Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37401) Corgan82 válasza bardo (#37384) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Egy véleményen vagyunk a Mahdi ROM tekintetében :R

Gaberking: Olvasd el az XDA-n a fórumát és meglátod miről beszélek... Nem veszem magamra a kötekedésedet mivel tudom, hogy te vagy DM legnagyobb s.nyalója ami azzal is jár, hogy teljesen átvetted az ő stílusát és neked sem létezik más ROM csak a DM ROM, minden más HASZNÁLHATATLAN.

Jilian: Szerintem is azt jelenti a Black UI, hogy fekete témája lesz mint a Flex-nek.

[ Szerkesztve ]

(#37402) Gaberking válasza Corgan82 (#37401) üzenetére


Gaberking
senior tag

Ezt a stílust anyukádnak!

A "ki állítja" kérdésemre adott válaszodba, miért keverted bele DM -et? Mert rosszindulatú vagy és csak kötekedsz!
A "s.nyalója" jelző, amivel engem illettél, azért egy kicsit erős volt... Pont erről írtam tegnap, hogy arc és agy nélkül, egyesek milyen sítílust, hangnemet engednek itt meg maguknak...

"nem létezik más ROM csak a DM ROM, minden más HASZNÁLHATATLAN"

A hozzászólásaimba ilyet nem fogsz találni, mert soha nem írtam még csak hasonlót sem!
Ez részedről megint csak kötekedés volt!

Megkérlek, több hozzászólást ne írj nekem! Sörözni bármikor elmegyek veled, ha érted mire gondolok!

(#37403) snorbi82 válasza bardo (#37384) üzenetére


snorbi82
senior tag

Gondolom ez egy alap android mindentől mentes! Igaz? 4.4.4 használható már? Milyen a fényképezője? 60 vagy 120 fps?

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#37404) zack válasza bardo (#37384) üzenetére


zack
nagyúr

Erről beszélsz?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37405) icecave


icecave
nagyúr

Azt meg lehet nézni valahol, hogy mondjuk a 20B-hez képest a 20D-ben miket javitottak? Ami fontos lenne, a automata fényerő reagálásának fixálása, valamint amit írtam is, hogy másodpercekkel később világít ki a kijelző,ha hívnak, pedig már csörög egy ideje a telefon... Ezek javitva lettek pl?

(#37406) expendables válasza icecave (#37405) üzenetére


expendables
aktív tag

Ezek nálam jól működnek. Szerintem érdemes feltenned a 20d-t. Stabilabb is...

(#37407) castiels


castiels
addikt

Én is most tettem fel, azelőtt 20B-m volt .. Most tesztelem. De eddig nincs gond vele.

(#37408) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!CloudyG3 1.1 romot használok.Window toknál az időjárás widgetnél nem írja ki az elözöleg megadott város időjárás adatait.Azt írja ki hogy nyissam fel a tokot és állítsam be a kívánt várost.Ez valami hiba a romban vagy csak nálam van ez?

(#37409) fery02


fery02
addikt

Ezt a "sörözni elhívlak" szöveget el tudja nekem magyarázni valaki, akár csak privátban is?
Többször olvastam már itt és nem teljesen értem, hogy mire is kell ilyenkor ez alatt gondolni. :D
Barátok szoktak sörözni egymással, nem vitapartnerek, de gondolom más jelentése van.

(#37410) f(x)=exp(x) válasza fery02 (#37409) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ez engem is érdekelne. :)
Meg sokaknak ajánlom a "moderátort keresek" nevű topicot is. :U

(#37411) Soltee válasza Corgan82 (#37401) üzenetére


Soltee
tag

Te felraktad ezt a ROM-ot? Abban működik a "HDR AUTO" mód?

(#37412) pit450


pit450
aktív tag

Valaki csinálna nekem a gyári böngészőből egy apk_t és feltenne valahova hogy le tudjam tölteni előre is köszönöm.

(#37413) fery02 válasza icecave (#37405) üzenetére


fery02
addikt

Sajnos LG sohasem ad ki változásnaplókat a firmware-jeihez, az extrákat szokta hangoztatni, reklámozni (pl Knock Code), a kisebb változásokról itt fórumon szoktuk megosztani tapasztalatainkat.

Összegezve viszont van annyi hibajavítás, hogy mindenképp érdemes legyen frissítened. Szóval ebben megerősítem a többiek véleményét is.

Szia attilasd!
Tényleg ismerhetsz engem innen is. Valamiért nekem nem is rémlettél innen a topikból, bár a legutóbbi hozzászólásod is van már majdnem egy hónapos. :)

[ Szerkesztve ]

(#37414) Corgan82 válasza Soltee (#37411) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Nem raktam fel csak láttam, hogy megjelent.

Gaberking: Nyugi nem fogok többet írni neked, bár a legutolsó hsz-odra is tudnék reagálni, de nem fogok, mivel ez a fórum nem erről szól, csak már elegem lett abból, hogy bizonyos embereknél egy kivételével minden ROM le van fikázva és csak a DM ROM létezik, és úgy, hogy esetlegesen ki sem próbálták azt normálisan, ezért írtam amit írtam. Én is megkérnélek, hogy te se reagálj többet az én hsz-aimra. Köszönöm. További szép estét !

(#37415) noxon


noxon
őstag

Elcsesztem a softkeyeket kicsit a g2 xposeddel, elég bugos nem akarja azt amit én beállítok, viszont ha leszedem akkor meg a gyári előlapi érintőgombok beállítása leáll :W
Vissza lehetne valahogy tenni a gyári állapotot? Vagy esetleg más progi amivel vissza állíthatom?

We live in a simulated world...

(#37416) TomPack


TomPack
őstag

Ígértem, hogy pár nap használat után megírom mi a helyzet a DroidMester-által készített 20D.zip-el!
Úgy néz ki megoldódott a problémám, azóta nem indult újra a telefon egyszer sem, hiába izzasztom. Az elején egyszer FC-olt a Beállítások, de ennyi.. Stabil a rom, mint a forint... :) CloudyPro, Flex, DroidMester romjai nálam naponta többször is restartoltak nálam.

(#37417) b.daniel


b.daniel
senior tag

Melyik a legjobb stock droid alapú rom most a telora? Átlag, mindennapi használatra kellene vmi jó :)

(#37418) mouzrr


mouzrr
őstag

Az alap naplo agenda nezetz widgetjehez be tudom allitani hogy az osszes event lathato legyen es lehessen gorgetni? Csak azt latom amit en beirok, unnepnapokat es szuletesnapokat nem jeleniti meg a widget, a naptarban pedig latszodnak. business calendar alatt sikerult ezeket is latnom illetve gorgetni oket. Koszi elore is

(#37419) Gaberking válasza b.daniel (#37417) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szerintem a DroiDMester v3.4 sLite ROM. Innen le tudod tölteni.

(#37420) kovacserno95


kovacserno95
csendes tag

Sziasztok cloudy g3 1.1 telepitése elött állok. root megvan twrp recovery is megvan letöltöttem a g3 romot.
Eddig még sosem telepitettem coustom romot ezért kérem a segitségeteket. Odáig tudom hogy belépek a recoverybe és utána

(#37421) fery02 válasza kovacserno95 (#37420) üzenetére


fery02
addikt

Tehát akkor bent vagy Recovery-ben.

1. Wipe menüben kijelölsz mindent (kivéve az internal storage-t, ha a telefonról készülsz telepíteni a Rom-ot OTG pendrive helyett), majd elhúzod a wipe csúszkát.
2. Ha eddig JB-n voltál, utána telepíted a KitKat baseband-et (ha KK-en vagy, ez a lépés kihagyható).
3. Mehet a Rom telepítés, Aroma-s ténykedések és...

4. Készen vagy.

noxon:
Csak halkan: ilyenkor illeni szokott beírni a megoldást is. :)

[ Szerkesztve ]

(#37422) noxon válasza noxon (#37415) üzenetére


noxon
őstag

Már megoldottam sztornó, azért kössz a választ :D

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#37423) Gaberking válasza kovacserno95 (#37420) üzenetére


Gaberking
senior tag

megiszol 1 pálinkát
megiszol 1 sört
Wipe - Advanced wipe > Dalvik Cache + System + Data + Cache
1 pálinka
menü
Install
kiválasztod a zip -et és feltelepíted
pálinka + sör
én így csinálnám, de lehet, hogy becsempésznék még 1-2 pálinkát! :D

(#37424) fery02 válasza Gaberking (#37423) üzenetére


fery02
addikt

Igen, a feszültségoldás nagyon fontos! Kezdőként ilyenkor akaratlanul is növekszik az ember pulzusa, fokozódik az adrenalin szint, stb...
Ezt elfelejtettem megemlíteni, pedig én is le szoktam Rom-olás előtt-közben nyomni pár doboz sört. :)
Hétvégén készülök felpakolni én is a CloudyG3-at, nem lesz józanság.

Ha heti szinten Rom-olnék lehet már elég lenne csupán reggeli ital is. :D

[ Szerkesztve ]

(#37425) Gaberking válasza fery02 (#37424) üzenetére


Gaberking
senior tag

Látom, mi megértjük egymást! :D ;)

(#37426) toto0569 válasza Gaberking (#37423) üzenetére


toto0569
addikt

+1 :K

(#37427) Talib21


Talib21
tag

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy mi lehet annak az oka,hogy a telefon néha magától néma üzemmódra vált? A néma üzemmód ideje nincsen bepipálva a beállításoknál! A szoftver vodadone v20d. Köszi előre is!

(#37428) Harcsai


Harcsai
senior tag

Hogy lehet beállítani, hogy hely alapon kapcsolgasson szolgáltatásokat? Pl hazatérve wi-fi.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#37429) zack válasza fery02 (#37409) üzenetére


zack
nagyúr

Gondolom arra utalt, hogy fórumon nem értitek meg egymást, de valószínűleg sörözés közben más lenne a helyzet. Fórumon mindenki más stílust erőltet, mint ami ő maga valójában, mert ez személytelen és ugye inkognitóban teszi. Nekem is volt nem egyszer, hogy írjam a címet és idejön. Most erre mit írjak? Kezdjem el neki ecsetelni hogy évek óta a renitens, beszívott, agresszív, viselkedni nem tudó emberek és ember csoportok "nevelésével" keresem a kenyeremet és legalább 22 éve ilyen irányú sportot űzök? Van elég baja mindenkinek, már csak egy vádirat hiányzik ilyen hülyeségekből. Aztán ha meg le van ütve, hívja a kékeket mint szegény sértett. Hát ebből szerintem senki sem kér ilyen hülyeségek miatt, amit nevezzünk fórumos civakodásnak.
Én levezetem a feszültséget, van amikor melóban, de edzésen szinte mindig. Nektek sem itt kellene menőzni, és egymást hergelni, hanem hagyni a f@szba, és ignorálni a másikat, ha számotokra menthetetlen a stílusa.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37430) Athaualpa válasza Gaberking (#37423) üzenetére


Athaualpa
csendes tag

Ezt a sorrendet én is preferálom... :K.

(#37431) bardo válasza Bubukain (#37400) üzenetére


bardo
tag

Egy jobb oldalon középen elhelyezett menü. Olyan mit a PIE menü, csak sokkal testreszabhatóbb. Aki sok párhuzamos alkalmazást használ annak jó dolog.

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#37432) Gaberking válasza Athaualpa (#37430) üzenetére


Gaberking
senior tag

Nem szabad a véletlenre bízni! :D

(#37433) bardo válasza snorbi82 (#37403) üzenetére


bardo
tag

Szia,

Igen teljesen sallangmentes rom. És nagyon is használható. Mahdi featurek vannak benne amivel a státuszbár a menü és minden testreszabható. Elég kellemes rom. 4.4.4-es és teljesen használható. A kameránál nincs 60 és 120fps sem :(. Nekem mikor volt sem használtam. Ha ez fontos akkor lehet rá lehet tenni a stock kamerát vagy a Xdabbeb's Camera. Majd kipróbálom .

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#37434) rayoliviero válasza bardo (#37384) üzenetére


rayoliviero
veterán

Mi ez a hyperszuper TWRP, amiről beszélsz?

dr87 csinált valami módosított TWRP-t, amit ajánl a Mahdi-hoz.

(#37435) HarryDEC válasza fery02 (#37385) üzenetére


HarryDEC
tag

Remek válasz, köszönöm. Én az asztal lapján 45°-os szögben elforgatva. De azért néha szeretném elmozdítani, mondjuk 100km -rel arrébb. :K
Esetleg valaki, aki rendszeresen hurcolásásza?

Korán keltem, hol az arany?

(#37436) Yatte


Yatte
csendes tag

Sziasztok! Olyan kérdésem volna, hogy mennyire bugos a telefon, zene minősége milyen? Szóval pár felhasználói véleményt elfogadnék :D

(#37437) mouzrr válasza Yatte (#37436) üzenetére


mouzrr
őstag

Szia. Nem olyan regen vettem, nincs ket hete, de imadom. Semmi hibaja nincs azon kivul hogy a fules bal oldala sistereg, de ez szoftveres gond, itt van a topicban a friss gyari rendszer amit felteve megoldodik, de az LG valaszolt nekem es azt irtak hogy a pc suite frissites mar csak ellenorzesre var. Rettento gyors keszulek, passzol a kezembe, szep a kijelzo, tele van hasznos funkciokkal, ami nem kell letiltod. Inditasnal 800-900 mb ram szabad, van par widgetem emellett. A bekapcsolas is gyors, hamar feltolt a telefon, alig merul, tenyleg kibir ket napot ha nem egesz nap nyomkodod. Szerintem probald ki egyik telenoros boltban, mashol nem lattam kiallitva.

(#37438) snorbi82 válasza bardo (#37433) üzenetére


snorbi82
senior tag

Azt megköszönném! Én használom a 60 ill 120 fps-t és jó lenne a ha működne... Köszönöm

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#37439) mouzrr


mouzrr
őstag

Sracok nektek nem "zug" a gyari tolto? Amikor aram alatt van es nincs a telefonba dugva kozelrol hallom hogy zug, miutan kihuzon utana is kb fel percig. Amint bedugom a telefont elhallgat. Ez mennyire normalis? Ja es toltes kozben nagyon meleg szokott lenni a tolto.

(#37440) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Olyan szerintetek lehetséges, hogy a G2-ről a képet átvigyem Nexus 7-re. :F

Van mobil tv előfizetésem és ugye az N7-en szeretném nézni.

[ Szerkesztve ]

(#37441) Misi1980 válasza mouzrr (#37439) üzenetére


Misi1980
senior tag

Az enyém is berreg ha be van dugva és nincs telefon csatlakoztatva hozzá.Már fél éve megvan és semmi baja.

[ Szerkesztve ]

(#37442) davis999sola


davis999sola
tag

Carbon romban van már zene lejátszó progi? mert gyárilag semmi nem volt playről töltöttem le

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#37443) Danny365 válasza SzlobiG (#37440) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem ne a képet akard megosztani, hanem a netet. A wi-fi hotspot ezért van, ha jól tudom. Benyomod a G2-n, majd az N7-tel rácsatlakozol.

@davis999sola
Szerintem ez attól függ, milyen gapps-et flashelsz. Play Music szokott benne lenni értelem szerűen.

(#37444) SzlobiG válasza Danny365 (#37443) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az nem jó, mert megzabálja a netemet pont ezért vagyok előfizetve akkor nem számolódik bele az adatforgalomba, de ha megosztom wifin már számolja.

(#37445) xSide válasza SzlobiG (#37444) üzenetére


xSide
őstag

Csak Wifin (wifi hotspot) rácsatlakozva nem számolja.

[ Szerkesztve ]

(#37446) dave182


dave182
senior tag

Sziasztok, ha van valakinek egy 32 GB-os fekete példánya eladó, keressen privátban!
:R

(#37447) fery02 válasza zack (#37429) üzenetére


fery02
addikt

Köszönöm a te magyarázatodat is!
Közben Gaberking is válaszolt nekem privátban. :)

Talib21 (#37427):
Erre a problémára sajnos csak egy Hard Reset-et tudok javasolni, meg szerintem a többieknek sem lenne egyéb ötlete.
Tekintve, hogy ez a 20D már eléggé egy javított firmware már.

Harcsai (#37428):
Ez nem egészen idevaló kérdés, javaslom, hogy próbálj szerencsét az Android alkalmazások topikban!
Ott hamarabb kapsz választ, már csak azért is, mert úgy gondolom ez a kérdés elhangozhatott már ott jó párszor.

Egyébként én a Tasker-t ismerem csak ilyen célra, de ez fizetős, sok időt és tanulást igénylő program.
Éppen ezért viszont profi, egyéb dolgokat is meg lehet vele valósítani. Sokak szerint igazán ezzel az alkalmazással teljes egy okostelefon, de ha neked csak arra kellene valami, amit írtál, szerintem tudnak majd ott ajánlani valamit a fiúk.
Jut eszembe, ott van még a Locale is, de ez elég drága, viszont ez kifejezetten ilyen hely szerinti automatizálás beállításokra van.
Végül csak összegyűjtöttem én is pár jobb féle progit hirtelen, bár egyik sem ingyenes. :)

HarryDEC (#37435):
Én ha hurcolnám, akkor a fülhallgatóm tasakjában hordanám (persze ilyenje nem mindenkinek van) vagy esetleg cipzáros pénztárcában, de ahogy látom valami fityegő is rögzíthető rá, akár kulcstartó célra, vagy nyakba akasztani.
Nem annyira nehéz azért ötleteket találni.

Yatte (#37436)
Legutóbbi 20C, 20D frissítés óta már majdhogynem bugmentes (főleg ha frissítés előtt-után Hard Reset-el az ember). Amit olvasol a topikban Rom-olgatást, annak nagy része inkább hobbi meg kíváncsiság céljából történik, nincs rászorulva egyáltalán a telefon a mókolásra. :)

Zene téren egy Wolfson WM5110-es DAC dolgozik a készülékben, ami kiemelkedő hangminőséget nyújt, szóval nem könnyű benne csalódni.

Átlagfelhasználásra tökéletes a gyorsasága, sok gyári hasznos extrái és kiemelkedő üzemideje miatt, ráadásul a konkurenciánál olcsóbban is elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#37448) SzlobiG válasza xSide (#37445) üzenetére


SzlobiG
félisten

[link]Ezt biztos hogy nem fogja számolni?

Természetesen a vb-t akarom nézni. Tehát ha hotspottal megosztom mint idáig és nézem az adást nem fogja bele számolni?

[ Szerkesztve ]

(#37449) xSide válasza SzlobiG (#37448) üzenetére


xSide
őstag

Megosztás miatt számol, képátrakásból indultam ki nem pedig film/meccs nézésből...

[ Szerkesztve ]

(#37450) SzlobiG válasza xSide (#37449) üzenetére


SzlobiG
félisten

Sajna ez lenne a lényeg, na mind1 nézem ezen akkor.

Azt hittem lehet olyat mintha a tvre vinném át a képet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.