Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36351) zolka1977


zolka1977
tag

Kipróbálásra feltettem a G3 romot, majd ment vissza a gyári 20D rendszer.Amikor belakás után rádugtam egy pendrive-t ujraindult, majd feltettem töltőre 10 perc után végleg kikapcsolt, azóta se kép se hang......
Help!!!!

[ Szerkesztve ]

(#36352) apaszka válasza zolka1977 (#36351) üzenetére


apaszka
veterán

Volt hr utána? Lehet, hogy most már kellene?

Szerk.

[link] Ez volt hosszú idők óta az első függő telefonom. LG G2. Persze az utolsó is.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#36353) zolka1977 válasza apaszka (#36352) üzenetére


zolka1977
tag

Miután felraktam a gyárit akkor természetesen volt.Most már be sem kapcsol.....

(#36354) TayRol


TayRol
veterán

Milyen szilikon tokot (csak ez jöhet szóba, a gyerek néha ledobja a telefont) ajánlanátok, ami 3-4 nap alatt tutira itt van, vagy idehaza boltból megvehető? Elvileg pénteken már lesz telefonom, és addig tok is kellene. 5e ft környéke.

Köszi!

(#36355) morphin válasza TayRol (#36354) üzenetére


morphin
tag

S-Line 1500-2000 HUF körül...vagy Speedshopban Spigen Slim Armor. Nekem ennek a másolata van, szerintem majd eladom, mert nagyon nagy tőle a telefon. Első két napban jó volt (az újdonság ereje), de aztán hiányzott az S-Line egyszerű TPU. Lehet, hogy a Slim Armor jobban véd, de tényleg batár lett tőle meg nehéz is. Jah és levenni sem túl egyszerű.

(#36356) TayRol válasza morphin (#36355) üzenetére


TayRol
veterán

Nexuson Cruzerlite Bugdroid volt, ha a Spiegen nagy akkor maradok továbbra is ennél.

(#36357) general


general
addikt

Milyen autostartot ajanlanlatok a G2-hez? Ha lehet szellozoracsba dughatot!

(#36358) dlaj


dlaj
őstag

G2-nél tapasztalható egy idő utám kijelző beégés?

(#36359) dsg012 válasza dlaj (#36358) üzenetére


dsg012
csendes tag

más se hiányozna

(#36360) eladogeppc válasza dlaj (#36358) üzenetére


eladogeppc
veterán

Igen, nálam előjött. Kellett hozzá egy hegesztő pisztoly.
Te az úgy beégett, mint pisa a napon ! :D
Csak viccelek... nem találkoztam ilyennel. Valami foltosodás volt talán, de nem jellemző ! 1000:1 :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#36361) fery02 válasza renee7 (#36339) üzenetére


fery02
addikt

Első kérdésedre:

Kernel telepítéstől tuti nem fog a háttérben factory reset-álódni a telód. Szép is lenne. :)

(#36362) renee7 válasza fery02 (#36361) üzenetére


renee7
tag

Köszi! 99%-ra én is ezt gondoltam, így már túl vagyok a beavatkozáson. :)

(#36363) dlaj válasza eladogeppc (#36360) üzenetére


dlaj
őstag

THX, dsg012 is!

(#36364) wyzard válasza general (#36357) üzenetére


wyzard
tag

Szia !

Ugyan ez nem szellőzőrácsba dugható, de én teljes megelégedéssel használom, amióta megvettem.

ExoMount Touch

(#36365) Tamás34


Tamás34
senior tag

Szevasztok!

Kérdésem az lenne, hogy volt e itt valakinek olyan, hogy egyszer csak eltűnt a telefonjából az összes kép és zene? Mert velem ez történt, lehetséges, hogy valami vírus volt a ludas!?

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#36366) andrys83


andrys83
aktív tag

G3 rom 1.1 lehet tudni mikor lesz?

(#36367) rayoliviero válasza andrys83 (#36366) üzenetére


rayoliviero
veterán

Honnan lehetne, ezt csak Cloudyfa tudja saját maga, amikor megcsinálja.

(#36368) szala86 válasza andrys83 (#36366) üzenetére


szala86
aktív tag

Nekem az 1.0 is egész jól működik. Egyedül a dolphinhoz nem tudom telepíteni a dolphin translate-t, mert ezt írja ki: Összeegyeztethetetlen más,ugyanazon megosztott felhasználói azonosítót használó alkalmazással/alkalmazásokkal. Nem igazán találkoztam még ilyennel.

De ezen kívül bármi mást fel tudok tenni.

[ Szerkesztve ]

(#36369) andrys83 válasza rayoliviero (#36367) üzenetére


andrys83
aktív tag

Csak azért kérdeztem mert már valaki megírta 3 nappal előtte mikor jön ki az 1.0..!Köszi azért..üdv

(#36370) DroiDMester válasza szala86 (#36368) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Hát azért van még az 1.0 ban RENGETEG hiba/bug.... én le is szedtem még tegnap és ment vissza a saját v3.4.2 esem! :K

Ezért nem is csináltam belőle egy lite verziót mert még rengeteg hiba van benne felesleges lenne rá időt pocsékolnom!

Majd talán a 3.ik, 4.ik verzió már használható lesz! és érdemes lesz rá időt szakítanom! :K

(#36371) dogi01


dogi01
aktív tag

Hogyan tudom megnézni hogy független e a telefon?
Nincs a családban más SIM.. :/

Hidden menu oké, de onnan hogyan tovább?

[ Szerkesztve ]

(#36372) szoja válasza Tamás34 (#36365) üzenetére


szoja
tag

Nekem volt hasonló, nem tűnt el, csak az app valamiért nem jelenítette meg őket. Számítógépre dugva mit látsz ezekben a mappákban? Ha ott oké, másolj le mindent, és csinálj HR-t. Nekem ez oldotta meg csak...

(#36373) szala86 válasza DroiDMester (#36370) üzenetére


szala86
aktív tag

Persze hogy van, de számomra azok a hibák nem életbevágóak, így egy darabig még szerintem fenthagyom a romot és aztán megy vissza a tied(3.4.2). :)

[ Szerkesztve ]

(#36374) reflxx


reflxx
aktív tag

Sziasztok! OTG-t szeretném 2.7ről visszafrissíteni 2.6.3.4-re
Van valami különleges menet vagy csak egyből install zip? Utánna kell wipe?
Köszi előre is! :R

(#36375) szabyka95


szabyka95
őstag

nekem idaig ebben a G3 portban a legjobb az uzemidom..
60 %-on vagyok, 3 ora kijelzoidovel

(#36376) rayoliviero válasza andrys83 (#36369) üzenetére


rayoliviero
veterán

Azt előre bejelentette, hogy a születésnapjára felteszi. Azért is vannak benne bugok, mert már nem tudta kijavítani, de a születésnapjára mindenképpen fel akarta tenni.

szabyka95: Nekem is nagyon jó. :K

noxon: Hát szerintem sokkal gyorsabb, mint a stock. Az Xda-n is azt írják az emberek, hogy a leggyorsabb rom, amivel találkoztak. Te valamit szerintem feltepítettél rá, mert éppen, hogy nagyon gyors.

[ Szerkesztve ]

(#36377) noxon válasza szala86 (#36368) üzenetére


noxon
őstag

Nekem az alkalmazások fc ami bosszant, más bajom MÉG nincs vele egyelőre.... viszont szerintem lassabb, nem olyan smoth mint egy stock 4.4

We live in a simulated world...

(#36378) Gaberking válasza reflxx (#36374) üzenetére


Gaberking
senior tag

OTG nem frissíthető (mit lehet rajta frissíteni és hogyan?), "visszafrissíteni" pedig pláne nem lehet!
De ha jól fejtettem meg a kérdésed, akkor, nincs, igen "csak", kell!

(#36379) boken válasza szala86 (#36373) üzenetére


boken
senior tag

Én ugyan így vagyok vele,amiket én használok azok hála istennek mennek,nálam marad.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#36380) DroiDMester válasza reflxx (#36374) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

nem kell semmi extra és WIPE sem kell se előtte se utána!

Csak telepíted a TWRP 2634.es ZIP -emet és kész mehet a reboot!
----------------------------------------------
Gaberking : Ne szivassuk már egymást te is tudod mit akar csak kicsit rosszul fogalmazott! a TWRP 2.7.0.0 akarja DownGrade -elni a 2.6.3.4 -re! :))

[ Szerkesztve ]

(#36381) rayoliviero válasza reflxx (#36374) üzenetére


rayoliviero
veterán

(#36382) reflxx válasza Gaberking (#36378) üzenetére


reflxx
aktív tag

DroidMester linkelte be az OTG 2.6.3.4-et mert a 2.7 bugos és nem lehet rendes backup-ot csinálni vele. Szóval biztos frissíthető csak nem tudok kell-e előtte / utána valami..

közben írtak. köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#36383) Gaberking válasza DroiDMester (#36380) üzenetére


Gaberking
senior tag

;) :R

[ Szerkesztve ]

(#36384) reflxx válasza Gaberking (#36383) üzenetére


reflxx
aktív tag

b@szki kezdhetted volna ezzel :D Leszívott ez a nyamvadt érettségi .__.

(#36385) reflxx


reflxx
aktív tag

Próbálom felrakni 3.4.2 ROM-ot de failed-et ír. Hol keressem a hibát? :F

(#36386) Marquess


Marquess
tag

Hali.
Most készülök vásárolni Lg g2 telefont pár mondatot mondanátok róla?
Pl milyen a zenelejátszója illetve mik a hibái a telefonnak ...azt tudom,hogy a memória és a aksit nem lehet cserélni ezt már ismerem,de esetleg van még valami?
köszi előre is

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#36387) DroiDMester válasza reflxx (#36385) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ellenőriz le az MD5 értékét ha nem c66c7476787e13b35d404d31bce10d86 akkor hibásan töltötted le! Próbáld még 1X leszedni! azis lehet hogy magán a telón sérült felmásoláskor vagy ha otg -n próbálod akkor a pen -en sérült!

(#36388) Tamás34 válasza szoja (#36372) üzenetére


Tamás34
senior tag

Köszi, megpróbálom!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#36389) reflxx válasza DroiDMester (#36387) üzenetére


reflxx
aktív tag

király. más az md5. de közben én hülye rámentem a reboot-ra és villog az lg logó :C

(#36390) DroiDMester válasza reflxx (#36389) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Semmi gond nem kell meg ijedni, nyomd hosszan a power gombot amíg újraindul a teló, majd megjelenik az LG logo és újra elsötétedik csak ekkor enged el a power gombot!
Ekkor leszel kikapcsolt állapotba, és indítod a Hangerő le +power gombbal mikor bejön az LG logo elengeded mind 2 gombot, és újra nyomva tartod a power gombot, ezután bejön a HR menű ahol power gombot nyomsz kis idő múlva elfog indulni a TWRP, és csinálhatod újra amit elkezdtél! :K

u.i. Hát igen OTG nélkül kicsit nehezebb amúgy a Sidelod -al könnyebb megcsinálni ha már adb -zel! :K Keress vissza a fórumba leírtam már többször is ennek a menetét! :K

[ Szerkesztve ]

(#36391) Tamás34 válasza szoja (#36372) üzenetére


Tamás34
senior tag

Látja a Gép a képeket, tehát meg van :DD , már csak arra kell rájönni, hogy kell átmásolni, ehez nem értek, de majd megoldom! Köszi!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#36392) reflxx válasza DroiDMester (#36390) üzenetére


reflxx
aktív tag

Igen eddig megvan, de a gép nem látja úgyhogy jöhet majd az adb push :)) :R
Mert sajnos nincs otg kábelem. De lassan beszerzek egyet... :C

[ Szerkesztve ]

(#36393) DroiDMester válasza reflxx (#36392) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Egyébként NEM csináltál egy FULL backupot TWRP -ben mielőtt neki kezdtél?
Mert ha valakinek nincs OTG -je meg egy pendrive -ja, akkor MINDENKÉPPEN ezzel kell kezdeni pont ilyen esetek végett!
Meg egyébként is jó ha van egy mentés egy működő rendszerről nem foglal sokat ~1,5.Giga ha be van kapcsolva a tömörítés a mentésnél!

(#36394) reflxx válasza DroiDMester (#36393) üzenetére


reflxx
aktív tag

Azért raktam fel hogy csináljak egy rendes mentést. De valahogy az elmaradt :C :C

(#36395) Szmeby válasza Marquess (#36386) üzenetére


Szmeby
tag

Szia!

Mióta olvasom, kb. ezek jöttek elő:
zaj
zaj javításával koppintás
törékeny
lockscreen

Nekem a törékenység vette el kicsit a kedvem a vásárlástól. Nem bírom a tepsit, de még megbarátkoztam volna vele, ha legalább masszív. Pedig a speckó alapján jó telefon, és az infra távirányító egy üde színfolt a mai smartphone felhozatalban.
Kicsit az is zavar, hogy sokan rootolják, bár lehet, hogy a stock romosok csak nem pörögnek ennyire a fórumban, és ezért tűnik soknak.

(#36396) Danny365 válasza Szmeby (#36395) üzenetére


Danny365
őstag

Ezek közül igazából egyik se probléma, de persze riogatni lehet a népet...

(#36397) DroiDMester válasza Szmeby (#36395) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Zaj : erre van megoldás felkell tenni a V20C vagy V20D ROM -ot és probléma megoldva!!

Koppintás : amit be linkeltél egyedi eset eddig SENKI másnál nem volt ilyen! Valószínű még egyszer fel kellett volna tenni a romot és hibátlan lett volna!

Törékeny : az összes ekkora kijelzővel szerelt teló ugyan úgy eltörik/elreped ha pofára ejted, ez sem hátrány! Aki ennyire béna hogy le ejti/nem tud rá vigyázni, vegyen megfelelő védő tokot hozzá!

LockScreen : Szintén egyedi eset, másnál nem volt még ilyen! Valószínűleg össze-vissza telepítgetett programok/tweak -ek okozták a problémát, legrosszabb esetben egy Hard Reset Helyre hozza tehát ez sem fel róni hibának! :W

Szóval tényleg nem riogatni a leedő vevőket, mert amiket írtál egyik sem jellemző! Max az első, de az meg 10.perc alatt javítható! :K

[ Szerkesztve ]

(#36398) bajnokpityu válasza Szmeby (#36395) üzenetére


bajnokpityu
félisten

teljesen kizárt, hogy romoljak. minek? gyors, stabil,okos teló alapban is. nem bugzik,nem fagy, nem problémás.

anno nagyon sokat kellett nexusaimon romolni, mert egyik se volt ennyire kerek egész,mint a G1 és a G2. egyik rommal se...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#36399) JoeCockBill válasza Szmeby (#36395) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

ez kb mind baromság. füles zaj valóban volt az első pár KK-ben de javítva lett, dupla kopp elmászása esetén hidden menü touch firmware update és kész, ott van az összefoglalóban, a lockscreenes dolgot eddig 1 ember írta. törékenynek törékeny, pont annyira mint egy 5.2es telefon aminek az előlapja nagy részét a képernyő foglalja el. valamit valamiért. zárójelben jegyezném meg hogy farzsebben hordva asztal sarkára ülést szerintem egy 3210es sem bírna ki.

hoppá, DroiDMester megelőzött :)
akkor hogy mást is mondjak: véleményem szerint akik romolnak azok azért teszik mert romolni akarnak, és nem azért mert muszáj. hobbiból, kíváncsiságból, stb. egy átlagfelhasználónak akit nem érdekelnek az efféle dolgok tökéletesen kielégítő a gyári rom is. sőt, az egyik legjobb amit okostelefonos pályafutásom alatt tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#36400) fery02


fery02
addikt

Valószínűleg az utolsó kérdésemet teszem fel FauxClock-kal kapcsolatban (kérlek ne egyetek meg :) ), mert a Per App rész még nem teljesen tiszta.

Alapból ugye az alkalmazásnál listájában mindegyiknél a GPU max frekinél 200 mHz van beállítva.
Ha aktiválom a Per App-ot, akkor onnantól kezdve mindegyik alkalmazás max 200 mHz-es GPU frekivel fog menni, figyelem nélkül hagyva, ha a GPU főoldalánál egyéb értéket adunk meg (pl 450 mHz)?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.