Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41051) Zoja™ válasza Danny365 (#41048) üzenetére


Zoja™
őstag

Remélem neked lesz igazad, de egyelőre szkeptikus vagyok.

pusihusi: én a Vectus féle O+O portot használom kb egy hete, eddig semmi bajom vele.

(#41052) Vityahun válasza akooos (#41050) üzenetére


Vityahun
tag

Ez elkeserítő! :(

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#41053) HUTCHDB válasza Danny365 (#41048) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mit lehet rola tudni?
Ami engem erdekelne az az, hogy az androidra jellemzo akadasok eltunnek-e? (Megfelelo hardver eseten)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#41054) SztiviVander válasza gusthy (#41039) üzenetére


SztiviVander
őstag

és a harmadik opció hogy legális, gyárilag független, magyarországra gyártott (nem csak a doboz, de az LG imei check oldal szerint is) 32GB-os telefont kapsz, amihez a bolt ad egy rendes LG-s garanciajegyet meg egy gsm boltost is. ha az LG csak egy évet vállal, akkor is ott a gsmboltos amin az szerepel hogy 24 hó teljes körű + 24 hó szoftver (jó ez utóbbi mondjuk kit érdekel).

(#41055) Nordik


Nordik
őstag

Az eredeti QuickWindow toknak az előlapját hátra lehet hajtani gond nélkül? Tehát nem feszül meg vagy törik meg az illesztés? A kétkezes használat miatt kérdezem.

(#41056) Vityahun válasza SztiviVander (#41054) üzenetére


Vityahun
tag

Kérdés hogy a GSM bolt mit mond a sárgulásra. Intézett már valaki ilyet nem LG szervíben?

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#41057) pusihusi válasza Zoja™ (#41051) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi szépen ezzel még nem találkoztam! :R

Üdv. Feri!!

(#41058) renee7 válasza HUTCHDB (#41053) üzenetére


renee7
tag

Már régesrég a megfelelő hardver van az Androidos telefonokban

Azért vannak mégis akadások, mert egyszerűen ilyen az Android. Sz@r, vagy sajátosság, tökmindegy. Ezen a széttweakelt kernelek és kiherélt romok sem segítenek. Akármit is csinálnak a romfőzők, a büdös életben nem lesz annyira folyamatos a működés, mint két éve a Lumia 800-asomnak, 1 magos procival, 512Mb-rammal. Amikor ez megváltozik, akkor már semmi sem lesz az eredeti a rendszerben, efelé tartunk.

Addig a rendszer sokoldalúsága bőven kárpótol.

(#41059) renee7 válasza akooos (#41034) üzenetére


renee7
tag

Ha a Tahómaxban van, sok jóra nem lehet számítani...

(#41060) r3dwo0d válasza Nordik (#41055) üzenetére


r3dwo0d
tag

Igen, tökéletesen hátra lehet hajtani és lehet kétkezesen használni! :)

(#41061) istnag válasza darnyi (#41015) üzenetére


istnag
addikt

Írtam az LG Ügyfélszolgálatnak, azt mondták ,hogy nem érkezett még hozzájuk, ilyen panasz. (érdekes az egész net tele van vele).Javaslat adjam le a központi szervízbe, ott megpróbálják orvosolni a problémámat. :F

Mondjuk nem is tudom mire számítottam...

[ Szerkesztve ]

(#41062) sefan67 válasza istnag (#41061) üzenetére


sefan67
aktív tag

Mindig ezt mondják (nekem is) ... imidzs ápolás tudatos megtévesztéssel.

[ Szerkesztve ]

(#41063) Thauxeeb válasza akooos (#41050) üzenetére


Thauxeeb
tag

Hát ez nagyon jó, mert ha 8-10 hónaposan előjön a sárgulás, megcsinálják, megint kb. egy év, de addigra cseszhetem a garit mert 1 év van rá... :(((

(#41064) bounty123 válasza Thauxeeb (#41063) üzenetére


bounty123
őstag

Ha pedig 13 hónaposan jön elő, akkor eleve cseszheted. Ha ennyire parázol egy még el se romlott telefon miatt, akkor javaslom a 2 év garis konstrukciót.

(#41065) HUTCHDB válasza renee7 (#41058) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Azt akarod mondani, hogy egy galaxy mini, vagy egy xperia x10-nel is eleg a hardver?

Olvasd el ismet, hogy mit irtam...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#41066) renee7 válasza HUTCHDB (#41065) üzenetére


renee7
tag

Akkor félreérthetően fogalmaztál. A felső kategóriáról beszélek, ahol sokan még mindig akadásokról beszélnek, bár ez szubjektív.

(#41067) Thauxeeb válasza bounty123 (#41064) üzenetére


Thauxeeb
tag

Már mindegy mert megvan a teló, de nem parázok, csak azért mégis bosszantó.

(#41068) HUTCHDB válasza renee7 (#41066) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

...
Nem ragozom...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#41069) t.imi válasza gusthy (#41039) üzenetére


t.imi
addikt

Igaz :) De hogy melyiket kapod, az sokszor később derül ki.
A hatalmas méretű gsm boltban vettem anno független s2-t, garinál meg kiderült, hogy illegálisan kiütött telenoros......
Szerencsére felfogta a Telemax, hogy miről is van szó. Bolt meg magyarázta volna a bizonyítványát.
Azóta ott semmit

(#41070) Alien! válasza bounty123 (#41022) üzenetére


Alien!
senior tag

nekem is ez volt a problémám, felraktam az itt ajánlott 20F-es szoftot (teljes törléssel) majd a vibert, és így úgy néz ki egyelőre tökéletes!!

(#41071) pusihusi válasza Zoja™ (#41051) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia ez a rom hány naponta frissül, mert a tab prómra kb.4-5 naponta frissül? (cm-11-20140730-UNOFFICIAL-picassolte.zip)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#41072) renee7 válasza HUTCHDB (#41068) üzenetére


renee7
tag

Talán jobb is. :)

(#41073) Zoja™ válasza pusihusi (#41071) üzenetére


Zoja™
őstag

Ha jól számoltam, 2-3 hetente van újabb verzió.

(#41074) pusihusi válasza Zoja™ (#41073) üzenetére


pusihusi
addikt

Oké akkor ma kipróbálom, valamit módosítottál rajta? (Kernel stb.) Köszi

Üdv. Feri!!

(#41075) Nordik válasza r3dwo0d (#41060) üzenetére


Nordik
őstag

El is hoztam a Telekom-tól, durván 3700Ft-ért. Ennyiért megérte, tetszik. :))

(#41076) Zoja™ válasza pusihusi (#41074) üzenetére


Zoja™
őstag

Ez már a mélyvíz topic-ba való, szerintem folytassuk ott...

(#41077) pusihusi válasza renee7 (#41072) üzenetére


pusihusi
addikt

Igen ezért jó az IOS nem laggol, gyors, csak nagyon zárt, nem testre szabható meg főleg kicsi a kijelző :U De nem sokáig lesz szabadabb az Android, mert a Samsung beépítette a Knox biztonsági szoftvert (Most raktam custom romot a tabra, oda a gari) s a hírek szerint a Google átveszi és már beépíti az Android 5-be, onnantól kezdve nem lesz romolás, ha ez megvalósul :F :U Zoooja: A mély vízben vagyok :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#41078) istnag


istnag
addikt

Egy újabb problémába ütköztem:
Ez a kamera valami katasztrófa, olyan olajfestmény képeket csinál, hogy ilyet még nem láttam. Erre hoz megoldást a 20f ? Vagy valami más megoldás van?
Köszönöm előre is

(#41079) akooos válasza Thauxeeb (#41063) üzenetére


akooos
veterán

Vagy megsütöd mondjuk 200 benchmarkkal 100%-os cpu használat mellett. ;] :U

(#41080) HUTCHDB válasza renee7 (#41072) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mégis csak leírom, mert úgy látom hülyének nézel, pedig anno apám mindig azt mondta, okos legyél fiam, ne hülye, és erre próbálok is törekedni...

"Mit lehet rola tudni?
Ami engem erdekelne az az, hogy az androidra jellemzo akadasok eltunnek-e? (Megfelelo hardver eseten)"

Erre leírtad, hogy már megfelelő hardver van...
De nem elég!
Az android akad.
Minél gyengébb a hardver annál jobban, ezért kell az "anyag" neki.

Vannak korábbi csúcskészülékek G2, S4, one (M7), Z1, stb. amelyek már fél év múlva kevesek lesznek, mert az android igen is igényli az erős, nagyon erős hardvert.
A KK beharangozásánál arról volt szó, hogy 512 RAM-mal is simán el fog futni..., és lám pl. még az s3 sem fogja megkapni. (hivatalosan)
Az L a nexus 6-tal debütál majd, amiben szinte biztos snapdragon 805 és 420-as grafikus gyorsító lesz.
A többi csúcsmodellekben minimum ilyen, ami jóval erősebb, mint a mienk, főleg gpu-ban.
Magyarul a mi készülékünkön ugyanúgy fog akadni L-nél a rendszer, mint akadt a JB, és akad a KK is.

Szóval semmi félreérthető fogalmazás nem volt, a kérdés ismét Danny365-höz:
Megfelelő hardver esetén az android, L -nél már nem fog akadni?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#41081) Danny365 válasza HUTCHDB (#41080) üzenetére


Danny365
őstag

Hogy milyen újdonságot fog hozni, azt nem akarom sorolni, van több tucat I/O-s dev prezentáció YouTube-on, plusz biztos a gugli is kiad számtalan cikket, ami összefoglalja az eddig ismert dolgokat.

A jövőbe nem látok, viszont szerintem igenis van rá elég jó esély, hogy az akadások eltűnnek. Egyrészt mind funkcionalitás, mind design téren eléggé központban vannak az új animációk, amit gondolom a Gugli se úgy álmodott meg, hogy röcög. Másrészt ott lesz maga a hardveres fejlődés is, a következő Nexusban (ha lesz) szerintem inkább Snapdragon 808/810 lesz (vagy valami Intel cucc, ha már annyit beszéltek róla), mert a 805 Krait 450 cpu-ja továbbra is csak 32bites, ha meg már az L támogatni fogja a 64 bites rendszereket, akkor elég fura lenne, ha a fejlesztői telójukba ne tennének egy ilyet.

Btw szerintem az N5 is eléggé simán fut már. Egyébként ha az ember a legjobbat akarja, akkor többé nem vesz olyan telefont, amin nem stock Android fut. Én legalábbis biztos hanyagolni fogom ezeket a gyártói csodákat.

Amúgy ha a G2 még megkapja a frissitést, szerintem ugyanilyen ronda és akadozós marad, ettől függetlenül viszont eléggé várós, mert mint emlitettem, elég jó újdonságokat hoz.

(#41082) Bubukain válasza HUTCHDB (#41080) üzenetére


Bubukain
senior tag

Megfelelő hardver esetén az android, L -nél már nem fog akadni?

Szerinted erre valaki tud normális választ adni ami nem találgatáson alapul?

(#41083) cbdevil84 válasza Zoja™ (#41051) üzenetére


cbdevil84
csendes tag

Üdv.
Ha egy két mondatban tudnád kicsit részletezni az O+O romot azt megköszönném. ( Akkufogyasztásra, laggra, bugra gondolok..)
Thx.

(#41084) gzbotii válasza HUTCHDB (#41080) üzenetére


gzbotii
veterán

Az akadas nagy resze ki lesz kuszobolve valoszinuleg, mivel dalvikrol atallnak veglegesen ART-ra.
Az mas kerdes, hogy ha az LG szetbarmolja az egeszet, akkor egy teljesen korrekt sziftot is bughalmazza lehet alakitani (foleg amenyire agyon van moddolva az LG fele ROM..)

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#41085) Zoja™ válasza cbdevil84 (#41083) üzenetére


Zoja™
őstag

1. mondat: Nem rossz. ;] :DDD
2. mondat: Eget verő hibával nem találkoztam. Néha eldobja a hangerőgombokkal való zeneléptetést. 2 kisebb bug ( ? ) van, ami speciel engem idegesít. Bejövő hívásnál a csengőhang egy félmásodperces reccsenéssel kezd, de utána rendbe jön, illetve a hívás közben ha elveszem a fejemtől a telefont, a közelségérzékelő nem mindig kapcsolja be a kijelzőt. Persze ha megnyomom a bekapcsológombot, akkor magához tér.
Akkuidőben, hát hogy is mondjam... A gyári szoftverhez képest jobban eszi a naftát, kb 20%-al kevesebbet bír az én felhasználásommal.
A lagg kérdésre kitérve: nem mondom, hogy nem akad meg egyszer-egyszer kb fél másodpercre, de nem sokat gondolkodik a kiadott utasítások végrehajtásán. Piszok gyors, jó a ram kezelése, nem hiába van a telefonnak official cm támogatása. :)

(#41086) SUPREME7 válasza SUPREME7 (#41032) üzenetére


SUPREME7
őstag

Na azt hiszem leírta magát előttem az LG. Fél3kor telefonáltam, hogy mi újság, volt-e telemaxos szállítás. Nem. Egy darab készüléket nem küldött vissza a telemax. Esetleg kedden ...

Már dühös voltam, elmondtam, hogy vagy a telefonomat kérem vagy adjanak egy cserekészüléket, vagy szóljanak a telemaxnak, hogy megyek a telefonért ha kész van ha nem. Meglepetésre azt mondja, ha bemegyek ad egy G2 cserekészüléket, mondom ezzel kellett volna kezdeni, már megyek is. Át a városon nagy reményekkel, több mint egy óra aszalódás a BKV vendégeként.

Bementem, szervizes srácnak mondom, jöttem a cserekészülékért, egy hölggyel beszéltem telefonon. Oké, máris hozza. Csak egy LG L1-et tud adni ... nincs bent más! - Hogymiabüdös****van? Mondom én egy G2-ért jöttem, telefonon lebeszéltem, ezért jöttem át a városon ... Ja hát valóban van két G2 cserekészülék, de csak a dobozok vannak a fiókban, a készülékek ki vannak adva.

Jött a hölgy akivel beszéltem, mondom akkor a telemaxnak szóljanak oda, 1 óra múlva ott vagyok a telefonomért. Áááá azt nem lehet ...

1, csak a menedzsernek van közvetlen kontaktja a telemaxal, aki szabadságon van. ők emailben tudnak velük beszélni, de már írtak nekik kettőt aznap és még nincs válasz.

2, nem mehetek el személyesen átvenni a készülékemet, mert zárt rendszer, a telemax nem adja ki, csak nekik, és le kell papírozni stb ...

A végén már ígérgettek mindent, hogy jövőhéten futárral oda küldik ahova akarom, mondom kösz ezzel marhára ki vagyok segítve. Akkor vigyem el az L1-et, az is valami. Ja prémium kategóriás készülék helyett vigyek el egy vicc kategóriásat ...

Aztán végül otthagytam őket, mert nem rajtuk akartam levezetni a feszkót, bár amiért beszivattak a cseretelefonnal megérdemelték volna, jövőhéten amint nálam a telefon, személyesen és írásban is megy a panasz az LG-nek.

Nevetséges, hogy ez a szarrágó telemax mit meg nem tehet, és az LG is mennyire szánalmasan védi őket.

Ja és ez a telemaxos balhé csak a múlt héten leadott készülékeket érinti, a héten leadott telefonokat már bőszen nyomkodják a tulajdonosok, mert azokat már az LG javította.

(#41087) cettlee


cettlee
őstag

galériába nem lehet megnézni a google drive felhö fényképeit? quickpic-be sikerül, de galériába csak dropbox és még 1 felhöt találok

(#41088) istnag


istnag
addikt

Kellene még egy kis segítség
Hol találok 20F kdz t 4.4.2? A készülék DEU 32 GB. Láttam az összefoglalót, de nem tiszta, hogy melyiket rakhatom fel.
Köszönöm

(#41089) zack


zack
nagyúr

Első benyomásaim a Lumia 1520-ról és a WP-ről ahogy ígértem.

Pár flagship modellen már túl vagyok az évek folyamán. A teljesség igénye nélkül: i4, Note2, Nexus4, S4, HTC One, G2 és persze a mostaniakat is elég jól ismerem tesztelés erejéig.

Azt kell hogy mondjam, szerda óta van meg a 1520, de ennyire jó telefonom még nem volt. Bomba vétel volt (90k), de teljes áron is bőven megéri (115-120k környékén). Kellemes csalódás ez a WP rendszer, és még azt is megtettem a szeretett telefonért, és a gép-telefon közötti szinkronizációért, hogy legalizáltam a Win 8.1-et egy 8.1 64bit Enterprise Edition-nel, amit majd a napokban fogok feltenni, hogy teljes legyen a júzer ikszpériensz. :) Visszatérve a telefonra, a kamera iszonyat jó, eddig minden általam próbált és használt kamerában is erős flagship-et oda-vissza pofánver, bár a 1020-at pont nem ismerem, de itt meg ugye a hardver nem túl combos. Olyan gyors a fókusz, és a képek mentése és olyan minőségben, hogy ennél jobbat nem akarhatnak még a maximalista kamerára kihegyezett júzerek sem. A WP 8.1-nek minden porcikája átgondolt, minden művelet folyamatos és villámgyors. A "szosöl" rész integrációja annyira profi, hogy a többi rendszernek köze nincs ehhez. A csempék kifejezetten bejönnek, a dupla koppos ébresztés, G2-ből ismerős, de remek fícsör, ahogy az is, hogy a kijelző felett elhúzom a kezem lekapcsolt kijelzőnél, és megjeleníti az órát, és egyéb új információkat. A kezelése, illetve átszokás az Androidról számomra pofon egyszerű volt, és igazán látványos minden egyes perc amikor a telefont használom, köszönhetően a 6 colos gyönyörű kijelzőnek. Bár jó pár minőségi IPS-t láttam már, ez a ClearBlack technológia az összes általam látott kijelző fölé helyezi, mert hordozza az IPS összes pozitív tulajdonságát, ellenben az egyetlen negatívumot, miszerint a fekete csak ilyen-olyan mértékben szürke, kiküszöbölte a ClearBlack technológia. Anyagminőség parádés, a hívások minősége átlag feletti. Nem számítottam ennyire pozitív fogadtatásra részemről, sőt nagyon féltem az Androidról WP-re váltástól, de így utólag, pár nap használat után azt mondom, soha ne legyen rosszabb döntésem. Azt tartja a mondás aki mer az nyer, és én úgy gondolom nyertem. A mérete sokakat riaszt. Nincs nagy kezem, tömzsi ujjaim vannak a 177cm magasságomhoz, és ezt az akadályt is sikerrel vettem, nem zavaró a mérete számomra, sőt a sűrűn használt csempéket a telefon alján úgy helyeztem el, hogy 1 kezes használattal is tudjam használni, és ne kelljen a tárcsázóhoz átnyúlnom a kijelző távol eső részéhez. Tehát a mérete abszolút vállalható és szokható olyanoknak is akiknek nincs nagy kezük.

Van pár olyan apróság is, ami számomra (már) nem negatívum, de sokaknak esetleg kizáró ok is lehet. Az egyik ilyen a zenei képessége a 1520-nak. Nem rossz, abszolút vállalható ez is, de nem a gyári fülesével, mert az, ahogy az összes többi telefonhoz adott füles esetében itt sem tudja kiaknázni amit a telefonból ki lehet hozni zenei téren. Hangsúlyozom nem rossz zenében, de vannak nála jobbak, elsősorban a Wolfson DAC-kal szerelt példányokra gondolok itt.
A másik sokat kritizált rész, és amiért azt mondták meg fogom bánni a döntésemet, az alkalmazásbolt minősége, és a játékok, programok mennyisége. iOS-en, Androidon is sok progit és játékot vásároltam (a két alkalmazásboltban 120k biztos elköltöttem apránként az évek folyamán), volt olyan műfaj, amiből többet is, mert nem hozta azokat a funkciókat, és minőséget amit elvártam volna. Így csak gyűlt és gyűlt, felhalmoztam sok programot, egy részét teljesen feleslegesen. Itt egyelőre funkcionalitásban nem érzem hogy össze-vissza mindent meg kellene vennem 1-2 dolgot kivéve amit be fogok szerezni.
Az alkalmazásbolt az App Store-hoz és a Play Áruházhoz képest jóval drágább, ahogy néztem a jobb XBox exkluzív játékok 700-1500ft forint között mozognak, és a fizetős programok nagy része 200ft-tól kezdődik, de az átlag inkább 5-700ft. Ahhoz hogy ezt az oldalát ki tudjam vesézni a WP-nek több idő fog kelleni, ezek csak amolyan első benyomások pár nap használat után, mert fontos hogy az árért cserébe mit kapok. Ha minőséget, akkor egy szavam se lesz, mert a minőség mindenhol feláras. És ha egy gyönyörű 6 colos kijelzőn Xbox exkluzív játékot akarok játszani, akkor azt meg kell fizetni.

Lesz még folytatása az írásnak elsősorban azért, hogy akik váltáson gondolkodnak másik rendszerről azok átlássák hogy nem "harap" sem a "WP" sem a Lumia 1520. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#41090) HUTCHDB válasza Bubukain (#41082) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem valakitol, hanem olyan embertol kerdeztem, aki konyit a dolgokhoz, lat, hall, es vannak erdemi informacioi.
Es kaptam is valaszt, mint ahogy azt magad is olvashatod a hsz-ed elott.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#41091) cbdevil84 válasza Zoja™ (#41085) üzenetére


cbdevil84
csendes tag

Köszi. Lehet teszek vele egy próbát. (Már letöltöttem :D ) Amúgy ha jól értem ez official CM csak van benne pár plusz feature?

(#41092) gzbotii válasza zack (#41089) üzenetére


gzbotii
veterán

Volt az életemben egy-egy és fél év amikor nagyon WP fan voltam. Ez még Android 2.2-2.3 idején. Akkoriban a rendszer kegyetlen ocsmány volt, lassú és millió más problémával is küzdött. WP ehhez képest szép, letisztult, gyors és atomstabil.
Majd átnyargaltam droidra, késöbb iPhone 4-re. Először csak pislogtam, milyen a FB és más appok iOS-en és milyen volt WP-n. Utána már nem akartam túlzottan WP használni.
Idén volt egy kitérőm L520-al egy hétig WP-n majd utánna (mivel sokan mondták, a gyenge HW miatt olyan) 925-el. Háááát. A rendszer már nem olyan gyors (igen, volt gyorsabb is ;) ), több bug és az appok még mindig hulladékok vagy csak felét tudják. XBox játékok meg..hiába a hangzatos név, sokkal kevesebb a játék rá és ami kijött iOS-Androidra, na azt győzzed várni WP-re. Jó esetben is lesz 2-3 hónap késés.
Filmezés megint necces. Egy app van (jelenleg) és az is olyan funkcionalitással rendelkezik mint az Android 1.6 beépitett lejátszója....

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#41093) istnag válasza istnag (#41088) üzenetére


istnag
addikt

A switzerlandD80220F.kdz jó lesz nekem? Ebben van magyar és nem csesz össze semmit?

(#41094) eladogeppc válasza rayoliviero (#40805) üzenetére


eladogeppc
veterán

(#40805) Szia !

Sajnos nem tölthetem le, mert jogosultsághoz van kötve a DM4.0.
Egyenlőre még nem jelezte vissza, hogy megkaphatom.
:O

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#41095) rayoliviero válasza eladogeppc (#41094) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia.

Írjál neki privit, hogy szeretnéd letölteni.

(#41096) Zoja™ válasza cbdevil84 (#41091) üzenetére


Zoja™
őstag

Most feltettem az official CM-et, nem sok különbség van a kettő között. Az O+O-ban a galéria más, dsp helyett audio fx van, meg van egyedi képernyőzár, ennyiben tér el szerintem a sima CM-től.

(#41097) istnag válasza istnag (#41093) üzenetére


istnag
addikt

Valaki mondjon már valamit legyen szíves.
Most akkor hogy van ez a kdz, feltehetem a DEU kódú 32 GB -s készülékemre a Hungary Open 16GB-t, vagy nem?

(#41098) TayRol válasza zack (#41089) üzenetére


TayRol
veterán

Engem felcsigáztál. Kipróbálnám ezt a Nokiát. Dehat a G2 áráért nem fogok mostanában kapni egyet.

(#41099) cbdevil84 válasza Zoja™ (#41096) üzenetére


cbdevil84
csendes tag

Adok neki egy esélyt. Köszi!

(#41100) istnag válasza istnag (#41097) üzenetére


istnag
addikt

Valamit áruljatok el, hogy lássam nem magamnak írogatok, nem tudjátok, vagy direkt nem mondjátok. Én elolvastam az a .ohadt összefoglalót, agyon kerestem a fórumon már mindent, de konkrét infót nem találtam ,egy mondatot csíptem el, Droidmester írta, hogy KK -n már nincs ilyen megkülönböztetés, de azt nem tudom, hogy csak a főzött romokra igaz, vagy a gyáriakra is.
Csak ezt a f.s fényképezőt akarom kicsit javítani, valaki írta, hogy jobb lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.