Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41401) cabal


cabal
tag

Egy kérdés: mennyi az alkalmazások számára elérhető háttértár? Tehát telepítéskor a kb. 10gb felhasználható (egy 16GB-s modell esetén) tárterület elérhető vagy csak 1-2 gb? (Mert a 16GB-s Xperia Ionnál a felhasználható háttértárból csak 2 gb használható alkalmazások telepítésére...)

''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

(#41402) SUPREME7 válasza cabal (#41401) üzenetére


SUPREME7
őstag

A teljes terület egyben van, tehát nincs külön "belső tárhely" és "SD kártya" rész. 10,62 szabad egy 16GB-os modell esetén. (gyári 20F szoftverrel)

(#41403) Magnat válasza cabal (#41401) üzenetére


Magnat
veterán

A sony máshogy kezeli a partíciókat, ott le van kerekítve egy 2gb-os terület a telepített szoftverek számára (data), a maradékot meg sd kártyaként látod. (Az Xperia SL-emen "imádtam", h a 32 giga tárhelyből is ennyit lehetett használni) A G2-nél máshogy van, ott az elérhető területet (tehát a 16 gigából a rendszer számára fenntartott részt leszámítva) látod sd kártyaként és data partícióként is, szóval bármire tudod használni szerencsére.

Közben megelőztek..

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#41404) cabal válasza SUPREME7 (#41402) üzenetére


cabal
tag

supreme7, Magnat: köszi a válaszokat. :)

''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

(#41405) redbiro


redbiro
őstag

sziasztok!

a szolgáltatós telefonoknál is teljes egészében mennek az alábbiak?

root
kernel csere
custom recovery
custom rom

köszi,
red

it never gets easier, you just go faster

(#41406) szabyka95


szabyka95
őstag

Megjott kinabol a nillkin 9h uveg kijelzovedom:D jott vele meg 2 db uveg kameralencse vedo, jo anyag 7 dollarert, ma este tus utan fel is rakom, kivaloan passzol a telora, raprobaltam

(#41407) rayoliviero válasza redbiro (#41405) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia!

Igen.

(#41408) szabyka95 válasza szabyka95 (#41406) üzenetére


szabyka95
őstag

[L:/dl/upc/2014-08/05/433222_bzh0y3dhfzcm8sp2_20140805_154410.jpg](IMG:/dl/upc/2014-08/05/433222_bzh0y3dhfzcm8sp2_20140805_154410.thumb.jpg)(/IMG)[/L]itt a kep
az a zold bigyusz a 2 kameralencse vedo

[ Szerkesztve ]

(#41409) schferenc77 válasza szabyka95 (#41406) üzenetére


schferenc77
aktív tag

Szia!
Egy linket tudsz adni, mit rendeltél pontosan? :R

(#41410) szabyka95 válasza schferenc77 (#41409) üzenetére


szabyka95
őstag

ezt

csomagolas olyan mint kepeken

[ Szerkesztve ]

(#41411) fery02


fery02
addikt

Még hónapokkal ezelőtt olvastam itt, hogy valaki vett egy ilyesmi power bank-ot a telójához.

Ha aktív még az illető, válaszolna nekem, ha megkérhetném? :)
Az érdekelne, hogy neki problémamentesen működik-e? Csak mert az 1A-s kimenet nekem szaggatottan tölt, tehát nem fasza.
Na meg neki 3x feltölti a telóját állítólag. Nekem 2x biztos fel fogja tudni tölteni ez is, de a kerek 3x nálam nem lesz meg.

szabyka95:
Majd ha rátetted, számolj be légyszi róla. Akár az előzővel is összehasonlíthatod, hogy miben jobb, rosszabb.
Bár ez nillkin, amaz noname volt, lehet értelmetlen ilyet kérnem. :)

[ Szerkesztve ]

(#41412) szabyka95


szabyka95
őstag

Le volt arazva a zafir uveg amit az lg rakott a kamera ele? Mert elegge megvan karcolodva az enyem

(#41413) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

Üdv. Ha valaki használ ilyesmit G2-höz és sikerült megoldania hogy gombnyomásra fényképezzen azt kérem írjon vagy ide vagy egy pm-et. Köszi.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#41414) szabyka95 válasza JoeCockBill (#41413) üzenetére


szabyka95
őstag

Taskerrel belehet allitani vhogy h gombnyomasra fenykepezzen

(#41415) JoeCockBill válasza szabyka95 (#41414) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

köszi a tippet, azért még picit reménykedem egyszerűbb megoldásban mielőtt belevágok :D

[ Szerkesztve ]

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#41416) VOLTCRAFT(1) válasza szabo.norbi (#41368) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Na emiatt fog záros határidőn belül besárgulni a képernyőd .A túlhajszolt 70 fokos cpu miatt az lcd és az érintőképernyő közötti ragasztó a túlmelegedés miatt besárgul !!

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#41417) xSide válasza fery02 (#41411) üzenetére


xSide
őstag

7e?? 12e mah? 2x-3x?
Gyanús! Szerencse nem ebay-ről vettem.
Edigital-ban az iGear 15,6e mah-es 6x tölti fel 0-ról a G2-t.
És többször 50-60%-ról.
10e volt, garis, 2 kimenet rajta 1A és 2,1A. Plusz 3 ezerért legalább biztos jó!

[ Szerkesztve ]

(#41418) jozsef_pecs válasza szabyka95 (#41408) üzenetére


jozsef_pecs
csendes tag

Én is ilyet vettem... sajnos nem tudtam, úgy felhelyezni, hogy a szélei ne levegősödjenek. Remélem neked jobban sikerül.

Majd írj esetleg fotózz hogyan sikerült.

(#41419) renee7 válasza Quqesz (#41356) üzenetére


renee7
tag

A G2-nél el lehet felejteni a "lagg" kifejezést. Ez még a gyári rommal is a mezőnyből messze kiemelkedik.

Akik a G2-őt laggosnak látják, azoknak gyakorlatilag a Jóisten sem tud nekik tetsző telefont teremteni.

Ötödik éve Androidozom. Ez a telefon piszok gyors.

Szóval nem eszik olyan forrón a kását.

(#41420) perge666


perge666
veterán

Én MyScreen protector nevű fóliát rendeltem 2db 1199ft.
Holnap vagy csütörtökön ideér,remélem beválik.

(#41421) boken válasza fery02 (#41411) üzenetére


boken
senior tag

Szia én vettem ilyet, én csak a 2A kimenetet használom, bár én kb 5000ft körül vettem, érdekesen tölt az biztos, a lányom használja, neki S advance van, 100 %ról feltölti neki kb 2x ott lesz még 60%,majd a 3 . töltésnél hirtelen le esik 10% ott tölt még kb 10percet és kikapcsol. Ritkán használja de ezt beleszámoljuk, plusz már 2x esett is, de még bírja.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#41422) renee7 válasza szabo.norbi (#41368) üzenetére


renee7
tag

Felteszel valami taknyolt szart, amivel melegszik a telefon és rögtön vinnéd gariztatni? Érdekes...

(#41423) szab.tam válasza szabyka95 (#41408) üzenetére


szab.tam
nagyúr

tekergetem a nyakamat, de nem egyértelmű:
9H vagy H6?

****

(#41422) renee7
én meg sem mertem szólalni.
ha ezt valaki egyáltalán komolyan gondolva megkérdezi.
azért a gariügyintézők élete sem lehet valami felhőtlen, nonstop pálmfa...
:DDD

****

(#41424) neo-geo
bakter.
erre maamtól én sem jöttem volna rá soha. :D
thx.
igaz, kicsit idétlen úgy a fogás, így nem túl sűrűn fogom használni.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#41424) neo-geo válasza vadászcsiga (#41369) üzenetére


neo-geo
aktív tag

A lefele hangerő gombbal is tudsz fényképet készíteni :K

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#41425) vadászcsiga válasza neo-geo (#41424) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem mondod?! :DDD És?

(#41426) Meggyi001

Kis kitérő:

Ha valakit esetleg zavar bejövő/kimenő hívásnál a magánszám/ismeretlen szám/vagy olyan számnál,ahol nincs kép rendelve, az "arcnélküli fej", akkor le tudja cserélni erre. Dm v20f rom-ra lett módosítva, gondolom másik v20f romra is jó, de persze bármelyik másik romnál meg lehet csinálni lenti leírással. Ezt a két fájlt kell kicserélni pl. rootexplorerrel, jogokat beállítani, restart.

LGInCallUI.apk
LGTeleService.apk

Természetesen Gravity Box-al is meg lehet ezt csinálni (nem mindegyik romnál működik az opció),

További leírás itt: [link]

https://gamergep.hu/

(#41427) szabo.norbi válasza renee7 (#41422) üzenetére


szabo.norbi
tag

Mióta taknyolt szar a stock t-mobile 20c azt mondd már meg nekem? Olvassd vissza a hsz-eimet hogy gyári romon is ugyan azt produkálta. A másik taknyolt szar ahogy te hívod az meg egy portolt rom GYÁRI kernellel. Remelem nem kell elmagyaráznom, mi az hogy gyári...

De látom itt segítség nyújtás helyett még mindíg a lenézés meg a fikázás megy!!! Magatokat minősítitek. Tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#41428) pacman789


pacman789
aktív tag

sziasztok!

Quick window-s widgetet lehet letölteni hozzá? vagy csak az a három féle van? Illetve, hogy lehet beállítani, hogy nekem mindig az időjárást mutassa? Bármit csinálok az órát mutatja és ha feoldom után vált át az időjárásra.

rootolva van, ha ez kell a mókoláshoz:)

Köszi a választ!

Üdv.:
pac

(#41429) szab.tam válasza Meggyi001 (#41426) üzenetére


szab.tam
nagyúr

elsőre így olvastam:
"húzzon tetszőleges irányba!"
húzom én... :DDD

***

nillkin cuccokat nem fogok importálgatni, és megint heteket várni kínából...

ezt a 4 rétegű fólia + hátlap kombót néztem ki.
valami tapasztalati vélemény? :F

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#41430) Meggyi001 válasza szab.tam (#41429) üzenetére

:)

https://gamergep.hu/

(#41431) neo-geo válasza vadászcsiga (#41425) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Nem mondanám, ha nem lenne úgy! Ez valószínű a köcsög szelfi fotózók miatt rakták bele. Mert ugye magad felé fordítod a hátlapi kamerát, és könnyen tudsz így képet lőni. De ez ugyanúgy megy, ha a kijelzőt nézed, és nyomod a hangerő le gombot. Bár nekem Telekom 4.2.2 van, ott műkszik :K :C

Bár most nézem, a kamera menüben van egy egy olyan, hogy mire akarod használni a hátsó gombokat. Nekem felvétel van bepöttyözve.

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#41432) neo-geo válasza szab.tam (#41423) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Nincs mit, pedig sokszor jól jön ha esetleg a bal kezed nem szabad. Az előbb írta valaki, hogy hüvelyk új+középső újjal fotóz. Végül is ez is ugyanaz, csak evvel biztonságosabban tudod a telót tartani, mivel belefekszik a tenyeredbe.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#41433) vfeco


vfeco
aktív tag

Sárguló kijelző miatt cserélték a kijelzőt. PartNeroGSM-be van 1 év garim. Nekem a csere után láthatóan mozog a kijelző a telefon sarkainál. :W Vagy 3 hétig náluk volt, nem akarom megint beadni. Valakinek volt hasonló problémája? Meg lehet ezt oldani valahogy gyorsan?

(#41434) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok, felraknám a Greenify nevű cuccot. Mivel láma vagyok nem tudom melyik verziójú xposed keretrendszer kell hozzá és abban sem vagyok biztos, hogy lenne értelme. T-Mobilos nem mókolt.4.4.2 van rajta.. D80220c-213-30

(#41429) szab.tam : Nekem ilyen tokom van, fogásra egész jó. 2000.- HUF volt a Sugárban az Örsön.

[ Szerkesztve ]

S23

(#41435) szabyka95 válasza szab.tam (#41423) üzenetére


szabyka95
őstag

9H

(#41436) Corgan82 válasza alex devil (#41434) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Innen le tudod tölteni az Xposed Installert. A programban meg bemész a keretrendszer menüpontba és ott rányomsz a frissítés/telepítés gombra, majd rányomsz az "ok"-ra, hogy újraindítsa a telefont. Szerintem van értelme a Greenify programnak, én is azt használom, bár én custom ROM-on.

[ Szerkesztve ]

(#41437) alex devil válasza Corgan82 (#41436) üzenetére


alex devil
senior tag

Köszönöm...! :R
Rootoltál is vagy elég a root mód...?

S23

(#41438) jilian válasza Meggyi001 (#41426) üzenetére


jilian
addikt

:R

(#41439) Corgan82 válasza alex devil (#41437) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Nekem rootolt a telefonom.
Jah és még annyi, hogyha fent van a keretrendszer akkor utána feltelepíted a Greenify-t, azután az Xposed Installerben a "modulok" menüpontban bepipálod (engedélyezed) a Greenify-t, csak úgy fog működni.

[ Szerkesztve ]

(#41440) Meggyi001 válasza jilian (#41438) üzenetére

Nagyon szívesen :)

https://gamergep.hu/

(#41441) Zoja™


Zoja™
őstag

Skacok, nem tesztelte véletlenül valaki, hogy aktív usb hubbal mennyi külső perifériát kezel egyszerre a G2?

[ Szerkesztve ]

(#41442) alex devil válasza Corgan82 (#41439) üzenetére


alex devil
senior tag

Ha jól látom nekem is először rootolnom kéne a telefont, köszönöm még 1x:)

S23

(#41443) Corgan82 válasza alex devil (#41442) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Nincs mit ! :)

(#41444) szabyka95


szabyka95
őstag

felraktam a nillkin uveget
TOKELETESEN passzol, a szeleinel nincs buborek
masodjara sikerult jol elhelyezni
egy apro szosz alatta ragadt, kb fel millimeter hosszu ..
bekapcsolt kijelzonel nem latszik, de eros fenynel igen, nem akartam harmadjara is felvenni, annyira jol sikerult elhelyezni :P + feltem h nehogy a ragaszto banja
felraktam a kamerara is az uveget, tokeletesen passzol oda is :)
megerte a 7 dollart !

(#41445) Zoja™ válasza szabyka95 (#41444) üzenetére


Zoja™
őstag

Nem rendelsz mostanában még egy garnitúrát? Ha igen, szólj már előtte légyszi. ;] :R

(#41446) szabyka95 válasza Zoja™ (#41445) üzenetére


szabyka95
őstag

erdelyben lakok
eszrevettem meg egy porszemet, szerintetek megmerjem kockaztatni hogy felemelem, es azzal a matricaval amit adtak, leszedjem a porszemet?

(#41447) Zoja™ válasza szabyka95 (#41446) üzenetére


Zoja™
őstag

Sorry, nem tudtam. :R
Akkor megrendelem én, akinek kellene írjon egy privátot, annyival többet rendelek.

[ Szerkesztve ]

(#41448) szabyka95 válasza Zoja™ (#41447) üzenetére


szabyka95
őstag

itt 10 euro felett vamolni kell, megeri igy tobbet rendelni ?

(#41449) jilian válasza szabyka95 (#41444) üzenetére


jilian
addikt

Dobjàl fel kèpeket lègyszi, hogy hogy néz ki a telefonon a cucc.

(#41450) Zoja™ válasza szabyka95 (#41448) üzenetére


Zoja™
őstag

Most hogy mondtad, megnéztem és itt is él a 10 eurós érték határ. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.