Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36951) Danny365 válasza adamzflash (#36948) üzenetére


Danny365
őstag

Ha van OTG kábeled, dugj rá egy egeret, azzal tudod vezérelni a telefont.

(#36952) kyx


kyx
csendes tag

köszönöm, erre rápróbálok, mielőtt leugrom a dózsa györgy/váci úti zarándokhelyre.

(#36953) expendables válasza Danny365 (#36951) üzenetére


expendables
aktív tag

Ez így van. :) Te voltál a gyorsabb....

(#36955) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Régen napi szinten kisértem a topikot,akkor emlékszem,hogy volt valami app arra,hogy a gombok eltünjenek,de sajnos nem emlékszem,kell e hozzá root jog. Segít valaki hozzáértő? Foci vbt nézek telón és a mindigtv sajna nem feljes képernyős.

(#36956) expendables válasza adamzflash (#36954) üzenetére


expendables
aktív tag

Amúgy azért nem reagál,ha elreped,mert úgy működik az érintőüveg,hogy az üveg felületén egy elektromos mező van létrehozva,amit ha megérintesz,azon a ponton megszakad az "áramkör". Ennek a pontos helyét számolja ki és ez alapján definiálja,hogy hol érintetted meg. Többnyire ilyenkor ez a mező is sérül,ezért nem reagál.(persze ez attól is függ,hogy milyen mértékű a repedés,illetve,hogy hol van a kijelzőn).

(#36957) Looserke válasza szabyka95 (#36942) üzenetére


Looserke
őstag

már sikerült, csak a leírással ellentétben NEM rendszergazda jogokkal kell futtatni a root.bat-ot, egyébként a 3.2.0 camera mod is felment úgy néz ki hiba nélkül apk-ból

[ Szerkesztve ]

(#36958) szoja válasza kyx (#36952) üzenetére


szoja
tag

Az eredményt kérlek oszd majd meg itt a fórumon, mert nekem is ugyanez a bajom. KK előtt nem rémlik, hogy hasonlóan megbízhatatlan lett volna a GPS.

(#36959) tutaj01 válasza RomiJosy (#36955) üzenetére


tutaj01
tag

GMD auto hide, de root kell hozzá! Máskülönben meg felesleges!
Nekem a MindigTV alatt ki van kapcsolva a softkey, de nem lesz teljes képernyős, hanem beteszi a képet középre, így mindkét oldalon lesz egy kis fekete sáv... Nem nyújtja ki.

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#36960) reflxx válasza RomiJosy (#36955) üzenetére


reflxx
aktív tag

Legjobb tudomásom szerint 4.4.2-őn már gyárilag rajta van ez a lehetőség. (Nálam legalábbis ott van a kijelző -> előlapi érintőgombok -> előlapi érintőgombok elrejtése menü. Ha hülyeséget mondtam kövezzetek meg :D

(#36961) yzww81


yzww81
csendes tag

Vettem egy ilyen csodat, nagyon szeretem!
Nilkin "okos" tokot rendeltem hozza, ehhez mit gondoltok kell meg kulon folia a kojelzore, vagy a tok eleg vedelmet nyujt?
Koszi.

(#36962) expendables válasza szoja (#36958) üzenetére


expendables
aktív tag

Szia. Neked melyik rom van rajta?

(#36963) expendables válasza yzww81 (#36961) üzenetére


expendables
aktív tag

A fólia sohasem árt. Azt könnyebb és olcsóbb is cserélni,mint a kijelzőt,ha sérül.

(#36964) RomiJosy válasza tutaj01 (#36959) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Nem akarom rootolni de ha felesleges,csak ez miatt el se kezdem. Köszi.

Refxx. Sajnos nekem nincs ott, 20c van a telón. Neked melyik van? Eltünnek a gombok mindenhol?

(#36965) expendables válasza RomiJosy (#36964) üzenetére


expendables
aktív tag

Nekem 20d van fent és nekem sincs ilyen opció.

(#36966) RomiJosy válasza expendables (#36965) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Akkó megkövezzük! :D

(#36967) expendables válasza RomiJosy (#36966) üzenetére


expendables
aktív tag

:D :D :D

(#36968) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Kint a Dorimanx 5.5.

(#36969) tutaj01


tutaj01
tag

CloudyG3. Mióta fenn van, ez a rekord!Felesleges dolgok törölve, Eco mód be. Nagyon-nagyon jó az akkumulátor használat!
Auto fényerő, kb 1-1,5 óra hívás, pár email, böngésző, sok youtube. Játék nincs.
Folyamatosan wifi/3g/gps/sync bekacspolva.

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#36970) rayoliviero válasza tutaj01 (#36969) üzenetére


rayoliviero
veterán

Te miket töröltél pontosan?

rutika956: Nem lehet, hogy nem d802-höz való twrp-t flashaltél rá?

[ Szerkesztve ]

(#36971) rutika956


rutika956
csendes tag

sziasztok!
olyan bajom lenne hogy az lg g2-mre próbáltam rakni egy főzött romot. a rootolás sikeresen megvolt, de aztán jött a baj amikor fel akartam rakni a twrp-t- bementem a flashify-be. ott rámentem arra h recovery flash, letöltöttem a 2.7es twrp-t majd telepíteni akartam. kiírt valamit már nem emlékszem h mit engedélyeztem utána meg h csomagiolja e ki vagy ilyesmi és azt is. utána kérdezte h induljon e újra rámentem arra h reboot, egy pillanatra bejött az lg logó eltűnt és azóta semmi. nem tudom bekapcsolni, próbáltam lg support tool-al de nem ismeri fel a telót. töltésre nem reagál. szervízelés nélkül tudok életet lehelni bele?
a segítségeteket előre is köszönöm!

(#36972) rutika956 válasza rayoliviero (#36970) üzenetére


rutika956
csendes tag

ahogy felraktam a flashify-t elindítottam és azon belül próbáltam letölteni. kihozott 4 verziót és abból töltöttem a legfrissebbet. ahogy utána olvasgattam elrontottam a bootolást.

lehet még valami esélyem arra hogy helyre tudom állítani?

[ Szerkesztve ]

(#36973) rayoliviero válasza rutika956 (#36972) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én mindig külön töltöttem le. Nem is tudtam, hogy Flashify is le tudja tölteni. Lehet rosszat töltött le? :F

Nem tudom a Linuxos parancssoros módszer működik-e az esetedben. De elvileg kellene neki.

Felül összefoglaló: Ha teljesen letégláznánk a telefont rész.

[ Szerkesztve ]

(#36974) rutika956 válasza rayoliviero (#36973) üzenetére


rutika956
csendes tag

hát fogalmam sincs:/

a linuxos parancssort hogyan tudom véghez vinni?

(#36975) spuros


spuros
őstag

Sziasztok!

Egy kis érdekesség. Ha jól értelmezem akkor az EU-ban elfogadott (lesz) a rootolás és a szerviz/gyártó emiatt nem utasíthatja el a garanciát csak ha kerek-perec tudja bizonyítani, hogy azért romlott el a telefon.. Ha ki volt már tárgyalva akkor bocs, de nem találkoztam még vele.

(#36976) renee7 válasza spuros (#36975) üzenetére


renee7
tag

Ez eddig tényleg csak érdekesség. :) Majd ha ugyanezt olvasod a Magyar Közlönyben is, akkor fog jelenteni valamit.

Egyébként üdv neked, mint régi LG Optimus 3D-s kollégának Ezek szerint szintén G2? :)

[ Szerkesztve ]

(#36977) tutaj01 válasza rayoliviero (#36970) üzenetére


tutaj01
tag

Google féle appok, fm rádió, lg health, stb. Gyakorlatilag ahogy néztem, szinte ugyanazokat mint te. Pár kivétellel.

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#36978) winhelper válasza rutika956 (#36974) üzenetére


winhelper
tag

Nem kötekedni akarok, de mindenki okulására elárulnád, hogy ha rom-ot akartál flashelni, mi a brét kerestél a flashify-ben? És miért kezdted a recovery-t frissíteni?

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#36979) bandor


bandor
tag

Eddig annyira nem foglalkoztam a telefon kamerájával, pár fotót lőttem, semmi több.Most viszont teljesen véletlenül,ahogy babráltam a telefonon a hátsó gombokat,valahogy lefotóztam a kijelzőt.A fotót betette a galériába egy screenshots mappába.Ez hogy sikerült lefotózni a kijelzőt, egy jó dolog, sokszor hasznos lehet.A probléma hogy azóta sem tudom még egyszer megcsinálni.Bármit nyomkodok , nem fotózza le a kijelzőt.Meg tudná mondani valaki, hogy működik ez a dolog?
A másik a sorozatfelvétel.Ha bekapcsolom a funkciót a telefon fotózásnál csinál egy , azaz egy darab képet.Nem az lenne a lényege, hogy több képet csinál, és abból kiválaszthatom a nekem tetszőt?A lényeg hogy nem működik.Ez most az én telómnál van így, vagy másnál sincs normális sorozatfelvétel?

(#36980) fery02 válasza szabyka95 (#36902) üzenetére


fery02
addikt

Köszi! :)

(#36981) Nordik


Nordik
őstag

Az üzenet beállításoknál a karakterkódolás alatt melyik opció veszi le az ékezeteket az smsekről? Alapértelmezett ABC vagy az Automatikus?

(#36982) B4l!nt válasza bandor (#36979) üzenetére


B4l!nt
aktív tag

Screenshot: képernyőzár gomb + hangerő le egyszerre :K
Sorozatfelvétel nálam működik rendesen.

(#36983) Illusion1010 válasza bandor (#36979) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Egyszerre megnyomod a power és a hangerő le gombot....

(#36984) bandor válasza Illusion1010 (#36983) üzenetére


bandor
tag

Köszi mindkettőtöknek.Az viszont érdekes, hogy sorozatfelvételnél , csak egy fotót csinál, viszont a pillanatfelvétel módnál öt fotót készít gyors egymásutánban.

(#36985) B4l!nt válasza bandor (#36984) üzenetére


B4l!nt
aktív tag

Benyomva tartod az exponáló gombot? Ameddig nyomod addig lövi a képeket.

(#36986) bandor válasza B4l!nt (#36985) üzenetére


bandor
tag

Köszönöm szépen , így már működik.Nem gondoltam volna , hogy ez a titka.

(#36987) badmad


badmad
senior tag

Danny365 -nek hatalmas respekt a profi segítségért ...köszi mégegyszer!!! :C :R

(#36988) Exelsior


Exelsior
senior tag

CloudyG3 1.0 romban az időjárás Widget vagyis a Smart Notice-ben van egy Bug.

Csak a lokáció alapján lévő várost hajlandó mutatni hiába rakok be neki Budapest vagy mást, amikor megakarom adni neki azt írja hogy létezik de a listában nem jelenik meg.

Ez vajon javítva lesz majd a 1.1-es kiadásban? :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#36989) csatakacsa


csatakacsa
tag

Na már valamennyit állítottam rajta, de nektek is fakó képeket lő ? Mintha mindennek kiszívták volna a színét.

Vmi ötlet esetleg ? :U

link pic1

link pic2

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#36990) spuros válasza renee7 (#36976) üzenetére


spuros
őstag

Igen, csak érdekesség.. :D

Aham G2 és Üdv..

Optimus 3D-nél eldöntöttem, hogy csak Nexus a továbbiakban de magadta magát a Galaxy Nexusom és csak jót hallottam G2-ről és az LG-ről mikor telefon nézőben voltam tavaly. Ezért bizalmat előlegeztem meg az LG-nek. Beváltották. Ez az LG már nem az az LG akik akkor voltak.. :K

(#36991) JOkE01


JOkE01
tag

Sziasztok.
T-Mobile-os G2-t használok sonic rommal.
Hogyan tudom teljesen Stock állapotba visszaállítani? Twrp vagy kdzvel?

[ Szerkesztve ]

(#36992) b.daniel


b.daniel
senior tag

Sziasztok!
Használ valaki Carbon romot? Vmi hihetetlenül gyors ezzel a teló,de sajnos nem találom hogyan lehetne a vezèrlőgokbokat átlátszóvá tenni,mint a cloudy romokban. Valaki tudna ebben segíteni?

(#36993) Quqesz válasza JOkE01 (#36991) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kdz tuti

bandor
A kijelzőről képet tudsz csinálni a quick memo progival is. Megtalálod a lehúzható értesítési sávban(tudod wifi,bt,gps gombok mellett)...sőt mentés előtt még firkálhatsz is rá....van az lg oldalán használati kézikönyv(nem a rövid verzsön),jó olvasást! A kamera meg addig fotózik,míg nyomva tartod az exponáló gombot,csak az sd a korlát...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36994) Quqesz válasza Nordik (#36981) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egyik sem íráskor,csak az alapértelmezett abc nem 3-5 karaktert vesz le íráskor...mikor küldöd csak az ö i ü é betük mennek át ékezettel smsben mindkét esetben

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36995) JOkE01 válasza Quqesz (#36993) üzenetére


JOkE01
tag

Köszönöm. Esetleg nem tudsz egy linket a legfrissebb gyári T-s romhoz ?

(#36996) expendables válasza JOkE01 (#36995) üzenetére


expendables
aktív tag

Szia. Az összefoglalóban van link,ami a gyári firmware oldalra visz.
A legfrissebb T-s rom a V20C.
De csak neked... :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#36997) JOkE01 válasza expendables (#36996) üzenetére


JOkE01
tag

Hálás köszönet!
Próbálom eladni, elcserélni a telót és sokan inkább Stock rommal szeretik.

(#36998) rayoliviero válasza JOkE01 (#36997) üzenetére


rayoliviero
veterán

DroiDMester csinált egy twrp-ből telepíthető Telekomos v20c zip-et.

(#36999) akooos


akooos
veterán

Aki esetleg most tervezne 32 GB-os G2-t venni 2 év gyári garanciával: EXPANSYS[/L]

(#37000) TomPack válasza rayoliviero (#36998) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem is egy TWRP-ből telepíthető verzió kéne, de ha lehet akkor ne szolgáltatós. Újraindulgat a telefonom, és ki szeretném próbálni gyári rommal is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.