Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37751) dave182 válasza Thauxeeb (#37749) üzenetére


dave182
senior tag

Igazából az egyik fő ok, a memória bővíthetőség, a másik, hogy ha már új telefont veszek, akkor legyen újabb modell, már csak azért is mert tovább lesz támogatott... De azért is tettem fel a kérdést mert kíváncsi vagyok a véleményekre, egyenlőre még nem tudtam dönteni... Azt értem hogy G2-ről nem valószínű hogy megéri váltani, de az hogy melyiket vegyem?...

(#37752) DroiDMester válasza tgb (#37740) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Természetesen DOWNLOAD módban kell a telónak lenni a frissítéshez! (telefont teljesen kikapcsolod, majd nyomod folyamatosan a Hangerő fel gombot, és ebben az állapotban dugod rá az USB -t ha bejön a teleón a Download mód akkor engedd csak el a hangerő fel gombot)

De ez minden KDZ telepítésnél így van! :K

------------------------------------------------------------------------
Többieknek !!! Ahogy korábban írtam FOGOK csinálni saját G3 as Romot majd akkor ha már nem lessz benne ennyi bug, én a 3-4.ik verzióra(v1.2-1.3) tippeltem(látszólag jól) előre láthatólag, hogy akkor már egész használható állapotba kerül, hogy érdemes legyen vele foglalkoznom!

Szóval türelem Rózsát Terem

Akarom mondani G3 ROM -ot terem! :))

(#37753) Thauxeeb válasza dave182 (#37751) üzenetére


Thauxeeb
tag

Hát én várnék vele szeptemberig vagy karácsony és valami akcióban G3 akkor.

(#37754) twon válasza expendables (#37587) üzenetére


twon
tag

....és a Waze programmal mi lehet a gond? Miért lép ki mindig?

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#37755) HUTCHDB válasza DroiDMester (#37752) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ha lesz, akkor lesz, türelemmel vagyok...de mintha a saját ide betett képernyő képed g3-as romra utalna..vagy nem?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#37756) Corgan82 válasza jilian (#37732) üzenetére


Corgan82
aktív tag

(#37757) dave182 válasza Thauxeeb (#37753) üzenetére


dave182
senior tag

Ha addig nem is várok, de az első tulajdonosi tapasztalatokat itt a fórumon mindenképp megvárom , akku idő, melegedés, minőség szempontjai érdekelnek főleg, plusz a magyar tesztek is mérvadóak lesznek... Aztán tapi élőben :D
Köszönöm a választ!

(#37758) realmadrid válasza darnyi (#37739) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Szia, az enyém telenoros, 20b van rajta. Wifi-n azt írja, hogy ez a legfrissebb verzió. Kábellel, pc-n frissítetted ?

A sas nem vadászik legyekre

(#37759) mouzrr válasza realmadrid (#37758) üzenetére


mouzrr
őstag

Enyém is telenor, dugd rá pc suite-ra,kiadja a v20f-et :)

(#37760) andrys83


andrys83
aktív tag

a frissítésről egy kis csemege:)

http://www.droid-life.com/2014/06/30/t-mobile-lg-g2-receiving-update-brings-knockon-security/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+DroidLife+%28Droid+Life%29&utm_content=FaceBook

(#37761) kekkola válasza HUTCHDB (#37755) üzenetére


kekkola
senior tag

Szted melyik az a gyártó-készülék, mely simábban működik? Tényleg kíváncsi lennék rá!

O+8T

(#37762) b.daniel


b.daniel
senior tag

Nem tudjátok, hogy van - e működő MIUI rom g2-re?

(#37763) mouzrr


mouzrr
őstag

Nem gáz hogy úgy frissítettem hogy nem tettem gyáriba? Minden megmaradt.

(#37764) winhelper válasza b.daniel (#37762) üzenetére


winhelper
tag

Van.
Kint van az MIUI oldalon. Én használtam pár napig, de idegesített, hogy a szoftveres gombok nem látszanak alap esetben, csak egy lebegő előhívó van.
Próbát megér. :)

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#37765) apaszka válasza twon (#37754) üzenetére


apaszka
veterán

Míg G2 őm volt, voltak ilyen anomáliák, hogy kilépegett néhány programból.
Multitasking pl semmiképp nem akart össze jönni.Amint háttérbe került egy program, újra is töltötte magát.
Marhára idegesített.

De nem offolni akartam :W :((( bocsánat.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#37766) b.daniel válasza winhelper (#37764) üzenetére


b.daniel
senior tag

Tudnál adni egy linket légyszi ? Nem találom sajnos :(

(#37767) jilian válasza Corgan82 (#37756) üzenetére


jilian
addikt

xda - sra gondoltam. :))

(#37768) fery02 válasza Azharel (#37674) üzenetére


fery02
addikt

Fura egy helyzet ez most akkor. Eddig nem úgy volt, hogy a kdz-s telepítgetés legális?
Most akkor úgy tűnik az ebből eredő hibák garancia megvonással járnak? :F

icecave (#37691):
Azért ha már biztonsági javítás is került az új firmware-be, annyira nem nevezném jelentéktelennek és ha PC Suit felkínálná nekem gyári Rom-on én frissítenék.

Athaualpa (#37712):
Amíg csak egy embernél jelentkezett ez a probléma, szerintem még nem mondhatjuk biztosan.
Ha hallunk a közel jövőben más áldozatról is, akkor már kezdhetünk komolyabban gyanakodni a 20F-re. :)

mouzrr (#37763):
Ha nem tapasztalsz anomáliákat, akkor hagyd most már úgy, de a frissítés előtti és utáni Hard Reset továbbra is ajánlott, a minél tisztább rendszer érdekében!

b.daniel (#37762):
Általános használatra alkalmas és ajánlott MIUI Rom-ra ha jól emlékszem eddig még nem volt példa a topik történetében, de ennek ellenére persze kipróbálhatott, amit fentebb linkeltek neked.

(#37769) Azharel válasza fery02 (#37768) üzenetére


Azharel
aktív tag

Az biztos hogy szoftver frissítésből bármi gond adódik és ezzel viszed vissza a telefont az nem garanciális.

(#37770) Meggyi001 válasza b.daniel (#37762) üzenetére

Talán ezek :F .....[link],[link]

(IMG:http://s25.postimg.org/si7ivajqj/Screenshot_2014_05_21_23_00_12.jpg)(/IMG)

https://gamergep.hu/

(#37771) Corgan82 válasza jilian (#37767) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Ez is XDA-s. :) Csak itt vannak fent mindig a legújabbak.

[ Szerkesztve ]

(#37772) Corgan82 válasza Meggyi001 (#37770) üzenetére


Corgan82
aktív tag

MIUI 6 (4.4.2.) már nem lesz, befejezte a fejlesztője.

(#37773) fery02 válasza Azharel (#37769) üzenetére


fery02
addikt

Akkor viszont érdemesebb ilyen gyári frissítéseket inkább OTA-n vagy PC Suit-tal végezni kdz helyett.
Legalábbis kdz-hez képest ezek "egy gomb nyomásos" működésűek, kevesebb hibázási aránnyal.

Ja és te nem is vagy kezdő, valószínűleg jól csinálhattál mindent, mégis ez lett a vége. :/

(#37774) TayRol


TayRol
veterán

Na megjött a v20f ota-n.

(#37775) pusihusi


pusihusi
addikt

v20f Símán felment KDZ-vel :C :R

Üdv. Feri!!

(#37776) icecave


icecave
nagyúr

Valakinek van linkje ehhez:

6HU/HUNGARY_OPEN_16G V20F LGD802 1.63 GiB

LG oldaláról nem tudom leszedni. :(

[ Szerkesztve ]

(#37777) pestibenji válasza DroiDMester (#37752) üzenetére


pestibenji
senior tag

Hogy érted, hogy ha már nem lesz ennyi bug benne? Le fogod nyúlni más fejlesztő portját? :(

Én amúgy még v1es Cloudyt használok és a kihangosító bugot kivéve még semmivel nem találkoztam ;)

[ Szerkesztve ]

(#37778) f(x)=exp(x) válasza pestibenji (#37777) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Én úgy értelmezem hogy hogyha nem lesz benne annyi bug, akkor fog vele foglalkozni, csiszolgatni stb.... :)

(#37779) Bubukain


Bubukain
senior tag

gyorsan végeztem az optimus G3 1.1 rommal, 2x telepítettem clean installal OTG-ről, és az elején amikor megadnám a google accountomat mindkétszer google szerverhibára hivatkozva nem tudott csatlakozni, így semmit nem is tudtam rá telepíteni. ment a levesbe.
visszarakva a cloudy-t megy rendesen, nem tudom mi lehetett a gond.

(#37780) Bubukain válasza f(x)=exp(x) (#37778) üzenetére


Bubukain
senior tag

magyarul lenyúlja más fejlesztő portját és azt fogja utána csiszolgatni :D

(#37781) rayoliviero válasza Bubukain (#37779) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nálam nem volt ilyen gond. De más is panaszkodott ilyen hibára nekem.

(#37782) f(x)=exp(x) válasza Bubukain (#37780) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

:DDD

(#37783) tutaj01


tutaj01
tag

Megvan az első magyar teszt a G3-ról.
[LG G3 teszt]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#37784) pusihusi válasza tutaj01 (#37783) üzenetére


pusihusi
addikt

Jó szép de marad a G 2 :U

Üdv. Feri!!

(#37785) rayoliviero válasza tutaj01 (#37783) üzenetére


rayoliviero
veterán

Az nagyon tetszik benne, hogy reális áron indul, más gyártó csúcsmodelljei túl vannak szépen árazva. 5S, S5, M8 stb. Ezek nem most jöttek ki már, de így is drágábbak a G3-tól.

(#37786) Gaberking válasza pestibenji (#37777) üzenetére


Gaberking
senior tag

Megint ez a kötekedés! Látom, nem lehet tőled normális viselkedésre számítani!
Mi az, hogy "lenyúlni" ?
Az miért lenyúlás, hogy letölt valaki egy szabadon letölthető romot és az általa vélt hibákat kijavítja, szerinte hasznos módosításokat hajt rajta végre? És most jön a lényeg! Neked, nekem, magának, nekünk készíti, hogy jobban tudjuk használni a telefonukat! Ellenszolgáltatás nélkül! Remélem megérted, hogy mire gondolok!
Szerintem leírja majd, hogy melyik rom-ból készítette a saját verzióját és akinek van egy kis esze, annak a fejében nem a "lenyúlás" gondolata fog megfogalmazódni, hanem egy köszönöm...
Biztos vagyok benne, hogy te nem ebbe a csoportba fogsz tartozni!

(#37787) imrus72


imrus72
tag

Sziasztok.
Új vagyok itt tegnap szereztem be egy ilyen gyönyörűséget(16gb)
Rögtön frissítettem 20F-re kdz verzióval,majd rootoltam is.
Még recoveryt nem cseréltem egyedül. :)

(#37786) Gaberking +1 osztom a véleményed!

[ Szerkesztve ]

(#37788) WMD42


WMD42
újonc

Hello
LG G2t szeretnek venni, neten utanna olvasgattam, tesztek alapjan tetszik, de utanna talaltam olyan irasokat/videokat kulfoldi oldalakon, hogy a GPS-szel valami problemak vannak. Ebben szeretnem a segitsegeteket kerni. Mennyi ido alatt talal jelet a GPS, mennyire pontosan mukodik? (termeszetesen ugy, hogy se a mobil internet se a wifi nincsen bekapcsolva)
Vagy esetleg vannak valami hatranyai meg a telefonnak, ami tobb het/ honap hasznalata utan jottek elo?
(Probaltam itt a forumon keresni, de annyi hsz van, hogy nem gyozom vegigolvasni)
Segitsegeteket elore is koszonom

(#37789) Bubukain válasza Gaberking (#37786) üzenetére


Bubukain
senior tag

remélem a barátodnak is írsz egy ilyen figyelmeztető levelet amikor lehazudoz és leugat másokat a maga kedves stílusában.

(#37790) kekkola válasza WMD42 (#37788) üzenetére


kekkola
senior tag

A gps-szel minden ok, gyorsan talál jelet, szépen tartja, pontos. Nyugodtan vegyél ilyen készüléket. Nem hibátlan, de kevés kompromisszumot kell kötni.

O+8T

(#37791) Quqesz válasza WMD42 (#37788) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egy fő baja van,függő leszel...:) na jó ez sem tökéletes,de csak ajánlani tudom. Nálam gps hamar talál jelet.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#37792) Gaberking válasza Bubukain (#37789) üzenetére


Gaberking
senior tag

Nem értetted meg a hozzászólásom lényegét!
Miért kell egyeseknek DM -be mindig belekötni?
Ha DM "lehazudoz és leugat másokat a maga kedves stílusában", akkor arra az egy hozzászólására reagáljon az illető, amikor az történt! Azzal nincs semmi gond. De amikor azt látom, hogy egyesek mindig kötekednek vele, minden hozzászólásába belekötnek, többnyire ok nélkül, az bosszantó és nincs is helye a fórumon!

(#37793) merlin201


merlin201
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy lefrissítettem a gyári magyar független G2-t a 20F verzióra.Beállítottam a Knock Code-ot most a telefon képernyője kikapcsol a dupla érintésre de kikapcsolt képernyőnél a dupla érintés nem hozza be a zárolási képernyőt.Csak a hátsó bekapcsoló gombbal lehet vagy egyből feloldom a Knock Code-al és bejön a főképernyő.
Nálatok hogy működik ez a dolog?Van valami amit be kell még állítani.
Itt egy videó hogy mire is gondoltam.Knock code,knock on

(#37794) rayoliviero


rayoliviero
veterán

20f-ben milyen a Viber és GSM hívás hangminősége? Változott valamit?

(#37796) icecave


icecave
nagyúr

Rossz volt a link,tehát:

Hát, el akartam indítani a B2CAppSetup.exe-t,hogy feltegyem az LG Support Tool-t, erre ez fogad: [link]

Nem értem, a netre csatlakozva vagyok, de ha a continue-ra nyomok, akkor semmi sem történik.

apaszka: Most már igen.

[ Szerkesztve ]

(#37797) apaszka válasza icecave (#37796) üzenetére


apaszka
veterán

:W Ez sem jött össze :W

Igen! Sikerült időben javítani! :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#37798) DroiDMester válasza icecave (#37796) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Offline frissítés.t próbáltad mostanában?

Mert nekem az a gyanúm hogy blokkolja a hosts fájlban az lg szervereihez a hozzáférést! Ezért nem tudtad a 20F et se leszedni és az online frissítés is ezért nem megy!

Összefoglalóban levan írva, hol és mit kell törölni, utána menni fog meglátod!

(#37799) rayoliviero válasza DroiDMester (#37798) üzenetére


rayoliviero
veterán

Már a kdz frissítés jár némi kockázattal? Mert head1shot fórumtársnak tégla lett a telójából, megállt a frissítési folyamat. És a Linuxos módszerrel sem tudta helyrehozni. :(

Mi lehetett az oka, hogy ez bekövetkezett? :F

(#37800) riki5511


riki5511
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.Újra lett telepítve a gépem(W7).Nem ismeri fel a telefont.A telefont próbálgattam állítgatni MTP stb ,de nem reagál semmire.Sajnos csak nagyon alapszinten értek hozzá.Ha valaki segítene megköszönném.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.