Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51551) pappkarcsi válasza szabeska (#51549) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Arra itt találsz választ :) - Fotók, videók mobillal

Danny365: Nem változik a kép, ha Normálból átrakom Éjszakaira, így lehet, hogy mégis engedélyezte.

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#51552) Danny365 válasza pappkarcsi (#51551) üzenetére


Danny365
őstag

Hmm, érdekes. Itt írja amúgy

- Normal mode now bypasses the automatic switch to night mode in low light (and the corresponding multi-frame smoothed/nr photo).

De végülis mindegy akkor. Mikor kijöttek az első Lollipop ROM-ok én is megvettem a Camera FV-5-öt, hogy majd szépen használom az új API adta lehetőségeket, de hát az nem igazán úgy van, ahogy én gondoltam... Valószínűleg a gyári Lollipoppal se lehet majd azokat a feature-öket használni majd, amit a Googli beharangozott...

(#51553) fery02


fery02
addikt

Létezik itt olyan, hogy hivatalos JB rendszeren az OTA felkínáljon KK-re való frissítést?
Vagy a fő verzió ugrás csak kábelesen működik?

Csak mert ismerősöm még JB-n van és állítása szerint "Wi-Fi-n nem kínál fel semmi frissítést".
Olyan nagyon nem foglalkoztam még vele, azt sem tudom, hogy milyen régiós telefonja van meg ilyenek.

(#51554) beta válasza fery02 (#51553) üzenetére


beta
aktív tag

Nalam a telenoros meg soha semmilyen ota frissitest nem talalt. Kizarolag a pc suite hajlando erzekelni, hogy frissitheto a rendszer.

(#51555) batai15 válasza pappkarcsi (#51551) üzenetére


batai15
félisten

Amugy mi ez a fény mérési mód a camera fv5ben? Meg a fokuszalasi fajták?

(#51556) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Na megérkezett a telefon tegnap, de csak ma kaptam kézbe. Úgy néz ki cserélték a kijelzőt meg a felső felét (előlapot) a telefonnak mert fóliák vannak rajta. Ami igazán érdekes, az az, hogy egy egészen más garijegyet kaptam vissza :D És ezen a PCA szervíz nem nagykátai, hanem budapesti címe van, ráadásul eredeti LG Electronics Magyar Kft-s a jótállási jegy. De ahogy nézem, a Telemaxban volt szegény December 15-én :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#51557) Quqesz válasza Tsebacsi (#51556) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha a telemaxban volt nem is csodálom a hosszú javítási időt...gondolom bem kaptak visszajelzést a telemaxtól,ezért gagyoktak neked mikor érdeklődtél...viszont akkor nem ők szóréztak vele,hanem a hivatalos szervíz(mert ugye a telemax sajnos az)..bolti garis volt a telód?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#51558) sitotomi válasza Tsebacsi (#51556) üzenetére


sitotomi
tag

Ez elég elkeserítően hosszú idő... :D
Én ma viszem LG szervizbe Váci útra a telót, remélem 1 nap alatt meglesz... :)

(#51559) laverdadb


laverdadb
tag

Nem ujdonsag, hogy jon a Lollipop, de azert nezzetek meg a CES-en keszult Ken Hongos interjut... 7:30tol lesz nekunk erdekes :)

(#51560) madmike válasza laverdadb (#51559) üzenetére


madmike
őstag

Számomra ebből az jön le, hogy nem lesz egyhamar frissítés...

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#51561) Tsebacsi válasza Quqesz (#51557) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Igen, B-tel-nél vásárolt bolti garis volt.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#51562) sunboy81


sunboy81
tag

Sziasztok!

Szoftveres kérdésem lenne!
Jelenlegi FW: 4.4.2
Alapsáv: M8974A
Kernel:: 3.4
Cikkszám: KOT49I.D80220c
szoftver verzió: D80220c-466-92
32GB

Erre nyugodtan felrakhatom a magyar FW-t (D80220H) gond nélkül?

Xiaomi note 8 pro

(#51563) laverdadb válasza madmike (#51560) üzenetére


laverdadb
tag

En mas velemennyel vagyok errol. A koreai verziora mar kint van egy teszt verzio (28d). A stabil romok kerekszammal kezdodnek, tehat a vegleges verzioszam valoszinu v30a lesz. Attol mar nem allnak messze, raadasul oktober 21.-i az a build. Ki tudja, mennyit haladtak a mai napig... A G Pro 2 koreai valtozatarol szinten megjelentek az elso kepek (v18a). Utolso infom az LG fejlesztoi csapatatol, januar vagy februar vegerol szol... G2re legalabbis. Az elmult idoben az LG eleg szepen osszeszedte magat frissitesek teren. Ez az en meglatasom.

Ui.: Hozzatennem, barmelyik pillanatban kiszivaroghat egy teszt verzio a D802es modellekre. ;) (Csak ugy, mint ahogy a G3ra is megtortent.)

[ Szerkesztve ]

(#51564) Indiant válasza sunboy81 (#51562) üzenetére


Indiant
addikt

Igen.

(#51565) madmike válasza laverdadb (#51563) üzenetére


madmike
őstag

Remélem igazad lesz és tényleg rövidesen elérhető lesz az upgrade. Nexus 4-ről váltottam G2-re. Ott nagyon szerettem a Lollipopot.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#51566) sunboy81 válasza Indiant (#51564) üzenetére


sunboy81
tag

Köszi ! Akkor futok majd vele egy kört! :)

Xiaomi note 8 pro

(#51567) reap3r válasza Indiant (#51564) üzenetére


reap3r
aktív tag

A T-mobile-os C-s romra rá lehet tenni a H-t? A H mivel jobb?

(#51568) Quqesz válasza Tsebacsi (#51561) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van szervizes srácuk és mikor vettem a lg 4x-et (bolti garis szintén,de nem kellett szervizelni soha)tőlük mondták,hogy lg szervízben javíttatják(akkor a váci úton még nem is volt),de nekem olyan hibetetlen volt,mert hát ugye ott ül a szerelő srác...de tévedtem

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#51569) Indiant válasza reap3r (#51567) üzenetére


Indiant
addikt

Sajnos nem tudom a changelogot, de pár dolog biztos változott.

Csekkold le: [link]

(#51570) reap3r válasza Indiant (#51569) üzenetére


reap3r
aktív tag

Akkor a H-t is feltehetem? A D-set kínálja fel IMEI alapján amúgy.

(#51571) vadászcsiga válasza reap3r (#51567) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Rá lehet de semmivel nem jobb. Nekem az F van fent mert a ket utolsó belassitotta a telefont, másoknál nincs ilyen.

(#51572) reap3r válasza vadászcsiga (#51571) üzenetére


reap3r
aktív tag

Rendben, köszi. Nekem igazából semmi bajom a C-vel, csak annyi hibát találtam eddig, hogy kamerázás közben sípolva/akadva/furcsán veszi fel a hangot, de még nagyon nem foglalkoztam nagyon azzal, hogy utánanézzek mi a baj, mert elég ritkán használom a videórögzítést.

(#51573) vadászcsiga válasza reap3r (#51572) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azt azóta sem javították

(#51574) Danny365


Danny365
őstag

Itt egy kis videó a gyári Lollipopról G2-n.

(#51575) Meggyi001 válasza Danny365 (#51574) üzenetére

Ez ugyanaz mint a G3 lolli, sejtettem hogy ilyen lesz.....de jó amúgy, tetszik, megszoktam..... DM romjai segítettek benne, kicsit volt hasonlóság itt ott....

https://gamergep.hu/

(#51576) Fail3D! válasza Danny365 (#51574) üzenetére


Fail3D!
addikt

akarom, honnan tolthetem?:D

(#51577) Danny365 válasza Meggyi001 (#51575) üzenetére


Danny365
őstag

Valóban ugyanolyan 1-2 feature-t leszámítva. Bár nekem gyorsabbnak tűnt így videó alapján, mint a stock ROM G3-on. Legalábbis épp most volt itthon bátyám, neki a legújabb Telekomos Lollipop van a telefonján, és hát nagyon röcögött, főleg így, hogy én a CM12-höz szoktam.
Mondtam neki, hogy elvileg tudna javítani rajta, de nem akarja buherálni.

@Fail3D!
Egyik kolléga itt a fórumon már kb. téglázta a telefonját ezzel, de hátha neked menni fog a koreai ROM a D802-esen! :DDD

(#51578) Fail3D! válasza Danny365 (#51577) üzenetére


Fail3D!
addikt

(#51577) Danny365 Ennel egyszerubb, ha kidobom az erkelyen?:D

[ Szerkesztve ]

(#51579) w333 válasza Danny365 (#51574) üzenetére


w333
félisten

Tetszik ... szerintem nagyon jó lesz ! :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51580) Meggyi001 válasza Danny365 (#51577) üzenetére

Nekem sem teljes stock romom van persze, moddolt stock : ez ez már nem röcög :)

https://gamergep.hu/

(#51581) Azharel válasza Danny365 (#51574) üzenetére


Azharel
aktív tag

Végre egy videó, thx :R Imádkoztam hogy legyen soft key hide és lám van benne !

(#51582) vadászcsiga válasza Danny365 (#51574) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez nagyon jol néz ki, remelem hamar ideér

(#51583) batai15 válasza Danny365 (#51574) üzenetére


batai15
félisten

Nem android l gombos..:(
De tetszik!

[ Szerkesztve ]

(#51584) solyom76


solyom76
senior tag

sziasztok.
valaki találkozott már olyan problémával,hogy amikor megosztaná a mobil netet azt írja ki ,hogy az autentikálás nem sikerűlt.. van erre megoldás?
4.4.2 van a telon.
meg fullon megy a 4G.
köszönöm.

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#51585) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Sziasztok!

Holnap érkezik a G2-m, és érdekelne hozzá a Spigen Slim Armor és az előlapi üveg. Ahogy átfutottam nagyjából ezt a terjedelmes fórumot, emlékszem, hogy valaki említette, hogy ilyet itt a hardveraprón is lehet venni, viszont én nem találom. Linkelné valaki? Vagy ha nincs, akkor egy gyors és megbízható beszerzési forrást?

Alternatív javaslatokat is szívesen fogadok.

Köszönöm!

DH

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#51586) Tonimcfish


Tonimcfish
tag

hy all.

2 nap alatt visszakaptam lg szervizböl a telomat, rendesek voltak, mert a garim meg se volt, csak egy szerzödésem a telenor egyik partnerével, akitöl vette a cégem a telot. le a kalappal a szervíz előtt.

mivel kicserélték a kijelzöt a sárgulás miatt, ahogy hazahoztam rögtön feltettem a üvegfóliámat, ahogy a youtubes videon láttam, és nem hittem a szememnek, ugy simult rá , miután lenyomtam középen, egy az egybe , mint a videon. eddig csak sima fóliát tettem fel és féltem az üvegfóliától, de tök laikusként teljesen hibátlanul felment,szerintem el sem áll 1 mm -re van a szélétől kb. teljesen passzol. mindenkinek ajánlom :)

mi 11 lite 5g

(#51587) batai15 válasza Den Hadnagy (#51585) üzenetére


batai15
félisten

[link]ő tőle lehet venni.

(#51588) laverdadb


laverdadb
tag

Jo lesz ez a Lolli. Viszont, nincs benne a tobb felhasznaloi mod, ezt a kepeken is eszrevettem. Vajon kiszedtek belole? Fura...

(#51589) Den Hadnagy válasza batai15 (#51587) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Köszönöm a gyors választ! Írtam a kollégának.

Ez a kijelzősárgulásos mizéria, amiről itt többeknél olvastam... ez mennyire gyakori? Kicsit rámjött a para, hogy őszinte legyek :)

Az LG márkaszerviz amúgy olyan, mint a Nokia Care? Úgy értve, hogy ott nem is nagyon érdekelte őket, hogy hol vettem a Lumiám, csak az imei alapján meglesték, hogy meddig érvényes a gari, és simán foglalkoztak velem (illetve a készülékkel). Ez az LG-nél is így van, ha ne adj' isten oda kerül a sor? A ter-ero.com-ról rendeltem.

:R

DH

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#51590) Mozart62 válasza sunboy81 (#51566) üzenetére


Mozart62
csendes tag

Szerintem nem. 32 GB os telóra jelenleg az európai verziót tudod felrakni.
Magyarban nincs 32 GB- verza. Én is feltettem két hete. El is tűnt 24 GB. Alig tudtam helyrehozni.
Inkább az Európait, veszíteni nem veszíthetsz.
üdv:.

(#51591) madmike válasza Tonimcfish (#51586) üzenetére


madmike
őstag

Melyik márkát vetted? Én is erősen gondolkozom rajta,hogy veszek.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#51592) Tonimcfish válasza madmike (#51591) üzenetére


Tonimcfish
tag

[Nillkin Anti-Explosion Tempered Glass Screen Protector For LG G2 D802]

árba is jo, hologramos a doboz, és full szuper lett.

[ Szerkesztve ]

mi 11 lite 5g

(#51593) fery02 válasza Den Hadnagy (#51589) üzenetére


fery02
addikt

Lehet LG márkaszerviznél is nézik az IMEI-t, de attól függetlenül kell még nekik minimum a számla a garanciáztatáshoz.

A sárgásodás meg emlegetve van sokszor a topikban az biztos, de nehéz statisztikát levonni a gyakoriságáról.

[ Szerkesztve ]

(#51594) madmike válasza Tonimcfish (#51592) üzenetére


madmike
őstag

Köszi! Meg is rendeltem.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#51595) Tonimcfish válasza fery02 (#51593) üzenetére


Tonimcfish
tag

én nekem 10honap után jött a sárgulás elő, ugy hogy soha egy filmet nem néztem rajta, nem játszottam egy játékkal se, szal nem pörgettem a procit, a hőmérséklet se volt magasan, és mégis előjött.....

mi 11 lite 5g

(#51596) Tonimcfish válasza madmike (#51594) üzenetére


Tonimcfish
tag

install

mi 11 lite 5g

(#51597) madmike válasza Tonimcfish (#51595) üzenetére


madmike
őstag

Ez a sárgulás nekem is nagy parám. Szolgáltatótól származó telót vettem használtam, most 14 hónapos, tehát még 10 hó gari van (lenne) rá. Pont most váltottam szolgáltatót, így függetlenítettem, ezzel a garim elméletileg úszott.
Egyébként van azzal kapcsolatban tapasztalat, hogy ha nem hivatalosan függetlenített telót leadsz a szervízbe, akkor az érdekli e őket? Anno a 4x-emet véletlenül rootolva adtam le kijelzőcserére és nem szóltak miatta.

Tonimcfish :R

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#51598) roli654


roli654
tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Nekem TMO-s rom van fent azaz usa, t-mobile. Nos enyém független és szeretném hogy független rom is legyen fent. Ezt a fajtát kell fel tenni: 6HU/HUNGARY_OPEN_16G V20H? s hogyan tudom?

Joyetech evic vTwo mini + Merlin RTA!

(#51599) Tonimcfish válasza madmike (#51597) üzenetére


Tonimcfish
tag

az tuti hogy aki megteheti közvetlen lg hez vigye váci utra.

nem volt meg garilevelem, számlám se, csak egy telenoros papir amin az imei volt a cégnév, vásárlás dátuma, meg a telenor partner bélyegzöje , ennyi kb, mondta a szervizes , hogy az üzletkötö lustaságábol nincs kitöltve a gari, de nem kötnek bele, megcsinálják. ha nem legal koddal kodoltál ki, akkor nem tudom mi lehet, mert lehet azt nem is nézik, hogy milyen szolgáltatós vagy, tőlem se kérdezték, de emailra is válaszolnak, szóval érdemes egy név nélküli levelet irni nekik :))

[ Szerkesztve ]

mi 11 lite 5g

(#51600) madmike válasza Tonimcfish (#51599) üzenetére


madmike
őstag

Remélem nem lesz rá szükség, de ha mégis akkor elváltoztatott hangon felhívom őket egy nyilvános telefonfülkéből :DDD

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.