Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41901) csatakacsa válasza protector90 (#41900) üzenetére


csatakacsa
tag

Persze, létezik. Én nextel-től vettem függetlenül, de mikor pcsuiteon ráfrissítettem t-mobilos romot tette rá, de persze független. Valószínűleg neked is ilyen. Asszem a dobozra 6mht vagy 6tmh van írva ami ugye t-mob, nézd meg neked milyen. :K

[ Szerkesztve ]

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#41902) Gaberking válasza protector90 (#41900) üzenetére


Gaberking
senior tag

Látod...

(#41903) darnyi válasza Gaberking (#41902) üzenetére


darnyi
tag

Nem tudom ti tudtátok-e, de ha szoftver adatok android verzió menüpontjára ötöt böktök gyorsan, kiad egy nagy "K" betűt. Ha erre a K betűre is böktök gyorsan 4-5-öt, kiad egy piros Android felületet. Ha ezt a piros felületet hosszan nyomjátok, egy Win8 féle mozgó csempés felület jön elő, ami talán az android eddigi verzióit igyekszik szimbolizálni !?. :D

(#41904) Macisajt3


Macisajt3
tag

Sziasztok!
Tegnap furcsa dolgot tapasztam a telefonomon: ejjel 100%rol lement 82%ra cirka 6 ora alatt ugy, hogy wifi se volt rajta bekapcsolva. Nem volt mostanaban program frissites, 4.4.2es android van rajta (220f) mar lassan masfel honapja.
Napkozben utana erezhetoen gyorsabban merult mint korabban kb azonos hasznalat mellett. (Kb 2,5 ora kepernyohasznalat utan jutottam 20%ra, fenyero 40 %on)
Valami otlet a hirtelen gyors merulesre?

(#41905) istnag válasza Macisajt3 (#41904) üzenetére


istnag
addikt

Az akkumulátor használatnál mi az 1-3 legnagyobb fogyasztó?

(#41906) experience78


experience78
csendes tag

Sziasztok.

Régi G2 tulaj vagyok, minden rendben a telefonnal, úgy működik mint ahogy azt egy felsőkategóriás telefontól elvárni. Kivéve egy dolgot: a mikrofont, azaz akivel beszélek, alig hall.... Mindig csak azt kapom vissza, hogy "nem hallak!" Ez egy kicsit finoman szólva mérgesítő dolog. Keresgéltem, utána olvastam, egy dolgot találtam ezzel, mégpedig hogy a telefon tetején található mikrofont le kell ragasztani. Ezt meg is tettem, jobb lett a helyzet, de sajnos még mindig kapok olyat hogy nem hallanak.

Azt szeretném kérdezni, hogy valakinek van-e valami ötlete, illetve hathatós megoldás létezik-e erre a nagyon zavaró problémára? Ez a 4.4 frissítés óta van kb, biztos nem hardveres gond, már mikrofont használó program teljesen jól működik, csak a hang hívás ilyen.....
A telefon Telenoros, 20f szoft van rajta.

Előre is köszönöm.
Z.

(#41907) perge666 válasza darnyi (#41903) üzenetére


perge666
veterán

WoW. :DDD
Értelmét nem nagyon látom. :))

Ugyanott a cikkszám kopogtatásánál fejlesztővé válhatsz,ez bármit is jelentsen. :DD

[ Szerkesztve ]

(#41908) Macisajt3 válasza istnag (#41905) üzenetére


Macisajt3
tag

Telefon keszenlet
Telefon keszenleti allapotban
Kijelzo

(#41909) istnag válasza Macisajt3 (#41908) üzenetére


istnag
addikt

Ha sz.r a térerő, akkor szokott magas lenni ezen összetevők fogyasztása.
Következő ötletem a Wakelock Detector app a Play ről, talán többet mutat, sőt biztos.

(#41910) Macisajt3 válasza istnag (#41909) üzenetére


Macisajt3
tag

Koszi szepen megnezem. Egyebkent telenor es 4G-n van

Szerk: azt irja a kitkatben valami valtozott es root access kell neki

[ Szerkesztve ]

(#41911) Mozart62 válasza experience78 (#41906) üzenetére


Mozart62
csendes tag

Én leragasztottam a felső mikrofont egy pici cellux-al. Azóta nem szólt senki, hogy nem hall.

(#41912) an0ny válasza rayoliviero (#39962) üzenetére


an0ny
tag

kicserélték gariban a kijelzőt. kicsit elcsúsztak vele mert szabi/betegség/munkaundor volt de panaszkodtam és morogtam így adtak addíg egy másikat használatra. 15 nap volt kb. :C

(#41913) an0ny válasza schumi (#41899) üzenetére


an0ny
tag

g2-t ajánlom. volt szerencsém g3-hoz: gyenge a hw a nagy felbontású kijelzőhöz sztem...

(#41914) an0ny


an0ny
tag

valaki meg tudná mondani miért nem lehet telepíteni cloudyg3-ra a pure audio engine 2-t? látszólag ok, de nincsenek a .zip-vben lévő fájlok a /system-ben :F - philz touch 6.48.4 köszi! :R

(#41915) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Hogy tudom nyomon követni, hogy mennyi netes adatforgalmat használtam el külföldön? Telekomnak van egy programja, az eddig mintha eddig írta volna a roamingot, de most nem találom benne.

(#41916) darnyi válasza perge666 (#41907) üzenetére


darnyi
tag

A fejlesztői módot tudtam. Lett egy új menüpontod ezáltal Beállítások -> Általános->Fejlesztői opciók
Itt lehet még pár dolgot beállítani. (bár én nem piszkáltam)

[ Szerkesztve ]

(#41917) perge666 válasza darnyi (#41916) üzenetére


perge666
veterán

Én sem piszkálok hozzá,bár a "GPU megjelenítés kényszerítése" érdekelne hogy tényleg gyorsítja a telefont?

(#41918) badmad válasza darnyi (#41916) üzenetére


badmad
senior tag

A fejlesztői módban az animációkat ajálom átskálázni 1 es röl 0,5 re van ott 3 ilyen animáció.A 2d hardverdgyorsitás az alkalmazásoknal az sem árt...legalul pedig a háterfolyamatok korlátozásánál nincsenek vagy legfeljebb 4 re erdemes állitani...

(#41919) perge666 válasza badmad (#41918) üzenetére


perge666
veterán

Én beállítottam ahogy javasoltad,de a 3 animációnál nekem 0,5 helyett 5-öt ír,gondolom elírás.

(#41920) eladogeppc válasza perge666 (#41919) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nekem is azt írja :D Kimaradt a pont :D

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#41921) perge666 válasza eladogeppc (#41920) üzenetére


perge666
veterán

Tuti. :)

(#41922) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Szerintetek megérné váltani a Note 3-ra ?
Nekem a kijelző mérete, beszélgetési idő, net idő, ilyesmi számít.
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#41923) perge666 válasza eladogeppc (#41922) üzenetére


perge666
veterán

Lépj be a Note3 topicba,ott tutira azt fogják írni hogy válts most azonnal,itt meg lebeszélnek róla. :DDD :DDD

(#41924) Angus


Angus
csendes tag

Sziasztok!
Egy GSM szaküzletben vásároltam tegnap egy 16 GB -os LG G2 -t, gyári garanciás csomagban.
A használatba vétel során sajnálattal vettem észre, hogy az érintőkijelző egy helyen mintha teljesen érzéketlen lenne (szövegbevitelnél m, k, i betűk), illetve egyéb furcsaságokat is produkál (késések, "fantom" érintések). Ezen kívül a készülék bal oldalán fél mm-nyit mintha feljött volna a felület, rugalmasan benyomható, mozog.

Jól gondolom, hogy a helyes eljárás esetemben a helyszíni megjelenés, és a szánla+garilevél ellenében cserekészülék VAGY a vételár visszafizetésének kérése?

(#41925) istnag válasza Angus (#41924) üzenetére


istnag
addikt

Igen, mindenképp.
Ha normálisak a boltban nem is kell kérned, alapból fel ajánlják.
Egyébként, szinte 100%, hogy kijelzőt cseréltek abban a telefonban és nem a megfelelőt, vagy nem megfelelő módon tették bele.

(#41926) perge666 válasza Angus (#41924) üzenetére


perge666
veterán

Ilyenen nem is kellene gondolkozni,nyomás vissza a boltba!! :K

(#41928) renee7 válasza perge666 (#41917) üzenetére


renee7
tag

Gyorsítja bizony. A 2D-s megjelenítés, pl. listák görgetése sokkal simább. Itt talán kevésbé feltűnő, de gyengébb telefonon, mint mondjuk a Galaxy Nexuson két éve is az első volt hogy bekapcsoltam.

(#41931) panamera


panamera
csendes tag

Sziasztok!Lehet hogy már volt róla szó de idő hiányában nem tudok visszaolvasni több 100 kommentet.Az a problémám,hogy a képernyőt nem tudom feléleszteni dupla knock-al és power gombal sem,csak az újraindítás segített mind a 4 esetben.Ha valakinek volt ilyen akkor pls help.Egyébként CloudyFlex 2.5,dorimanx 6.8 fut rajta.Előre is köszi

(#41932) rangersanyi válasza protector90 (#41900) üzenetére


rangersanyi
tag

Én is a B-Teltől vettem a G2-m és nekem is 20c a legfrissebb. A dobozon CWT Black Black van feltüntetve, ez ha jól tudom Taiwani régió. Azért is nem tudom frissíteni a hivatalos LG szoftverfrissítővel mert ebből a régióból nem lehet vagy valami ilyesmi. Csak kdz-vel vagy twrp-vel ami az összefoglalóba szépen le van írva.

IPhone 14 pro

(#41933) renee7 válasza panamera (#41931) üzenetére


renee7
tag

Szia.

Hát ne vegyed se bántásnak, se kioktatásnak, mert nem célom, de mi lenne, ha mindenféle XDA-s tákolmány helyett egy olyan korrekt romot tennél fel, amivel lehet a telefont rendeltetésszerűen használni? Például gyárit, esetleg Cyanogenmodot?

Azért mondom ezt, mert elhiheted, öt éves Androidozás és ex szervizes gyakorlattal mondom, hogy a romfőzők munkája kevés kivétellel öncélú, értelmetlen játszadozás, sajnos több kevesebb problémát minden esetben generál. Bármennyire is hardcore-nak képzelik magukat, valójában x random plázacica is értelmesebben használja a telefonját...

A kiinduló kérdésedre talán azok tudnak választ adni, akik ezt a rom és kernel kombinációt ismerik.

[ Szerkesztve ]

(#41934) Danny365 válasza renee7 (#41933) üzenetére


Danny365
őstag

A CloudyFlex minden, csak nem tákolmány. A CM semmivel sem stabilabb vagy működőképesebb, sőt, a nyakamat teszem rá, hogy bugosabb, mint a CF...

De legalább jól megmondtad a véleményed valamiről, amiről látszik, hogy fogalmad sincs.

(#41935) renee7 válasza perge666 (#41926) üzenetére


renee7
tag

Azaz, +1.

(#41936) renee7 válasza Danny365 (#41934) üzenetére


renee7
tag

Tetszik, vagy nem ez az igazság. Ez a kérdés túlmutat a személyes ízlésen.

(#41937) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Sziasztok!

Telefonvásárlás előtt állok és nem tudok dönteni G2 és Nexus 5 között. Melyik ajánljátok és miért?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#41938) Quqesz válasza Oppenheimer (#41937) üzenetére


Quqesz
nagyúr

G2:kamera(OIS),akksi,kijelző,knock on, knock code,hátsó gombok,távirányító, qslide, wolfson dac.....
N5:friss android.....
Sztem....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#41939) Fredy02


Fredy02
tag

Lehet valami összefüggés a gps és a sim között mármint lehet hogy azért tálal lassan jelet mert nincs benne sim. Na a másik meg 0 műholdat tálalt amíg a wifit be nem kapcsolom (viszont nem kapcsolódtam semmire) ez is fura volt.

S23U

(#41940) neo_xperia


neo_xperia
aktív tag

Frissült a play áruház felülete ?

(#41941) Corgan82 válasza neo_xperia (#41940) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Igen.

(#41942) DroiDMester válasza Oppenheimer (#41937) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

3,5 Hónapig ezen gondolkodtál??
Az az egy biztos hogy nem kapkodod el! De ha ennyi idő alatt sem sikerült eldöntened, akkor ezek közül egyik sem való neked! :))

1ébként is említetted már hogy meg nyomkorásztad a g2 est, akkor nyomkodd meg az n5 öt is, és döntsd már el végre neked melyik kell! :C

(#41943) Meggyi001 válasza Oppenheimer (#41937) üzenetére

Ezt és csak! :)

https://gamergep.hu/

(#41944) Oppenheimer válasza DroiDMester (#41942) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Abban a 3 hónapban Mi3-mal toltam. Már döntöttem, hogy Nexus lesz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#41945) Corgan82 válasza Oppenheimer (#41944) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Jól döntöttél ! :R

(#41946) #84221696 válasza neo_xperia (#41940) üzenetére


#84221696
törölt tag

Aha.
Szerintem szép lett. :)

(#41947) mouzrr válasza Laca0 (#41849) üzenetére


mouzrr
őstag

Nah. Ma bekapcsoltam a mobilnetet, itthon a házban (is) full térerő, E-t ír. Kimentem az udvarra, majd az utcára, semmi. Elindultam, 5 méter után átváltott H-ra, igaz a térerő nem volt maxos. Hazafelé a kapuban tartotta a H-t, bejöttem a ház bejáratáig, itt is tartotta. Lekapcsoltam a mobilnetet, majd a házban vissza, full térerő, és ismét E. Nemsokára beszélek a Telenorral is, majd leírom hogy mi lesz ennek a végeredménye.

(#41948) Laca0 válasza mouzrr (#41947) üzenetére


Laca0
addikt

Én is telenoros vagyok, korábbi szolgáltatóknál nem volt ilyen problémám.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#41949) mouzrr válasza Laca0 (#41948) üzenetére


mouzrr
őstag

Az előző tarifacsomagom is náluk volt, azzal nem volt ilyen gondom, és eleinte ezzel sem(Smarttarifa 3). De majd kiderül mi okozza. Vagy nem. :C

(#41950) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok olyannal találkozott már valaki hogyha töltőre teszem a telefont és állítok be ébresztőt akkor amint ébreszt egyet csippan majd egyből szundiba teszi magát ha nincs töltőn akkor ébreszt rendesen quickwindow tokban!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.