Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36551) Andrew10 válasza nrb263 (#36546) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Ahogy az összefoglalóban le van írva. Pontról pontra úgy csináltam, nekem win.7 van a gépemen. Nekem sem ment egyből, fontos, hogy a megfelelő driverek fent legyenek és gyári usb vel, nekem legalábbis így sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#36552) nrb263 válasza Andrew10 (#36551) üzenetére


nrb263
tag

Atu offline frissitővel raktad?

(#36553) Andrew10 válasza nrb263 (#36552) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Igen az a legegyszerübb.

(#36554) bandor válasza Marquess (#36540) üzenetére


bandor
tag

Való igaz.Nagyon sz@r, ez az lg g2 , ne is vedd meg.Mindenki csak panaszkodik rá.Az lg g pro sokkal jobb telefon, jobban jársz vele.Válaszd azt! :N

(#36555) Quqesz válasza bandor (#36554) üzenetére


Quqesz
nagyúr

:DD
Zack,rasotamas
+1

Marquess
Ezt a kérdést fel se tedd...biztosra veszem a g2 előnyét...és ahogy a srácok írták zene terén jót lehet kihozni belőle,vmint a v20c-d szoftban javították a hibákat. Érdekes,hogy nekem semmi gondom vele és sztem ezzel nem vagyok itt egyedül.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36556) szabyka95


szabyka95
őstag

tudtok olyan QW tokot, ami alul is vedi a telefont ?
vagy olyant, ami vekony ?

(#36557) HUTCHDB válasza tutaj01 (#36545) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nalam folyamatosan le akar tolteni 6 nyelvet.
Nem tudom az istennek sem leallitani.
Neked nem volt ilyen?
Ha volt, akkor hogyan lotted ki?

A kamera sajnos tovabbra is irto lassu...mind a mozgas, mind az egesz exponalas.
Ezzel pillanatot megorokiteni muveszet. :(((

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#36558) Naras


Naras
őstag

Más is tapasztal elszíneződést a proci feletti résznél annak melegedése esetén? Főleg fehér, illetve világosabb színek esetében látszik, minél melegebb, annál sárgább, de mintha már egyre hamarabb előjönne.

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#36559) PPeti1986 válasza HUTCHDB (#36557) üzenetére


PPeti1986
tag

Sziasztok,

LG G2-es telefonra le akartam tölteni TV GO alkalmazást ,de nem engedte.
"Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval." szöveg fogadott.

Más is tapasztalta ezt a hibát.

köszi.

(#36560) toto0569 válasza HUTCHDB (#36525) üzenetére


toto0569
addikt

Tok

(#36561) expendables válasza PPeti1986 (#36559) üzenetére


expendables
aktív tag

Szia. Nekem is ezt írta.... Próbád ki a MindigTV-t.

[ Szerkesztve ]

(#36562) zack válasza HUTCHDB (#36557) üzenetére


zack
nagyúr

Xdabbeb kamera mod?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#36563) F-ECT$ válasza PPeti1986 (#36559) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem lazán lejött, és működik is. Telekomos 20C rom.

expendables: a két app hasonló, de mintha nem teljesen ugyanazokat a csatornákat "sugároznák".

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#36564) pestibenji válasza toto0569 (#36560) üzenetére


pestibenji
senior tag

Ugyanebből a tokból én 200ft/db áron rendeltem ebayen :D

(#36565) reflxx


reflxx
aktív tag

Sziasztok! DM 3.4.2 alatt nektek hogy szolgál az akksi? Eddigi 2 nap alatt nekem jóval kevesebbet bír mint az előző (3.4.1 előtti! ) sLite verzió.
Illetve felvettem egy kb 10-15 perces videót leállítottam és reggelre már nem volt a telón..

(#36566) Danny365


Danny365
őstag

Pár nap CloudyG3 használat után:
Nagyon szuper ez a ROM, akad benne 1-2 hiba, de semmi olyan, ami miatt ne lehetne normálisan használni. Először az akksiidő nekem nagyon retek volt, aztán feltöltöttem 2-szer, átváltottam ART-ra, és most olyan időt fut, mint eddig még semmilyen ROM (ugyanúgy használom, ugyanazokkal az alkalmazásokkal).
Gyors is, szép is; én nem hiszem, hogy mostanában mást fel fogok tenni.

(#36567) Quqesz válasza Naras (#36558) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az a ragasztó lesz,garis hiba....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36568) bardo válasza Danny365 (#36566) üzenetére


bardo
tag

A Wifi Hotspot is megy alatta? Ha igen lehet én is felteszem :)
Köszi

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#36569) Danny365 válasza bardo (#36568) üzenetére


Danny365
őstag

Azt sajnos nem tudom kipróbálni, de sehol nem olvastam, hogy ne működne, szóval szerintem megy az is; a menüben is eléggé úgy tűnik, csak hát nincs eszközöm, amivel rácsatlakoznék.

(#36570) bardo válasza Danny365 (#36569) üzenetére


bardo
tag

És az értesítési ledek villognak? Azt írták többen hogy nem megy.

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#36571) Danny365 válasza bardo (#36570) üzenetére


Danny365
őstag

Igen, azzal nálam nincsen gond, hivás, sms, email, facebook, stb. mind villog (talán nem olyan sűrűn, mint stock ROM-on, de villognak).

(#36572) rayoliviero válasza Danny365 (#36566) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ezzel én is így vagyok, de kipróbálom a Pardus 7.4-et egy pár órára, de utána teszem vissza.

(#36573) HUTCHDB válasza toto0569 (#36560) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Na ez az, ilyet szeretnék...mondjuk itthon, mert az e-bay-ról mire megjön, addigra összekarcolódik....

(#36562) zack!
igen, néztem, csak nem tiszta a telepítés, mert a leírásban az van, hogy telepítsem mint sima app-ot, de a fájl meg zip...mondjuk még nem töltöttem le, lehet csak tömörített apk-ról van szó.
ha hazaérek megnézem!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#36574) Valaki1234


Valaki1234
tag

Sziasztok!

A telefonom azt érzékeli, hogy be van dugva a fülhallgató, pedig nincs. Valakinek volt ilyen problémája? Próbáltam kitisztogatni, sok szösz ki is jött, de nem javult meg. Valakinek volt ilyen problémája? Gyári garanciás a teló, de sajnos most az elkövetkező 1-2 hétben nem tudom elvinni szervizbe, és így viszont telefonálni se tudok vele, csak fülhallgatóval... Esetleg van valami ötletetek vele mit lehet csinálni?

Előre is köszi!

(#36575) Danny365 válasza HUTCHDB (#36573) üzenetére


Danny365
őstag

Ilyen hátlapot szerintem ne vegyél, ugyanilyenem van (igaz, én 1 dolcsi / darab áron vettem) és nagyon silány. Rossz kézbe venni, csúnya is. Ellenben az ilyen Nillkin hátlapom imádom. Fogásra nagyon szuper és mutatós is.

(#36576) HUTCHDB válasza Danny365 (#36575) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nagyon jól néz ki, DE vastag! :B
Nekem max 0,3 mm-e tok (hátlap védő) kellene, mert akkor nem változtatja meg a készülék kecsességét!

MÁS:
Sajnos ez az új G3-as rom is laggos, akadozós itt-ott. Most átállok ART-re, de nagy csodát nem várok.
A kinézet már szebb lett, picit visszafogottabb, számomra esztétikusabb az egész megjelenés.

Ez utóbbitól függetlenül lehet felteszem én is a sokak által bevált, és ajánlott DroiDMester által készített romot.
Abból melyiket ajánljátok?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#36577) akooos válasza zolka1977 (#36475) üzenetére


akooos
veterán

Egy ötlettel beszállnék én is a közösbe.
Nekem egy EVO 3D-vel volt hasonló dolog, hogy lemerült teljesen, meg sem mukkant. Nem tudom, mennyire vagy merész, de két lehetőséget is kipróbálhatsz, ha úgy van:
1, akksit kivenni belőle (kicsit nagyon macerás a hátlap miatt) utána nyomni a bekapcsológombot mint a hülye 1 percen keresztül, akksi vissza és töltő be.
2, minden nélkül nyomod a bekapcs gombot 1 percig kb, utána nem engeded el hanem nyomva tartva dugod bele a töltőt.

Egy próbát talán megér :)

(#36578) boken válasza bardo (#36568) üzenetére


boken
senior tag

Szia,kipróbáltam és megy a Wifi Hotspot.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#36579) zack válasza HUTCHDB (#36573) üzenetére


zack
nagyúr

A zip-es formátumot TWRP/CWM alól tudod telepíteni. Előtte utána csinálj cache/dalvik wipe-ot. De lehet tényleg csak zip-es apk.

DroiDMester romja az aláírásában levő linkről tölthető le (legfrissebb).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#36580) rayoliviero válasza HUTCHDB (#36576) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ettől gyorsabb a többi rom sem lesz, idáig a G3 romot érzem a leggyorsabbnak, pedig már kipróbáltam néhányat, szinte mindent. Az Xda-n is azt írják az emberek, hogy a leggyorsabb rom.

(#36581) noxon válasza rayoliviero (#36580) üzenetére


noxon
őstag

placebo , nekem is az van fenn, semmivel se gyorsabb, max a képzelet szüleménye ;) :D

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#36582) rayoliviero válasza noxon (#36581) üzenetére


rayoliviero
veterán

Akkor szerinted a sok külföldi is beképzeli? Azok gondolom mind hülyék... Ha telepakolod amúgy minden szeméttel ne csodálkozz, hogy belassul.

(#36583) noxon válasza rayoliviero (#36582) üzenetére


noxon
őstag

Ugyanaz van rajta mint az előző romon, ami stock 4.4 volt, nincs tele pakolva... nem lassú, csak semmivel se gyorsabb mint egy stock 4.4, ez is belaggolt már néha, de amúgy fasza rom én nem is térek vissza, remélem jönnek majd a verzióváltások :K

We live in a simulated world...

(#36584) arni1


arni1
aktív tag

Sziasztok!

Egy gyors kérdés, hol érdemes most rendes garanciás fehér g2-t korrekt áron venni?

Előre is köszi! :R

(#36585) castiels


castiels
addikt

Sziaszotk!

Rootolni szeretném a G2-m.Stock 4.4.2 rendszer van rajta 20-bs telenoros.

A G3 romot szeretném feltenni.

Légyszíves segítsetek leírom mit csinálnék ha nem jó valami kérlek javítsatok ki:

1: Rootolom a készüléket.Ioroot 25-el. ( Az mit jelent h garivesztéssel jár? Visszabírom azért állítani h ne bukjam a garit?)
2: TWRP telepítése.
3: g3 rom zipjét gyökérkonyvtarba másolom, aztán TWRP-t megnyitva kiválasztom.

Valami van még ezeken kívűl?

(#36586) rayoliviero válasza castiels (#36585) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia!

Itt egy leírás: [link]

ROM telepítés előtt wipe-olni is kell majd, data, system, dalvik cache.

De olvasd el a leírást.

Most látom ez régebbi leírás, nem KitKathez való.

ioroot25-el rootolod
Autorec progival TWRP telepítés.
Felmásolod a G3 zipet a telóra.
Felteszel egy reboot programot vagy Flashify-t, ezzel könnyen be tudsz lépni a recoverybe.
Recoverybe lépés után, wipe data, system, dalvik, cache.
Majd felinstallálod a G3 zipet és újraindítod a telót.

[ Szerkesztve ]

(#36587) SoulReaver válasza arni1 (#36584) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hali!

EZ megfelel?

(#36588) rayoliviero válasza castiels (#36585) üzenetére


rayoliviero
veterán

De menteni se ártana TWRP-ben mielőtt csinálsz valamit, de a 2.7.0.0 elvileg nem tud rendesen full mentést csinálni, csak a régebbi verzió.

(#36589) castiels válasza rayoliviero (#36586) üzenetére


castiels
addikt

Köszönöm szépen, g3 romot hol találom?

(#36590) rayoliviero válasza castiels (#36589) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szívesen.

CloudyG3

(#36591) Corgan82 válasza castiels (#36589) üzenetére


Corgan82
aktív tag

itt

(#36592) nrb263 válasza rayoliviero (#36586) üzenetére


nrb263
tag

szia! sima v20d re való frissitésröl nincs valahol ilyen leírás?

(#36593) castiels


castiels
addikt

" Ha olyan telefonon használjuk az autorec-et, amin már a Knock Code-al ellátott kernel fut, akkor az autorec telepítés után, nem lesz dupla kopp, illetve Knock Code felélesztés, mert az autorec egy régebbi, Knock Code nélküli kernelt tartalmaz. De nem kell meg ijedni, hanem az autorec telepítés után belépni a recoverybe, és telepíteni ezt a G2 Stock KnockCode Kernel-t, és lám minden újra a régi lesz. Lesz Knock Code és dupla kopp is."

Nekem 20B van amin nincs még knock kode se semmi,, A kernel az most: 3.4.0 . Akkor kell telepítenem ezt a g2 stock knock kode-t ot?

SZERK: hány % nál kezdhetem a rootolást? Most 30%on vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#36594) rayoliviero válasza nrb263 (#36592) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia!

Az összefoglalóban felül, az oldal legtetején minden benne van, azt olvasd el.

(#36595) Mankó válasza castiels (#36593) üzenetére


Mankó
veterán

Nekem 10%-ot se vett le az összes telepítés, igaz én 80on kezdtem.

(#36596) castiels


castiels
addikt

Az gond ha a gépre ugye feltelepítem az lg united mobile drivert és a telepítés végén kiírja h az eszköz nem fog megfelelően működni a jobb alsó sarokban.

(#36597) nrb263 válasza rayoliviero (#36594) üzenetére


nrb263
tag

auto offline frissitő szerint akkor elkezdem, hard reset kell? Elvileg csak updatel, most v20b van

(#36598) nrb263 válasza nrb263 (#36597) üzenetére


nrb263
tag

első dolgonál probléma: rendszergazdaként inditom a start fájlt, de nemtalál 1 csomo fáljt. kikell csomagolni az összes zipet?

[ Szerkesztve ]

(#36599) kacsa7 válasza castiels (#36593) üzenetére


kacsa7
őstag

Istenem, mennyi szövegértés 1-es ember jár ide. Ne haragudj, de ennél érthetőbben nehéz leírni. Ott van... Ha van knock code-od és akkor rakod fel az autorec-et, akkor utána fel kell raknod a knock code-os kernelt, mivel felülírja egy régebbivel és abban értelemszerűen nincs ez a funkció. Mivel neked nincsen knock kódod, így nem kell knock kódos kernelt felraknod, mivel most sincs és nem is fog hiányozni... Utána ha lesz recovery-d és felraksz 1 olyan romot, ami már tudja a knock code-ot, abban meg már úgyis olyan kernel lesz, amivel megy is az a funkció.

(#36600) nrb263 válasza nrb263 (#36598) üzenetére


nrb263
tag

érdekes, ha csak simán (nem rendszergazdaként) nyitom meg akkor elindul minden, jo lesz ez igy? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.