Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37551) tgb válasza ΞΔGLΞ (#37543) üzenetére


tgb
senior tag

A franc se hurcolná magával azt a svájci cuccot egész nap ,hogy melóba menet vagy melóból jövet meghallgassak pár dalt!

az irányár nem félarat jelent!

(#37552) icecave


icecave
nagyúr

Valaki használ "Anti theft" programot? AVG-t regisztráltam, de hiába nyomok többször a locate-ra webes felületen, nem találja a telefonom, pedig be van regelve (GPS, meg minden sz*r be van kapcsolva, plusz régen működött). Avas-ot is próbáltam, ott nem kapom meg a megerősítő e-mail-t. Esetleg más ötlet? Pusztán ha esetleg ellopnák a telefont, akkor szeretném távolról zárolni, vagy ilyesmi.

(#37553) xSide válasza kimdzsong (#37540) üzenetére


xSide
őstag

Ma megreptettem én is (többedjére), most durva volt 4. emeletről nézni, ahogyan landol.
Túlélte, imak tok+fólia volt rajta, mondjuk esés után a tokból kiesett. Nem lett semmi kijelző törés :)

[ Szerkesztve ]

(#37554) sefan67 válasza icecave (#37552) üzenetére


sefan67
aktív tag

Én CM security-t használok, (bár krva felesleges) de abban is van nyomkövető valahol a beállítások mélyén... Sőt, még lesifotó is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37555) tutaj01


tutaj01
tag

Eddig igazából ezt nem figyeltem, de hátha valaki!
Nektek Stock romon, vagy bármilyen romon, kivéve G3, bekapcsolt kijelzővel mekkora a töltés?
Kikapcsolva nekem minden oké, de bekapcsolt képernyővel csupán 500-530 mA...

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#37556) ΞΔGLΞ válasza kacsa7 (#37545) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mobil, ennyit tud.
A többi reklám és parasztvakítás.

Pár éve ezt az izét árultam itt, el is vitték, mint a cukrot. Házimozira nagyon jó volt, döbbenetesen alázta megfelelő hangfalakkal bármelyik IMAX hangzást, már amit a moziban hallasz, akár a tető is rád szakadhatott volna, semmi rezgés, vagy ilyesmi, kristálytiszta film hangok, tehát film hangokról van szó.

Amikor kipróbáltam sztereóba, tehát zenére, sírni tudtam volna a fájdalomtól akkora fos. Egy 20-30K vintage sztereó erősítő, keresztbe lenyeli és megrágva kiköpi :)) Egyszerűen annyival jobb minőséget csináltak abban az időben. Tudom, zenész vagyok és egyben gyűjtő elég komoly studióval, nem a nagyvilágba beszélek.

A mobil az meg mobil, használd telefonálásra, meg netezésre, játékra stb, de ne hangoztasd a minőség zenelejátszást, azt sem tudja, hogy mi fán terem :)))

(#37557) DroiDMester válasza icecave (#37552) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Miért nem használod a gyári beépített dolgot erre?

Beállítások => Biztonság => Eszközkezelők

Amúgy meg TOTÁL felesleges az ÖSSZES ilyen program/beállítás! :DD

Ha valaki el lopja vagy megtalálja a telódat, nyom neki egy Hard Resetet ami ugye max ~1.perc!
És volt nincs nyomon követés/zárolás!!! :C

(#37558) icecave válasza DroiDMester (#37557) üzenetére


icecave
nagyúr

... és ha ez engedélyezem, akkor hol tudom lockolni a telefont, milyen felületen?

Tisztába vagyok vele, hogy nem sokat ér a dolog, de már számtalanszor bebizonyosodott, hogy a tolvajok jó részének fingja sincs, hogy kell hard resetet, stb-t csinálni, sőt, fel sem merül benne, hogy a telefont bemérik és hasonlók.

szerk.: megtaláltam: [link]

[ Szerkesztve ]

(#37559) akooos válasza icecave (#37558) üzenetére


akooos
veterán

Nekem ami a legjobban bejött az az AndroidLost. Minden működik vele, van saját felülete felülete is. Egy gombnyomással aktiválhatod rajta a fényképezőgépet, GPS-t, beállíthatod, hogy mi jelenjen meg a kijelzőn. Ja és ezt sms-ekkel is lehet konfigolni.

DM, ha esetleg egy jó képességű személy -akik általában telefonokat lopkodnak- veszi magához, nem biztos, hogy tudja mi az a HR, a Samsung s5230-on még nem volt :) Nem egy olyan esetről hallottam, hogy elkezdtek fotókat csinálni magukról, még a SIM-et se vették ki.... Nem minden telefontolvaj zseni.. :)

szerk: ja látom, icecave is ezt írta le :)

[ Szerkesztve ]

(#37560) Corgan82 válasza kyx (#37550) üzenetére


Corgan82
aktív tag

A KK Baseband-et innen tudod letölteni.
Független telefonnál is kell.
Saját kernelje van a Mahdi-ROMnak, nem lehet mást feltenni hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#37561) davis999sola


davis999sola
tag

10gb belső tárhelyet lehet növelni valahogy ???

[ Szerkesztve ]

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#37562) sefan67 válasza davis999sola (#37561) üzenetére


sefan67
aktív tag

tudomásom szerint nem nagyon. Preload mappát kitörölheted, azzal nyersz 100megát :DDD

OTG pendrive esetleg? :)

[ Szerkesztve ]

(#37563) Thauxeeb


Thauxeeb
tag

Azt nem hiszem el, hogy még egyik tokgyártónak sem jutott eszébe, hogy mi lenne, hogyha a tokba lenne egy micro sd olvasó... :(((

(#37564) davis999sola válasza sefan67 (#37562) üzenetére


davis999sola
tag

100 megát az igen :DDD lehet penrive lesz belőle de sok gyártóba azt nem értem hogy egy csúcskategóriás telót kidob 32 meg 16gb-os memóriával szerintem minimum 64 gb kéne főleg ennyi pénzért

[ Szerkesztve ]

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#37565) jozsef_pecs válasza Thauxeeb (#37563) üzenetére


jozsef_pecs
csendes tag

+1

Erre gondoltam én is. Egy olyan megoldás jó lenne mint a tokba épített wireless töltőnél. (Azon nagyon pici usb csatlakozó van szinte alig lóg ki a teló aljánál)

http://www.ebay.com/itm/Phone-Cover-Hard-Case-With-Wireless-Charge-Receiver-For-LG-P700-Optimus-L7-P705-/161098182818?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item25823330a2

[ Szerkesztve ]

(#37566) kacsa7 válasza ΞΔGLΞ (#37556) üzenetére


kacsa7
őstag

Ezt ne mondd légyszíves, hogy mobil ennyit tud. Az N8 annyival jobban és szebben szólt, hogy nem tudom leírni szavakkal. Pedig az is csak 1 mobil. Ráadásul egy olyan Nokia telefon, ami akkor is csak fényképezni tudott (persze azt az egyik legjobban, még mai szemmel is), az okostelefon extrákra alkalmatlan volt kb. Ráadásul egy már akkor is halott rendszeren tette mindezt. Nem volt benne se Beats Audio chip se egyéb hirdetett extra.

(#37567) maxpayne válasza maxpayne (#37512) üzenetére


maxpayne
csendes tag

Megoldódott...
Manuálisan kellett beállítanom a hozzáférési pontot...

(#37568) #84221696 válasza ΞΔGLΞ (#37543) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez így igaz, de azt ne felejtsük el, hogy ezeken a ketyeréken leginkább mp3 szól, nem pedig vinyl. :)

(#37569) pestibenji válasza ΞΔGLΞ (#37556) üzenetére


pestibenji
senior tag

Ez a teló tényleg szarul szól, akinek volt KM900 arénája az tudja, hogy milyen gatyába elvezés volt azzal fülessel zenét hallgatni :P

[ Szerkesztve ]

(#37570) Robyka


Robyka
aktív tag

Feltettem autorec-el a twrp-t viszont most nincsen knock on. Ötlet?:)

(#37571) Danny365 válasza Robyka (#37570) üzenetére


Danny365
őstag

Tárcsázd ezt: 3845#*802# aztán > Settings > Update Touch Firmware.

(#37572) fery02 válasza Harcsai (#37521) üzenetére


fery02
addikt

Nem módosítható.

(#37573) Robyka válasza Danny365 (#37571) üzenetére


Robyka
aktív tag

Tenk jú a gyors választ. :R

(#37574) szabyka95 válasza DroiDMester (#37557) üzenetére


szabyka95
őstag

xposed framework modullal(tweaksbox pl) be lehet allitani, hogy lock screenrol ne lehessen kikapcsolni a telot
Ez esetben a tolvaj megkell varja mig lemerul a telefon

(#37575) Azharel válasza szabyka95 (#37574) üzenetére


Azharel
aktív tag

vagy hosszan nyomva tartja a bekapcsológombot míg a telefon ki nem kapcsol...

(#37576) jilian válasza Azharel (#37575) üzenetére


jilian
addikt

Így van, a telefon kikapcsolását nem lehet megakadályozni sehogy. :(

A lopás, elhagyás ellen az egyetlen esélyed ha van embered a rendőröknél, szolgáltatóknál.
IMEI alapján rákeresnek a cellára 'oszt csókolom.

Halandó egyedként ez kb. 2 hetes procedúra, ez alatt meg már két emberen átmegy a telefonod.....

[ Szerkesztve ]

(#37577) xSide válasza Harcsai (#37521) üzenetére


xSide
őstag

Módosítható G2Tweaks és Xposed kell hozzá...

(#37578) Corgan82 válasza jilian (#37576) üzenetére


Corgan82
aktív tag

A cellainfó (háromszögelés) sem ilyen egyszerű, hogy lekéred és csókolom, mivel a cella egy adott területet fog megmutatni, hogy hol van a telefon amely területbe beletartózhat 10 utca is vagy akár egy egész lakótelep. A legjobb ha a tolvaj belerakja a SIM kártyáját és úgy használja, de még így is sok buktató lehet.

(#37579) castiels


castiels
addikt

Mitől lehet laggos kicsit akadozós a menüben való lépkedés? Gyári 20D van fennt.

[ Szerkesztve ]

(#37580) Atesz918


Atesz918
csendes tag

Sziasztok!

Feltettem a T-Mobile függő telefonomra v20d-216-30 szoftvert. Előtte és utána is volt HardReset. Mégis mikor a hívásbeállításokban be akarom állítani a "Híváselutasítás üzenettel" funkciót, akkor kiírja, hogy a "com.android.phone folyamat leállt". De más beállításnál is kaptam már ilyen hibaüzenetet.

Mi lehet a gond, másnál is előjött ez a probléma?

(#37581) Harcsai válasza xSide (#37577) üzenetére


Harcsai
senior tag

Ezazz! Köszi. Bár nálam csak 1 alkalmazást lehet választani. Gondolom a free verzió miatt. Fullt nem tudsz valahol..? :)

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#37582) kimdzsong válasza expendables (#37542) üzenetére


kimdzsong
csendes tag

és ez az otg-s kábeles megoldás letiltja utána a érintő érzékelését? csak mert ha nem nyúlok a telefonhoz néha akkor is úgy érzékeli mintha nyomkodnám

(#37583) Danny365 válasza Harcsai (#37581) üzenetére


Danny365
őstag

1 dolcsi...

(#37584) Xmodule


Xmodule
őstag

Nekem még mindig van az a problémam hogy video nezes közben ha a hangeröt állitom megáll a video. Tenyleg senki masnal nincs igy? googlet neztem 1 embernek volt meg ilyen de ö sem kapott rá választ. gyári KK van. semmi nincs piszkálva.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#37585) twon


twon
tag

Feltettem a 20d gyárit és nem akar elindulni a Waze és a tv go nem telepíthető!
Hogy lehet ezt a problémát kiküszöbölni?

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#37586) expendables válasza kimdzsong (#37582) üzenetére


expendables
aktív tag

Nem tiltja le,csak így nem nyomsz mellé.

(#37587) expendables válasza twon (#37585) üzenetére


expendables
aktív tag

Szia. Szerintem nem kompatibilis a V20D-vel. Nekem is az van fent és nem lehet letölteni.

(#37588) gps76 válasza icecave (#37552) üzenetére


gps76
őstag

Én a Padfone 2-t hagytam el sikeresen,és be volt minden nyomkövető kapcsolva a guglis dolgokból.Addig működött a dolog,míg ki nem léptek a fiókomból,vagy resetelték. Kb. 1 óra hosszáig tudtam volna követni,de aztán megszünt minden,gondolom románba kötött ki,mert letiltattam rendőrségi feljelentés után,itthon nem tudtak volna mit kezdeni vele.

[ Szerkesztve ]

(#37589) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Szimpla megjegyzés:

A Stock v20c-nél előjött kb 1 hónap használat után, hogy a csendes módra szarik a készülék.
Most újra beállítottam, várok. :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#37590) Quqesz válasza eladogeppc (#37589) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem az segített, hogy beállítottam, majd teló újraindít és jó lett,de volt hogy 2x kellett újraindítanom egymás után,hogy jó legyen

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#37591) HUTCHDB válasza castiels (#37579) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez ilyen...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#37592) castiels válasza HUTCHDB (#37591) üzenetére


castiels
addikt

Hát ha ilyen akkor ilyen. :U

(#37593) iOnizer


iOnizer
tag

Tudna valaki adni egy működő d80210a/b linket 16gb hun modellhez? A leírásban szereplő már nem működik. Előre is köszi!

Alá bizony

(#37594) zack válasza pestibenji (#37569) üzenetére


zack
nagyúr

Volt, nem is kevés ideig. N8-at is hallottam. Vagy normális fülest vegyetek, vagy cseréljetek ROM-ot, vagy nem tudom, mert ez a telefon biza qurva jól szól mobil berkeken belül. :U
Persze lehet fikázni, mindenki azt ír róla amit akar, nem védem, csak éppen a többség pont az ellenkezőjét írja, tapasztalja. Zenei mobil cél eszközeim is voltak, FiiO erősítővel, LOD kábellel, és ezektől sincs elmaradva a G2 hangzásban. Sőt. Ja hogy drága a fülesem. Ez van. A komoly mobilos zenei minőségre áldozni kell ahogy a forrásokat is nehezebb beszerezni lossless-ben, mint mp3-ban. Itt egy komplex csomagot kell létrehozni, és áldozni rá ahhoz hogy jó legyen minden. Aki erre képtelen vagy ezért vagy azért, az ne siránkozzon. :U
Nem óhajtok vitát nyitni erről, én 180 fokban mást gondolok erről mint itt pár júzer, biztos azért mert bot fülem van.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37595) HUTCHDB válasza castiels (#37592) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

1-2 rommal, kernellel picit javithato...
Engem is idegesit, hidd el, de barmit teszek fel laggos marad a rendszer.
Nem akarom ocsarolni az egesz mukodest, de ilyen hardvertol en spec. tobbet vartam...
Sajnos az alap lg optimalizalas hagy kivetni valot.... bar vannak olyan helyzetek, alkalmazasok, ami viszont pazarul mukodik, pl. androidon ilyen jol mukodo chrome-ot meg nem lattam.
Szoval az erzesem felemas.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#37596) castiels válasza HUTCHDB (#37595) üzenetére


castiels
addikt

Én a G3 1.0, 1.1-et használtam csak, kb ott is ilyen volt a menü. Aztán visszatettem az EU 20D-t, renélem csinál még javítást, optimalizálást a G3 romra mert nem rossz egyébként de még nem tökéletes. LG mint gyártó , nagyon kíváncsi leszek kiadja e a 4.4.4 et a G2 re is.

[ Szerkesztve ]

(#37597) rayoliviero válasza HUTCHDB (#37595) üzenetére


rayoliviero
veterán

Mahdi ROM, majd próbáld ki egyszer. :K

(#37598) Gaberking válasza iOnizer (#37593) üzenetére


Gaberking
senior tag

(#37599) HUTCHDB válasza rayoliviero (#37597) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Utalom a holo-t, de ettol fuggetlenul igazad van/lehet!
Mar (csak pelda) samsung galaxy s1 is joval jobb volt cm7-el mint a tw-el... De ha google rendszert szeretnek, akkor nexust vennek.
Ilyen alapon a htc sense 6-ot is feltehetnem a g2-re, de en szeretnem lg-kent hasznalni az lg-t.
A kerdes tovabbra is az, hogy az lg miert nem tud olyan (olyasmi) smooth rendszert alkotni, mint egy alap google renszer?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#37600) iOnizer válasza Gaberking (#37598) üzenetére


iOnizer
tag

én is ezt próbáltam, de nem megy fel offline frissítésnél. mindig hibát dob, holott a d80220b hungary open simán felmegy

Alá bizony

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.