Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41103) expendables válasza istnag (#41102) üzenetére


expendables
aktív tag

[link]
Katt a linkre és letöltöd a Hungary_Open-nél a legalsót.(V20F)

(#41104) Disla87 válasza Thauxeeb (#41063) üzenetére


Disla87
csendes tag

8,5 hónaposan engem is elért a sárgulás. Ma bevittem a Vácira, aztán azt mondták vigyem vissza 2 hét múlva, mert tréningeken voltak, emiatt feltorlódott a meló és csak másfél-két hét múlva készülne el. :Y

LG G2 --> LG G4 --> iPhone 7 --> Honor View 10 --> Xiaomi Mi9

(#41105) SUPREME7 válasza Disla87 (#41104) üzenetére


SUPREME7
őstag

Én amíg bent voltam bevettek egy G2-t törött kijelzővel, 1 hetes vállalással. 32700 Ft.

(#41106) Disla87 válasza SUPREME7 (#41105) üzenetére


Disla87
csendes tag

Hmmm, gondolom az én ingyen (garis) javításom hátrébb sorolódott volna...

LG G2 --> LG G4 --> iPhone 7 --> Honor View 10 --> Xiaomi Mi9

(#41107) istnag válasza expendables (#41103) üzenetére


istnag
addikt

:R

(#41108) Danny365


Danny365
őstag

Új xdabbeb kamera, most már külön appként működiik, stb.: Katt!

(#41109) davis999sola válasza Danny365 (#41108) üzenetére


davis999sola
tag

Ezen kívűl van valami újítás ??

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#41110) vadászcsiga válasza Danny365 (#41108) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Videó hangja továbbra is szutyok, de ez semmi, ezt a múltkor az MM-ben kipróbált G3-ban sem javítottak. Ez a bazi nagy szívás.

(#41112) Danny365 válasza vadászcsiga (#41110) üzenetére


Danny365
őstag

Korábban irta, hogy mintha arra is megtalálta volna a megoldást (mármint ha a hol-van-hang-hol-nincs dologra gondolsz), csak próbálja megcsinálni, hogy a júzer maga kapcsolhassa ki-be (lényegében az egyik mikrofont kell hozzá kikapcsolni).

@davis999sola
Ott a changelog.

(#41113) vadászcsiga válasza Danny365 (#41112) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De mikorra? Lassan megszűnik a G2 forgalmazása. Mondjuk G3-ba még jó lesz

(#41114) apaszka válasza sefan67 (#41062) üzenetére


apaszka
veterán

Tanúsítom! Joó duma! :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#41115) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

visszatérve a pár nappal ezelőtti tokos beszélgetésre ma jött meg ez a tok, és "gumibugyi" létére meglepően jól néz ki véleményem szerint. tetszik ez a narancssárga fehér kombó. mondjuk fekete telefonon lehet nem mutatna jól. picit vastagabb (gondolom a 2 réteg miatt) mint a többi sima szilikon tok, de csak pont annyira hogy kényelmesebb/masszívabb lesz a fogása. ez erősen szubjektív, de nekem eddig (feladva a gumibugyi elvemet :D ) ez a tok jön be a legjobban.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#41116) szabyka95


szabyka95
őstag

rendeltem egy ilyen flip tokot, ha megjon vagok ra egy kor alaku ablakut, mint amilyen a G3nak van, ha tul vastag, hatul lecsiszolom, elol rakok 2 magnest. elmeletben jo lesz

(#41117) zack válasza gzbotii (#41092) üzenetére


zack
nagyúr

Nézd. Te egy régebbi korszakból vonsz le következtetéseket, amit ráhúzol a jelenre. Nem akarom komolyabban kivesézni az érvelésedet, mert se eleje se vége nem lenne.
Csak röviden annnyit, mindenkinek mások az igényei. Engem nem mozgat a játék, biztos veszek majd párat, de ha játszani akarok, megtehetem PC-n, konzolon is. De ha a mobilisan kellene ez, akkor sem Androidos telefonról tenném hanem pl egy PS Vita-ról. Nem azért lett WP mert játszani akarok, hanem mert azok a funkciók amiket nap mint nap használok, azokban profi, és ezek mellett lehet rajta játszani, filmet nézni, ha éppen van rá idő. Mik ezek a funkciók? Telefon, mail, sms, net, GPS stb. Nekem fontosabb az, hogy tisztán halljam akivel beszélek, mint hogy hány nyamvadt játék van a Play-en, és hány zenére és videóra specializált program elérhető. Lehet rosszul gondolom, de nekem nem kell kismillió program. Nekem adott funkcióra 1 is elég, ha az minőségi és tudja azt amit kell. WP-re jelenleg én is egy progit tudok, ami film és zene, de az tudja az mkv-t is és a FLAC-ot is. Miért kellene hogy legyen ezen kívül még 20?
Zenében éreztem, hogy nem lesz G2 szint, ezért is vettem meg a Sony-ból az egyik legjobb mp3 playert, hogy a zene nem befolyásolja a döntésemet. Tisztában vagyok mindkét rendszer korlátaival, de OTG támogatás nélkül is van élet. Nem vitatom, hasznos funkció, ahogy sok más egyéb is van a droidban ami szerethető, de az, hogy 2014-ben nem tudok olyan droidos flagship telefont venni, ami nem szenved valami nyavajától az kiverte a biztosítékot. Ennek ez a baja annak az. M8 160k és 4MP a kamerája, a Z2 szintén 160k, és instabil plusz kaki a support. G3-nál sok a procinak a QHD (Oppo Find 7 is ezért vérzett el nálam), forrósodik, elég sok esetben gyenge a térerő illetve el is dobja. S5-öt nem akartam mert semmivel nem jobb mint a G2 (szerintem a G2 jobb) és az ára horror. Note3 jó lenne, de még mindig drága, és 2 hónap múlva itt a Note4, és akkor be fog esni az ára, ezen felül pedig volt Note2-öm tudom milyen a Note széria. Ami a kulcsa az a profi ceruza, ami nálam sosem volt annyira kihasználva amiért azt mondanám, hogy csak a Note és semmi más. A telefonokon felül pedig zavart ez az egy helyben topogás amit a Google produkál az Androiddal most már elég hosszú ideje. Szinte egyik gyártó sem tud optimalizálni a HTC-n kívül, de csilliárdokért lenyomják a júzerek torkán, mondván a flagship modellt fizessétek meg. Részemről betelt a pohár, ehhez nekem nincs idegrendszerem. Az ART sem hozta meg azt a hatalamas és átütő teljesítménybeli különbséget mint azt oly sokan várták. Próbálják ezt a QHD-t erőltetni, ahelyett hogy minden gyártó ráfeküdne a szoftveres optimalizálásra. és kihoznák a jelenlegi hardverekből a maximumot, és nem csak arra mennének, hogy erőből oldják meg azt amit úgysem lehet. Mire gondolok? Azt, hogy a 1520 jóval gyorsabb és pattogósabb azonos hardverrel mint bármelyik Androidos vetélytársa. Minden azonnal történik és nincs lag, de ezt még csak hírből sem ismeri. Az ősz tudod miről fog szólni? A ráncfelvarrásról. Jön a Snapdragon 805 SoC és a benne található Adreno 420, és persze a QHD, ami azt fogja jelenteni hogy a jelenlegi csúcsmodellek pillanatok alatt el fognak értéktelenedni. Az LG-nek is van bőr a képén, Most adták ki a G3-mat 2GB RAM-mal, Snap 801-el de már kapható a 3GB változata, és hamarosan Európába ér a Snap 805 + Adreno 420 változata. Annyira korrekt ez a jelenlegi G3 tulajokkal szemben, hogy nagyon. :(( Megveszik a flagship-et jó drágán, majd rá pár hétre már nem is az, mert kijött a 3GB változat. Aki meg azt veszi meg, ősszel fogja ezt érezni, amikor jön a Snap 805-ös verzió.

(#41098) TayRol

Nem akarlak befolyásolni, és senkit sem. Ez a véleményezés a saját tapsasztalataimon alapul. Lehet neked nem fog bejönni, de érdemes egy próbát tenni azoknak, akikben hasonló véleményezés alakult ki mint amit fentebb is vázoltam. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#41118) pusihusi válasza zack (#41117) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia nekem is volt Lumia 925-öm, akkor az volt a csúcs! Én a mai napig azt mondom hogy hardver és optimalizáció szinten még mindig az Apple-Nokia. Nekem kicsi 5-6" nem jön be a Windows 8.1, asztali pc-én nagyon szeretem. Gyors, azonnal itt van minden, nem laggol, s tényleg elég a kisebb erősségű hardver, s nem egyhangú, minta Windows 7, Vista. Appleval csak annyi a bajom kicsi a kijelző, egyhangú,de itt is azonnal ugrik: :K Szerintem is az Androidnál sem a hardverre kellene gyúrni hanem az optimalizációra. Mint ahogy teszi az Apple :K

Üdv. Feri!!

(#41119) pit450 válasza zack (#41117) üzenetére


pit450
aktív tag

Szia! Én is gondolkodom váltáson az lenne a kérdésem hogy wp 8.1 re van hasonló tarcsazo mint az exdialer? Nekem wp topikban valami rap dialert említettek. Esetleg meg néznéd hogy az milyen? Illetve a gyári billentyűzet milyen mert elég sok emailt kell írnom a telefonról... Köszi

(#41120) zack válasza pit450 (#41119) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem a gyári bill profi. Nekem jobban tetszik mint az Androidos verzió. Itt nem kell tanítanom a billentyűzetet, mert ő egyből feldobja a lehetőségeket, hogy pár betűből mit akarok írni. Nagyobb kijelző, nagyobb billentyűzet, tehát a gépelés szerintem kényelmesebb rajta, de azért mindenképpen próbáld ki vásárlás előtt.
A Rap Dialer-t megnéztem, és az értékeléseket is. Az irányt jónak látom, de elég hiányos még.
Nekem a gyárival semmi bajom.

(#41118) pusihusi

Használtam iOS-t is több mint 1 évig. Nekem nem jött be ott elég sok minden. Az iTunes eléggé megbonyolítja a dolgokat. Ha sorrendet állítanék fel, akkor növekvő sorrendben iOS ->> Android ->> WP.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#41121) any11 válasza istnag (#41097) üzenetére


any11
csendes tag

A lényeg: a tipusszám egyezzen: D800-ra D800-at, D801-re D801-est, D802-re D802-est. A nyelvek mindben benne vannak tudtommal. A taiwani telókra árnyaltabb: ott az F320-on felül meg kell külömböztetni az S, K, L verziókat. (más-más az RF részük)

Itt nézegetni: http://forum.xda-developers.com/lg-g2

[ Szerkesztve ]

(#41122) noxon


noxon
őstag

Erre nincs ötlete véleménye senkinek?:

Üdv, miért van az, hogy, ha ART-ről vissza állítom dalvikra, akkor csak kb 34 alkalmazást optimalizál? Nem kevés ez? Ha ART-re teszem akkor meg 190 valamennyit... lehet nem tud rendesen vissza állni dalvikra? ( cloudy g3 1.2-es van ) csak, mert így nem tudok futattni egy apk-t azt írja telepítés után, hogy nincs telepítve

Elég idegrsitő :(

We live in a simulated world...

(#41123) DroiDMester válasza noxon (#41122) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem igaz hogy már napok óta ezen görcsölsz!

egyébként is mit szenvedtek az ART -al SEMMIVEL nem jobb/gyorsabb mint a Dalvik, csak azt éred el vele hogy rengeteg app nem fog működni/feltelepülni mert NEM TÁMOGATJÁK még az ART -ot!

De hogy a kérdésedre is választ kapj Dalvik nál azok az alkalmazások kerülnek kicsomagolásra csak, amik deodexált apk -k, tehát nem tartalmaznak odex fájlt ezek többnyire azok a dolgok amiket utólag telepítettél fel a telóra, de van a rendszer alkalmazások között is néhány ilyen!

Ha átváltasz ART -ra akkor minden egyes APK -t kibont a rendszer (ezért is foglal jóval több helyet mint a dalvik)

Remélem elég érthető már hogy miért ez a nagy eltérés!
Még annyi ha egy FULL DEODEX romot teszel fel és annál is csinálsz egy wipe -ot akkor az is ennyit fog szenvedni az első indulásnál mivel nem 30-40.dolgot kell neki kibontani hanem 200-230.at!

azt meg előbb leírtam miért nem települ az adott apk azért mert nem támogatja az ART -ot! :C

(#41124) Disla87


Disla87
csendes tag

Éjszakára szokásomtól eltérően kikapcsoltam a telefonom, mikor felébredtem és bekapcsoltam, ez fogadott. Ez elvileg egy teljesen homogén szürke kép, mégis körben megjelenik valami világos sáv. Mitől lehet ez?

Kép

LG G2 --> LG G4 --> iPhone 7 --> Honor View 10 --> Xiaomi Mi9

(#41128) szabyka95 válasza Disla87 (#41124) üzenetére


szabyka95
őstag

a formabol itelve, biztos nem gyari kijelzo hiba
raraktad valamire, ami megnyomta, vagy felforrositotta ?

(#41130) geryboro


geryboro
senior tag

Psszt! :)

Figy, egy ar kamerát mondjuk a z1-ből vagy vmi más portolt cuccost lehet integrálni g2-be? Tudtommal adott hozzá minden.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#41132) Disla87 válasza szabyka95 (#41128) üzenetére


Disla87
csendes tag

Nem, sehova. Ugyanott éjszakázott, ahol eddig is, mellettem az éjjeliszekrényen, annyi különbséggel, hogy ahogy írtam is, ki volt kapcsolva, ami nem szokásom. Viszont ami érdekes, hogy ahogy "bemelegedett" a készülék, eltűnt ez a világos sáv. Nem értem mi lehetett.

LG G2 --> LG G4 --> iPhone 7 --> Honor View 10 --> Xiaomi Mi9

(#41135) katalin888 válasza gzbotii (#41014) üzenetére


katalin888
aktív tag

Nalam is gond van mostanban a Skype-pal.
Olyan is van, hogy nem cseng be a masik felnel pedig nalam csonget mint az orult. :))

(#41138) cettlee


cettlee
őstag

na én most meritettem le elöször a telot, 6 óra on screen time, 50 ora használat 5% az akksi most

(#41145) darnyi


darnyi
tag

Kedves fórumtársak!

Be lehet állítani azt, hogy a felvett videót egyből az OTG-s USB-re mentse?
Két opció közül választhatok kamerán belül:
1. Belső tárhely
2. SD kártya
De mindkét lehetőségnél a belső tárhelyre ment.

(#41148) SUPREME7 válasza darnyi (#41145) üzenetére


SUPREME7
őstag

Gyári appal sehogy, keress rá play-en a camcorder otg-re. Eléggé dummy cucc de a célnak megfelel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.