Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37601) zack válasza xSide (#37577) üzenetére


zack
nagyúr

Tudsz adni ehhez linket? Mert sehol sem találom a Play-en, Google-ben "Ring Pad" néven. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37602) DroiDMester válasza iOnizer (#37600) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Csináltam már 5.napja egy V3 -as OFFLINE frissítőt aminél semmi EXTA nem kell gyakorlaitlag olyan mint régen mikor még működött ONLINE módban a oda-vissza Flash -elés!

Oda adtam már 4.napja egy kollégának aki szokta frissíteni az összefoglalót meg is ígérte hogy szombaton beteszi az összefoglalóba de úgy látom még nem sikerült neki!

Akkor röviden ismertetném itt is!

Ezt Letöltitek => LG-G2_FW_OFFLINE_Update_v3.0_By_DroiDMester.zip

ki kell csomagolni a gépen a zip -et található benne 2.db exe a B2CAppSetup.exe -t feltelepítjük a gépre megvárjuk még feltelepül és elindul, ha ez megvan zárjuk is be!!

Ezután feltelepítjük a LG_FW_OFFLINE_Update_By_DroiDMester.exe -t is ajánlott bejelölni hogy tegyen parancs ikont az Asztalra!

Ha ez is megvan fogunk találni az asztalon egy LG FirmWare Update nevezetű ikont ezt elindítjuk!

itt már a régről ismert kezelő felület fogad!

1, pontnál CMDA -t választunk
2, pontnál DIAG módot
3, pontnál beadunk a munka könyvtárnak valami létező helyet a gépen ahol van legalább 4.giga szabad hely!
4, pontnál kiválasztjuk a letöltött KDZ -t
5, pontnál CSE Web Upgrade Test -re nyomunk ekkor kis idő múlva egy újabb ablak jön fel!

6, pontnál Upgrade Start -ot nyomunk, itt megint egy újabb ablak fogad majd

7, pontnál nyomunk egy Clear Phone -t
8, pontnál Differnet Country -t választjuk
9, pontnál Hungarian -t választjuk
10, pontnál OK gombra kattintunk, és egy újabb ablak fog feljönni, ahol már csak türelmesen kell várni! kb 3-5.perc alatt végez a frissítéssel!

Amit tudni kell ha végzett a frissítéssel a telefon első indulásnál Automatikusan Hard Reset -et csinál tehát ha vannak fontos dolgaink a telefon memóriájában azt mentsük le a frissítés előtt!

[ Szerkesztve ]

(#37603) Gaberking válasza iOnizer (#37600) üzenetére


Gaberking
senior tag

A 10A telepítése előtt, hard resetet csináltál?
Ha igen és mégsem megy fel, töltsd le mégegyszer, lehet, hogy sérült a file.

Közben DroiDMester is válaszolt. :)

[ Szerkesztve ]

(#37604) iOnizer válasza DroiDMester (#37602) üzenetére


iOnizer
tag

Nagyon köszönöm! sajnos ezzel sem működik az egyetlen általam a neten fellelt d80210-es szoftver telepítése.
Amiért az egészet csinálnám: Download mode szerint ROOTED a telefonom, holott már nem rootolt, és anno 10a-val sikerült azt eltüntetni. KK-t sose sikerült még rootolnom, csak JB-t, így ezért is jól jönne a 10.a szoftver

Alá bizony

(#37605) iOnizer válasza Gaberking (#37603) üzenetére


iOnizer
tag

Volt HR többször is, a fájlt pedig 3x töltöttem le :D

Alá bizony

(#37606) szala86


szala86
aktív tag

Tegnap tudtam frissíteni az összefoglalót, el is küldtem. Már csak a szerkesztőkön múlik, hogy mikor frissítik. De lehet átirom, mert én kucsit másképp írtam meg.

[ Szerkesztve ]

(#37607) szala86 válasza iOnizer (#37604) üzenetére


szala86
aktív tag

És miért a 10a-t akarod visszatenni? Miért nem a 10e-t vagy f-et? A 10a tele van hibákkal.

(#37608) xSide válasza szala86 (#37607) üzenetére


xSide
őstag

Kitkat-re való LGVuTalk.apk-t tudna valaki adni?

(#37609) zack


zack
nagyúr

Feltettem ezt a Mahdi ROM-ot...Meglátom milyen.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37610) DroiDMester válasza iOnizer (#37604) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

És v20.as romot meg feltudod tenni? Offline móddal?

Mert ha azt sem akkor a gépeddel/oprendszeteddel van gond!

____________________
szala86: neked egy másik leírást adtam úgy 2x annyi ideig tart(8-10.perc) és nemcsinál a végén Hard Reset.et!
Amit ide beírtam az egy másik módszer de ugyan azzal a programmal!
Amit ide beírtam annyiból jobb hogy, hogy azzal a módszerrel nem áll le a frissítés 49% nál ami elő szokott fordulni néha!

(#37611) apaszka válasza DroiDMester (#37610) üzenetére


apaszka
veterán

Üdv!

Marhára nem értem, hogy miért vagy te még itt, és nem vitt még el az eldzsi magához busás fizetésért fejlesztőnek?
Komolyan mondom, te többet tették ezért a típusért mint a gyártója!
Na ez szégyen rájuk nézve.

Ezt persze nem azért írtam, hogy megkövezzenek a többiek, csak tudd, te vagy az ász! :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#37612) kurion


kurion
senior tag

G2 Vásárlása előtt állok és azt szeretném megkérdezni miket kell megnéznem hogy tudjam biztos azt veszem amit akarok.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#37613) DroiDMester válasza apaszka (#37611) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Lényegében magamnak és pár jó barátomnak csináltam ezt a frissítőt is, de látod milyen f@sz vagyok nem bírom elnézni, hogy sokan bénáznak a fórumban a frissítésel, és megosztom velük a dolgaimat!

(#37614) renee7 válasza TarMaster (#37058) üzenetére


renee7
tag

A kamera valóban érzékeny a fényre és túlexponál, de én úgy vettem észre, - fenn van ez a Xdabbeb's Camera - a fényerőt visszavettem egy -0.75, - 1 fényértékkel, azóta erős napfényben sem szürkül ki a kép. Az meg alap, hogy manuálisan állítom a fehéregyensúlyt.

Mindenkinek, akinek GPS gondja van: szoftveres lehet a gubanc, mert ha elindítom a GPS-t és szabad ég alatt sem bír látni egy holdat sem, akkor fenn a lehúzható gyors gomboknál kikapcsolom a "hely" funkciót 2-3 percre, majd visszakapcsolás után ugyanott máris jó jellel lát 10-14 holdat is, a pontossága pedig a GPS Státusz szerint a 3 méterest is elérheti. Ez biztos baseband hiba lehet a Kit-Kat alatt. Xdabbeb's Cameraoltak ennél durvább baseband hibák is az LG-nél. :D)

(#37615) Firestormhun


Firestormhun
senior tag

Knock code-os update végre megjött magyar független telóra is V20F személyében. Ma reggel lefrissített.

...

(#37616) Brumi˘ válasza Firestormhun (#37615) üzenetére


Brumi˘
addikt

Nekem 32gb-s független magyar telóm van de v20b-nél nem talál újabbat. Mi lehet a baj? Már ez volt rajta mikor először bekapcsoltam.

(#37617) manokaki válasza Brumi˘ (#37616) üzenetére


manokaki
őstag

32Gb-os magyar , az hohy lehet !!?

(#37618) pusihusi válasza DroiDMester (#37602) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia ezzel fel lehet rakni az eredeti t-mobilos kdz romot: :C :F

Üdv. Feri!!

(#37619) iOnizer válasza szala86 (#37607) üzenetére


iOnizer
tag

Nekem teljesen mindegy lenne, csak JB legyen, de 10e fájlt se találtam...
V20 simán felmegy, nem a gépem a ludas

Alá bizony

(#37620) DroiDMester válasza pusihusi (#37618) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Természetesen BÁRMILYEN KDZ FORMÁTUMÚ ROM.ot lehet vele telepíteni a telóra! :K

(#37621) renee7 válasza Corgan82 (#37294) üzenetére


renee7
tag

A fenét.

A fentebb linkelt képből csak az derül ki, hogy 30+ megával megy a letöltés. Azt meg érdemes tudni, hogy 4G-nek van csúfolva a HSDPA+ és a HSDPA DC üzemmód is. Amikor is 42 megabit a maximális elméleti download.

Egyébként azt is érdemes tudni, hogy _valójában_ a sima LTE sem számít 4G-nek. Mivel a _valódi_ 4g esetén mobil eszköznél az alsó határ 100 megabit kell, hogy legyen. A mi telefonunk valódi 4G-s telefon, mert az LTE-A üzemmódot tudja. Ahol 150 megabit a maximális _elméleti_downloadunk.

A lényeg, hogy jelenleg a portolt G3-as romok csak a HSDPA+-t, HSDPA DC-t tudják, független attól, hogy a telefon 4G-nek csúfolja.

Remélem nem zavarodtam bele. :D

"Az iparágban hosszú ideig téma volt a 4G, vagyis a negyedik generációs mobilhálózat definíciója. A standard definíciót az ITU (nemzetközi távközlési egyesület) adta, eszerint rögzített kliensnek egy gigabites, mobil kliensnek pedig 100 megabites nettó letöltési sebesség jelenti a 4G alsó határát. Ezt a sebességet hosszú ideig egyik versengő szabvány sem érte el, sem az LTE, sem a WiMAX nem képes ilyen sebességű átvitelre. Az ITU 2010-ben iparági nyomásra engedélyezte a "4G" használatát az LTE és a WiMAX számára, sőt, olyan fejlett 3G-s technológiák számára is, amelyek "jelentős előrelépést jelentenek teljesítmény és képesség dolgában" az első generációs 3G-UMTS rendszerekhez képest. Ettől függetlenül a testület csak az LTE-Advanced és a WirelessMAN-Advanced szabványokat ismeri el 4G-ként hivatalosan." HWSW

[ Szerkesztve ]

(#37622) Metal213 válasza kurion (#37612) üzenetére


Metal213
tag

régen recsegett (állítólag) a hátlap, de fél éve senki nem panaszkodik. Olvasd el a fórumot és rájössz, hogy nem kell hezitálnod.

archaic.bandcamp.com

(#37623) Quqesz válasza Firestormhun (#37615) üzenetére


Quqesz
nagyúr

F???? Euban eddig a D volt a legfrissebb...azt meg hogyan?(knock code volt már a C től..)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#37624) Firestormhun válasza Quqesz (#37623) üzenetére


Firestormhun
senior tag

A legutolsó hivatalos frissítés magyar régió kódos(A6HU) független készülékekre a V20B volt.

...

(#37625) Thauxeeb válasza Atesz918 (#37580) üzenetére


Thauxeeb
tag

Gyári független, V20B és V20D-vel is ezt csinálja és akkor is, ha a bejövő hívást akarom elutasítani üzenettel... Viszont ugye ha com.android.phone leáll, akkor lekapcsolódik a hálózatról, így térerő elmegy funkciónak tökéletes. :DDD

(#37626) rayoliviero


rayoliviero
veterán

OptimusG3 1.1

Ha valaki kipróbálta, várjuk a véleményét.

[ Szerkesztve ]

(#37627) icecave


icecave
nagyúr

Ezzel a 20D firm-el sem vagyok elégedett. Bedugva egy fülest, és úgy beszélve valakivel, alig hallanak, nem is volt ez jó, csak 10A és F alatt. Ha a headsetjét dugom be, amin ugye mikrofon is van, tehát nem a mobilát használja, akkor is ez a helyzet :(

(#37628) iOnizer válasza pusihusi (#37618) üzenetére


iOnizer
tag

Fel! de ha megvan a fájl (d802 10), akkor fel tudnád esetleg tölteni valahová és elküldenéd a linket privátban? életet mentenél vele! :)

Alá bizony

(#37629) davis999sola válasza Metal213 (#37622) üzenetére


davis999sola
tag

Nekem recseg kb 3 hete vettem a telenorba

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#37630) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

Telefon csere előtt állok és az utolsó fordulóban a G2 versenyez a Note 3 Neoval a győzelemért. Annak idején használtam egy 2X-et több mint 2 évig és amikor eladtam, megfogadtam, h soha többet nem veszek LG-t, de mostanában hajlok rá, h megváltoztassam ezt az álláspontomat. Mivel root kivételével nem nagyon szeretnék buherálni, érdeklődöm, h használható ez a telefon gyári rommal kompromisszummentesen vagy sem? Csak azért kérdezem, mert anno egy LG-t igencsak pártoló fórumtársunk (nevét nem mondom, de Batman az ellensége :D ) szerint ez már egy olyan jól sikerült modell, h gyári rommal a legjobb, vistont visszaolvasva azt látni, h eléggé megy itt a romolás gyári meg Xda-s verziókkal is... szóval paraméterei alapján tetszik, de irtózom a 2X-es b@sz@kodástól - főleg, h az enyémnek is mániája volt pl, h wifiről mobilnetre nem nagyon akart visszaállni. Jah és még egy kérdés: külön data partíció van vagy egybe látja a user az sd kártyával, szóval mekkora hely áll rendelkezésre appokat telepíteni?

Köszi előre is.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#37631) zistvan


zistvan
tag

Sziasztok!

Kijött a 20F-es rom, a pcsuite már ajánlja frissítésre.
Valaki feltette már? És tudja valaki mi lehet az újdonság benne?

Köszi.

(#37632) Cruiserke válasza Magnat (#37630) üzenetére


Cruiserke
tag

Nekem volt 2X em is - megfogadtam h soha többé LG.
Majd vettem egy 4X et- ugyancsak megfogadtam.
Majd jött a G2. Jelenleg nem cserélném le másra. A gyári rendszer kifejezetten jól tud működni. Anno a 2 ill 4X en nem volt sokat a gyári rendszer. Valóban sokat kellett buherálni, hogy használható legyen.
A 32GB verziónál kb 25GB amit üresnek lát gyári állapotban.

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#37633) Thauxeeb válasza Magnat (#37630) üzenetére


Thauxeeb
tag

Szia!
Én nem mertem Note 3 Neot venni a benne lévő egyedi SoC miatt. Ki tudja mi fogja támogatni, milyen programok lesznek rá, stb... Meg a modolás is kiesik mivel KNOX van rajta. Nekem semmi bajom nincs a gyári rommal, az az egy bug van, amit fentebb is írt valaki és megerősítettem, de hangja jó, nem fagy, semmi. Igen, egybe van a data partíció, azaz nekem 32 gigabyte-os van, ebből 24,6 használható, de az mindenre, ide mennek appok is, stb. szóval ezzel sincs gond. 2 ezer forinttal drágábbért lehet venni 32 gigás független G2-öt, mint a 16-os Note 3 neot, (linkelek PÜ-be ha kell) Én amondó vagyok, 16-osat ne vegyél.

[ Szerkesztve ]

(#37634) HUTCHDB válasza rayoliviero (#37626) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én rámegyek... ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#37635) zistvan válasza zistvan (#37631) üzenetére


zistvan
tag

Az újdonságot a 20D-hez képest értettem :)

(#37636) rayoliviero válasza HUTCHDB (#37634) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én már fel is tettem. 4G működik, FM rádióról is azt írták, bár azt még nem próbáltam. Idáig nagyon jónak tűnik, érdemes kipróbálni. :K

(#37637) Thauxeeb válasza zistvan (#37635) üzenetére


Thauxeeb
tag

Neked most mi van fent? Mert nekem V20B volt hivatalosan a legfrissebb (független pedig) de feltettem V20D-t KDZ formájában, de ezt sem jelzi (még?)

(#37638) Athaualpa


Athaualpa
csendes tag

A mester 3.4 lite romját szeretném installálni twrp-ből. A mentés és a telepítendő zip is a telefon download mappájában van. Wipe cash, data, dalvik, után ezek nem fognak törlődni? Ill. onnan is telepíthető, vagy mindenképp a gyökérbe kell másolni?

Ja, és 500mb szabad helyem van, annyi elég? Mert akkor megcsinálhatnám most, meló közben... :-)
System wipe nem kell?

[ Szerkesztve ]

(#37639) Magnat válasza Thauxeeb (#37633) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi, a válaszokat mindenkinek.
Cruiserke, te aztán elhivatott vagy, h mindezek ellenére harmadszor is :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#37640) Sabika válasza Athaualpa (#37638) üzenetére


Sabika
tag

Szia,
Ez jó ahogyan leírtad.
Nem fog törlődni a sd tartalma egyáltatán se képek se semmi.
Utána nyomhatsz egy dalvik cache resetet max. De asszem droidmester romjánál ez automata.
Nekem is fenn volt sokáig.
Az 500 mb szabadra viszont nem tudom hogy mennyire számít.
Szerintem csinálhatod mert úgyis a belső memóriába megy nem az sd-re a telepítés.

Sabján László

(#37641) kurion válasza Magnat (#37630) üzenetére


kurion
senior tag

Ott se az LG-vel volt a gond hanem a Tegrával.
Tegrásból csak is google cuccokat mernék venni.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#37642) Tacso válasza zistvan (#37635) üzenetére


Tacso
aktív tag

V20F changelog:
- introduced Knock Code™ feature;
- enhanged low light shots, reducing noise processing alghorithm;
- introduced recents Google security patches.
Forrás:[link]

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#37643) zistvan válasza Thauxeeb (#37637) üzenetére


zistvan
tag

20B volt, majd feltettem a 20D-t ami itt az oldalon az első HSZ-ben van.

(#37644) rayoliviero válasza Athaualpa (#37638) üzenetére


rayoliviero
veterán

ROM install előtt kell system wipe, plus még data, dalvik, cache.

(#37645) Magnat válasza kurion (#37641) üzenetére


Magnat
veterán

Őszintén, ez engem qrvára nem vigasztalt és nem is érdekelt... gondolom ha veszel egy S8-as Audit ami a pályán 100km-enként lefullad, nem azt fogod mondani, h mekkora sz@r a Bosch, mert ő szállította az üzemanyagrendszert.
Plusz a hardver megbízhatatlansága csak egyik oldala volt a dolognak... a másik része az, h az LG supportja a nullával volt egyenlő. Az akkori csúcsmodelljük volt a 2X és soha nem volt rá friss rendszer (plusz ami volt is egy bughalmaz). Amiről persze tudom, szintén az Nvidia tehet, mert nem adtak ki drivert a sochoz... csak nekem az nem világos, h amikor leszerződtek az Nvidiával, ezt miért nem lehetett kikötni... nekem egyébként a soc gyártók a készülékgyártók mutogatásai alapján egyre inkább vmi törvény és üzleti etika fölött álló szervezeteknek tűnnek, mert ha nem jön frissítés, arról is ők tehetnek, ha instabil a készülék arról is...gyanítom h emellett gyerekekkel dolgoztatnak egy uránbánya mélyén és még fizetést sem adnak nekik :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#37646) kurion válasza Magnat (#37645) üzenetére


kurion
senior tag

Elnézést, én nem akarom védeni az LG-t Nekem volt LG Optimus X2 majd megnéztem még egy tegrás csodát a Motorola atrix 4g-t. Jelenleg Galaxy S4-et használok (Akik emlékeznek rá ez pergett szét, ahogy néztem itt is volt visszhangja). A Samsung Sajnálja a jó anyagot a telefonból, reped törik a semmitől is és az alkatrész se olcsó bele. Szóval én javaslom a G2-t.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#37647) Athaualpa válasza rayoliviero (#37644) üzenetére


Athaualpa
csendes tag

+ Sabika: Köszönöm, meg is van...! :R

(#37648) HUTCHDB válasza Magnat (#37630) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Hogy én is írjak pár szót... talán keresetlent... :B

A telefon összességében jó.
Én próbálgatós típus vagyok, vagyis szeretem a jó, hibamentes készülékeket, és emiatt igen sűrűn cserélgetek.
Nem említek másik márkát (mert ez nem tartozik ide) de vannak olyan gyártók, akik gyengébb hardverrel jobb felhasználói élményt adnak androidon. (ott viszont más hiba van a készülékben....)
Szóval üzemidő nagyon jónak mondható, a romolás rém egyszerű, van custom rom bőven, de nem kell állandóan cserélgetni, mert amit én próbáltam, azok mindegyike stabil volt.
A kamera lassú, de szép képeket csinál, talán az egyik legjobb (szerintem) androidos fronton.
Videóban már nem annyira jó, (az optikai stabilizációt pl. nem is érzem, hogy lenne benne) de bőven az elfogadható kategória. (még a hasonló árú készülékekhez képest is)

DE, nekem itt ott akadozós a rendszer.
Nem a sebességgel van bajom, mert a hardver érződik, hogy jó, hanem az optimalizálással.
Ezt igazából azok veszik észre, akik több hasonló kaliberű készüléket használtak/használnak nap mint nap.
Szóval vannak laggok, vannak apró akadások.
És ahogy tapasztalom, ezek az lg alapú főzött romoknál sem akarnak simulni...javul, de ....

A tárhelyről esett szó.

Szóval ez egy jó készülék, apróbb (kinek igen, kinek nem) elviselhető hibákkal.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#37649) Magnat válasza HUTCHDB (#37648) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi neked is, láttam a korábbi hsz-edet h időnként akad, ez mondjuk tényleg nem túl jó hír, ami az optimalizációt illeti. Anno a 2X-et sem lehetett gyári launcherrel smooth lapozásra bírni, mondjuk itt a 2GB ramnak köszönhetően legalább egy másik launcher ilyen szempontból nem probléma.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#37650) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Segítséget kérnék, hátha valaki tudja a választ.
Viber üzeneteket hogyan kell/lehet elmenteni? (A beállításoknál van egy "üzenetnapló elküldése e-mailben", de ezzel nem tudom mit, és hogyan lehet kezdeni....)
Ha romot cserélek, mindig nullázódnak, most viszont van 1-2 fontosabb dolog, ami jó lenne, ha megmaradna.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.