Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37051) Soltee válasza tutaj01 (#37043) üzenetére


Soltee
tag

Köszönöm!!!!

(#37052) SoulReaver válasza Marquess (#37049) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ki szidja és miért?

Nekem lassan egy hónapos lesz, gyári minden, 4.4.2, 20c rommal megy és nincs vele bajom... Aksija kiváló, kijelző gyönyörű, csak másképp kell tartani beszéd közben, mert van, hogy nem hallanak...(kifelé tartom, mert félek, h az arcommal vagy a fülemmel elnyomkodom... volt már rá példa előző tapis kijelzőnél, j kinyomtam a fülemmel..)

(#37053) Quqesz válasza Marquess (#37049) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én nem szidom,inkább imádom!

csatakacsa
Fóliát levetted a kameráról? Csinálj több képet úgy,hogy a mód-nál legyen normál,hdr,inteligens beállításokkal egy-egy és úgy hasonlítsd össze.

[ Szerkesztve ]

(#37054) neo-geo válasza expendables (#37050) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Először HR, és megnézem mi változott. Már a kop-kop- feloldás megy, de még mindig hedszettet érzékel bedugva, hihetetlen. És HR után is változatlan a helyzet, a hedszett szerinte még mindig be van dugva. Itt szerintem hardwer gond van, de lehet, hogy nem.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#37055) castiels


castiels
addikt

G3 romnàl kamera befagy, skype is lefagy...

(#37056) JoeCockBill válasza Marquess (#37049) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

én is imádom, továbbá "áttérítettem" egy samsungos meg egy iphone-os haveromat, és ők is imádják. a fórum ebből a szempontból csalóka, nyilván aki elégedett nem fog rágoogle-zni hogy valahova beírja hogy minden oké. az átlag felhasználót nem érdeklik azok a dolgok amik itt mennek, használják és kész.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#37057) neo-geo válasza pestibenji (#37028) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Hát ez pedig törölt mindent, és nem tud az LG backup semmit visszaállítani. Még jó, hogy a gépre felraktam.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#37058) TarMaster válasza Quqesz (#37053) üzenetére


TarMaster
csendes tag

Csatlakozom Quqesz kolléga véleményéhez!
Volt már sokféle telefonom - az okosabbak közülNokia 5800 stb., legutóbb egy Xperia P okosteló. Dez ez a mostani LG G2 odaver mindegyiknek. Nem tudom nem szeretni. Igaz, a gyári kamreapp egy kicsit problémás, nagyon érzékeny a fényre és talán éppen ezért erős fényben fakóbb képeket készít, erősebben tömörít stb. a videó esetében is nagy a tömörítése és kissé elmósódik, életlenebb emiatt a kép.
De az Xdabbeb's Camera mod-dal (és a benne lévő media_profiles.xml kis módosításával) sokkal jobb képeket és videót csinál. (Mondjuk ezután a mod után kicsit megnőnek a video féjlméretek - de van OTG és le lehet menteni a telóról a videókat, ha kell.)
Szóval: a G2 hardveresen ott van a TOP-on, szoftveresen sem a legutolsó - főleg, hogy vannak jó mod-ok hozzá. Nem bántam meg, hogy nem S4-et vagy S5-öt vettem!

[ Szerkesztve ]

(#37059) Quqesz válasza neo-geo (#37057) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A hr mindent tisztára nyal,bizony jól tetted,hogy gépre mentetted!

(#37060) SoulReaver válasza TarMaster (#37058) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ehhez a Xdabbeb's Camera mod -hoz kell root vagy bármi egyéb mókolás a telón?

(#37061) expendables válasza Quqesz (#37059) üzenetére


expendables
aktív tag

Igen,ezért is tanácsoltam neki,hogy tegye fel PC-re.

(#37062) TarMaster válasza SoulReaver (#37060) üzenetére


TarMaster
csendes tag

Igen, kell root és TWRP recovery - mivel abból telepíthető fel a mod.
(A root meg ahhoz kell, hogy a TWRP-t fel tudd tenni.)

(#37063) JoeCockBill válasza TarMaster (#37058) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

miket módosítottál media_profiles.xml-ben? érdemes babrálni vele?

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#37064) neo-geo válasza expendables (#37061) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Thx, holnap frissítem a softot, ma már nem megyek neki, de szerintem nem lesz jobb, akkor viszont szerviz lesz belőle.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#37065) TarMaster válasza JoeCockBill (#37063) üzenetére


TarMaster
csendes tag

A video bitrátát módosítottam pár helyen (HD és FHD) részeknél az eredeti 12 és 20 Mbps-ről 22 és 50 Mbps-re, illetve a képtömörítés minőségét 100-ra. Annyiban érdemes babrálni, hogy élesebb lesz a fotó és élesebb a videó is - de mindkettő fájlmérete megnő. A fényképeknél en nem jelentős: 1-2 Mb, de a videó esetében pl. egy 2 perces videó HD-ban 22 Mbps bitrátával kb. 340 MB az eredeti 150 MB körüli helyett - de viszont élesebb a kép. Sajnos a színeket nem lehet ezzel a módszerrel erősíteni - az a kamera app-ban módosítható csak.

(#37066) DroiDMester válasza tutaj01 (#37048) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ki is próbáltad ezt vagy csak valahonnét ki ollóztad a linket?

Egyébként NEM kell Baseband hozzá mert benne van az is! Viszont a TELEPÍTŐ SZKRIPT NEM JÓ BENNE!!

nem fog feltelepülni a CUST -partíció, mivel nem mount -olja és törölni sem törli telepítés előtt!

Működni fog ugyan de nem lesz olyan mind ha egy KDZ -vel lett volna frissítve! :N

Nekem sajnos már FULLON van minden TÁRHELYEM!

De ha valaki tud olyan free tárhelyet ahová 2.gigás zip -et fel lehet tenni egyben és letölteni is le lehet nem 50-100.kilóval jön lefelé!
Esetleg van saját tárhelye, az P.Ü. -ben keressen meg, és akkor felteszem nektek a jó verziót belőle!

[ Szerkesztve ]

(#37067) Illusion1010 válasza DroiDMester (#37066) üzenetére


Illusion1010
senior tag

(#37068) szabyka95 válasza DroiDMester (#37066) üzenetére


szabyka95
őstag

csinalj meg 1 mega accot

(#37069) toto0569 válasza Illusion1010 (#37067) üzenetére


toto0569
addikt

+1 :K :C

(#37070) SoulReaver válasza TarMaster (#37062) üzenetére


SoulReaver
veterán

Erről az egészről is van fent leírás+ a kamera mod-hoz is?

(#37071) Quqesz válasza expendables (#37061) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jól tetted!

Marquess
Az ilyen fórum azé van,ha vkinek baja van seguítséget kérjen,de akinek nincsen baja,az csak olvasni jár be,és hidd el sokan vannak(v még azt sem tudják van ilyen fórum)

neo-geo
Tehát tedd fel a legfrissebb rom-ot és ha ott is vacakol a füles bemenet,akkor az tényleg hw hiba lesz....

[ Szerkesztve ]

(#37072) Exelsior válasza castiels (#37055) üzenetére


Exelsior
senior tag

Nekem nem csinálja ezeket. Minden jól működik, pedig még HR-t sem csináltam. :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#37073) noxon válasza castiels (#37055) üzenetére


noxon
őstag

Viberrel nem tudok rajta én meg hívni, kifagyott tőle... remélhetőleg ezeket majd javítja idővel ;)

We live in a simulated world...

(#37074) tutaj01 válasza DroiDMester (#37066) üzenetére


tutaj01
tag

Xda-ról szedtem, de ott többen is jónak írták... Én nem próbáltam.
SORRY :S

(#37055) castiels: Melyiken? Nekem ilyen gond nincs a Cloudy-n.

Más:
Poénból megnéztem hogy mit ír hálózatzárra, és olyan szöveg van hogy:
"A készüléke nincs személyre szabva"
Ez tulajdonképpen most mit jelent?
Telenoros lenne amúgy...

[ Szerkesztve ]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#37075) TarMaster válasza SoulReaver (#37070) üzenetére


TarMaster
csendes tag

A kamera modhoz az XDA fórumon van leírás: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2548974
Az XML fájl módosításához kell egy XML editor (notepad nem jó).
Szintén az XDA-n van pár mintafájl, amit lehet próbálgatni ill. módosítani: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2472402
Én a módosítás után az XML-t bemásoltam az TWRP-vel telepíthető Xdabbeb's MOD ZIP-be és így tettem fel.
Ha az APK-s Xdabbeb's Mod telepítést választod, akkor már kicsit bonyolultabb a módosított XML felrakása. Csak root joggal rendelkező telón lehet csinálni, root explorerrel vagy androidos total commanderrel kell a fájlt a rendszergyökér "System/etc" mappába másolni (előtte átnevezni az eredetit) majd a fájl jogosultságot 644-re álítani (-rw-r--r--). Végül restart és elvileg működnie kell.

[ Szerkesztve ]

(#37076) rayoliviero válasza noxon (#37073) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én pedig hívni tudok, de ha engem hívnak vagy kilép a Viber vagy nincs hang általában. :D

(#37077) davis999sola


davis999sola
tag

hali vki tudja hogy kell hardresetet csinálni v20d romon mert a bekapcs le majd le fel gomb nem mükszik

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#37078) davis999sola válasza davis999sola (#37077) üzenetére


davis999sola
tag

20 percembe telt de össze jött asd

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#37079) protector90


protector90
újonc

Valakinek valami tapasztalata/véleménye, melyik hangcucc lenne jó zenehallgatásra?
nem kell nekem x 10000ekért, nem kell nagy, nem discot akarok épiteni hogy több száz w-s kelljen. tudom hogy vannak jok stbstb nekem minél kisebb/kompaktabb/méretéhez képest jol szólóra lenne szükségem. :DD

pl: beats, hmdx, stbstb?

http://www.arukereso.hu/hangfal-c3161/hmdx/jam-plus-p194939059/

Előre is köszönöm hozzászólásokat! :R

(#37080) noxon válasza rayoliviero (#37076) üzenetére


noxon
őstag

Csak meg oldja ezeket majd ez a cloudyfa gyerek :DD
Amúgy a többi ilyen cloudy romban jó a viber meg skype nem? Mert akkor itt is jó lesz majd.

We live in a simulated world...

(#37081) zack válasza protector90 (#37079) üzenetére


zack
nagyúr

Beats-et felejtsd el. Túlárazott.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37082) rayoliviero válasza noxon (#37080) üzenetére


rayoliviero
veterán

Jó, nem lép ki, hang is van. És a hang minősége is jó, azért mert azok Flex és Pro romokra épülnek.
Én a Flex rom mixerpaths és Taiko fájlait ráflasheltem a G3 romra, vagy DroiDMester romjából szintén kiszedtem ezeket a fájlokat. A DroiDMesteréből kieszedettel a GSM hívás hangminőségét lehet javítani, a Flexből kiszedettel pedig a Vibert inkább, de a DroiDMesterével sem rossz a Viber. Folyamatosan tesztelem mindkettőt, egyszer ezt, egyszer azt használom.

A DroiDMester fájlaival kapcsolatban azt tapasztaltam, hogy magas hangerőn, ha pl. a telefon csörgését maxra állítom, akkor már nem bírja a hangszóró hallhatóan, recsegős, csúnya hangja lesz. De erre megoldás, hogy nem kell maxra állítani a hangot.

[ Szerkesztve ]

(#37083) davis999sola válasza protector90 (#37079) üzenetére


davis999sola
tag

Technika bt1302 lassan egy éve van meg akkuja 5 órát bír 2x2w Bluetooth-os Tescoba 4500ft és az lg g2 kegyetlenül kihajtja

[ Szerkesztve ]

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#37084) vadászcsiga válasza davis999sola (#37083) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kegyetlen lehet ja ;]

(#37085) boken válasza noxon (#37073) üzenetére


boken
senior tag

Én ma telepítettem a vibert kb 2x 20 percet beszéltem es semmi gond nem volt.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#37086) zack válasza vadászcsiga (#37084) üzenetére


zack
nagyúr

Nincs irgalom! :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37087) Szabie85


Szabie85
tag

Nagyon jó teló.

Samsung Galaxy S5

(#37088) davis999sola válasza vadászcsiga (#37084) üzenetére


davis999sola
tag

Vadászcsiga Oh, my God durva vagy mint a pokróc ! :D

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#37089) rayoliviero válasza davis999sola (#37088) üzenetére


rayoliviero
veterán

Le is cserélted a Carbont?

(#37090) davis999sola válasza rayoliviero (#37089) üzenetére


davis999sola
tag

Cserélgetek most össze vissza carbon rom tökéletes lenne de a quickremote hiányzik belőle Nekem.
Cloudyflex 2.4-nél merült a teló rendesen cloudyg3-nál nagyon jól bírta

[ Szerkesztve ]

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#37091) DroiDMester válasza DroiDMester (#37066) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Megcsináltam a STOCK Open EU V20D TWRP -ből telepíthető ROM -ot

Letöltés => D802_Stock_v20D_DroiDMester.zip

(#37092) davis999sola válasza DroiDMester (#37091) üzenetére


davis999sola
tag

Grat mester

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#37093) hkari válasza davis999sola (#37090) üzenetére


hkari
őstag

Carbonra simán felmegy a QuickRemote. Ezt tedd fel : [link]

(#37094) rayoliviero


rayoliviero
veterán

G3 ROM debloaters. Működik, kipróbáltam azt a verziót, ami minden LG cuccot eltávolít.

(#37095) castiels


castiels
addikt

És nektek G3 rom alatt van vaku a fényképezönél? HR-t kellet volna csinàlni? Én nem csinàltan lehet azért fagy a skype meg a fényképezö elvétve fagy meg leàll... 20B s a telò ehez lehet esetleg köze?

[ Szerkesztve ]

(#37096) boken válasza castiels (#37095) üzenetére


boken
senior tag

Szia,kipróbáltam nálam megy a vaku.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#37097) INFINITYzz válasza castiels (#37095) üzenetére


INFINITYzz
tag

G3 rom alatt nalam semmi sem fagy :K
Sot, most mar engedi letolteni a Dead Trigger 2-t is, idaig amiket hasznaltam romok, nem voltak vele kompatibilisek :DDD

(#37098) davis999sola válasza hkari (#37093) üzenetére


davis999sola
tag

Uh köszi szépen :D

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#37099) zazenke válasza DroiDMester (#37091) üzenetére


zazenke
őstag

ha csinálsz még egy gmailos emailcímet akkor elvileg megint lesz 15 giga tárhelyed ?

[ Szerkesztve ]

(#37100) szoja


szoja
tag

Érdekes problémám van, hátha van valakinek ötlete, hogyan kezeljem. Korábban azt vettem észre, hogy a telefonom, bár szinte mindig rezgő módra van állítva, reggel bekapcsolás után mindig a hangos csörgés profil aktív. Sikerült kiderítenem, hogy ez a váltás mindig 6 óra körül történik. Sose használtam korábban a csendes módot, se időzítve se manuálisan, de egy ötlettől vezérelve, beállítottam az időzített módot, és a visszakapcsolás idejét felvettem 7 órára, majd utána deaktiváltam az egész csendes módot, hiszen nem szeretném használni egyáltalán. A következő alkalommal úgy tűnt, minden megoldódott, reggel ugyanúgy a rezgő profil fogadott, mint este lefekvéskor.

A csavar akkor következett be, amikor először kellett éjszaka is dolgoznom, és hangos profilt állítottam be, hogy ha éjjel csörög a telefonom, biztosan felébredjek rá. Ez teljesen jól is működött, egészen reggel 7-ig, amikor is a telefon a szemem láttára magától visszaváltott rezgő módba (pont emaileztem rajta). És ugyanezt csinálja minden egyes nap reggel 7-kor, akármire is állítottam be. Még egyszer mondom, a csendes funkció továbbra is kikapcsolt állapotban van, az időzített is.

Na erre mondjon valaki egy használható javaslatot, hogyan oldjam meg a problémát? :) Telekom stock ROM-ot használok, jelenleg 220c - a garanciavesztés miatt nem szeretnék rootolni, nem szeretnék custom ROM-ot feltenni. Előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.