örülnék neki ha valami banális egyszerű gond lenne vele. Előre is köszi a segítséget. :R

(#70427) Guenwhywer válasza Guenwhywer (#70426) üzenetére


Guenwhywer
csendes tag

Firemanus megoldotta nekem a gondot :R
"Megoldottam az sms hang problémát. A feleségem adta a megoldást. A Beállítások/Hang/Hangértesítéseken belül ki kell kapcsolni az Üzenet Feladó adatainak kiolvasását! És máris custom csengőhangja lesz az sms-nek. :Y"

(#70428) SirRasor


SirRasor
őstag

Üdv!
Most lettem egy gyönyörű G2 tulajdonosa :)
Amcsi D801-es, de 2G-vel tökéletesen működik (3G-vel is, de mobilnet nélkül minek..).
Viszont ami feltűnt (és amit gugliban is olvastam utána), hogy a 4.4.2-es android, amivel jött, az hangminőségben nem a legjobb, és a VOIP gyakorlatilag nem működik.

4.2.2-nél elvileg jó volt. Van 5.nemtudommennyis frissítés is, lehet annál is jó lesz. Melyik verziót érdemes használni? Érdemes lollipopra frissíteni? Nem fogja jobban enni az akksim? Csak a fölöslegesen lefutott körökön szeretnék spórolni :)

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#70429) Tex


Tex
senior tag

Kedden eladtam a G2-t. Ezért búcsúzom a topiktól, köszönöm a sok segítséget!!

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#70430) mateus


mateus
senior tag

Tegnap én is eladtam, de azért olvasgatni fogom még a topikot:)

(#70431) Kajt


Kajt
tag

Van értelmes utódja a G2-nek ha bármi történik vele?
Az S7-en kívül mindegyik jóval nagyobb (pl. G4) vagy nem akkora nagy lépés tudásban. LG csinálhatna valami akciót, hogy régi LG-t leadva kedvezményesen vehetsz újat :)

(#70432) kp78 válasza Kajt (#70431) üzenetére


kp78
addikt

Én is a G2 lecserélésén gondolkodom, de nem nagyon találok jó megoldást.
G4-et berendeltem, próbálgatom de úgy tűnik, hogy a mérete ennek már túl nagy, akksi időben pedig sokkal gyengébb. Lehet, hogy inkább marad továbbra is a G2, aztán csak jön ki vmi. :U

(#70433) ClioRS válasza Kajt (#70431) üzenetére


ClioRS
őstag

Nekem a G2 mellett S6 edge van, nem nagyon venni észre rajta az árkülönbséget. Bőven kiváló telefon még a G2.

(#70434) szabyka95


szabyka95
őstag

Nem hiszem el, hogy mennyire gyors az Exodus o.O CM 13 emellett kutyaf..sza

(#70435) Torry válasza szabyka95 (#70434) üzenetére


Torry
addikt

Erről van szó?

(#70436) spuros


spuros
őstag

Sziasztok,

a CM 12.1 hogy muzsikál? Akkuidő, kamera, mindennapi használat.. Ilyenekre gondolok. Itt ugye nincs jelen a CM13 bogara a wifi eldobásról?

Szerk.: No és ez az Exodus? Ezt nem igazán ismerem...

[ Szerkesztve ]

(#70437) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

.

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#70438) szabyka95 válasza Torry (#70435) üzenetére


szabyka95
őstag

igen

(#70439) RECSKA válasza szabyka95 (#70438) üzenetére


RECSKA
veterán

Tehat cm13...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#70440) szabyka95 válasza RECSKA (#70439) üzenetére


szabyka95
őstag

http://forum.xda-developers.com/lg-g2/orig-development/team-exodus-t3334222

Nem

(#70441) norbert1998 válasza szabyka95 (#70440) üzenetére


norbert1998
veterán

szerintem úgy érti, hogy azon alapszik-e, vagy teljesen külön branch meg minden.

(#70442) Rush77


Rush77
aktív tag

Sziasztok!
Két év után utolért engem a képernyő sárgulás (nem vészes csak a baloldalon egy pici sáv).
A kérdésem az lenne, hogy kb mennyibe fáj a csere? Illetve tud e valaki ajánlani valami helyet Pesten ahol nem barmolják szét a telefont kijelző cserénél. (láttam már ilyet egy párszor)

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#70443) norbert1998


norbert1998
veterán

Azért ez elég kemény, tekintve egy pillanatot sem volt usb dugva a telefonba, és semmi más sem. Konkrétan 7%-rol "regeneralodott" 18-ra

(#70444) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Mai nap jelentkezett egy érdekes jelenség ( V30h + Dori kernel )

Bootolás után néhány másodpercel bejött az LG logó, kiírta hogy Android frissítése, bebootolt, majd megint LG logó, és így is maradt ... hosszan nyomás a kikapcs gombra, sikeresen kikapcsolt, bekapcs, működik rendesen. Ez másnál is jelentkezett már ?

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#70445) sz.gery


sz.gery
csendes tag

Sziasztok!
Stock Lollipop van a telómon, a legújabb vodafone verzió (v30f). Tudom, hogy régebben valamelyik Stock ROM-on volt a WIFI haladó beállításoknál és a hotspotnál is olyan lehetőség, hogy 2,4 vagy 5 Ghz-es frekvencia közt váltsak, meg volt auto mód is. A problémám az, hogy most nincs meg ez az opció és kellene. Eddig nem babráltam a telóval, minden gyári rajta. A kérdés az, hogy ez ROM függő-e vagy nem, illetve hogy tudtok-e mondani olyan ROM-ot, amelyiknél megvan ez a beállítási lehetőség? Főleg az 5 Ghz-es hotspot lenne a lényeg. (most cseréltem ki a WIFI kártyát a laptopomban ac-re, de a gyári kártya nem tudott 5 Ghz-et. Szeretném kipróbálni, hogy tényleg működik-e, mert ettől függ, hogy lecserélem-e a routert is ac-re)

Köszi előre is

(#70446) fery02 válasza Torry (#70425) üzenetére


fery02
addikt

Konkrétan CM ROM-okból sosem lehet tudni, hogy melyik a legajánlottabb, mert szinte minden nap jönnek ki belőle továbbfejlesztgetett kiadások, amik sosem tudni milyen kisebb vagy komolyabb hibákat tartalmaznak.

Én azt mondanám, hogy telepítsd a legfrissebb nightly-t és ha valami galibával találkoznál, akkor meg a legutóbbi snapshoot verziót, azok stabil kiadások.

(#70447) pdtdi


pdtdi
csendes tag

Sziasztok!

Találkoztatok olyan hibával, hogy tárcsázáskor nem hallani hogy tárcsáz a telefon 6.0.1 alatt, de 5.1.1-es rom-al tökéletes. Tesla-d802-6.0.1.Shock_Therapy.v1.0-Unofficial-20160312-0331 volt fent helyette most Tesla-d802-5.1.1.Arc_Flash.2.3-MR1-20151001 van fent (ez működik).
Ha kihanogosítom akkor hallom hogy tárcsáz,de amúgy nem?? Mi lehet a baja?

(#70448) Rasnac válasza pdtdi (#70447) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Hangnál bevolt kapcsolva hogy tárcsázás esetén hangot adjon? Mert alapbol nem minden romban van bekapcsolva

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#70449) Taci


Taci
addikt

Elrepedt a G2-mön a kamera fölötti kis üveg. Megéri szerintetek megkockáztatnom a kézi javítást (hőfúvó, csere alkatrész odaragasztása), vagy tud valaki valami egyszerűbb, megbízhatóbb módot (bolti/szerviz javítás?), lehetőség szerint Debrecenben?
Nem ér el a repedés a kamera fölé, így a képeken egyáltalán nem látszik, csak zavar a tudat, hogy meg van repedve.

(#70450) goblin1983 válasza fery02 (#70446) üzenetére


goblin1983
tag

Pont ezért lett elegem még defy-n az akkor új CM-ekből. Sosem lehetett tudni, hogy mivel lep meg. Ráadásul mindeg a legrosszabkor derültek ki a legnagyobb hibák.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.