Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41601) boken


boken
senior tag

Köszönöm mindenkinek az eddigi segítséget,akivel esetleg nem alakult felhőtlenre a viszonyunk ennek ellenére sokat segített,a mai nappal eladtam a G2-t és egy új platformot próbálok ki egy BB Z30 személyében.

mégegyszer mindenkinek :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#41602) SUPREME7 válasza boken (#41601) üzenetére


SUPREME7
őstag

:F :Y Burkoltan ez a véleményem :) :D De persze a te dolgod. Írnál az okokról?

(#41603) sgery válasza Fredy02 (#41331) üzenetére


sgery
őstag

Sajnos a reset sem segített, még így is nagyon nehezen talál tiszta ég alatt jelet :(
Városban magas házak között szinte esélytelen hogy talál bármit is.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#41604) boken válasza SUPREME7 (#41602) üzenetére


boken
senior tag

Persze,átlagban 4 és 8 hónapig birom ki egy telefonnal,volt 2x winphone-om,simbyan-jaim,kb X PERIA ARC óta használom a droidot,IOS-em és BB-m nem volt még eddig,azalma valamiért nem vonz egyáltalán,új kihívás lesz a BB.Plusz én igazából munkára használoma telefont,3 email fiók,office plusz telfonálás.Egyszer még biztosan lesz G2-m mert az egyik legjobb készülék a piacon függetlenül hogy van új verziója (G3).Röviden ennyi. :R

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#41605) SUPREME7 válasza boken (#41604) üzenetére


SUPREME7
őstag

Értem, szóval leginkább érzelmi okai vannak a cserének :) Szerintem bánni fogod, bár nincs és nem is volt BB-m, de nem látok benne semmi vonzót, szoftveresen is sokkal gyengébb eresztés az alapján amit eddig olvastam róla, és hardverben is maximálisan visszalépés ...

A G3 is visszalépés egy G2 után sok tekintetben szerintem, viszont gyönyörű :)

[ Szerkesztve ]

(#41606) boken válasza SUPREME7 (#41605) üzenetére


boken
senior tag

Hát meglátjuk :) :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#41607) Fredy02 válasza sgery (#41603) üzenetére


Fredy02
tag

Akkor sajna szerviz szerintem, mert szabad ég alatt nekem pillanatok alatt van pozíció. Nincs véletlen valami tok rajta, nem lehet hogy az árnyékol, bár lehet hogy ez hülyeség próbát megér.

S23U

(#41608) sgery válasza Fredy02 (#41607) üzenetére


sgery
őstag

csak egy müanyag, amiben épp hogy van anyag. Lehet, hogy még az elsö javításnál rontottak el valamit, mert szerintem kb. onnantól kezdödött a probléma (kijelzö érzékelöt cseréltek 2x is már rajta). sajnos a 2. javításnál elfelejtettem mondani, hogy ezt is csinálják meg.
akkor pár napig ismét a mizu csodatelefon következik, mert még mindig nem adnak rendes cseretelefont (még microsimes telefont sem tudnak adni)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#41609) gretzky77 válasza SUPREME7 (#41605) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia! Úgy gondolom,hogy a kolléga nem fogja bánni a BB-t! Mint írtad nem volt BB-d de hardverileg gyengébb tehát visszalépés! Na ez ami nem igaz! Igen gyengébb hardver valóban viszont a BB10 Os nagyon jól össze van rakva! Sokkal kevesebb hardverrel is beéri mint a droid és nagyon nagyon jó rendszer! Onnan jöttem úgyhogy tudom! Z10 volt G2 előtt és szvsz egy rettentően jó telefon és rendszer! Tudom akkor miért váltottam!? Nem sokáig szokta nálam bírni egy teló de a Z10-et használtam majdnem a legtovább! Amikor a váltás mellett döntöttem a másik kiszemelt a Z30 volt de használt nem nagyon van az új ára pedig nekem jelenleg sok! Egyszer még biztos lesz BB-m mert az egyik legjobb rendszernek tartom és csak ajánlani tudom mindenkinek aki teheti próbálja ki és állítom ,hogy pozitív irányban fog csalódni ! Eddig a G2-vel sincs gondom elégedett vagyok vele de lehet itt megfogtok kövezni de van olyan jó a BB mint a droid! Ott nincs lagg nincs fagyás vagy újraindulás , jó persze lehet van de sokkal sokkal kisebb számban mint droidon! Tehát bátran próbálja ki a BB-t és ha lehet jöjjön ide vissza és írja le a véleményét a BB-ről! Szerintem aki nem használta az ne itélkezzen a BB felett!

Remélem nincs harag nem szándékoztam senkit megbántani!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#41610) eventus válasza SUPREME7 (#41605) üzenetére


eventus
veterán

Akkor nem volt még a kezedben BB10 telefon?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#41611) gretzky77 válasza boken (#41601) üzenetére


gretzky77
veterán

Szerintem jó döntés nagyon jó kis rendszer! Majd ha van kedved pár nap múlva irnál pár sort, a véleményedről? Kíváncsi vagyok nagyon,köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#41612) quby


quby
őstag

Sziasztok.
20f-et hasznalok és miota fenn van nem tudok 2. goolole accounot hozzaadni. Mindig is 2 acc-al hasznaltam a telefont,de most eggyszeruen enm megy. Mindig azt irja a 2. Hozzáadásánál hgy nem tud komunukálni a szerverrel. Természetesen net rendben és az elsödlegessel megy minden.

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#41613) Quqesz válasza quby (#41612) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem 5 gmail van telepítve, és fut rendesen. Csinálj egy újraindítást,ha nem segít,akkor egy hr-t...

sgery
Egy próbát megér:újraindítod a telót,majd wifi és gps bekapcs a lakásban,aztán gogli maps elindít és megkeresteted a saját pozidat(kb 100m potosságú lesz és letölti a mo feletti műholdpozikat) ha ez megvan kilép és használ..én még a gps test progit is használom,navi előt ezzel keresem meg hol vagyok...ha ez sem segít,akkor szervíz...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#41614) boken válasza gretzky77 (#41609) üzenetére


boken
senior tag

Köszönöm mindenkinek, fent vagyok egy lev.listán, ahol páran használják a BB-t, és tőlük is kapok segítséget. Mindenféleképpen írok a tapasztalatokról.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#41615) neo_xperia


neo_xperia
aktív tag

Sziasztok!
Valaki találkozott már olyannal, hogy a mobilnet önállóan bekapcsol,teljesen véletlenszerűen?
Akár olyankor is ha a wifi aktív,vagy ha minden net kapcsolat le van állítva...
Valakinek van bármilyen ötlete?

(#41616) fery02 válasza istnag (#41542) üzenetére


fery02
addikt

De igen, viszont neki nem ez a problémája.

Mozart62 (#41551):
Te vagy bárki más próbált már ki ilyen kijelzővédő krém cuccokat?
Csak mert nem igazán rémlik ilyenekről vélyemény itt a topikból, lehet nem bízik bennük senki nagyon. :)

Misi1980 (#41592):
Akkor valóban lehet a memkártyával lesz valami.
Legjobb lenne valahonnan valami kölcsön darabot kipróbálni.

beresjoco (#41599):
Érdekes ez a G3.
Ha valamennyivel drágábban fogják adni, mint amennyiért újonnan lehet G2-t szerezni, akkor nem igazán éri meg, viszont ha ugyanannyiért vagy netán olcsóbban, akkor inkább csak azoknak, akiknek képesek a szebb kinézetért egy kis akku időt beáldozni (úgy látom G2-nél gyengébb akku lesz bennük).

[ Szerkesztve ]

(#41617) jose999 válasza blt.62 (#40200) üzenetére


jose999
senior tag

Üdv guruk! Lenne egy kérdésem. T-mobile-os készülékem van, custom recoveryvel feltettem független romot. Ha DroiDMester megoldásával visszateszem az eredeti T-s D80220C_00.kdz-t, akkor teljesen "gyári T-mobile" állapotába áll vissza a telefon? Se root, se custom recovery?

Köszönöm a válaszokat előre is!

( blt.62 sorry véletlenül választ nyomtam ÚJ helyett...)

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#41618) perge666


perge666
veterán

Megérkezett az adatkábel és az OTG kábel.
Utóbbit még nem próbáltam,mert épp töltöm a telót.

(#41619) r3dwo0d válasza jose999 (#41617) üzenetére


r3dwo0d
tag

Igen. DM csinált is anno recovery alól telepíthető gyári romot amivel elkerülhető a kdz használata. De ha maradsz a kdz-nél akkor teljesen gyári állapotba kerül a telefon! :)

(#41620) laverdadb


laverdadb
tag

Lenne két kérdésem!

1. Helvetica Neue betűtípust lehet feltelepíteni Root nélkül?
2. Szintén root nélkül, a gyári launchernél az első menü ikonoknak a "szöveg rélszét" el lehet valahogy tüntetni?

(#41621) castiels válasza r3dwo0d (#41619) üzenetére


castiels
addikt

De ha a DM által készítettet teszi fel akkor teljesen gyári nem?

(#41622) r3dwo0d válasza castiels (#41621) üzenetére


r3dwo0d
tag

Mármint csinált egy olyan zipet, amit ha feltesz akkor teljesen gyári romot kap, se root se custom recovery. Ezen kívül van még az általa készített rom ami ugye nem gyári :D de a kolléga azt kérdezte, hogy gyári lesz-e. A kdz-s megoldással teljesen tiszta lesz. :)

(#41623) rayoliviero válasza r3dwo0d (#41622) üzenetére


rayoliviero
veterán

DM zipjével nem lesz teljesen tiszta? Miből gondolod? Próbáltad már?

(#41624) david_97 válasza rayoliviero (#41623) üzenetére


david_97
senior tag

Te igen? :U mert akkor kérdőrevonás helyett elmondhatnád annak aki kérdezte

(#41625) Sabika


Sabika
tag

Valaki próbálta már ezt a romot.

[ Szerkesztve ]

Sabján László

(#41626) rayoliviero válasza david_97 (#41624) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én nem, de elhiszem DM-nek, hogy gyárit csinál a telóból feltelepítve. Ami egy pár perces, biztonságos művelet. Nem úgy, mint a kdz-s telepítés, ami macerásabb és van benne némi kockázat.

Segítséget pedig ezek után többet tőlem ne várj.

Sabika: Bugos az a ROM még, előfordulnak fagyások, szerintem hagyjad egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#41627) Corgan82 válasza Sabika (#41625) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Nézz át a "Mélyvíz" topikba, ott írtak róla többen is.

(#41628) Tonimcfish válasza Sabika (#41625) üzenetére


Tonimcfish
tag

a mélyvíz topicba már többen is tesztelték.

mi 11 lite 5g

(#41629) castiels válasza rayoliviero (#41626) üzenetére


castiels
addikt

Szerintem is jobb mert twrp ből símán felrakható, a kdz bonyolult..

(#41630) rayoliviero válasza castiels (#41629) üzenetére


rayoliviero
veterán

Igen, macerásabb és van benne kockázat, az egyik fórumtársunknak kdz közben téglásodott a telója és Xda-n is olvastam már ilyet.

(#41631) r3dwo0d válasza rayoliviero (#41623) üzenetére


r3dwo0d
tag

Ezt próbálom jelezni, hogy DM zipjével is azt az állapotot éri el mintha kdzvel csinálná csak sokkal egyszerűbben. És én biztosan a zip verziót választanám a kdz helyett... Bocsánat ha félreérthetően írtam! :B

(#41632) quby válasza Quqesz (#41613) üzenetére


quby
őstag

Hát reboot nem segitett. NEm vagyok boldog hogy emiatt kell HR-két nap mire belakom..... :W Baromi idegesitő... :W

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#41633) Tonimcfish válasza r3dwo0d (#41631) üzenetére


Tonimcfish
tag

ez lenne amit mondasz??

"DroiDMester nevű fórumozó készített egy nagyon jó, automatikus offline frissítőt.
Ami fontos: A program csak Windows7, Windows8 és Windows8.1 operációs rendszeren működik, mert XP-nél máshol található a LGMOBILEAX-mappa.
Akkor töltsük le a programot:
LG-G2_FW_OFFLINE_Update_v3.0_By_DroiDMester.zip
Telepítsük a drivert: Driver."

mi 11 lite 5g

(#41634) rayoliviero válasza Tonimcfish (#41633) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nem. Egy flashelhető T-Mobile ROM-ról van szó: [link]

(#41635) SUPREME7 válasza rayoliviero (#41634) üzenetére


SUPREME7
őstag

Lehet, hogy hülye kérdés de ha TWRP-ből kell telepíteni akkor a TWRP-t felül tudja írni a gyári recoveryvel, vagy marad a twrp?

(#41636) szabyka95 válasza SUPREME7 (#41635) üzenetére


szabyka95
őstag

felulirja

(#41637) rayoliviero válasza SUPREME7 (#41635) üzenetére


rayoliviero
veterán

Restart után minden gyári lesz, se root, se twrp.

(#41638) Tonimcfish válasza rayoliviero (#41634) üzenetére


Tonimcfish
tag

thx, sajna telenoros akinek kell :(

mi 11 lite 5g

(#41639) general


general
addikt

helló!

szeretném kérdezni, hogy miért van az, hogy email érkezésénél 2 értesítést kapok, úgy látom, két kliens fut, de miért? hogyan lehet valamelyiket inaktiválni? idegesítő.

illetve mi most az utolsó kiadott hivatalos telenoros rom? nekem még a gyári 20b van fent, de ha lesz végre időm, cserélném. (4.4.2)

[ Szerkesztve ]

(#41640) Tonimcfish válasza general (#41639) üzenetére


Tonimcfish
tag

sztem a gmail és a stock email is küldi az értesitést, nálam ez volt..

mi 11 lite 5g

(#41641) Corgan82 válasza general (#41639) üzenetére


Corgan82
aktív tag

fagyaszd le azt amelyik nem kell. Erre alkalmas programok pl. Link2SD, AppMgr Pro, Titanium Backup, Uninstaller Pro.

[ Szerkesztve ]

(#41642) david_97 válasza rayoliviero (#41637) üzenetére


david_97
senior tag

Előző telóm p990 volt,annak a topick-ja a g2-ével összehasonlíthatatlan,ott mindenki segített mindenkinek,senki sem fölényeskedett,szinte mint egy család,de ez ami itt megy :( Azért szerintem már túlzás :))
general simán alk kezelőben tíltod a beépített email progit vagy a gmailt,ez a legkönnyebb megoldás,főleg ha nincs rootolva a telód :K
Telenoros a 20c a legutolsó!

[ Szerkesztve ]

(#41643) rayoliviero válasza david_97 (#41642) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én segítek mindenkinek és továbbra is fogok, de neked ezek után nem.

(#41644) Sabika válasza general (#41639) üzenetére


Sabika
tag

Stock e-mailből töröld az email címedet a beállítosok menüben aztán kész :)

[ Szerkesztve ]

Sabján László

(#41645) david_97 válasza rayoliviero (#41643) üzenetére


david_97
senior tag

Ugyan :D

(#41646) general válasza Sabika (#41644) üzenetére


general
addikt

de inkább a stockot tartanám meg, jobban tetszik. :)
a gmail-t meg megpróbálom törölni...

köszi hsz.ket

(#41647) Corgan82 válasza general (#41646) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Szerintem hiába fogod letörölni, minden egyes telefon újraindítás után vissza fogja automatikusan telepíteni magát. Legalábbis nálam ezt csinálja. Jobban jársz ha lefagyasztod és megoldódik a probléma.

(#41648) eventus válasza SUPREME7 (#41605) üzenetére


eventus
veterán

(#41610) eventus válasza supreme7 (#41605) üzenetéreÚjVálaszPrivát2014-08-07 22:48:50

Akkor nem volt még a kezedben BB10 telefon?

Kérhetek egy válasz? Köszönöm!

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#41649) istnag válasza eventus (#41648) üzenetére


istnag
addikt

Most ez mire jó? :F
Egyébként nekem volt Z10-em és a véleményem, hogy telefonnak jobb, de "okostelefon"nak a G2 a jobb.

(#41650) eventus válasza istnag (#41649) üzenetére


eventus
veterán

Csak nagyon érdekel, hogy valaki tudatlanul miért húz le egy telefont/ rendszert.. Az okos jelző relatív

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.