Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70251) Tüske0614 válasza spuros (#70250) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Ami az összefoglalóban van az miért nem jó rootolni? Nem vagyok egy nagy pc guru de még ha nem is ugy fut le a folyamat ahogy a videon akkor is sikerül...

(#70252) stefi68 válasza Tüske0614 (#70251) üzenetére


stefi68
addikt

Gondolom mert a link már nem él :(

Viszont itt egy másik ami jó lehet G2-höz is: [link]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#70253) spuros válasza Tüske0614 (#70251) üzenetére


spuros
őstag

A root sikerült, a recovery sehogy sem. Pedig úgy csináltam.. :U Ezzel működött.

(#70252) stefi68 igen, a root ezzel ment, de csak a második gépen. Az elsőnél 90%-nál nem ment tovább.

[ Szerkesztve ]

(#70254) Ronin-


Ronin-
senior tag

Sziasztok.

D801/803 -ra milyen firmware -t tudok rátenni ? Amerikai verzió a teló, 32gb-os és most tmobile -os szoftver van rajta, ami nem igazán tetszik, olyan lollipop -ot akarok rátenni, amin nincs rajta a szolgáltató hülyeségei.
Gondolom a 802 -es firmware nem megy rá.. jó lenne stock -ot feltenni :U

(#70255) Doky586 válasza Ronin- (#70254) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

D801-en nem lesz 4G(LTE) itt Európában.. Küldd vissza eladásra Amerikába..

(#70256) Ronin- válasza Doky586 (#70255) üzenetére


Ronin-
senior tag

Az mindegy, nem az a lényeg. Egyébként van egy nexus 6p-m is amerikából, 26/3,5 -öt tud, az mire nem elég ?!

(#70257) Doky586 válasza Ronin- (#70256) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

az amerikai nexus 6p 4G/LTE -jével is lesznek problémáid nagyvároson kívül vidéken... a D802-vel nincsenek ilyen problémák.

[ Szerkesztve ]

(#70258) Ronin- válasza Doky586 (#70257) üzenetére


Ronin-
senior tag

Ja, falun csak 6/2 és ? Nem filmet nézni vagy letölteni akarok mobilon. egyébként nem ezt szerettem volna megtudni.. :U

(#70259) Doky586 válasza Ronin- (#70258) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

mivel a jenki nexus nem ismeri a lte-B20 csatornát ezért nagyvároson kívül 0 lesz a 4G térerőd. De a 2G gprs azért fog menni.. :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#70260) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Két és fél évesen 35 ezerért elbúcsúztam a telefonmtól. Megszolgált, remelem új gazdájánál jó helye lesz.

(#70261) akooos válasza vadászcsiga (#70260) üzenetére


akooos
veterán

Beújítottál egy G4-et vagy valami más lett végül? :)

(#70262) vadászcsiga válasza akooos (#70261) üzenetére


vadászcsiga
félisten

S7edge

(#70263) alex devil


alex devil
senior tag

Ha veszek egy új hátlapot akkor a fos GPS újra tündökölni fog? Csinált valaki ilyet?

S23

(#70264) Varnyalag


Varnyalag
csendes tag

Cloudy G2 3.3-ra+Dorimanx-re tértem vissza CM13-ról és most tűnik fel, hogy mennyire lagos a rendszer, még ha ki is lövök mindent a háttérből és csak a messenger van megnyitva, akkor is szokott olyat csinálni, hogy a beírt karaktereket 1-2 mp késleltetéssel írja ki a képernyőre, annyira próbálja magát utolérni, lehet ezzel bármit is csinálni? A memória nincs leterhelve, azt néztem, sztem ez GUI probléma inkább vagy...?

(#70265) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Mikor zenét hallgatok vagy filmezek fülhallgatóval, lehet hallani halk fura sercegést, ha halk hangerőn hallgatom .... ez másnál is jelen van ?

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#70266) akos727 válasza CartmanLand0 (#70265) üzenetére


akos727
senior tag

Azt hiszem 5.0 fölött én már nem hallottam, de 4.4-en még igen.

(#70267) CartmanLand0 válasza akos727 (#70266) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Gyári loli van a telón, mégis jelen van ... közben böngésztem a hsz-eket, olvastam, hogy nagyon sok telónál jelen volt/van ... annyira engem nem zavar, csak gondoltam rákérdezek, nem e egyéni nyavalya :B

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#70269) gyurcikaaa


gyurcikaaa
csendes tag

Sziasztok!

Van egy G2-m, aminek régen betört a kijelzője.
Kb 2-3 hónapot állhatott, mire úgy döntöttem, hogy rendelek bele kijelzőt.
Találtam itthon egy srácnál, keretestől, szóval csak az alaplapot meg a többit kellett átpakolni.
Nos, kedden jött meg, egyből nekiugrottam (sok telefont szereltem már, LCD-t is szeparáltam üvegtől, stb. szóval nem áll távol a mókolás).
Kész lett, töltőre rá, bekapcs..működik..öröm boldogság. Gondoltam használom pár napig.

Szépen tette a dolgát a kicsike, azonban tegnap elindítottam rajta egy youtube videót, és megállt a kép.
Kb így nézhetett ki

Akksi le, akksi fel, bekapcsolom, az előző youtubeos kép fogad.
Akksi le, kijelző le, összerak, bekapcs..működik. Felrakom a hátlapot, megint meghülyül.
Ezt kb 10x játszottuk el mire jó lett.

Ma elmentem moziba, nem kapcsoltam ki a telót, csak lenémítottam..és úgy ültem végig a filmet.

Kijövök, ránéznék az időre...full sötétség. De hallom, hogy pittyegett..vakon feloldom, nyomkodom a hangerőt..változk..

Hazajöttem, szétszedtem, forgattam, mint hülyegyerek a parizeres kenyeret, de semmi.
Összerakom, szép a kép, írnám be a pinkódot, de nem jó az érintő. vagyis jó, csak úgy tudtam beírni a kódot, ha kb 3 másodpercig a kijelzőn tartottam az ujjam. Feloldani ugyan ez.

Most ott tartok, hogy van egy halott sáv, kb ugyan ott ahol a képen

És az érintő még mindig szar, és késéssel veszi a dolgokat.

Kicsit felidegesített. Nyilván az eladó nem fog garanciát vállalni és visszavenni, vagy cserélni a kijelzőt.
De a kérdésem az, hogy találkozott-e valaki ilyen hibával?
Biztos, hogy a kijelző a hibás, és nem mondjuk az alaplap, vagy az az átvezetőkábel, amire az érintő és az lcd csatlakozik?

Köszi előre is!

(#70270) szabyka95 válasza Varnyalag (#70264) üzenetére


szabyka95
őstag

Probald ki a chelloz ux 4.0 s romot, sokkal jobb a cloudynal

(#70271) Thrawn válasza gyurcikaaa (#70269) üzenetére


Thrawn
félisten

Nézd meg jó alaposan azt a kijelzőt, nem vált fel sehol a kerettől? Könnyen észre lehet venni ha valahol oldalt egy picit kiszűrődik a háttérvilágítás és/vagy van is egy kis játéka. Egyik ismerősöm pont így járt a külföldről rendelt keret+kijelző párossal, először középtájon lett egy kb 1 cm széles sáv ami érzéketlenné vált, pár napra rá már az érintések 90%-át nem érzékelte a telefon. Aki csinálta a kijelzőcserét nem volt elég alapos. Ez a telefon szinte tized milliméteres pontossággal van összerakva gyárilag, nagyon észnél kell lenni szereléskor. Nála a szétszedéskor meggyűrődött az akksit borító anyag, majd 'jóvanezígy' felkiáltással átkerült az új keretbe. A hátlapot szinte megerőszakolva lehetett csak a helyére pattintani, de fel lehetett és egy darabig nem is volt gond. A gyűrődés viszont addig feszítette a keretet, hogy szép lassan elkezdett felválni a kijelző mindenestől és jöttek is a gondok. Pár nap alatt használhatatlanná vált a telefon. A berendelt kijelzőre elbukta a garanciát emiatt (fizikai sérülés), a szét- és összeszerelő mossa kezeit (nálammégjóvót) és most ott tart ahol a part szakad. Vagy rendel másik kijelzőt keretestül-mindenestül és újra megpróbálja a cserét vagy hagyja az egészet a fenébe, mert már túl van a gazdaságosság határán a történet.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#70272) gyurcikaaa válasza Thrawn (#70271) üzenetére


gyurcikaaa
csendes tag

Valószínűleg nálam is ez lesz a gond, mert picit elvált a kerettől, plusz ha nézem a telefon aljáról a kijelzőt, az egész meg van csavarodva kicsit.

Nem tudom, hogy érdemes lenne rákölteni még egyszer ennyi pénzt.
Pedig frankó kis telefon.

Köszönöm az infót :R

[ Szerkesztve ]

(#70273) Doky586 válasza gyurcikaaa (#70272) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"ha nézem a telefon aljáról a kijelzőt, az egész meg van csavarodva kicsit."

Attól hogy így néz ki a telefonod nem azt jelenti hogy a G2-nek 'korszerű' ívelt képernyője van mint a TVken, hanem csak azt hogy farzsebben hordva elgörbült..

(#70274) Torry válasza szabyka95 (#70270) üzenetére


Torry
addikt

Csáó!

Ez lenne az?

(#70275) stefi68 válasza Torry (#70274) üzenetére


stefi68
addikt

Ha jól tudom még nem javították ki benne az első kamera hibát.
Amint átvált az ember a hátsóról az elsőre, kifagy a kamera és csak az alkalmazás adatok törlésével lehet újra életet lehelni belé.

Bármely kamera alkalmazásnál ezt csinálja és az is mindegy, hogy stock camera driver, v. advanced camera driver van felrakva.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#70276) Torry válasza stefi68 (#70275) üzenetére


Torry
addikt

És tényleg :D

A DPI beállítással sem vagyok kibékülve, túl pici.
Melyik gyári alapú romot ajánljátok?
Cloudy 3.3 volt rajta, de belassult, bár lehet túl sok mindent telepítettem, töröltem stb.

(#70277) szabyka95 válasza Torry (#70274) üzenetére


szabyka95
őstag

hello
igen

(#70278) Mesterlovesz válasza gyurcikaaa (#70269) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Ez inkább úgy tűnik, mintha vízkáros lett volna ez a kijelző. Akkor szoktak ilyen kifagyásokat csinálni. Sajnos nincs más megoldás, a kijelzőt az lcd szeparátorral (mert gondolom az üveget azzal szedted le az LCD-ről) megmelegíted és leszeded a keretről, aztán újból visszaragasztod és reménykedsz, hogy ez volt a hiba.

U.I.: Azért az még elmondhatnád hogy mi az az AT&T logó a bal felső sarokban? Ez egy D802-es G2, vagy a D800-as?

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#70279) bwoay válasza Mesterlovesz (#70278) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerintem a kép csak illusztráció, ez nem az ő készüléke, nekem legalábbis ez jött le a kommentből.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#70280) reap3r válasza Torry (#70276) üzenetére


reap3r
aktív tag

Google Edition 1.5. Legjobb gyári alapú rom, nem valami kókler rom, mint az említett durr bele minden szemetet ux 4.0-vel.

(#70281) gyurcikaaa válasza Mesterlovesz (#70278) üzenetére


gyurcikaaa
csendes tag

Újonnan vettem kerettel együtt az LCD-érintő párost. Tehát nem hiszem, hogy vízkáros lehetett.
Maximum arra tudom fogni, hogy silány, kínai minőségű.

Azóta a kijelző rendesen működik, ahogy nézegetem.
Csupán az érintő rossz, és ha fel akarom oldani, késéssel veszi az érintéseket. Tehát ott tartom az ujjam, semmi...majd 2-3 másodperc múlva hiszi azt, hogy most érintettem oda az ujjam. Plusz a középső sáv még mindig érzéketlen.

D802-es típus.

Ma, ha minden jól megy, megnézem egy másik kijelzővel. Az is most érkezett kínából, és teszteletlen. De reménykedem benne, hogy működjön rendesen minden.

(#70279) bwoay igen, a kép csak illusztráció. De azóta az lcd része rendesen működik.

(#70282) Thrawn válasza gyurcikaaa (#70281) üzenetére


Thrawn
félisten

Honnan rendelted?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#70284) Varnyalag válasza reap3r (#70280) üzenetére


Varnyalag
csendes tag

A Cloudyhoz képest ez miben más?

(#70285) gyurcikaaa válasza #99499520 (#70283) üzenetére


gyurcikaaa
csendes tag

Üdv

Nem vettem észre, hogy deformálódott volna, viszont az tény, hogy az új keretben vastagabb ragasztás volt az akksi alatt.
De azért kicsit egyengettem az akksin, mivel 1-2mm-rel az egyik sarka fentebb volt.

Most "minden mindegy" alapon szépen kivettem a keretből a kijelzőt. A két keretet összehasonlítva az új kicsit meg volt csavarodva...így az odaragasztott kijelző is próbálta felvenni az alakját.

Az új kijelzőt már a régi, gyári keretbe próbálom majd berakni. Meglátjuk, hogy produkál.

Köszönöm a tanácsot :R

(#70282) Thrawn jófogáson hirdette egy srác...volt neki több darab is..gondolom GSM-es lehetett.

(#70287) szabyka95 válasza reap3r (#70280) üzenetére


szabyka95
őstag

Chelloz UX 4.0 t probaltad ? vagy prime revolutiont ? en igen, es szerintem jobbak a google editionnel, foleg a prime, tobb kompatibilis tema van hozza, mert a chelloz v10 dolgokra epul

[ Szerkesztve ]

(#70288) pdtdi válasza alex devil (#70263) üzenetére


pdtdi
csendes tag

Igen, én vettem egy et, de nem attól lett jobb, hanem attól hogy szédszedtem és meghúztam a csavarokat illetve a hátlapi csatlakozókat kicsit megemeltem,azóta max 3sec alatt talál jelet :)

(#70289) Mesterlovesz válasza pdtdi (#70288) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Nekem Budapesten a házak között rohadtul nincs GPS jel, vagyis inkább azt mondhatom hogy egyszer csak minden előzmény nélkül elveszti a jelet, aztán kb. 2-5 mp múlva megint megtalálja, ezt kb 3-10 percenként csinálja, teljesen random módon. Nagyon idegesítő. A csatik emelésén én is gondolkoztam, a youtube-on esküsznek rá, hogy ezzel megoldódik ez a probléma.

Örülök, hogy ezt valaki meg is tudta erősíteni. :R

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#70290) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Üdv! Frissítettem a telefont android 5.0.2 re. de szerintem az eredeti rendszer sokkal jobb volt hogyan tudnám vissza állítani az eredeti rendszert?

(#70291) pcnet válasza adamcsik (#70290) üzenetére


pcnet
addikt

Téma összefgoglalóban találsz egy részletes leírást.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#70292) Doky586 válasza adamcsik (#70290) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A PCn ugyanígy voltam.. :))
Frissítettem win8 ra de szerintem a win98 sokkal jobb volt..

(#70293) Jippy válasza szabyka95 (#70287) üzenetére


Jippy
tag

Szia. Milyen rom ez a prime revolution? Stabil, használható? Most hallom először, gondoltam kipróbálom...

(#70294) szabyka95 válasza Jippy (#70293) üzenetére


szabyka95
őstag

a stock+UX 4.0 alapuak kozott legjobb (2. a Chelloz, mindegyiket probaltam), de termesztesen Cm13-nal nem smoothabb

(#70295) Jippy válasza szabyka95 (#70294) üzenetére


Jippy
tag

Akkor egy próbát megér, jelenleg cm 13-an vagyok, de nekem nem első a smoothság, inkább a megbízhatóság. :)

(#70296) Viktor89


Viktor89
aktív tag

Sziasztok! Ne haragudjatok a zavarásért,de erre a problémára nem tudjátok véletlenül a megoldást?

Előre is köszönöm.

(#70297) spuros


spuros
őstag

Gapps telepítés után mikor betölt a készülék, hibaüzenetet ad a gapps wizard.

Onnan tudom, hogy az, mert mikor felment a CM bebootolt rendesen. Minden rendesen máküdik. Utána feltettem a gappsot , reboot és ez volt. Semmit nem lehet vele kezdeni, csak vagy leokézom vagy elküldöm a hibaüzit online. Ha leokézom újra és újra feldobja. Kétféle gappsnál is ez volt ahelyzet. Innen tettem fel az elsőnek az "aroma" verziót, majd a "mini"-t..

Esetleg tudtok segíteni, hogy mi lehet a gond? Telepítések után wipe dalvik/cache természetesen megvolt.

[ Szerkesztve ]

(#70298) Tüske0614 válasza spuros (#70297) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

bootstack is felment ?

[ Szerkesztve ]

(#70299) vtomi2 válasza spuros (#70297) üzenetére


vtomi2
őstag

Egyszerre tedd fel a cm-et meg a gapps-t is, és utánna bootolj.

(#70300) spuros válasza Tüske0614 (#70298) üzenetére


spuros
őstag

Ejj, nem. Erről lenne szó?
Csak simán recoveryből felteszem utána CM majd gapps és ennyi?

(#70299) vtomi2 Igen, elsőnek ezt tettem. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.