Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37901) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#37894) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Van lg backup, de nincs ikonja, hanem menubol erheto el.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#37902) zack válasza Danny365 (#37899) üzenetére


zack
nagyúr

Frissen telepítettem, ROM felrakás után. :U

(#37900) Gazsi00

Majd írok, ha megy az Endomondo-s belépés. Ha nem, 1 percet se marad. Az első félidőt már így is buktam, mert 1 órát szeretnék futni (10km).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37903) Andrew10


Andrew10
aktív tag

Most frissítettem 20f-re, nem látom, hogy lenne valami különbség. Elötte 20d volt.

(#37904) expendables válasza Andrew10 (#37903) üzenetére


expendables
aktív tag

Nekem azt mondták a szervízesek,hogy állítólag jobb lesz tőle a térerő,erősebb a wifi és gps,stabilabban tartja a jelet. Ezeket nézd meg légyszíves... :R

(#37905) rayoliviero válasza Andrew10 (#37903) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nekem pedig próbáld majd ki légyszi a GSM hívás minőségét, hogy van-e a változás. Köszi előre is.

zack: Ok.

(#37906) Andrew10 válasza rayoliviero (#37905) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Ok. Próbálgatom és jelzek majd.

(#37907) zack válasza rayoliviero (#37905) üzenetére


zack
nagyúr

Ezzel is u.a. Most már kíváncsi vagyok DM romjával mi lesz... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37908) rayoliviero válasza zack (#37907) üzenetére


rayoliviero
veterán

És milyen a ROM amúgy? Tudom, csak fél percig tesztelted, de éreztél különbséget? Nálad sincs lag?

Időjárás átlátszó? Vagy azt gondolom, meg sem nézted ilyen gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#37909) HUTCHDB válasza rayoliviero (#37908) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igen, atlatszo:

Nem tudom megnezni a 4g-t, mert nincs ilyen elofizetesem.
Nezegetem, tesztelgetem, ha van valahol hiba, akkor jelzem.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#37910) rayoliviero válasza HUTCHDB (#37909) üzenetére


rayoliviero
veterán

Na, az tetszik, köszi. A többi G3 romban nem. Hibát találtál azóta? 4G működik?

Szerk: Nagyon jól néz ki. :K Ez a háttérkép is benne volt?
Ok.

[ Szerkesztve ]

(#37911) zack


zack
nagyúr

DM romjával se megy. :( Valami akkor tényleg nálam lesz...Lementem az SD-t és törlöm az egészet a f@szomba. A futást mára buktam. :(((

Egyébként a 3db G3-mas romból vagy a Cloudy 1.1-et vagy az Optimust tegyétek. Ez a csing csang csong egy kalap meleg fing.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37912) rayoliviero válasza HUTCHDB (#37909) üzenetére


rayoliviero
veterán

És Supersu-t is kellett flashelni? Olyan találtam csak, hogy update Supersu, ami a fő oldalon van link az nem működik.

Te is ezt ezt az update Supersu-t tetted fel?

zack: Mi a baj vele (Lam Hong)? :DDD Nálad laggolt, ugye? Mert pont azt írták róla. Az átlátszó időjárást akkor legalább jó lenne kiszednem belőle.

[ Szerkesztve ]

(#37913) HUTCHDB válasza zack (#37911) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nekem meg pont ez tunik jonak.... :B

Gazsi00!
Van alapbol egy hasonlo hatterkep, de en ezt mar regebb ota hasznalom.

En a su-val nem foglalkoztam, heliummal a korabban lementettet tettem vissza, tokeletesen mukodik.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#37914) zack válasza rayoliviero (#37912) üzenetére


zack
nagyúr

Lassú volt a Wifi. Valami nem okés vele. Elkezdett valamit letölteni, frissíteni, és nem hozta be közbe a Play főoldalt se. :U Szerintem ez a Lam Hong a leggyengébb port, és tényleg a legkevésbé sima.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37915) HUTCHDB válasza rayoliviero (#37912) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Az sms tenyleg laggol, akad, raadasul nagyon.
En egyebkent az egesz romot gyorsabbnak erzem, jobb a reakcio ideje.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#37916) zack válasza HUTCHDB (#37915) üzenetére


zack
nagyúr

Takarítás után nekem az Optimus 1.1 megy vissza. Bár kérdéses, hogy belső SD formázás után jó lesz e az Endomondo. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37917) rayoliviero válasza zack (#37916) üzenetére


rayoliviero
veterán

Értem, akkor meghagyom az OptimusG3-at. Viszont az átlátszó időjárás jó lenne a Lam Hoangból.
Ki is szedtem belőle az LgWeather, WeatherService, WeatherTheme apk és odex fájlokat és ráflasheltem az Optimus G3 romra, de nincs hatása, nem átlátszó az időjárás.

Van valakinek ötlete mi lehet a hiba oka?

(#37918) zack


zack
nagyúr

Nem oldódott meg a fb-Endomondo gond, pedig töröltem a belső SD-t is. Be tudok jelentkezni Endomondo-ba másik email címmel és jelszóval, viszont így sem kapcsolódik, ami ugye érthető, hiszen nem egyezik az email cím. De a fb bejelentkezés továbbra sem megy. :(((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37919) rayoliviero válasza rayoliviero (#37917) üzenetére


rayoliviero
veterán

:DDD

DroiDMesternek vagy Dannynak remélem lesz ötlete.

[ Szerkesztve ]

(#37920) Illusion1010 válasza zack (#37918) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Engem egésznap a Spotify-ra nem engedett be Facebook-kal. Lehet, hogy a probléma nem nálad van, hanem a szolgáltatásokban...

[ Szerkesztve ]

(#37921) DroiDMester válasza rayoliviero (#37919) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Tedd vissza az eredeti APK+ODEX -eket a coludy g3 ból, majd restart után töröld a LGWeatherTheme.odex -et és másold be az átlátszó LGWeatherTheme.apk -t az odex -et nem! Ezután nyomj egy Dalvik & Cache WIPE -ot :N Ha így se jó nincs 5.letem! :(

(#37922) rayoliviero válasza DroiDMester (#37921) üzenetére


rayoliviero
veterán

Pont ezt csináltam, de a Wipe cache és dalvikot kihagytam. Akkor megcsinálom újra, hogy a végén nyomok egy wipe cache and dalvikot.

köszi szépen. :R

(#37923) rayoliviero válasza rayoliviero (#37922) üzenetére


rayoliviero
veterán

Megcsináltam, de megint olyan az időjárás, mint amit képet belinkeltem. :(

Megnéztem, kibontottam az LamhoangG3 TransWeather.apk-t amúgy. Látom is a res mappában a plusz könyvtárakat, amitől átlátszó lehet. Ki is szedtem az apk-ból a komplett res mappát és belemásoltam az OptimusG3 Weather theme apk res mappájának helyére. De nem tudom így jó lenne-e. Mert az apk-t szignózni kell. És ha kicserélgetek fájlokat, akkor lehet nem fog működni. :F Szerinted? Kipróbáljam így?

[ Szerkesztve ]

(#37924) zack válasza Illusion1010 (#37920) üzenetére


zack
nagyúr

F@sza. :F Ez nem is merült fel hogy nem nálam van a hiba, miután írta valaki, hogy nála működik. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37925) sefan67


sefan67
aktív tag

Hali mindenki!

Látom kijött az 20F, de egy dologban nem vagyok biztos: Felteszem, root, autorec, de utána jönne a stock kernel vissza-flashelés ---> nem azt a kernelt kéne visszatenni ami a 20F-ben van benne gyárilag?

Ha igen, akkor valaki fel tudja tölteni flash-elhető zip formájában?
( vagy jó a régi is ? )
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#37926) renee7 válasza rayoliviero (#37905) üzenetére


renee7
tag

Tegnap óta tesztelem a 20f-et. Egyenlőre nem látok a működésben lényeges változást, de romlást sem. Igaz, hogy eddig sem tudtam belekötni a rendszerbe. A mikorolaggokat pont lesz_rom. Egyvalamit viszont észrevettem, de nem tudom véletlen-e, lőttem vele tegnap napfényes időben 12-14 db képet és monitoron visszanézve szerintem javítottak a kamera alkalmazáson, lehet, hogy csak véletlen, de most egyik kép sem égett be, látszik az ég színe, a dinamikatartomány is mintha szélesebb lenne. Tulajdonképpen másfél hónapja most csináltam először olyan képeket, amelyek egyértelműen megfelelőek és nem kellett a beállításokkal sem trükközni. Ma megint tesztelem, ha hasonló eredményt érek el, a Xdabebb's felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#37927) renee7 válasza sefan67 (#37925) üzenetére


renee7
tag

Pont ez a megfontolás miatt még én sem tettem vissza a TWRP recoveryt.

(#37928) DroiDMester válasza sefan67 (#37925) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ha custom recovery.t teszel fel nincs többé Gyári stock kernelre lehetőség, mert csak némileg módosított kernel el működik a custom recovery!

Az összefoglalóban lévő kk kernel is cloudyfa készítette, nincs benne sok módosítás de nem lehet gyári érintettlen nek nevezni! N

Szóval vagy twrp vagy gyári kernel magatoknak kell választani melyik fontosabb!

Egyébként a Dorimanx 5.5 nagyon jól sikerült aksival is jól bánik és gyors-lagg mentes!

Tegyetek vele egy próbát!

[ Szerkesztve ]

(#37929) zola- válasza renee7 (#37926) üzenetére


zola-
őstag

Mivel raktad fel a 20F romot?

(#37930) tutaj01 válasza rayoliviero (#37923) üzenetére


tutaj01
tag

Parancsolj! Ezzel a patch-el működnie kellene!
Nekem CloudyG3-on tökéletes!
[Átlátszó időjárás widget@G3]

Ez csak G3 portokon megy!

[ Szerkesztve ]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#37931) renee7 válasza zola- (#37929) üzenetére


renee7
tag

A DM féle 3.0 offline updaterrel tettem fel az ~1.7 Gb-os KDZ-t. Mivel XP-m van, át kellett másolni a c:\program data/LGMOBILEAX mappát mindenestől a c:\Documents and Settings\All Users\Application Data\LGMOBILEAX\ elérési utvonalra, így felülírta a gyári updater bizonyos állományait. 20-22 perc alatt megvolt, nem csináltam hard resetet sem előtte, sem utána, mert 176 alkalmazásom van fenn, de semmi működési gondom nincs. Eddig nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#37932) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

na én visszatértem a DM romra.
tegnap este és ma is végigzongoráztam a kiadott g3-as romokat, de engem zavarnak az akadások.

érezhetően a langmannn (mit tudom én kicsoda :) ) romja volt számomra a legjobb, az sms-eken és a híváslistán kívül elég szépen futott.

elmondható egyébként az összes g3-as romról, hogy gyorsabb lett az egész működés, és az egész rom reagálása is jobb.

szóval várom DM g3-as romját, mert kell az a smoth, ami a g2-es romjaiban van a g3 javításokkal. :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#37933) cstom


cstom
aktív tag

A Telekomnál a G2 120.000 a G3 meg 128.000. Ennyiért tudnám megvenni, ha aláírok még 2 évet. 8 eFt különbség a kettő közt WTF??? :F

(#37934) pusihusi válasza cstom (#37933) üzenetére


pusihusi
addikt

G3 meg 128.000 :K :K :K

Üdv. Feri!!

(#37935) reflxx válasza cstom (#37933) üzenetére


reflxx
aktív tag

SZVSZ ennyi a különbség a két teló között :U :U
Bár kövezzetek meg ha találtok óriási különbséget a kettő között. (és írjátok is meg előtte :D )

(#37936) cstom válasza reflxx (#37935) üzenetére


cstom
aktív tag

Magyar tesztet eddig csak egyet olvastam róla, ott "finoman" panaszkodtak a sebességről. Gondolom kevés már ehhez a felbontáshoz a 801...

[ Szerkesztve ]

(#37937) icecave válasza cstom (#37936) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem is értem, mi értelme van ennek a kijelzőnek, mikor az ember szabad szemmel nem veszi észre a különbséget... szvsz semmi értelme í]y, csak saját magát szívatta meg az LG ezzel, leginkább sebesség tekintetében. Az, hogy ezt ráírhatja a dobozra, az nem tudom kinek jó, az usereknek biztos nem :(

20F: Eddig jó nagyon, minden rendben, de ha sima fülest dugok a jack-be, és ugye a a telefon saját mikrofonját használja beszélgetéshez, irtó sz*r még mindig a vonal, nem értenek a másik oldalon. Ez már 20B óta így van. Elég idegesítő,hogy nem tudok "kanócos" fülessel beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#37938) reflxx válasza cstom (#37936) üzenetére


reflxx
aktív tag

Bár nincs nagy rálátásom a mobil iparra de úgy veszem észre mintha most elfogytak volna (gondolom ideiglenesen) a nagy ötletek az új telefonokhoz és azzal próbálják kompenzálni hogy az apró finomítások mellett az árakat csökkentik.
Ezen kívül nekem kezd unalmas lenni hogy a kijelző méretet évről évre növelik. Már a G2-n is gondolkoztam hogy nem-e túl nagy nekem. (Határeset.) Ha tényleg 4.7"-os iphone jön, meggondolom ne cseréljem-e le.. ;)

(#37939) cstom válasza icecave (#37937) üzenetére


cstom
aktív tag

Ezért is adják ki "B" variánsként nemsokára 3 GB memóriával és 805-ös procival. Gondolom üzletileg már nem tudták kivárni, mire a 805 tömeggyártásban lesz, ezért kidobták ilyen hardverrel. Talán ezért is annyi az amennyi, az új SOC-al pedig majd beárazódik az S5 mellé. Egyébként én is feleslegesnek tartom már az ilyen magas felbontást, lapin is elvagyok 15'6 colon a 1366x768-al. (jó persze tudom, azt kicsit távolabbról nézem)

(#37940) cstom válasza reflxx (#37938) üzenetére


cstom
aktív tag

Nagyon sokat netezek telefonon, eddigi tapasztalataim alapján azt kell hogy mondjam egykezes használathoz max 4 col. Felette már a bal felső sarkot nem érem el. De ez a méret meg tartalomfogyasztásra kicsi. Nekem olyan 4.5-től kényelmes böngészni de pl az 5.5 meg már a kompaktságot billenti fenékbe. Egyébként teljesen egyetértek veled, most kicsit kifogytak az ötletekből a gyártók. Inkább közösen rágyúrnának vmi új akkutechnológiára. :)

(#37941) rayoliviero válasza tutaj01 (#37930) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi, ezt honnan szerezted?

(#37942) Soltee válasza reflxx (#37938) üzenetére


Soltee
tag

Nagyobb lesz az iphone a 4.7" kijelzővel, mint a g2 az 5.2"-al... :)

(#37943) rayoliviero válasza Soltee (#37942) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ezt miből gondolod? Szeretem az ilyen kijelentéseket. Azt sem lehet tudni milyen lesz, de Te már előre megmondod.
Vagy neked már van otthon? :DDD

(#37944) darnyi


darnyi
tag

Sziasztok! Gyári 4.4.2-n be lehet kapcsolni az ART módot?

[ Szerkesztve ]

(#37945) Soltee válasza rayoliviero (#37943) üzenetére


Soltee
tag

Csak az lg nem használ oldalgombokat és nem hiába. Csak ezzel lehet elérni a nagyon vékony peremet. Az iphone oldalgombos ergo vastagabb a perem és az eddigi trendet követve alul és felül is többet hagynak a kijelzőn túl... :)

(#37946) Soltee válasza darnyi (#37944) üzenetére


Soltee
tag

NEM

(#37947) icecave válasza cstom (#37939) üzenetére


icecave
nagyúr

Engem ez csak akkor érintene, ha megjelenne a T-mobile kínálatában is. Előfizetést már most is tudnék hosszabbítani,de kivárok inkább, valami jó vételre (Vagy az aktuális G3 szoftjának normális optimalizált változatára).

[ Szerkesztve ]

(#37948) rayoliviero válasza Soltee (#37945) üzenetére


rayoliviero
veterán

Előre Te nem fogod tudni megmondani milyen lesz. A neten található képeknek pedig nem lehet hinni.

Soha nem csinált nagy telefont, biztos vagyok benne, hogy most is úgy fogja megcsinálni, hogy ne legyen batár.

[ Szerkesztve ]

(#37949) tutaj01 válasza rayoliviero (#37941) üzenetére


tutaj01
tag

Xda-n kutakodtam :)

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#37950) Bubukain válasza rayoliviero (#37948) üzenetére


Bubukain
senior tag

a darknel kernelt sikerült letöltened?
ha igen felteszed valahova, vagy van egy linked hozzá?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.