Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70451) pdtdi válasza Rasnac (#70448) üzenetére


pdtdi
csendes tag

Szia! És azt hol tudom megnézni? R

(#70452) Tomi487


Tomi487
csendes tag

Sziasztok.
Rég olvasgattam ezt a fórumot, ezért az lenne a kérdésem, hogy a hang/videó felvetélnél továbbra is rossz-e a hang android 5-nél, frissebb romoknál? Rossz alatt azt értem hogy ha nagyon halk a háttérhang akkor nincs hangja a videónak, ezért ,,pattog" a hang, meg ha túl hangos a hang (koncert) akkor nagyon rossz, zajos a hang. Van erre valami megoldás, ami gyári rendszer alatt megy?

(#70453) firemanus82 válasza Guenwhywer (#70427) üzenetére


firemanus82
senior tag

Orulok hogy ha segithettem :)

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#70454) ninjago válasza szabyka95 (#70440) üzenetére


ninjago
tag

Hali.
Tudnál segíteni, milyen gapps-ot és recovery-t tettél fe az exodushoz?
Köszil

(#70455) pilóta


pilóta
nagyúr

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség.
Frissítettem a telefont, előtte csináltam biztonsági mentést mindenről.
Megcsináltam a frissítést, utána nem ment minden tökéletesen, csináltam egy hardresetet, mostmár minden frankó.
De a visszaállítást nem tudom megcsinálni. Tippem szerint azért nem, mert akkor még 4.4-es android volt rajta, most meg 5.02-es.
A kérdés, hogy ki tudom-e nyerni a visszaállítás fájlból a dolgokat valahogy? Főleg a fényképeket kellene visszahozni.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#70456) gyurkikrisz válasza pilóta (#70455) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Mivel mentettél?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#70457) pilóta válasza gyurkikrisz (#70456) üzenetére


pilóta
nagyúr

LG PC Suite

Aki él és nem boldog, az téved!

(#70458) riolobo


riolobo
tag

Üdv! A képen látható problémával szembesülök. Tűzfal,windows defender kikapcsolva. Megoldás?

(#70459) fery02 válasza riolobo (#70458) üzenetére


fery02
addikt

Üdv!
Szerintem csak elírták és nyugodtan nyomhatsz a "Continue" gombra, az az elírt "Coutinue" valószínűleg az akarna lenni.

Na jó, bocsi! :D
Korábban voltak olyan "problémák", hogy bizonyos LG-s sorok bizonyos okból belerültek a Windows "host" fájljába és amíg nem töröltük ki kézileg az LG-re vonatkozó sorokat, addig a frissítő szoftver elől annyira tudtak blokkolódni a hivatalos frissítések keresési lehetősége, hogy konkrétan azt gondolta a program, hogy nincs is internet.
Első körben így hirtelen ezt ellenőrizném.

(#70460) szabyka95 válasza ninjago (#70454) üzenetére


szabyka95
őstag

Legujabb twrp es legujabb OpenGapps (pico)http://opengapps.org

(#70461) ninjago válasza szabyka95 (#70460) üzenetére


ninjago
tag

Köszi szépen!
Egyébként még mindíg jól muzsikál?

(#70462) szabyka95 válasza ninjago (#70461) üzenetére


szabyka95
őstag

Igen

(#70463) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Az miért van, hogy Messengeren beállítom, hogy új üzenetnél legyen fényjelzés is, mégsem villog a led ...

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#70464) Den Hadnagy válasza pilóta (#70457) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

A tipped helyes, Pc Suite nem kompatibilis 4.4 és Lolli között tudtommal. Sajnos :(

Fényképekhez szvsz legjobb a felhő, vagy manuális kimásolás a telóból.

A drive nem mentette neked felhőbe a képeket, doksikat? Csekkold, hátha - ugye alapbeállításban az automatikus mentés be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#70465) gyurkikrisz válasza Den Hadnagy (#70464) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Esetleg vissza lehetne tenni a 4.4-et, ha annyira fontos az egész

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#70466) Den Hadnagy válasza gyurkikrisz (#70465) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ez lett volna a következő ötletem, igen :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#70467) pilóta válasza Den Hadnagy (#70466) üzenetére


pilóta
nagyúr

A 4.4 visszatételhez kell rootolni is? Nem vagyok otthon ebben sajnos...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#70468) stefi68 válasza pilóta (#70467) üzenetére


stefi68
addikt

Mielőtt visszatérnél...
A belső tárhelyen lévő képeket, dokumentumokat szerintem nem menti a PC Suite.
Én életemben nem használtam még, de mintha ilyet olvastam volna korábban.
Keress vissza, vagy kérj megerősítést, nehogy feleslegesen dolgozz, kockáztass. A KDZ-s móka ugyanis rejt némi kockázatot, kár kísérteni az ördögöt. ;]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#70469) pilóta válasza stefi68 (#70468) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszi, akkor lehet, hogy hagyom...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#70470) stefi68 válasza pilóta (#70469) üzenetére


stefi68
addikt

Ne hagyd, ha fontos járj utána...

Keress rá itt a fórumban a "PC Suite"-ra és a találatok közt a "mentés"-re (Ctrl+F)

A többiekhez pedig a kérdés az lenne:
Az LG PC Suite kimenti a képeket a belső tárhelyről és vissza is tudja azokat állítani?

Akinek sikerült már ilyen művelet, kérjük jelezze.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#70471) Rush77 válasza stefi68 (#70470) üzenetére


Rush77
aktív tag

Főverziók között nem próbáltam de (úgy emlékszem) ki lehet választani PC Suite-ban (nekem a végén vagy 6Gb lett a backup).
Azt hiszem van egy olyan opció (sok kis lemez ikon amikor ki kell választani, hogy miket szeretnél), hogy egyéni vagy testreszabás (nem emlékszem pontosan mert fél éve csináltam és azóta feleségemé a telefon)

(#70472) stefi68 válasza Rush77 (#70471) üzenetére


stefi68
addikt

Itt arról lenne szó, hogy a kolléga csak ezért visszamenne KK-re, hogy visszaállítsa a képeit.
Tehát ugyanaz az android verzió lenne mint amin kimentette.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#70473) Rush77 válasza stefi68 (#70472) üzenetére


Rush77
aktív tag

Elvileg akkor azt mondanám, hogy igen van rá mód.
De ha hazaérek teszek egy próbát asszony telefonján és jelentkezek :DDD

Más: Valaki esetleg tud megbízható szervizt ahol tudnám cseréltetni a kijelzőt mert elkezdett besárgulni.
Olyan helyre lenne szükségem ahol nem barmolják szét a készüléket.

(#70474) zozi8005


zozi8005
tag

Adjatok egy tippet srácok mi lehet nálam a gond,milyen beállítást nézzek meg esetleg...

Adott a Messenger applikáció,ami egyetlen partner kivételével viszonylag megbízhatóan működik.Viszont az említett esetben nagyon gyakran nem megy el a szöveges üzenet,illetve képüzenet még ritkábban.
90%-ban "küldés folyamatban" státuszt ír.
Történetesen épp a feleségemről van szó akivel nyilván a legsűrűbb az üzenetváltás.Naponta 2x törlöm ill. telepítem újra a Messengert,ez talán ötből egy esetben megoldja és bevillan hogy elküldve.
Nála senkivel nincsen ilyen probléma,és amit ír nálam is megjelenik rögtön.

LG D802 32 Gb,teljesen gyári független, 4.4.2

Ja,és még annyi hogy ezt talán két hete csinálja,előtte teljesen rendben volt minden.

[ Szerkesztve ]

(#70475) Den Hadnagy válasza zozi8005 (#70474) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Próbálj meg egy böngészőben írni neki, pl. Opera alól a mobilos nézetben, nem Messengerben. Hátha...

Amúgy meg az kizárt, hogy a baj nem a feleséged oldalán van?

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#70476) akooos válasza zozi8005 (#70474) üzenetére


akooos
veterán

Kétlem, hogy telefon vagy app hiba lenne,ha egy embernél történik csak.
Nincs valami beállítás magán a facebookon? Letiltás vagy valami? :D
Ilyennel még nem találkoztam egyébként soha.

(#70477) SDEJC


SDEJC
csendes újonc

Sziasztok!
Az elmúlt időszakban gyanúsan merülékenyebb lett a telefonom, mint amilyen volt idáig. Úgy értem, hogy már kevesebb használat mellett nem bír ki 2 napot, csak 1,5-et, és akkor napközben már tölteni kell. És mondom, emiatt igekszem kevesebbet is használni. Régebben simán vitte a 2 napot, és csak este kellett tolteni 20-25-30 százalékról, most a második napon gyakran lemegy napközben 15 alá.
Másfél éves a készülék, vigyázva van rá, heti egyszer, iletve kétszer szokott kikapcsolva lenni hétvégén este.
Esetleg akksi cserére érett a dolog?

(#70478) spuros válasza SDEJC (#70477) üzenetére


spuros
őstag

Néha egy factory reset csodákat tehet. Próbáltad?

(#70479) SirRasor


SirRasor
őstag

Üdv! Az miért van, hogy fejlesztik a rendszert, de pont visszafelé sikerül? Felment a Lollipop, mert a 4.4.2-vel elemi hibák voltak (VOIP nem működött) és ez az 5-ös csodának az akksijelzője nem képes kiírni napban, hogy mennyi ideje megy a telefon feltöltés óta. Azt mondja 68 óra, és most számolgathatom vissza, illetve egyben se képes mutatni, csak 3 órás lebontásban. Próbálok gondolkozni a fejlesztők szemszögéből, de nem fér a fejembe, hogy ez miért jobb, mint a régi.

Amúgy szép telefon, kezdem belakni :)

Más: nem láttam témakezelőt sehol sem. Van benne, csak nem találtam? Lehet egyáltalán témákat rárakni? Ez rom függő amúgy? Vagy android verziótól függ?

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#70480) Rush77


Rush77
aktív tag

Na hát mea culpa de tévedtem. a PC Suite-ban nem lehet viszont nem hagyott nyugodni a dolog mert valami rémlett aztán rájöttem, hogy eddig a telefonon csináltam a backupot (Beállítások -> Biztonsági mentés) amiben ki lehet jelölni bármit bár tudom ez nem vigasztal senkit csak gondoltam megemlítem hátha a jövőben valakinek még hasznos lenne.
Amúgy ha jól rémlik akkor a telefonon készített backup az kompatibilis főverziók között is. (Amikor frissítettem Lolli-ra akkor legalábbis nem tapasztaltam ilyen gondot)

[ Szerkesztve ]

(#70481) akooos válasza SirRasor (#70479) üzenetére


akooos
veterán

Van témakezelő, de szerintem nem jó :)
Beállítások-->kezdőképernyő-->téma

Itt tudsz is letölteni, de ki kell játszani az LG shopot egy angol címmel :)

Más launcherre millió téma van.

(#70482) SDEJC válasza spuros (#70478) üzenetére


SDEJC
csendes újonc

Nem, de az a gyári adatok visszaállítása, igaz? Az segíthet akkor?

(#70483) spuros válasza SDEJC (#70482) üzenetére


spuros
őstag

Igen, de a cuccaidat mentsd le, mert nullázza a telefont és a belső tárolót is...

(#70484) Mr.Rain


Mr.Rain
senior tag

Sziasztok!

Pár hete wifin keresztül frissíteni akartam a telót, még az első oprendszer volt rajta, azt hiszem 4.4.2. De nem sikerült az OTA frissítés, tehát maradt a 4.4.2 és azóta sem a GPS sem a mobilnet nem működik.

Volt factory reset, hard reset, azóta felraktam gépről a hivatalos frissítővel az 5-ös androidot, de még mindig nem működik egyik sem...

Tudnátok segíteni?

Hálásan köszönöm előre is.

üdv.

"Nincs megállás"

(#70485) yzww81


yzww81
csendes tag

Sziasztok!
Ti találkoztatok olyan problémával, hogy a telefon jobb felső sarka teljesen besárgult, kb. az óra részen?
Másik gondom, h hard reset utan sem tudok telefonalni/smst kuldeni/mobilinternet sincs
Remélem javítható szervízben...

(#70486) SztiviVander válasza yzww81 (#70485) üzenetére


SztiviVander
őstag

szia.
mi még nem, de állítólag a "gyorskeresés itt" nevű fórumtárs már hallott ilyemiről. kérdezd csak meg, az oldal jobb felső részén találod az elérhetőségét. elég ha annyit mondasz neki besárgult, vagy sárgulás, ő már tudni fogja mire gondolsz ;]

[ Szerkesztve ]

(#70487) yzww81 válasza SztiviVander (#70486) üzenetére


yzww81
csendes tag

Köszi...!

(#70488) GZoli7 válasza yzww81 (#70485) üzenetére


GZoli7
senior tag

Lehet, hogy nincs IMEI, néha el tud vándorolni. Esetleg, ha használtan vetted, lehet mókolták, letiltás, bármi miatt.

(#70489) [lAyCsI] válasza SDEJC (#70477) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Vagy egy beakadt app szivolázza...

-= No way back from Here =-

(#70490) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Valaki fel tudna nekem tölteni valahová egy TWRP-ből flashelhető TWRP zipet?

Mindegy, melyik TWRP van a zipben. A telepítő scriptet akarok megnézni, azért kell.

[ Szerkesztve ]

(#70491) stefi68 válasza rayoliviero (#70490) üzenetére


stefi68
addikt

ITT vannak aktuális és régebbi TWRP zip-es verziók

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#70492) rayoliviero válasza stefi68 (#70491) üzenetére


rayoliviero
veterán

Zsír, köszi szépen.

(#70493) Padree.c2 válasza rayoliviero (#70492) üzenetére


Padree.c2
tag

Sziasztok!
Van egy alap 5.0.2 szoftverrel rendelkező G2-m.
A kérdésem, hogy a gyári kamera appnál hogy tudom kikapcsolni, hogy minden fénykép után feltegyen nekem egy kérdést? A feldobott panelben nincs semmi írva, csak két gomb alul. Ok és Mégse felirattal.
Mégse reakciója - visszamegy fotózás módra. Ok reakciója - kilép az alkalmazásból.
Ez akkor, amikor több képet szeretnék egymás után lőni, nagyon idegesítő tud lenni. és a képek között így eltelik 3-4 másodperc is, mire feldobja az ablakot, kilépek belőle, és újra visszatér a kép, fókuszál, és exponál gombnyomásra.
Kérlek mondjátok el, mi lehet ez, ha már más is találkozott a problémával. Ha senki, nekem a megoldás is elegendő, hogy ezt hogy tudom eltüntetni, megszüntetni.
Köszönöm előre is.

Szerk:
Bocsi. Nem válasz akart lenni, csak félrenyomtam. (:

[ Szerkesztve ]

Pp. ♠

(#70494) ninjago válasza szabyka95 (#70460) üzenetére


ninjago
tag

Alig bírtam életre kelteni a gyári KK-t. Exodus-ból semmi nem lett. Mondjuk régebbi twrp-vel próbáltam, lehet az volt gond?

(#70495) Jacksonrodeo válasza Padree.c2 (#70493) üzenetére


Jacksonrodeo
csendes tag

Nincs veletlenul bekapcsolva az automatikus feltoltes ?

(#70496) stefi68 válasza ninjago (#70494) üzenetére


stefi68
addikt

KK-ra akartad csak úgy simán feltenni az Exodos 6-ot? Mert akkor csoda, hogy nem lett fél-tégla.
Mivel az Exodus 6 CM13 alapú, szerintem egy hybrid-bootstack legalább kellene hozzá.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#70497) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok! Egy nagy gondom lenne, már nagyon kész vagyok a sírógörcs kerülget, a telefonom ma úgy gondolta, hogy a j betűre duplán ír 2 betűt meg az n betűre is, meg a képernyő közepén is ha indítanék valamit nem akar indulni csak néha, azaz valami nagy gáz van vele és már totál kivagyok. Csináltam gyári visszaállítást, de ugyanúgy ha írok két betűt ír le egymás után, most mit csináljak, teljesen elvagyok kereseredve, nincs már rá garancia, mit csináljak vele, mennyibe kerül ez és hol tudom megjavítani vagy mi van most vele?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#70498) akooos válasza Feri1977 (#70497) üzenetére


akooos
veterán

Nem esett le a telefon? Nem ültél rá? Nincs elhajolva? Szerintem beleér az üveg az érintőbe középen. Tedd le pofával lefelé és nézd meg, hogy nem billeg-e. Myilván 100%-ban sík felületre kell tenni! Ez tuti nem sw hiba.

(#70499) rx8pencz


rx8pencz
tag

Üdv Srácok!

Soha nem tettem fel még custom romot a telómra,most feltettem az Exodust rá az első hsz.-ben lévők alapján(root,TWRP backup és wipe,aztán installáltam az exodust a gapp-pal együtt).Rebootoltam,és azóta csak az Exodus logója forog körbe és körbe(kb 15 perce).Csak türelmetlen vagyok,és most beállítja saját magát,vagy téglát csináltam volna belőle?
Köszönöm a válaszokat előre is!

PSN: istone94

(#70500) Feri1977 válasza akooos (#70498) üzenetére


Feri1977
senior tag

Nem esett le, és nem billeg pofával lefelé most néztem meg...de az érintője ahogy írtam baj van vele, j betűre két mellette lévő betűt egymás után leüti, meg az n betűnél is, meg egy két ikon is nagyon nehezen indul el ha elindítom, most mit csináljak teljesen kivagyok, kijelző csere vagy mi lesz vele? :-((((

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.