Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37451) Yatte


Yatte
csendes tag

Köszi a válaszokat mouzrr és fery02 !! :D

[ Szerkesztve ]

(#37452) szabyka95 válasza Harcsai (#37428) üzenetére


szabyka95
őstag

E-robot, magyar a fejleszto es ingyenes! Ene zt hasznalom, este cpu gov powersavebe megy, hang, wifi ki, reggelre max 1 %t merul, de sok mindent meglehet csinalni vele

(#37453) Thauxeeb


Thauxeeb
tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem: ma kitaláltam, hogy lefrissítem a telefont v20d-re, le is töltöttem mindent hozzá, elkezdte a frissítést, és kiírta a download mode, hogy rooted, gondoltam előtte kirootolja, hogy tudja csinálni a frissítést, megtörtént a frissítés, mondom rootoljuk ki, de elötte megnézem, hogy lehet unrootoni, ugye ez annyi, hogy visszamegy a gyári rom és azt fogja kiírni, hogy UNROOTED, na most nekem ROOTED van ott és akkor ezek szerint az előző ROMnál is ROOTED volt írva, de nincs rajta root... Ilyenkor mi van? :F

Frissítéskor CDMA volt beállítva, nem 3GQCT, most tűt fel, hogy a képen más van, bár a szöveg nem írja. Ezzel szívtam meg? :(

[ Szerkesztve ]

(#37454) Thauxeeb válasza Thauxeeb (#37453) üzenetére


Thauxeeb
tag

Vagy ez most olyasmi, mint a KNOX, hogy bele lett nyúlva és buktam a garit vagy micsoda? (lejárt a szerkesztési idő)

(#37455) Danny365 válasza Thauxeeb (#37453) üzenetére


Danny365
őstag

Hát jah, most sajna végleg buktad a garit. 3GQCT-t kellett volna választani...

De az is lehet, hogy bármit csinálhatsz, ha kdz-vel (de lehet, hogy OTA-nál is igy van) frissitesz, akkor rootedet ir ki a d/l mód. Nagy dolog, az LG is tudja, nem kell emiatt parázni, a garid természetesen ugyanúgy él. Szóval ne foglalkozz vele. :)

(#37456) Steelheart2 válasza Thauxeeb (#37454) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Ez nem olyan mint a Knox.Vissza tudod állitani gyári állapotra.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#37457) pusihusi válasza Thauxeeb (#37454) üzenetére


pusihusi
addikt

Ez még nem de jön!

.

Üdv. Feri!!

(#37458) mouzrr


mouzrr
őstag

Kaptam újra egy e-mailt az LG-től, válaszként a sistergő fülesre, hiába mondtam nekik itt a szoftveres gondot, ők elküldtek a szakszervízhez. Viszont a Facebook oldalukon sokkal segítőkészebbek voltak. Azt mondták, a fülessel van gond, és majd jön a frissítés is, viszont más fülessel is rossz, és én nem szívesen tenném fel eme módszerekkel amik a topikban találhatóak, várom a frissítést

(#37459) Thauxeeb válasza Danny365 (#37455) üzenetére


Thauxeeb
tag

Az első sor most komoly? Eléggé parázok most, mert a gyári garanciáért fizettem +ba erre elk*rom... Ha most 3GQCT-vel lefrissítem akkor eltűnhet?

(#37460) Danny365 válasza Thauxeeb (#37459) üzenetére


Danny365
őstag

Nem, nincs semmi gond. Nem tudod úgy csinálni, hogy ne rooted legyen. De mint irtam, nem számit.

(#37461) pestibenji válasza Thauxeeb (#37459) üzenetére


pestibenji
senior tag

Szerinted a többi sort kinek írta?

(#37462) Thauxeeb válasza Danny365 (#37460) üzenetére


Thauxeeb
tag

Hát nagyon remélem, azért köszönöm... :)

Az létezik, hogy gyárilag is ott volt a rooted?

[ Szerkesztve ]

(#37463) akooos válasza Thauxeeb (#37462) üzenetére


akooos
veterán

Az attól függ mi volt rajta a gyári sw. Sajnos ha OTA-n, ha KDZ-vel, ha PC Suite-al frissíti az ember, akkor rooted lesz. Nem kel tőle félni, nem ment el a gari.

Ha meg mégis elmenne, akkor se lenne gáz, mert nem olyan fajta ez a telefon, hogy csak úgy vissza kelljen vinni szervízbe.. :)

[ Szerkesztve ]

(#37464) Thauxeeb válasza akooos (#37463) üzenetére


Thauxeeb
tag

Gyárilag V20B volt rajta, most vagy ezzel adták ki vagy a GSM (Nextel) lefrissítette nekem OTA-n.

(#37465) pusihusi


pusihusi
addikt

De jön mert a Google átvette a Samsungtól a Knoxot. S talán a droid 5-be belerakják. Akkor jön a szívás az Androidra!

Üdv. Feri!!

(#37466) Danny365 válasza pusihusi (#37465) üzenetére


Danny365
őstag

Azért szerintem várjuk ki a végét, hogy a Gugli hogyan is oldja meg ezt az egészet. Illetve akár az is lehet, hogy az L olyan jó lesz, hogy eszünkbe se jut majd rootolni. :)

(#37467) Thauxeeb


Thauxeeb
tag

S ha most rootolom? Akkor ugye ugyanúgy rooted marad és ha visszateszem a gyári romot, ugye akkor is de akkor meg lesz gari? (bocsi az értetlenkedésért de elég ideges vagyok/voltam)...
Amúgy meg bejön a KNOX egy open source rendszerbe, ezt komolyan gondolták? :D

[ Szerkesztve ]

(#37468) Athaualpa válasza mouzrr (#37458) üzenetére


Athaualpa
csendes tag

A fülessel van gond, de jön a frissítés...? Ezt nem is értem.
Figy, nekem is telenoros 20b volt, amíg meg nem untam. Futottam a köröket, de mindenhol csak igérgették, h majd ekkor, majd akkor, nemsoká. Aztán el kellett vinnem kijelzőcserére az lg szervizbe. Kértem, h frissitsék a szoftvert, mert recseg a füles. Tudod mit csináltak? Visszarakták a 4.2-s droidot, és itt lett elegem...Rootoltam, lementettem az efs mappát (biztos ami biztos) aztán feltettem kdz-vel a 20d-t és azóta kuss van zenehallgatás közben, pedig egy jó nagy fejhallgatóval használom.
Az már egy másik dolog, h olyan sok okosságot lehet itt olvasni nap mint nap, h hallgatva az itt lévők bíztatására feltettem egy twrp-t, h egyéb funkciókon is javítani tudjak. Nyugodtan felteheted, a leírás nagyon jó, csak PONTOSAN kell követni mindent. A gyári állapot pedig visszaállítható, akkor nem megér egy próbát?

Thauxeeb: Én úgy tudom, h gyári hiba, h rootoltnak jelzi...

(#37469) mouzrr válasza Athaualpa (#37468) üzenetére


mouzrr
őstag

Én is felraknám szívesen. Ebben van már knock code? És a gyárit hogy állítom vissza? A topicban nem találtam v20b-t csak a d-t. Milyen funkciókon szükséges ebben javítani? Nem jobb mint a 20b?

Meg ilyen romolgatással az előző LG telefonomat első nap félig letégláztam és nagyon beparáztam, igaz az "csak" 45ezer forintos telefon volt, viszont ettől tényleg nagyon félek, hogy elrontom véletlen

[ Szerkesztve ]

(#37470) Thauxeeb válasza mouzrr (#37469) üzenetére


Thauxeeb
tag

Most frissítettem (fent olvashatod, milyen jó kedvvel) és Knock Code van, ART nincs, nekem meg előtte se sistergett, szóval azt nem tudom.

(#37471) mouzrr válasza Thauxeeb (#37470) üzenetére


mouzrr
őstag

Milyen újdonságok vannak még benne a Knock code-on kívül? ART-ot reméltem pedig hogy lesz benne, érdekelne hogy mennyivel gyorsabb/nagyobb az üzemideje.

(#37472) Thauxeeb válasza mouzrr (#37471) üzenetére


Thauxeeb
tag

Nem egy nagy szám elvileg, pláne az optimalizált LG-ken, most nézem, hogy szerintem a kamera is jobb lett, mert sötétbe eddig 2 forintot nem ért, még az előnézet is szaggatott, vaku kezelés katasztrófa volt, most sokkal jobb. :DD Megy gyorsabb is, Antutun meglett a 32k, amikor épp nem volt thermal throttling... (amit ki lehet kapcsolni mellesleg, de én nem merem) Játékok is jobban mennek.

[ Szerkesztve ]

(#37473) mouzrr válasza Thauxeeb (#37472) üzenetére


mouzrr
őstag

Én csak Asphalt 8 és Real racingot toltam, a real racing picit akadt nagyon ritkán, az Asphalt tökéletesen fut. Hát nem tudom, lehet még ma megpróbálom a dolgot... :U

(#37474) noxon


noxon
őstag

Vajon lesz g2-re ez a ported android L dev prev.? :)

We live in a simulated world...

(#37475) icecave


icecave
nagyúr

Köszönöm a javaslatokat, elkezdtem a hun_open 20B-t eu_open 20D-re váltani. Hard reset megvolt, aztán DroidMester offline módszerét követve (ahol a dolgok megcsinálása után a 10-es ponttól kell folytatni a dolgot) csinálom. Idáig jutottam: [link] Itt rányomtam, elkezdte, és most 10 perce 0%-on áll... ilyenkor mi van? Valamint miért írja azt alul a telefon a kijelzőn,hogy ROOTED, mikor nem is rootoltam a telefont? (Bár látom, ez másnál sem gond). Megszakítani ezt meg lehet? Nem nagyon akar nulláról elmozdulni a firm. update...

[ Szerkesztve ]

(#37476) Thauxeeb válasza mouzrr (#37473) üzenetére


Thauxeeb
tag

Teló legyen 100%-on, mindenből lépj ki (including vírusirtó) és ne használj USB elosztót (asztali gépen is a hátsóba dugd, ne előre...)

[ Szerkesztve ]

(#37477) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy innen hányan fognak G3 -ra váltani, ha kapható lesz :) Én biztos :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#37478) szabyka95


szabyka95
őstag

Tudtok olyan skint a telora, ami floureszkal?

(#37479) ak76 válasza SoulReaver (#37477) üzenetére


ak76
senior tag

Én biztos hogy nem.
Nincs miért,a G2 ahogy van tökéletes azokra a dolgokra amiért vettem,sok tucat készüléket próbáltam már,köztük valóban nagyágyúkat,de mindig újra meg újra ennél kötök ki,az aksikapacitás,a kijelző,a méret,a gyorsasága,mind mind ideális.

(#37480) castiels válasza icecave (#37475) üzenetére


castiels
addikt

20b stock 4.4.2. Váltás 20D re.

1: Root
2; Droidmester 20D Open Eu rom felrakása twrp-ből. Miután ezt felteszed elveszi a rootot és teljesen gyári 20D lesz a telefonod Root nélkül. Szerintem ez a legegyszerűbb, de ha nem javítsatok ki.

[ Szerkesztve ]

(#37481) SoulReaver válasza ak76 (#37479) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azt olvastam, hogy a kijelzője nagyobb ugyan, de ugyan annyit eszik, mint a g2 full hd-s kijelzője.

A magyar teszteket várom, azután dől el, mert leírás alapján jobb, meg a kamerája is.

(#37482) rayoliviero válasza castiels (#37480) üzenetére


rayoliviero
veterán

De icecave-nek nincs TWRP-je. Jó, úgy érted, hogy rootolja és felrakja. De a kdz egyszerűbb így.

[ Szerkesztve ]

(#37483) #84221696


#84221696
törölt tag

Olyan sokáig elvoltam a 4x-el, hogy teljesen kimaradam az utóbbi időben a mobiltelefon platformról. Ma viszont megtaperoltam egy ilyen G2-t. Beszarás, hogy milyen durván jó! Most gondkodóba estem, hogy milyenre is cseréljem le a jó öreg p880-at. Erre vagy a G3-ra? Szerintetek?

(#37484) castiels válasza rayoliviero (#37482) üzenetére


castiels
addikt

Értem. Akkor elnézést, segíteni szerettem volna neki.

(#37485) icecave válasza castiels (#37480) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm, közben mondom F*ck it, leállítom és elindítom megint. Megcsinálta. Most már csak a biztonségi mentéssel szenvedek, kíváncsi vagyok, működik-e rendesen a PC Suite-os. Egyelőre az is 0%-on áll,de majdcsak nekiindul :D Ha nem lesz jó, nyomkodhatom pár órát, mire olyan lesz, mint frissítés előtt.

(#37486) zack válasza #84221696 (#37483) üzenetére


zack
nagyúr

Lesz közte vagy 60-70k árkülönbség az elején. Ennyivel többet nem fog érni a G3 ha a pénz számít. Jobb lesz, de max 30-40k-val, ami talán ősszel fog realizálódni. Kicsit jobb kamera, nagyobb kijelző. A többi elhanyagolható. G3 romok már most vannak G2-re, tehát szoftveres oldalon sem lesz túl nagy különbség.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37487) rzoli


rzoli
senior tag

Sziasztok

Túl vagyok a nyaraláson, és feltűnt a videókon, egy hang probléma. Zúg, recseg, mintha túl lenne vezérelve a hang a videón. Van valami lehetőség ennek a szintjének szabályozására?

Itt van két példa, az egyik az enyémmel (G2), a másik ugyanott, ugyanakkor, egy ismeretlen telefonnal készült.

G2: [http://youtu.be/phS7r5lpWEg]

Másik: http://youtu.be/JlJT3O5PRvY

DroidMester 3.4.1 van most fent.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#37488) Krisz79


Krisz79
őstag

Szerintetek honnét lenne érdemes gyári garival rendelni?
Kiegyezek a 16gb-os verzióval.
Fekete.
Területileg melyik a jó széria?
Szeretnék 100e alatt maradni...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#37489) rayoliviero válasza rzoli (#37487) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia.

Szerintem magasra van nagyon minden hangerő állítva a romjában, legalábbis a hangszóró az biztos, mert nekem max hangon nagyon recsegett, már nem bírta.

[ Szerkesztve ]

(#37490) #84221696 válasza zack (#37486) üzenetére


#84221696
törölt tag

Köszike. Majd szeptember, október körül akarom lecserélni a jelenlegit. Akkor tájban jár le az előfizetésem. Meg hátha lesznek valamilyen karácsonyi akciók.
Meg addig a tesztek alapján majd döntök. A G2 üzemideje nagyon szimpatikus.

(#37491) zack válasza #84221696 (#37490) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem a G3 sem lesz gyengébb üzemidőben. Azt sem árt figyelembe venni, hogy kevésbé lesz praktikus a kijelzőméret miatt. Szebb lesz, jobb lesz, de azért lesznek kompromisszumok.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37492) Gaberking válasza rzoli (#37487) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szia!
Melyik kernel van fent?

(#37493) rayoliviero válasza rzoli (#37487) üzenetére


rayoliviero
veterán

Dorimanxban elvileg lejjebb tudod venni a hangot, mikrofont.

[ Szerkesztve ]

(#37494) akooos válasza Krisz79 (#37488) üzenetére


akooos
veterán

Gyári garival nem fogsz 100 alatt maradni.

Most az expansysnál 110.170 a 32gb 2 év LG garanciával :)

(#37495) rzoli válasza Gaberking (#37492) üzenetére


rzoli
senior tag

Nem piszkáltam a kernelhez, az maradt, amit DM beletett.

Gazsi00: akkor lehet itt az ideje a kernel buherának is... :)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#37496) #84221696 válasza zack (#37491) üzenetére


#84221696
törölt tag

A kijelzőméretben szeretem a nagyot, vagyis szeretném. :)
Zsebben nem hordok telefont, meg navigációnak is használom, ahol előny a nagy. Már csak az a kérdés, hogy a 801 elég lesz-e a felbontáshoz.

(#37497) Krisz79 válasza akooos (#37494) üzenetére


Krisz79
őstag

Pl a nextelnél a 16gb verzió 99....ft. ( mobilról irok)
Akkor az nem gyári gari lenne?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#37498) Gaberking válasza rzoli (#37495) üzenetére


Gaberking
senior tag

Akkor nincs tippem, ha dorimanx lett volna fent, akkor tudtam volna segíteni.

(#37499) akooos válasza Krisz79 (#37497) üzenetére


akooos
veterán

Nextel adatlap:

Garancia:
12 hónap forgalmazói garancia

A forgalmazó a Nextel, a gyártói garancia kellene. Egy tízessel több a 32 GB-s 2 év garanciával, ez most kivételes vétel szerintem. Ha most vennék, tuti Expansysról venném :)

(#37500) rayoliviero válasza rzoli (#37495) üzenetére


rayoliviero
veterán

Tedd fel a Dorimanx 5.5-öt és tudsz rajta állítani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.