Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36901) fery02 válasza szabyka95 (#36811) üzenetére


fery02
addikt

Tudnál küldeni egy linket arról a telefonról? Hirtelen nem talalálok érdemlegeset google-lel.

(#36902) szabyka95 válasza fery02 (#36901) üzenetére


szabyka95
őstag

(#36903) badmad


badmad
senior tag

A TWRP recovery van a telcsimen és a droid master :) féle rom itt hogyan van a hard reset?A TWRP-ben a vipe elég?

(#36904) szabyka95 válasza badmad (#36903) üzenetére


szabyka95
őstag

hard reset : wipe: data, cache, dalvik, internal storage

(#36905) Looserke


Looserke
őstag

Hali!

Próbálnám rootolni a stock T-Mobilos 20C-t iroot25-el de ha rendszergazdaként elindítom a root.bat-ot csatlakoztatom a telót és nyomok egy entert semmi sem történik a telefonon, nem ugrik fel semmi ablak és nem lép recoverybe. USB hibakeresés be van kapcsolva, repülési módot is benyomtam és csak töltést választottam ki. Elvileg az LG driver is fent van. Win 8.1 alatt futtatom.

(#36906) pestibenji válasza rayoliviero (#36897) üzenetére


pestibenji
senior tag

De nagyon nem mindegy, hogy a rendszer eszik meg magában 1gigát vagy csak 700 megát ;) Az a 300mb plusz, egy csomó időt takarít meg app váltások és megnyitások között.

(#36907) Looserke válasza Looserke (#36905) üzenetére


Looserke
őstag

ja és ki is lép a root.bat és bezárja magát de olyan gyorsan hogy nem tudom elolvasni milyen hibaüzenettel...

[ Szerkesztve ]

(#36908) rayoliviero válasza pestibenji (#36906) üzenetére


rayoliviero
veterán

Értem, már én is tapasztalom,mert kibeleztem a CloudyG3 romot és így van szabad 1 giga ram kb. és érezhetően gyorsabb. A fapados Carbon rom akkor főleg gyors lehet, de akkor sem vállalnám be a gagyi kinézet miatt.

[ Szerkesztve ]

(#36909) Bubukain válasza rayoliviero (#36908) üzenetére


Bubukain
senior tag

Mivel belezted ki, és miket távolítottál el?

(#36910) castiels válasza Looserke (#36905) üzenetére


castiels
addikt

Nálam is ugyanez van .. Valaki segítsen. Csak nálam felugrik egy ablak hogy Pc programok telepítése. Igen/ Nem.

[ Szerkesztve ]

(#36911) Bubukain


Bubukain
senior tag

Visszajött cloudyfa és töröltette a g3 topik összes hozzászólását.
Viszont hamarosan jön az 1.1

(#36912) pit450 válasza Looserke (#36905) üzenetére


pit450
aktív tag

Ne rendszer gazdakent indítsd el... Nekem úgy ment

(#36913) castiels


castiels
addikt

Lg United Mobile Driver telepítése után azt az üzenetet kapom hogy az eszközillesztőszoftver telepítése sikertelen volt SM buszvezérlő. Gondolom ezért nem sikerült elindítani a root-ot. Mikor ezt telepítem a telefotn csatlakoztatva kell hogy legyen a géphez?

(#36914) badmad válasza szabyka95 (#36904) üzenetére


badmad
senior tag

Teljesseen jól sikerült de a kdz-és frissitésnél kiírja hogy a legfrissebb a rom ami fent van ..így ott nem tudok lépni így most viszaraknám a fözött romot ...de mivel töröltem mindent így nincs a telcsin a rom... :W hogyan tudnám a telóra tölteni a droid mester zip telepítőjét ?Vagy bármilyen modon romot varázsolni rá..??

[ Szerkesztve ]

(#36915) rayoliviero válasza Bubukain (#36911) üzenetére


rayoliviero
veterán

Rendszer alkalmazás eltávolító.
Hangouts, Gmail, Drive, LG Backup, szövegfelolvasó, Google térkép, utcakereseő, talk back, YouTube, QuickSetSDK, LG távirányító, FM rádió, videószerkesztő, felhasználó szótár, XT9 szótár, Lg billentyűzet, LG billentyűzet téma, LG wernicke manager, LG searck widget provider, Smart tips, LG Health, Google tts, LG voice recorder. Ennyi jut eszembe így fejből, de biztos van még, amit kiszedtem. Nyilván ebből egy csomót használsz valószínűleg.

(#36916) castiels válasza pit450 (#36912) üzenetére


castiels
addikt

igen így sikerült. köszi.

(#36918) castiels


castiels
addikt

Nem sikerül bemásolni a G3 romot a telefon gyökérmappájába.. kiírja hogy másolás és nem csinál semmit, mintha megfagyna... Vagy csak várni kell?

(#36919) rayoliviero válasza castiels (#36918) üzenetére


rayoliviero
veterán

Van mikor várni kell kicsit és előfordul, hogy a vírusirtó vizsgálja a zipet. Én emiatt már megszabadultam pártól.

(#36920) castiels válasza rayoliviero (#36919) üzenetére


castiels
addikt

várok, kb 5 perc és még mindig semmi.. most teloról probálom letölteni. az gond ha elötte telepítettem a autorec-apk-t? Egyébként nincs vírusírtóm. Mindegy teloról letöltöm.

[ Szerkesztve ]

(#36921) Danny365 válasza badmad (#36914) üzenetére


Danny365
őstag

Belépsz recovery-be, aztán adb push ROMneve.zip /sdcard/

Ha ez nem mond sokat, akkor ezt fusd át.

(#36922) castiels válasza rayoliviero (#36919) üzenetére


castiels
addikt

Teljes Wipe (Dalvik, Cache, System & Data) után kell restart, vagy mehet egyből a zip tallozás és telepítés és csak utána?

(#36923) Metal213 válasza castiels (#36918) üzenetére


Metal213
tag

tegyél fel airdroidot és ott másold. Ott menni fog

archaic.bandcamp.com

(#36924) rayoliviero válasza castiels (#36922) üzenetére


rayoliviero
veterán

Wipe data, system, Dalvik, cache, utána nem indítod újra, betallózod a zipet és felinstallálod (kiválaszot majd a D802-t a telepítőben). Ha feltepült, akkor újraindul magától, ha a finishre nyomsz.

#36925: Töltsd le a Quick boot nevű ingyenes programot és abban van olyan, hogy reboot recovery.

[ Szerkesztve ]

(#36925) castiels válasza castiels (#36922) üzenetére


castiels
addikt

Hogy indítom ujra a telefont Recoverybe? Megcsináltam Autorecet, rámentem a végén h exit, ujraindítottam a telót de semmi..

(#36926) castiels válasza rayoliviero (#36924) üzenetére


castiels
addikt

reboot
recovery
bootloader
power off

melyikre menjek? Recovery nem?

#36924: Rámentem hogy Recovery, kijött utána bejött rámentem hogy wipe, most advenced wipe-rea vagy a format data -ra nyomjak?

[ Szerkesztve ]

(#36927) rayoliviero válasza castiels (#36926) üzenetére


rayoliviero
veterán

Recovery, de írtam az előbb. Nyilván, ha recoverybe akarsz belépni, akkor recoveryt választod.

szerk: Bocs, félreérthetően írtam az előbb: reboot recovery. Az csak recovery...

Ha bejött a TWRP recovery, akkor azon belül van olyan, hogy advanced wipe és ott kell data, system, Dalvik, Cache wipe, majd mehet a rom installálás (install és kiválasztod a zipet).

[ Szerkesztve ]

(#36928) castiels válasza rayoliviero (#36927) üzenetére


castiels
addikt

igen. :)

Wipe-on belül advenced wipe, format data, vagy swipe to factory reset?

[ Szerkesztve ]

(#36929) SoundBox


SoundBox
tag

Sziasztok miért nem tudok belépni telefonon a smart word fiòkomba? Azt ìrja hogy nincs regisztràlva erröl az id-röl pedig van mert lg tv-n màr regeltem.

Vàlaszotokat elöre is köszönöm

(#36930) castiels válasza rayoliviero (#36927) üzenetére


castiels
addikt

internal storage is vagy az nem kell?

(#36931) rayoliviero válasza castiels (#36930) üzenetére


rayoliviero
veterán

az nem

(#36932) castiels válasza rayoliviero (#36931) üzenetére


castiels
addikt

kész, most install , kiválasztom és mehet? utána reboot ra és kész is? Kb 500 mega helyem van csak, az elég lesz?

Zip file signature verification pipáljam be vagy nem kell? Swipe to confirm flash és meheT?

Az gond ha nem a gyökérbe van hanem a download mappába? De egyébként megtaláltam így is.

[ Szerkesztve ]

(#36933) badmad válasza Danny365 (#36921) üzenetére


badmad
senior tag

Egy kicsit segíthetnél még légyszíves mert az angol nem az erősségem és nem akarom teljessen elcseszni a telót... :B

(#36934) rayoliviero válasza castiels (#36932) üzenetére


rayoliviero
veterán

Bárhol lehet, nem kell download mappában, csak tallózd be neki, nem kell bepipálni a zip file signature verification-t. A rendszert másik partícióra teszi, nem gond, hogy 500 mega hely van az sd kártyán. Ha pedig feltelepült, akkor finshre nyomva magától újraindul a teló, az első boot hosszabb lesz a szokásosnál.

[ Szerkesztve ]

(#36935) Misi1980 válasza badmad (#36890) üzenetére


Misi1980
senior tag

Mit ír ki ha telepíteni akarod?Ha az internek kapcsolatossan ír ki valamit akkor a hots fájlal lesz gond.Arra figyelj hogy az összefoglalóban leírt utolsó sor legyen neked is a hots fájl utolsó sorában.Ha így sem sikerülne csináld azt hogy másold át valahova a hots fájlt.Majd töröld a mappából.Ezután telepísd a B2CAppot és telepítés után másold vissza a hots fált a helyére.PC újraindítás és elvileg mehet a kdz telepítés.

(#36936) castiels válasza rayoliviero (#36934) üzenetére


castiels
addikt

igen kész. köszi szépen!

Az alul lévő fekete csíkot hogyan tudom kisebbre varázsolni?

(#36937) badmad válasza Misi1980 (#36935) üzenetére


badmad
senior tag

Azt már rendbe raktam ...az a baj ,hogy a fentlévő droid mester romot látja a legfrissebnek ...bár ezt nem értem mert elvileg nincs rom a telon..Nem is ajálja fel a frissités telepitését .Mint ugye tudjuk viszafelé nincs romolás ...bár ezt sem értem mert szintén 4.4.2 tolnék rá...

(#36938) rayoliviero válasza castiels (#36936) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szívesen. Azt nem tudom sajnos.

___________________________________________

Cloudynál vajon mit jelent, hogy nemsokára jön ki a CloudyG3 1.1? remélem nem napokat. :D

(#36940) Quqesz válasza adamzflash (#36939) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Teljes kijelző csere,kb 36e a díja az lg márkaszervízben(bp,váci-dózsa sarok az új irodaház aljában,kifele a jobb oldalon)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#36941) expendables válasza adamzflash (#36939) üzenetére


expendables
aktív tag

Azt nem tudom,hogy cserélik-e kompletten. Kérdezd meg.
LG szervíz: 1134 Budapest,Váci út 33.
Tel:06 1-796-04-92

Remélem tudtam segíteni.

(#36942) szabyka95 válasza Looserke (#36907) üzenetére


szabyka95
őstag

rootold manualisan adb parancsokkal

(#36943) Keraa válasza adamzflash (#36917) üzenetére


Keraa
aktív tag

Az egész kijelzőt cserélik 35 e Ft. lesz azt hiszem Bp. Váci úti szervizet dicsérik nagyon!

(#36944) kyx


kyx
csendes tag

sziasztok!
gps problémám van, nagyon gyenge a jel, vagyis inkább nincs is.olyasmi összefüggést tapasztaltam, hogy amikor újratelepítem az eredeti firmware-t, akkor nagyon lassan néha talál műholdat,de ha rootolom, vagy programokat bizergálok v bármit is csinálok vele, akkor már egyáltalán nincs.
olvastam olyat, hogy a gps antenna elmozdulhat benne, mint típushiba, meg hogy a 4.4.2 alatt szarakodik a gps, de akkor csak több szó esne itt róla a fórumon, vagy akárhol.
találkozott valaki a jelenséggel? ja 32 gb-s független nemzetközi változat, 4.4.2-vel, ami az összefoglalóban linkelve van.

(#36945) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Sziasztok.
Mókolás nélkül eltüntethetők a szoftveres gombok valami appal?

(#36946) tutaj01 válasza rayoliviero (#36938) üzenetére


tutaj01
tag

Holnap este vagy holnapután reggel. :D Elméletileg :D

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#36947) rayoliviero válasza tutaj01 (#36946) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ezt miből gondolod?

(#36949) tutaj01 válasza rayoliviero (#36947) üzenetére


tutaj01
tag

Általánosságban így szokott lenni. A CloudyStock-ból és a Pro-ból kiindulva. Bízom benne itt is :)

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#36950) expendables válasza kyx (#36944) üzenetére


expendables
aktív tag

Szia. Ha kicsit visszaolvasol,látod,hogy nekem ugyan ez volt a problémám. Szerencsére nekem szoftveres gond volt és a V20D firmware megoldotta a problémát. Persze neked lehet attol még hardveres hiba is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.