Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37251) xedamen


xedamen
senior tag

Nem merem bekapcsolni rajta az ART-ot, mert egyszerűen tökéletes eddig, de ugye motoszkál az emberben, hogy ott jobb lenne az üzemidő meg a sebesség is ;)

(#37252) noxon válasza xedamen (#37251) üzenetére


noxon
őstag

Ez az ART nem mindig jò:( angry birds epic nem indul úgy

We live in a simulated world...

(#37253) Exelsior válasza xedamen (#37251) üzenetére


Exelsior
senior tag

Én 1.0-nál folyamatosan használtam a ART-ot. Minden jól működött csak a Angry Birds Epic nem mivel még nem támogatja így nem az ART hibája. Rovio azt írja hogy a következő frissítésben már támogatni fogja az ART-ot.

Ami az 1.0-ban hiányoltam hogy ha bedugom a fülest nem jelenik meg a választó ablak mint a gyáriban. Nem tudom hogy javították-e ezt az újban. Vagy esetleg egyáltalán nincs a g3-ban ilyen?

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#37254) xedamen


xedamen
senior tag

Reggel tele töltött akksin első dolgom lesz bekapcsolni az ART-ot... Amíg tusolok meg fogat mosok szépen töltőn csücsülve át is vált majd:D :DDD

(#37255) xedamen válasza Exelsior (#37253) üzenetére


xedamen
senior tag

Úgy tűnik nincs... Most sem megy! Mondjuk én az életben nem használtam... De kinek a pap... :DDD

(#37256) Exelsior válasza xedamen (#37255) üzenetére


Exelsior
senior tag

Lock screen-nél hasznos mert nem kell feloldani és nyitogatni a programot. :)

XDAn olvastam hogy még gyorsabb lett antutuban a rom. :) Most lakom be újra. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#37257) Danny365 válasza Exelsior (#37253) üzenetére


Danny365
őstag

Azt hiszem a G3-ban alapból nincs ez a plug n' pop funkció, szóval gondolom azért maradt ki ebből is. De szerintem amúgy bele lehet tenni igy vagy úgy.

(#37258) Exelsior


Exelsior
senior tag

A smart notice még mindig bugos mondjuk ezt XDA-n is jelezték Budapest helyett a lokáció alapján gubacsüdölőt jelez és hiába állítom be Budapestet nem rakja be csak a lokációt alapút engedi. :S elég idegesítő így marad a sima Óra és időjárás widget.

A wifi is meghülyült először még jó volt és felcsatlakozott most már azt írja letiltva meg csatlakozik azt leszakad holott minden jó. Restart nem segít így újra rakom de előtte nyomok még egy HR-t.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#37259) Misi1980


Misi1980
senior tag

noxon!
Szia!Ha még nincs kör alakú órád a zárolt képernyön akkor elvileg így érheted el hogy legyen:
Beállítások
Kijelzö
Képernyö zárolása
Widgettek opciónál ne legyen pipa

[ Szerkesztve ]

(#37260) tutaj01


tutaj01
tag

Feltettem én is(CloudyG3 1.1)... Bár totálisan kipucoltam a telót, formáztam az internalt is.
Nagyon tipp-topp :)
Ez a grafikai módosítás szép lett! Tűélesek a betűk.
GPS már egy jó órája fut, és tökéletesen.
Bug
Kamera HDR: Bekapcsolva nálam minden második képre reagál. Az elsőt normálba menti.
Smartnotice csak helymeghatározás alapján működik

Nagyjából ennyi. Hirtelen :)

[ Szerkesztve ]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#37261) Corgan82 válasza rayoliviero (#37223) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Ha AOSP ROM-on vagy akkor nem kell feltenni újra a KK baseband-et, mivel már mindegyik AOSP ROM 4.4.2., de inkább már 4.4.3 vagy 4.4.4.

[ Szerkesztve ]

(#37262) noxon válasza Misi1980 (#37259) üzenetére


noxon
őstag

És tényleg, köszi:) sokkal szebb ez a kör òra

We live in a simulated world...

(#37263) bardo válasza tutaj01 (#37260) üzenetére


bardo
tag

Nektek jó a viber hívás? Nekem úgy néz ki nem javult meg :( lehet visszamegyek DroidMester romjára mert ez így nem frankó :(

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#37264) rayoliviero válasza Corgan82 (#37261) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én úgy tudtam, hogy attól fel kell tenni. De lehet neked van igazad, ezt nem tudom.

Cloudyfa eddig úgy írta, ha AOSP-ről jövünk fel kell teni a basebandet. DroiDMester is mintha úgy mondta volna.

bardo: Mi a baj a Viber hívással? Hang nincs vagy van hang, csak a minősége rossz?

[ Szerkesztve ]

(#37265) xedamen


xedamen
senior tag

Srácok!!!
Eddig az összes Cloudy rom-on tapasztaltam azt a hibát, hogy néha hiváskor néma a hangszóró, engem sem hallanak. Újra indítás után tökéletes. Találkozott ezzel már valaki?

(#37266) Soltee


Soltee
tag

DM-nek igaza van kicsit furi a G3 témája. A G2 gyári pont jó, eléggé letisztult, nem csicsás. A G3 mintha túl letisztultá akarták volna és már sztem nem jó.
Sok okos újítás van benne ami tetszik, főleg a "HDR auto", viszont az 1.0-ba nem működött az 1.1-ben meg már nincs.. :(
Az ECO mód is jó lehet, bár nem vettem észre, hogy sokat javulna az üzemidő és a teljesítményt sem hiszem, hogy visszavenné...
De valószínű, hogy a portolás nem egészen sikerült. A G3-on biztos minden frankón megy..

[ Szerkesztve ]

(#37267) rayoliviero válasza Corgan82 (#37261) üzenetére


rayoliviero
veterán

Pardus HD ROM teelpítési útmutató:

•Install the KK Baseband ( Only When Coming JellyBean or AOSP Rom ! )

(#37268) boken válasza bardo (#37263) üzenetére


boken
senior tag

Kipróbáltam,engem tisztán hallanak,én is hallom tisztán amit mondanak de saját magamat is visszahallom.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#37269) bardo válasza boken (#37268) üzenetére


bardo
tag

akkor hagyom még ezt a ROM-ot. Adok neki pár napot :) Köszi

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#37270) rayoliviero válasza bardo (#37269) üzenetére


rayoliviero
veterán

De mi a baj a Viber hívással? A hangminőség vagy néha nincs hang?

(#37271) PS7A


PS7A
tag

Sziasztok, ne haragudjatok, ha hülye kérdést teszek fel, de hiába kerestem nem találtam megoldást.
Illetve az első kommentben leírt nem oldja meg a gondot.
Bepötyögjük a 3845#*802# -et, majd "Settings" és nyomjunk az "Update Touch Firmware" opcióra.
Tehát frissen rootoltam a készüléket és felment mellé a TWRP recovery is. Ennek hatására ugye eltűnt a KnockOn funkció. Ennek visszacsalogatásában tudnátok tanácsot adni?
Előre is köszi!

(#37272) Sabika


Sabika
tag

Ne már hogy az lg g3 1.1 rom nem tudja az online tárolást amit tud a g2 szoftvere...
Így nem tudok netről fellépni telefonra.
Vagy tudja csak én nem találom?

Sabján László

(#37273) boken válasza bardo (#37269) üzenetére


boken
senior tag

Nem tudom az számít-e hogy én ART-on használom.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#37274) rayoliviero válasza boken (#37273) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nem számít.

(#37275) boken válasza rayoliviero (#37274) üzenetére


boken
senior tag

köszi,akkor viszhangzik felém.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#37276) rayoliviero válasza boken (#37275) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nálam is 1.0 alatt, az 1.1-en még nem próbáltam, de akkor ez alatt is fog.

(#37277) Osz24


Osz24
tag

Olyan kérdesem lenne, hogy elég gyengenek tunik a G2 fényereje.Ez tényleg igy van? Vagy csak en szoktam hozzá az S3hoz.
Elöbe nezegettem a G2 öt, és maxon volt a fényerö,és ekkor tetszett csak,
amint visszább vettem elég szörkés szinek voltak,
elöre is köszönöm.

(#37278) rayoliviero válasza Osz24 (#37277) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nem volt bekapcsolva az auto fényerő? Próbáld ki, hogy kikapcsolod. Szerintem nem gyenge a fényereje, napsütésben is lehet látni rendesen, szürkés színek sincsenek kisebb fényerőn.
De megnézzük más mit ír. :D

[ Szerkesztve ]

(#37279) xedamen


xedamen
senior tag

"Srácok!!!
Eddig az összes Cloudy rom-on tapasztaltam azt a hibát, hogy néha híváskor néma a hangszóró, engem sem hallanak. Újra indítás után tökéletes. Találkozott ezzel már valaki?"

Most a CloudyG3 1.1-en is csinálta ma... Vajon a hangerő növelő zip-től lehet vagy a zajszűréstől, LTE, esetleg ART? Nem tudok mire gondolni... De elég bosszantó, hogy telefonálnék és nem tudok. Vagy engem hívnak -> felveszem és süket és engem sem hallanak... Reboot után jó megint egy darabig. :W

[ Szerkesztve ]

(#37280) Osz24 válasza rayoliviero (#37278) üzenetére


Osz24
tag

Media Marktban neztem amugy a telot. Direkt megneztem nem volt bekapcsolva az auto fényereje.
Nem voltak élénkek a szinek, csak ha maxon volt a fényerö:(

(#37281) Corgan82 válasza rayoliviero (#37267) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Igen, mert az még egy régebbi leírás és nem írták át. Most már (egy jó ideje) az AOSP ROM-ok full 4.4.2 source-on vannak ami miatt ugyanazt a kk baseband-et használják mint a STOCK ROM-ok. Én is AOSP ROM-ot használok és a kk baseband van felrakva hozzá.

(#37282) Bossi válasza icecave (#37225) üzenetére


Bossi
őstag

Nekem elég a 16Gb-os is... meg is rendeltem :) a G2 eladóvá válik, rövidesen meghirdetem...

(#37283) rayoliviero válasza Corgan82 (#37281) üzenetére


rayoliviero
veterán

Értem, akkor javíthatnák az ilyen leírásokat. Kösz az infót.

(#37284) bardo válasza rayoliviero (#37270) üzenetére


bardo
tag

Nem hallottam semmit mikor hívott a fiam. De lehet akkor az Ő netjével volt a hiba. Köszi az észrevételeket.
Az amúgy fenn áll ha hívás után elveszem a fülemtől a telefont akkor másodpercekig nem kapom vissza a képet :(

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#37285) hkari válasza noxon (#37247) üzenetére


hkari
őstag

Nagy nehezen rájöttem mi volt a baj. Egy flashlight app kavart be a kamerának, amit nem teljesen értek, de biztos már. Letöröltem, és azóta tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

(#37286) boken válasza xedamen (#37279) üzenetére


boken
senior tag

Szia,én ART-on használom de semmi ilyen gondom nincs pedig elég sokat beszélek rajta.
Zajszűrőt nem használok és a hálózat GSM/WCDMA/LTE automatikuson van.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#37287) Gabor1092


Gabor1092
tag

Sziasztok!

Nemsokára megyek nyaralni, elég hosszú út lesz és arra gondoltam hogy az úton filmeznék, viszont a telefonomon elég kevés a hely, így gondoltam hogy pendriveon viszek filmeket és majd azon keresztül nézem. Az lenne a kérdésem hogyha veszek egy OTG-kábelt akkor az elég-e egy pendrivehoz ami nem OTG képes, vagy az csak egy hosszabbító, vagy esetleg valamilyen program kell hozzá? A másik kérdésem hogyha az csak egy hosszabbító, akkor tudnátok ajánlani pár OTG-s pendriveot?

(#37288) DroiDMester válasza boken (#37286) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Már megint beszéled a sok zöldséget! :W

Lte/4G nem müködik eggyik G3 romban sem! De te azt használod, neked tényleg nagyon egyedi g2 van a kezedben! :C

És nálad visszhang sincs eggyik cloudy romnál sem, mikor minden cloudy rom visszhangzik! :)

(#37289) hkari válasza DroiDMester (#37288) üzenetére


hkari
őstag

Nálam működik: [link]

(#37290) xedamen válasza DroiDMester (#37288) üzenetére


xedamen
senior tag

Nálam is tökéletes az LTE... :C

(#37291) drmotto válasza DroiDMester (#37288) üzenetére


drmotto
őstag

Egyetlen Clodystock rom sem visszhangzott nálam sem. Napi 8 órát telefonálok, feltűnt volna. Szóval ne beszélj legalább ebben hülyeségeket.

(#37292) Bubukain válasza hkari (#37289) üzenetére


Bubukain
senior tag

nálam is működik

(#37293) icecave


icecave
nagyúr

Biztosan volt róla szó, de rég nem követem a topikot, szóval megkérdezem. Beszéltük,hogy a 20B-ben másnak is olyan a telefon, hogy csörög már 2-3 másodperce, mire kivillan a kijelző,hogy lássa az ember,hogy ki hívja, meg persze fel tudja venni. Az a kérdésem,hogy ez egy 20C-ben, illetve 20D-ben megoldódott-e? Elég idegesítő,hogy csak nézem a telefont, ami mér csörög, és várom,hogy ugyan, világítson már ki a kijelző,hogy lássam ki az és fel tudjam venni.

Bossi: Lehet nekem is elég, kérdés,hogy memóriakártyát használja-e pl. a Spotify.... ha igen elég egyből a 16 gigás. RAM-ról néztem tesztet, gyakorlatilag a tesztprogramok mérni tudják,de szemmel észrevehetetlen a különbség sebességben (mondjuk ez is várható, elvégre ramról van szó, kevés helyzetben nem elég a 2 giga).

[ Szerkesztve ]

(#37294) Corgan82 válasza DroiDMester (#37288) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Ahogy olvasom sikerült magadat nagyon beégetned ! :C

(#37295) manokaki


manokaki
őstag

Sziasztok !

Esetleg valaki tudja , hogy az LTe vagy 4G felirat miért nem jelenik meg fent az állapotsorban , mikor van LTe előfizetésem a T-nél , persze Budapesten ( más telefonon volt eddig )

Ezek a beállitások : Gsm/ WCDMA/ LTE automatikus
A Rom pedig : D80220C-TMO-XX

Köszönöm

Attila

[ Szerkesztve ]

(#37296) Gaberking válasza drmotto (#37291) üzenetére


Gaberking
senior tag

toto0569 -nél, a páromál és nálam is volt gond a hívás minőségével cloudy romok alatt!
nálunk nem működött jól!

(#37297) drmotto válasza Gaberking (#37296) üzenetére


drmotto
őstag

De ugye te tudod a különbséget aközött, hogy "mindenkinél rossz, aki mást mond az hazudik", és aközött, hogy van akinél rossz? Mert a "Mester" nem, ahogy fentebb is látható...

(#37298) noxon


noxon
őstag

Xposed megy a cloudy g3 romon? Pròbàlta valaki?

We live in a simulated world...

(#37299) Bubukain válasza manokaki (#37295) üzenetére


Bubukain
senior tag

látom garanciában cserélt alaplapod van
nálam is ez volt amikor elhoztam a szervizből.
romcsere megoldotta, szerintem nem 100-as amit ott felraknak rá.
én is jól leanyáztam a T-t aztán kiderült hogy tulajdonképpen működött az LTE net csak nem írta ki a telefon

(#37300) Gaberking válasza drmotto (#37297) üzenetére


Gaberking
senior tag

Én úgy gondolom, ahogy DM mondta, hidd el, ért hozzá, ő legalább tudja mit és miről beszél! :D
Valóban jobb a hívás minősége DM romjai alatt, mint a cloudy romok alatt! A cloudy romok alatt nálam változó volt a hangminőség, viszont DM romjai alatt folyamatosan jó. Szerintem, aki meg van elégedve a clody hangminőségével, ki kellene próbálnia egy DM romot és megértené miről van szó.
A kövekezőt az vegye csak magára akinek inge!
Próbáljátok már meg egy kicsit normálisabb, barátságosabb hangnemben közölni a véleményeteket, mert azt a primitív, buta stílust fáj olvasni, amit egyre többen megengedtek itt magatoknak! Miért kell ezt a fórumot(is) tönkretenni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.