Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51951) eladogeppc válasza hobbitka_ (#51950) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nekem sima hangszóróra kötve is jó, illetve erősítőre is kötöttem, nem volt gond.
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#51952) Real_Necro válasza vadászcsiga (#51908) üzenetére


Real_Necro
veterán

Milyen az a vizes fólia?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51953) hobbitka_ válasza eladogeppc (#51951) üzenetére


hobbitka_
tag

2 g2-vel is kipróbáltuk, mindkettővel uaz az issue.
Most volt annyi eszem, hogy leteszteljem a youtube-l is és azzal nincs gond, azaz csak a gyári lejátszó genyózik.

Paweramp-al sincs gond.

(#51954) eladogeppc válasza hobbitka_ (#51953) üzenetére


eladogeppc
veterán

Very Interesting ! :D

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#51955) akooos válasza eladogeppc (#51947) üzenetére


akooos
veterán

Ha OTG-re gondolsz: [link]

(#51953) hobbitka_: Én speciel ilyenről még nem is hallottam, hogy ne játszaná le. Hülye kérdés, de be volt kapcsolva a végeszköz? Nem volt lehalkítva? Nekem eddig mindig minden működött gyári appal.

[ Szerkesztve ]

(#51956) eladogeppc válasza akooos (#51955) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi !

Én olyanra gondoltam, ami 4 portos. :(
Töltés sem lenne rossz, de pont még 1db kábel kellene pluszban :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#51957) dussy


dussy
őstag

Sziasztok!
Kerestem, de nem találtam azon programok listáját, amik minden gond nélkül letilthatóak.
Egyáltalán szükség van ilyesmire? :B

A másik, hogy szeretném a tárcsázó és a menü hátterét feketére cserélni-ha van erre lehetőség...
Ha valaki leírná vagy segítene ezekben a témákban, azt megköszönném. :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#51958) steiger2 válasza kocsij (#51948) üzenetére


steiger2
csendes tag

51948:Minden nap beszélek egy pár percet,mobil-tv előfizetésem van,használok wifit,pár perc netezés-banki rátekintés miatt-de a funkciókat csak akkor kapcsolom be,ha valóban kellenek!Képernyő 70%-on,és aut.módra van állítva.Nem másnak-magamnak használom;lesz...m mások(51944) ez irányú fanyalgását...Elégedett vagyok ezidáig a készülékkel,bár lehetett volna egy érthetőbb használati utasítás is-mert nem most dobálom a csikófogaimat-nem a kor cinikusan kritizáló,okostelefonnal a kezében született gyermeke vagyok.Kis segítség:két év hűségidő után a fiam szokta örökölni az ilyen,direkt célzattal vásárolt készülékeimet-és mindig gond nélkül szokta-általában két évig- használni ő is.Tetszik a hozzászólás-mert benne a lényegre tapintás fennforgásának tényálladéka merült fel!Üdvözlet!Holnap reggel újra felrakom a töltés előtti állapotot-csak azért is...

[ Szerkesztve ]

(#51959) Cilinder001 válasza eladogeppc (#51956) üzenetére


Cilinder001
tag

Talán ez [link]

(#51960) Diamond500


Diamond500
senior tag

Sziasztok! Régen jártam erre és olyan kérdésem lenne, hogy mikor megjelent a telefon sokan panaszkodtak, hogy Telenor hálózaton gond van a hangminőséggel a másik fél nem hallja, recseg stb.. létezik még ez a probléma, vagy javítva lett Telenor vagy LG-nél? Főleg Telenoros tulajdonosokra lennék kiváncsi! Köszönöm!

(#51961) szabosasito válasza Diamond500 (#51960) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Szia!

Jelenleg LG G3 telóm van, de előtte három G2 is megfordult nálam, mindegyiknél fennállt a hiba: a másik fél nem, vagy rosszul hallott Telenor hálózaton.. " Olyan mintha vödörből beszélnék". Két hónappal ezelőtti állapot.

[ Szerkesztve ]

(#51962) kocsij válasza steiger2 (#51958) üzenetére


kocsij
tag

Jól teszed. Az a baj hogy itt egyes emberek azt hiszik hogy mindenki ráér nyomkodni egésznap a telót.

Galaxy S23 Ultra

(#51963) kocsij válasza Diamond500 (#51960) üzenetére


kocsij
tag

Én telenoros vagyok, nálam semmi gond nem volt és nincs is a hangal.

Galaxy S23 Ultra

(#51964) Diamond500 válasza szabosasito (#51961) üzenetére


Diamond500
senior tag

Rákérdeztél az LG-nél vagy valahol? :) Ez az egy dolog rettent el ettől a telefontól :U

kocsij: Értem, köszi..hm

[ Szerkesztve ]

(#51965) Cilinder001 válasza Diamond500 (#51960) üzenetére


Cilinder001
tag

Fél éve használom telenoros hálózaton, tökéletes hangminőséggel. Nálam nem fordult elő hangprobléma csak viberen de az egy más tészta. :)

(#51966) racerx válasza Mastershifu (#51941) üzenetére


racerx
őstag

Ááá gyerek mellé minimum Slim Armor. Nekem is a vékonyabb tokok jönnek be, de amíg a 2 éves fiam telefon mániás (és a kamu játéktelefon, nem működő régi stb nem érdekli, csak a működő :-)), addig nem tudok mit tenni, védeni kell sajnos :-)

(#51967) szabosasito válasza Diamond500 (#51964) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Telenor állította, hogy nem miattuk rossz a hang, és valóban másik szolgáltató kártyájával jobb lett a hangminőség. LG - vigyem be és megnézik......

(#51968) Sanki válasza Mastershifu (#51946) üzenetére


Sanki
addikt

Igen, ő az, ugyanezt rendeltem. :)

(#51969) w333 válasza Deck (#51936) üzenetére


w333
félisten

Gyrere csak gyere ... :DD

Különben a méret N4 után egyáltalán nem veszélyes kb. akkora mint az Xperia Z !

Gyorsan lőttem is egy képet :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51970) akooos


akooos
veterán

Tegnapi garanciás témához G3 topikból átemelve: [link]

(#51971) Deck válasza akooos (#51970) üzenetére


Deck
titán

Ez kicsit rettentő. Épp vásárlás előtt vagyok :(

Itt a topikba pont az írták tegnap, hogy papír alapján 1év garancia.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#51972) gabenn4241 válasza Quqesz (#51920) üzenetére


gabenn4241
tag

Quqesz: mekkora király vagy!!! :))
Ez a nokia here k...a jóó. Nem is tudtam eddig hogy van ingyenes offline is használható navi. Ma kipróbáltam és gyors is meg pontos is :)
Nagy köszönet érte! :R

Más: van olyan aki már régebb óta használ IMAK cowboy hátlaptokot??? Tényleg megkoptatja a teló széleit??

[ Szerkesztve ]

(#51973) w333 válasza Deck (#51971) üzenetére


w333
félisten

Mondtam ... "partnero gsm", igaz hogy rajtuk keresztül működik a garancia, de sok helyen olvastam hogy szakszervizben javíttatnak ha gond van ! ;)

Esetleg kicsivel drágábban B-tel igaz hogy ez is bolti garancia, de pont most volt Tsbacsi kollégának javítás alatt, és ha jól emlékszem akkor a B-tel is az LG -hez küldi a garanciális dolgokat ... szóval ez is egy megoldás ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51974) Jippy válasza gabenn4241 (#51972) üzenetére


Jippy
tag

Nem

(#51975) gabenn4241 válasza Jippy (#51974) üzenetére


gabenn4241
tag

Köszi :C akkor marad rajta...

(#51976) Quqesz válasza gabenn4241 (#51972) üzenetére


Quqesz
nagyúr

;)
nem olyan régen adta ki hivatalosan a nokia és kb egy hónapja került fel a play-re,tehát friss még a cuccos :)

Más
LG GFlex2 az Amazonon(németben) 599€ áron rendelhető....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#51977) firemanus82 válasza Quqesz (#51976) üzenetére


firemanus82
senior tag

A Here térképeket használja, gondolom Topmap-ost nem ismer. De kipróbálom, megnézem mit tud a 3betűshöz képest...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#51978) firemanus82 válasza firemanus82 (#51977) üzenetére


firemanus82
senior tag

320Mb egy Magyarország térkép??

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#51979) Quqesz válasza firemanus82 (#51978) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen azt én is sokallom,ha 3d-is....,de a navigon is tőlük kapja,viszont ott vmit kezdenek vele,mert a töredéke...amit megnéztem,hogy nekem a telón össz 723mb-ot foglal,viszont 3 nyelv és 3 térkép(ausztria,magyar,szlovák) van letöltve,ami ha összeadom,akkor több...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#51980) firemanus82 válasza Quqesz (#51979) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nincs TTS hang sem, és a program sem magyar... :(

Este megyek vele egy kört! Alternatívaként nem lesz rossz...

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#51981) Quqesz válasza firemanus82 (#51980) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tts hangmiben más(angol van tts-ben,meg hifiben is)? Amúgy alternatívának is jó. Nekem pl 3 van fent(navigon,here,navigator)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#51982) Hawaii2249


Hawaii2249
tag

Sziasztok!

Egy fontos kérdés, aki a Vodafone-nál vette azoknak mind kártya függő a telefon? Pl a Sony-nál írták többen hogy T-s és mégis kártya független. Van erre esély a Vodafone-nál, hogy független a G2? Válaszokat előre is köszönöm! :R

(#51983) Tsebacsi válasza w333 (#51973) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:K Igen azt néztem, hogy a Telemax-hoz került. Lekopogom, a teló jó, azaz ugyan olyan, mint volt a hiba előtt. :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#51984) fery02 válasza Mastershifu (#51941) üzenetére


fery02
addikt

Pontosan ezt rendeltem, de úgy, hogy nem tudom biztosan, hogy ez mennyire megbízható forrás (ezt a forrást nem találtam a topikban visszakeresve).

Tudomásom szerint ezt az IMAK tokot nem hamisítják, szóval szabadon választottam egyet a találatok közül és leadtam a rendelést.

gabenn4241:
Igen, tisztában vagyok vele, hogy ez az IMAK nemigen véd, ha szerencsétlenül esik a telefon, de én most mégis bevállalom.
Szerencsére nem vagyok kimondottan lyukaskezű. :)

Real_Necro:
Lehet, hogy már közben megosztottad a véleményedet az új üvegfóliádról, még nem olvastam végig a mai hozzászólásokat itt, nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez beválik-e majd nálad.

Végre kapni fogunk egy reális képet erről a Nillkin üvegfólia "rejtélyről". :)

[ Szerkesztve ]

(#51985) BeastMode válasza fery02 (#51984) üzenetére


BeastMode
őstag

Amit én rendeltem, az is tökéletes, csak én b*sztam el a felrakást...
A telefonnál keskenyebb a fólia, de direkt ilyet rendeltem, így a tok se szedi fel és amúgy a saját hibámat leszámítva mindenhol gyönyörűen illeszkedik:)

(#51986) AllTheBest válasza w333 (#51973) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Partnero gsm-mel nincs gond, nexus 4-et vettem náluk és pár hete volt szervizben, nekik kell elküldeni ők meg küldik tovább szakszervizbe. alaplapot kellett cserélni.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#51987) firemanus82 válasza Quqesz (#51981) üzenetére


firemanus82
senior tag

Sok plusz infót felolvas. Jól jön sokszor

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#51988) hard74 válasza gabenn4241 (#51972) üzenetére


hard74
senior tag

Én már 1 éve használom az imak-hoz hasonló nilkin tokot. A teló szélét nem koptatja, viszont a kijelző körül levő krómhatású csík elkezdett lekopni(pattogni) ahol a tok nem védi alul, és felül.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#51989) SztiviVander válasza akooos (#51970) üzenetére


SztiviVander
őstag

ezek szerint nincs más megoldás mint mastershifu -ank kell odaadni a készüléket és majd ő megmagyarázza az LG szervízeseknek (is) hogy de márpedig ne hitetlenkedjenek hanem igenis ingyen javítsák meg :)

(#51990) cinzano79


cinzano79
újonc

Sziasztok. Segítsetek. Melyik most a legstabilabb rom g2-re? Jelenleg a Droidmester 4.2 v2 van fenn,de nem jó. Állandóan kikapcsol,fagy. Tudnátok valamit linkelni???? Kőszi

(#51991) steiger2 válasza Mastershifu (#51946) üzenetére


steiger2
csendes tag

Ezek az adatok hektikusak-a nagy átlag ennek fele szokott lenni.Most próbálom,meddig bírja?Nem vagyok sem fontos ember-sem fontoskodó,hogy a telefonon kell lógjak állandóan.Hogy valami fehér-e,vagy fekete,igen,vagy nem:elég rá pár perc is!Én már az idősebb,és ezáltal a laikusabb korosztályhoz tartozom.Mindent célirányosan,és optimálisan próbálok használni-a telefont is.Ez a telefon-mint ahogy a többi is-kettő év után majd ajándék lesz,az általam ki nem használt lehetőségeivel együtt...Sajnos,kettő év körül szoktam belakni a telefonjaimat-majd jön egy másik,ez után.Szép estét!

(#51992) Meggyi001 válasza cinzano79 (#51990) üzenetére

Nekem DM 4.0-ás romja van fent a G2-ön, 5 hónapja és pöpec....

https://gamergep.hu/

(#51993) cinzano79 válasza Meggyi001 (#51992) üzenetére


cinzano79
újonc

Az volt elötte nekem is,valóban jó volt. Nincs linked véletlenül?

(#51994) Real_Necro válasza fery02 (#51984) üzenetére


Real_Necro
veterán

Srácok!

Megjött a második Nillkin fóliám is. Olyan forrásból, ahonnan rendelve más megelégedéssel rakta fel...

Be kell jelentenem, hogy ez ugyan olyan mint az első, ugyanúgy eláll a széleken. Ebből azt a következtetést vonom le, hogy a G2 telefonok kijelző felőli oldala szériánként valószínűleg eléggé eltér, bizonyos esetekben teljesen sík, de nálam és valószínüleg még sok más tulajnál ez baromira nem az. A második fólia felrakása után is pontosan ugyan azokon a helyeken áll el.

A következő forrásokból rendeltem:

[link]

[link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51995) Nightman1 válasza cinzano79 (#51990) üzenetére


Nightman1
tag

Hello,én kb 3 hónapja vettem a kicsikét,egy hét után gyári rom repült,és a mai napig a Cloudy G3-ast használom,gyors,atomstabil,minden működik,pöcc-röff!
Szóval míg mások kínlódnak a nem hivatalos nyalókával,addig én ízig vérig a legutolsó szenzort is tökéletesen ki tudom használni.. ;)

(#51996) Meggyi001 válasza cinzano79 (#51993) üzenetére

Leírás itt van hozzá, de linket tőle kell kérj privátban, túl nagy a fájl...ha nem tud adni, vasárnapig felteszem drive-re...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#51997) cinzano79 válasza Meggyi001 (#51996) üzenetére


cinzano79
újonc

Köszi

(#51998) neo_xperia válasza kocsij (#51948) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

"Öreg" ,szerintem vegyél vissza kicsit,nem ismersz és nem is vagyok kíváncsi a f@szságaidra
Lehet magadból indulsz ki,én így, negyven felett túl vagyok azon hogy a "haverok előtt villogjak",sőt lehet hihetetlen de én is dolgozom,és nem fekszem egész nap a telefonon.
Csak éppen birom az ilyen nagy mesemondókat akiknek 8-10 napig elketyeg a kütyü,persze még mindig 30% felett: )
Ja,már emlékszem te voltál az a nagy király,aki itt villogott pár hónapja hogy hard reset után 4-5 napig ment a teló 8-10óra kijelző idővel.
Így már értem miért ugrassz rá egyből: D
Szerintem meséljetek egymásnak privátban, Münchausen: )
A válaszodtól kimélj meg,mert nem vagyok rád kíváncsi. Részemről lezárva.

[ Szerkesztve ]

(#51999) cinzano79 válasza Meggyi001 (#51996) üzenetére


cinzano79
újonc

Megtaláltam az emailt amit engedélyezett már egyszer,de most rányomtam és azt írja,hogy a fájl nem elèrhető.

(#52000) Meggyi001 válasza cinzano79 (#51999) üzenetére

Ja, lehet törölte, mert már nem kellett senkinek gondolom...

https://gamergep.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.