Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51851) firemanus82 válasza gabenn4241 (#51847) üzenetére


firemanus82
senior tag

Mellesleg a pontosság sok mindentől függ, főként nem a telefontól (időjárási körülmények, holdak helyzete és tipusa, az épített és természeti környezet, mágnesesség,stb)!!

Kipróbáltam az általad használt programot! Hát nem tudom. A 3 betűs navi pikk-pakk talált 5-6 holdat a lakásban! A text&fix meg semmit! Szerintem nem megbízható...

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#51852) akooos válasza iceQ! (#51850) üzenetére


akooos
veterán

G3 topikban azt olvastam, hogy az LG javítja 1 évig a magyar számlával rendelkező bolti garanciás telefonokat! Nem tudom, hogy a G2-nél is így van-e, de a G3-al többen ezt tapasztalták, tehát nem biztos, hogy KELL a gyári gar :P

(#51853) Dabaka válasza ClioRS (#51838) üzenetére


Dabaka
csendes tag

Nekem a gyári Quick Window tok szanaszét karcolta a kijelzőt, pedig én isnnagyon vigyáztam rá...

(#51854) gabenn4241 válasza firemanus82 (#51851) üzenetére


gabenn4241
tag

Amikor feltelepítettem nekem sem akart műholdat találni, de újraindítottam a telót és azóta OK minden. 15-20sec alatt talál fix jelet és tartja is folyamatosan. A pontosság meg kb 10 méter. De a lényeg hogy ha kell elvigyen a-ból b-be és ne pedig c-be :)) (amúgy sem ez a főprofilja, de nem árt ha működik benne minden.)

(#51855) sitotomi válasza akooos (#51852) üzenetére


sitotomi
tag

G2-m kijelző sárgulás miatt bevittem a Váci útra, LG-hez.
Pénteken vittem, tegnap lett kész.
Csak adás-vételim volt, és Taiwan régiós a teló. (466)
Minden zsír!
Egyébként inkább a régión volt "meglepődve" a srác, mint az adás-vételin.

(#51856) torreador22


torreador22
aktív tag

Sziasztok! A lezárt képernyő hátterét hol tudom állítani? köszi

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#51857) Real_Necro válasza torreador22 (#51856) üzenetére


Real_Necro
veterán

Beállítások > Kijelző > Képernyő zárolása > Háttérkép

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51858) Mauzes válasza Mauzes (#51788) üzenetére


Mauzes
őstag

Gyári streaming player-es kérdésemre valaki?

[ Szerkesztve ]

(#51859) gabenn4241 válasza Mauzes (#51788) üzenetére


gabenn4241
tag

Nekem sincs felirat ha kirakom a tv-re a lejátszást... :F

[ Szerkesztve ]

(#51860) torreador22 válasza Real_Necro (#51857) üzenetére


torreador22
aktív tag

Időjárás Widget is beállítható?

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#51861) batai15


batai15
félisten

Nem akarok senkit meg serteni de kicsit ismerjetek már meg a telefonotokat.

(#51862) BeastMode válasza batai15 (#51861) üzenetére


BeastMode
őstag

+1, elég lenne átnézni a beállításokat és sok mindenre kapnátok választ.

(#51863) inthro válasza batai15 (#51861) üzenetére


inthro
aktív tag

Akkor lehet kevésbé pörögne a topik, plusz nem mindenki telefonguru annyira, hogy ismerje minden részét a telefonnak, így érthető, hogy írnak ilyen kérdéseket. Mondjuk pont ettől van 50e+ hozzászólás.

◕‿◕

(#51864) batai15 válasza inthro (#51863) üzenetére


batai15
félisten

Óó van itt miről beszélni, és nem vagyok a beszélgetés ellen sem. Csak egy háttérkep stb beállítása ne legyen gond mikor a telefon első inditaskor elég sok tippet ad a teste szabashoz

(#51865) Mastershifu


Mastershifu
tag

Sziasztok!

Nagyon sok hsz és vélemény hangzott itt el a garanciával kapcsolatban. Az egyik legsarkalatosabb kérdés egyértelműen a GSM bolti garihoz fűződik; visszatérő kérdés ez, nyilván.

Most beszéltem az LG ügyfélszolgálatával, s egy az egyben megkérdeztem, hogy GSM boltban vásárolt telefonomat javítják-e, ha nincs hozzá gyári LG szavatossági jegy vagy ilyesmi, de számlám igen, bolti papír, pecsét stb. (úgyis tudjátok), igen.

A válasz: augusztus 15. óta igen, befogadják, javítják, cserélik stb. Mondtam, hogy nincs semmi baja a készülékemnek, csak érdeklődtem. Rendes volt a kapcsolattartó, mondta azt is, hogy az a lényeg, hogy ha egy mód van rá, legyen EU régiós a készülék, s persze, hogy magyar adószámmal rendelkező cég vagy bolt legyen, ahol vettük.

Remélem, sokakat megnyugtat a válasz, szerintem elég sokan vettünk GSM boltban telefont kedvező áron.

i486 DX2-66MHz

(#51866) batai15 válasza Mastershifu (#51865) üzenetére


batai15
félisten

Ez valóban jó hír.

(#51867) Dexxter182 válasza Mastershifu (#51865) üzenetére


Dexxter182
tag

Hát meg azért is mert 32 GB-osat nem árultak csak GSM boltban. A 16-os meg igen karcsú....
Én is azért nem piszkáltam eddig a telefonom mert várom a sárgulást :) ha jön...

de ez jó hír hogy kérdezés nélkül számlával dolgoznak. És vásárlástól számított 1 évig?

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#51868) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Elvileg ma már postán az új Nillkin üveg védőlapom. Ma este vagy holnap fel is fogom rakni.

Ha jól tudom a régit csak sérüléssel lehet leszedni, valamint a gyártó ingyen cseréli. Arra gondoltam, ha valakit érdekel és vesződik a visszaküldéssel/cserével, odaadom neki. Meg van a papírtokja is. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#51869) Tsebacsi válasza Mastershifu (#51865) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha én ezt korábban tudom :W Köszi hogy utánanéztél, sokak életét megkönnyíted! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#51870) kocsij válasza Mastershifu (#51865) üzenetére


kocsij
tag

Ez mind oké csak az egészben az nem hangzik el hogy garanciába javítják vagy pénzért. Azért az nem mindegy. Nem hiába létezik a gyári garancia. Bolti garanciásat szerintem nem fogják ingyen javítani.

Galaxy S23 Ultra

(#51871) Mastershifu válasza Dexxter182 (#51867) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia!

Igen, bocsánat, azt elfelejtettem írni, hogy egy 1 évig.

Ahogy az ügyintéző szavából kivettem, nem is kell foglalkozni a GSM bolttal. Egyből akart mondani nekem egy lakóhelyemen lévő vagy ahhoz közeli szervizt. Mire mondtam neki, hogy nem kell, nincs semmi baja a telefonnak. Akkor tette hozzá, hogy intézhetem rajtuk (mármint az ügyfélszolgálaton) keresztül is, bármikor.

Én legalábbis ebből azt gondolom, ha a papírok megvannak, egyből lehet a szervizbe vinni.

i486 DX2-66MHz

(#51872) Mastershifu válasza kocsij (#51870) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia!

Hogy érted, hogy nem hangzik el? Csak az első bekezdésben 2x írtam, hogy garancia.

Az egész kérdéskör a garanciáról szól, s nem szervizt vagy "szerelőt" kerestem. Az 1 év is a garanciára vonatkozik, valószínű, megjavítani utána is megtudják. Akkor már nyilván nem ingyen.

i486 DX2-66MHz

(#51873) Atish19 válasza akooos (#51852) üzenetére


Atish19
őstag

LG Élőchaten utána érdeklődtem még vásárlás elött. Bárhonnan veszed ha számlával tudod bizonyítani a vásárlást és annak időpontját akkor nyugodtan viheted LG Márkaszervízbe garanciáztatni. Tapasztalatom ugyan nincs róla, de ha ők ezt mondják miért ne lenne így?

(#51874) akooos válasza kocsij (#51870) üzenetére


akooos
veterán

A garancia (jótállás) azt jelenti, hogy INGYEN javítják meg. Ez az egészben a plána. Ha nincsen garancia a telefonra, akkor értelemszerűen megjavítják, csak ezt már nem garanciának hívják, hanem sima szervizelésnek. A vásárlástól számított 1 éven belül az LG garanciában javítja a G2-ket is, ez a lényeg :)

(#51875) kristof_ válasza w333 (#51819) üzenetére


kristof_
tag

Többnyire nekem is jó, csak egyszer-egyszer beakad pontosan ugyan úgy, ahogy Mauzes írta.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#51876) FrankMonzano válasza Atish19 (#51873) üzenetére


FrankMonzano
őstag

A kerdes az lenne,hogy viheted,DE ingyen javitjak,avagy csak befogadjak es javitjak PENZERT? (Itt a bolti garanciarol eseteben ertendo ez ertelem szeruen)

[ Szerkesztve ]

(#51877) Cilinder001


Cilinder001
tag

Nincs véletlenül köztetek egy debreceni legény,aki tudna rendelni nekem egy ilyet? [link] Ha jól veszem ki, akkor ezt ingyen hozzák ki, csak azt nem tudom, hogy van-e rá áfa,béta, stb... és vám.

[ Szerkesztve ]

(#51878) SztiviVander válasza Mastershifu (#51872) üzenetére


SztiviVander
őstag

ne haragudj de nekem sem volt egyértelmű. az a két vastag szó hiányzik onnan. de ha valóban garanciát vállalnak a szürkeimportos, áfacsalós telefonokra is (mert ezekről elég ritkán adnak ÁFÁ-s számlát) akkor innentől semmi értelme hogy kiadtunk 20-30e Ft-al többet a hivatalos LG garanciááért. akkor ezúton köszönöm az LG-nek a semmitérő LG-s garanciapapírt jó sok pénzért ;] mondjuk ezt azért majd akkor hiszem el teljesen amikor valaki bevitte a különbözeti adózós számlájával a ki tudja honnan származó telefonját és ingyen cserélnek benne pl kijelzőt. ügyfélszolgálat mondhat bármit, a szervízben simán mondhatják azt hogy ja bocs biztos valami félreértés volt és ez bizony mégiscsak fizetős műsor lesz.
"Most beszéltem az LG ügyfélszolgálatával, s egy az egyben megkérdeztem, hogy GSM boltban vásárolt telefonomat GARANCIÁBAN javítják-e, ha nincs hozzá gyári LG szavatossági jegy vagy ilyesmi, de számlám igen, bolti papír, pecsét stb. (úgyis tudjátok), igen.
A válasz: augusztus 15. óta igen, befogadják, GARANCIÁBAN javítják, cserélik stb."

[ Szerkesztve ]

(#51879) Mastershifu válasza SztiviVander (#51878) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia!

1. Nem haragszom.

2. Ne hidd el!

3. Huszonhat helyre is beírhatod, hogy "GARANCIÁBAN", biztos, ami biztos. :) De hidd el, volt aki értette anélkül is! Cheers.

i486 DX2-66MHz

(#51880) sitotomi válasza SztiviVander (#51878) üzenetére


sitotomi
tag

Nekem se számlám, se garanciám, csak egy adás-vételi indigós "írólap" (IMEI rajta, meg hogy mikor vettem és mennyi volt az annyi); még csak nem is eu régiós.
Simán cserélték a besárgult kijelzőt, ingyen.

Mi az a különbözeti adózós számla? :U

[ Szerkesztve ]

(#51881) Mastershifu válasza sitotomi (#51880) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia!

Köszi, hogy írtad! Ez alátámasztja, amit nekem mondtak.

Bár Te sem először osztod meg ezt, lehet, hogy még párszor be kell postolnod. :))

i486 DX2-66MHz

(#51882) sitotomi válasza Mastershifu (#51881) üzenetére


sitotomi
tag

Igen, ahogy látom muszáj :)
Van itt valami láthatatlan fal, amin nem jut át az infó... :W

Egyébként mielőtt bevittem a telót, a supportnak írtam az LG oldalon, becsatoltam az adás-vételit, hogy elfogadják-e, és ott is vissza írt egy Mende nevű kolléga, hogy elfogadják.

[ Szerkesztve ]

(#51883) SztiviVander válasza sitotomi (#51882) üzenetére


SztiviVander
őstag

"Mi az a különbözeti adózós számla?"
0%-s áfatartalmú számla. használtként adják el az új telefont így a neppernek nem kell se áfát fizetni se adózni. magyarul adót csal. de magyarisztánban ez így természetes és így vagány :)
most mondjam én is hogy ez is legalább annyiszor le van írva mint ahányszor te leírtad a sztoridat meg hogy ezek szerint nálad is megvan az a bizonyos fal? :) vagy csak te sem olvasod minden nap, napi 24 órában ezt a fórumot...
viszont legközelebb valaki azt is megkérdezhetné hogy mégis mire is jó az LG-s garanciajegy? mert ezek szerint semmivel sem nyújt többet mint ha lopsz egy telefont, írsz róla egy kamu adásvételit és máris van hozzá gyári garanciád :) a tolvajoknak is remek hír ez.

[ Szerkesztve ]

(#51884) Sanki válasza Cilinder001 (#51877) üzenetére


Sanki
addikt

Ha ebay-en találsz ilyet és onnan is megfelel, akkor én meg tudom neked rendelni.
Nem ismerem ezt az oldalt, viszont ebay-ről szoktam rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#51885) bajaki válasza Sanki (#51884) üzenetére


bajaki
őstag

Megbízható oldal, nyugodtan lehet innen is rendelni. :K

(#51886) bajaki


bajaki
őstag

Közben nekem megérkezett az új telefon.

Az első dec. 22-én jött, de nem működött rendesen a mikrofon, vagy nem tudom mi baja volt, de lehetetlen volt vele használható felvételt készíteni és telefonálásnál egyáltalán nem hallottak a másik oldalon.
Még dec. 31 előtt visszaküldtem a B-Tel-hez. Jan. 4-ig nem dolgoztak. Utána felvettük a kommunikációt és végül arra jutottunk, hogy kicserélik a telefont. Először szervizbe akartak küldeni, de nem mentem bele, nehogy már egyből szervizzel kezdjen az új telefonom. Szóval rábeszéltem őket, hogy cseréljenek. :) Szerencsére korrektek voltak.

Szóval, ma megjött az új. Egyből egy teszthívással kezdtem. Szerencsére itt rendben van a mikrofon, jól működik.

:C :C

(#51887) w333 válasza bajaki (#51886) üzenetére


w333
félisten

Na ez örvendetes hír ... :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51888) Cilinder001 válasza Sanki (#51884) üzenetére


Cilinder001
tag

Nem láttam ilyesmit az ebay-en. De azért köszi.

(#51889) wttfw


wttfw
tag

Az létezik hogy elszáll a wifi a telón? Gépen van net, tv-n van net, telón nincs. Volt teló és router restart. Továbbra is semmi :Y

[ Szerkesztve ]

(#51890) wttfw válasza wttfw (#51889) üzenetére


wttfw
tag

hát úgy néz ki hogy már van.
Fogalmam sincs mi volt ez :))

(#51891) Midway


Midway
senior tag

LG G2 Invisible Shield első+hátsó fólia.

Jó minőségű és könnyedén felrakható. (10% engedményt adják!)

A vaku miatt ilyen kontrasztos, élőben alig észrevehető!

A 3. kép minősége miatt sorry. (S3-al fotózva)

[ Szerkesztve ]

(#51892) Monyos válasza Midway (#51891) üzenetére


Monyos
aktív tag

Ez a fólia pont ott nem véd ahol nekem karcos lett a hátlap, alul/felül és a sarkoknál. :U

(#51893) Midway válasza Monyos (#51892) üzenetére


Midway
senior tag

Mert ez fólia és nem tok. Nekem arra kell, hogy ha leteszem akkor ne legyen karcos.

A sarkokra vegyél tokot!

(#51894) tomiii007 válasza Midway (#51891) üzenetére


tomiii007
senior tag

Ezen a telefonon elég gányul néz ki a hátsó fólia... az egyenes üveghátlapú telóknál jó ez a megoldás pl iphone 4,5 nexus 4 stb...

(#51895) Midway válasza tomiii007 (#51894) üzenetére


Midway
senior tag

Nekem megfelel, mivel a tokot nem szeretem.

(#51896) batai15 válasza Midway (#51895) üzenetére


batai15
félisten

Annyi igaz hogy az ivelés miatt nem biztos sokáig fog rajta maradni.
De ha neked ez jön be akkor ezt kell használni :R

(#51897) cettlee


cettlee
őstag

jelentem fél éve használom a telefont, soha még csak meg sem reccent , slim armor tokban párszor lepottyant az élére de semmi nyoma, akksi szuper továbbra is, 4.4.2 szoftver fut rajta, életem első telefonja amivel maradéktalanul elégedett vagyok. 20h-nál van ujabb szoftver rá hivatalosan?

(#51898) w333 válasza cettlee (#51897) üzenetére


w333
félisten

20h-nál van ujabb szoftver rá hivatalosan?

Nincs :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#51899) gabenn4241 válasza tomiii007 (#51894) üzenetére


gabenn4241
tag

+1 De ízlések és..... :)) Nekem ez jött be:


Nem is vastag+ ha leteszem nem lesz karcos, és a zsebembe nem kezd el fotókat csinálni... :))

[ Szerkesztve ]

(#51900) joni1700


joni1700
csendes tag

Sziasztok. Most tervezek egy LG g2-ot venni 32gb-os valtozatot. Az a kerdesem, hogy ha kartyafuggetlen a keszulek, akkor en a frissitest kitol kapom ra ? Magatol a gyartotol ? Es ez azt jelenti, hogy akar elobb is johet a frissites a keszulekemre, mint egy szolgaltato fuggo keszulekre ? Bocsi, meg soha nem volt fuggetlen telom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.