Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37651) oemor


oemor
csendes tag

Sziasztok .
Olyan kérdésem lenne rootoltam a telefont viszont download módban az szerepel hogy unroot, akkor most mivan ? :F :F

(#37652) expendables válasza oemor (#37651) üzenetére


expendables
aktív tag

Szia. Ha feltelepíted a root checkert,az mit ír?

(#37653) mouzrr


mouzrr
őstag


Ez mitől lehetett? este megnyitottam de ki is léptem, kikapcsoltam a helybeállításokat is.

[ Szerkesztve ]

(#37654) kerpok válasza zistvan (#37631) üzenetére


kerpok
tag

Juhu, király! Baszom is fel este! ;) thx :C :K :K

(#37655) oemor válasza expendables (#37652) üzenetére


oemor
csendes tag

Köszi :) az azt mondja hogy rootolva van

(#37656) expendables válasza oemor (#37655) üzenetére


expendables
aktív tag

Az a lényeg...

(#37657) Danny365 válasza HUTCHDB (#37650) üzenetére


Danny365
őstag

Pl. Titanium Backuppal el lehet őket menteni, én is azzal csináltam anno, gond nélkül működött.

(#37658) HUTCHDB válasza Danny365 (#37657) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Koszi a tippet, akkor lehet heliummal is menne... utana nezek!
:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#37659) Thauxeeb


Thauxeeb
tag

V20F elvileg csak 16 gigásra van kint, ezért nem látom és azt írja, hogy lesz benne Knock code, gondolom azért, mert a V20B-hez képest, amit ugye hivatalosan is rá lehetett tenni, ez újdonság... Attól, hogy nekem rootedet ír download módban, OTA/PC Suite frissítést tudok majd csinálni? (nincs is rootolva, semmi nincs fent)

(#37660) Quqesz válasza Magnat (#37630) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A frissítésről annyit,hogy én áprilisban vettem és akkor volt rajta v20a,majd kb egy hónap múlva kijött rá a v20c(volt b is) és kb 3 hete a v20D...most meg megjelent a v20f...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#37661) Thauxeeb válasza Quqesz (#37660) üzenetére


Thauxeeb
tag

Így jöjjön az Android L is és akkor tényleg le a kalappal az LG előtt! :)

(#37662) Azharel


Azharel
aktív tag

No emberek, kdz-vel kinyírható a telefon, megakadt 11%on és most jött fel a sok partíciós dolog tehát mehetek linuxba...

(#37663) Thauxeeb válasza Azharel (#37662) üzenetére


Thauxeeb
tag

Mit próbáltál csinálni és min/mire? Csak, hogy mivel vigyázzunk.

(#37664) Quqesz válasza Thauxeeb (#37661) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ámen vagy á nem...:) majd kiderül...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#37665) apaszka válasza Magnat (#37630) üzenetére


apaszka
veterán

Én sem neot.sem 16 os G2 őt nem vennék. Volt G2 .m 16 os, igaz megszabadultam tőle. :K Én tartom magam a soha tö.......-t!

(#37633) Thauxeeb

Az enyém is Rootolt! KNOX-->0x0

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#37666) Azharel válasza Thauxeeb (#37663) üzenetére


Azharel
aktív tag

v20d volt fent, v20f-re akartam cserélni és megállt a frissítés és lecsatlakoztatta a telefont. Azt nem tudom, hogy álljak neki linuxal bohóckodni vagy vigyem szervizbe.

(#37667) Brumi˘ válasza manokaki (#37617) üzenetére


Brumi˘
addikt

Ez alapján gondoltam hogy magyar:

(#37668) Thauxeeb válasza Azharel (#37666) üzenetére


Thauxeeb
tag

Na jó, hogy szólsz, akkor nem érdemes játszani vele még. (most vagy csak nálad rossz vagy nem)

---

apaszka: Mi volt vele a probléma? :F

---

Brumi˘: Nekem is 32GB független magyar, annyira, hogy gyári garanciás. :))

[ Szerkesztve ]

(#37669) rayoliviero válasza Azharel (#37666) üzenetére


rayoliviero
veterán

És újból kezdeni ilyenkor már nem lehet? Nincs download mód?
LG PC Suite nem látja?
A múltkor a Linuxos módszert ajánlottam priviben az egyik srácnak és megcsinálta gond nélkül elég hamar. Azért egy próbát lehet érdemes lenne tenned.

Ezt jól kitalálták akkor. :(

[ Szerkesztve ]

(#37670) Azharel válasza rayoliviero (#37669) üzenetére


Azharel
aktív tag

Nincs, ilyenkor már csak a partíciókat listázza ki. Ez linux alól helyre hozható az összefoglalóban is benne van, de azt hiszem én ezt már nem vállalom be inkább beviszem szervizbe és előadok valami storyt.

(#37671) Quqesz válasza Azharel (#37670) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Most akkor el sem indul?ha nem akkor egyszerű dolgod lesz,úgy is egyből simára nyalják és feltesznek egy romot..

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#37672) Thauxeeb válasza Azharel (#37670) üzenetére


Thauxeeb
tag

Jobban úgysem tudod elcseszni szerintem, inkább próbáld meg otthon, ha nem akkor még mindig beviheted, de ha most beviszed és nem tetszel nekik, akkor lesz egy garancia megvonás is! Nem bukhatsz sokat! ;) Ha meg totál KO lesz, az is jobban néz ki, mint ez, mert ebből látszik, hogy rendszer piszkálva lett...

Osztálytársammal így csináltuk, S2 rom csere közben elszáll, semmi nem megy, de van Samsung logó és félt, hogyha így beviszi, akkor rájönnek mit csinált, így addig nyomkodtuk az ODIN-t amíg teljesen hazavágtuk a telefont, be se kapcsolt, semmi, bevittük, sztori a töltővel és lett egy alaplap csere.

(#37673) szabyka95 válasza Azharel (#37670) üzenetére


szabyka95
őstag

ja, probald meg
rossz esetben szetcseszed, es kicserelik az alaplapot ! ;) de igy valoszinuleg megvonjak a garanciat

(#37674) Azharel válasza szabyka95 (#37673) üzenetére


Azharel
aktív tag

Bizony hogy megvonják, most kérdeztem az lg-t és a telekomot, erre nincsen garancia. Úgy nézem nem veszítek semmit azzal hogy ha megpróbálom.

(#37675) Thauxeeb válasza Azharel (#37674) üzenetére


Thauxeeb
tag

Ha meg nem megy akkor találj ki valamit, aminek köze van ehhez. (OTA-n frissítve szállt el vagy valami)

(#37676) rayoliviero válasza Azharel (#37674) üzenetére


rayoliviero
veterán

Amúgy melyik kdz módszerrel csináltad?

(#37677) iOnizer válasza Azharel (#37674) üzenetére


iOnizer
tag

Offline kdz frissítéssel próbáld javítani! Volt, hogy véletlen letöröltem a system-et, és azt is meg tudtam javítani vele.

D80210-es romot még mindig nem találtam. :S
Megpróbálom rootolni KK alatt, bár korábban az nem sikerült

Alá bizony

(#37678) rayoliviero válasza iOnizer (#37677) üzenetére


rayoliviero
veterán

De nincs download mód, fentebb írta, csak a partíciókat listázza már ki.

(#37679) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#37634) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Feltettem, de szamomra nem alkalmas minden napos hasznalatra...sajnos.
Meg mindig DM rom a legjobb szerintem.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#37680) iOnizer


iOnizer
tag

Huhh, akkor tényleg csak a kamuzás maradt a szerviznél, de így akkor azt se látják rootolt-e vagy volt e piszkálva. Simán megéri standupolni egyet.

Más: megoldottam a problémám ioroot25-tel. Ebben csak az a nagy dolog, hogy korábban nekem sose működött, mindig megállt a folyamat közepén.

Alá bizony

(#37681) rayoliviero válasza HUTCHDB (#37679) üzenetére


rayoliviero
veterán

Mi nem tetszett benne?

(#37682) zack válasza HUTCHDB (#37679) üzenetére


zack
nagyúr

Mahdi ROM? Nincs még fent 1 napja se, de eddig jó, és gyors is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37683) rayoliviero válasza zack (#37682) üzenetére


rayoliviero
veterán

(#37684) Corgan82 válasza zack (#37682) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Írta korábban, hogy nem szereti az AOSP ROM-okat.

(#37685) zack válasza rayoliviero (#37683) üzenetére


zack
nagyúr

Persze alapban Holo...Felteszek egy tárcsázót, GoSMS-t, InoMail-t, meg egy Next Launcher 3D-t, és máris pont u.a. mint bármelyik ROM. :U

Hívásokat próbáltam vele kristály tiszta, jó minőségű. Korai még a konklúzió, majd este kezdem belakni, ha addig nem lesz anomália.

A másik, hogy frankón nem értem a problémákat. :B Nem is tudok hozzászólni, mert nálam SEMMI ILYEN GOND NINCS. Lag sincs, és semmi olyan gond, hogy bármelyik ROM-ot fikázhatnám, csak akkor, ha hiba van a ROM-ban, és nincs javítva. De ha alapból működik minden funkció, nekem nincsenek gondjaim egyik romon se. Lag gond se. Nem azt mondom hogy a problémázó felhasználók számukra nem valós hibákat közölnek, de kicsit fura ez nekem. Az egyetlen hiba, amibe belefutottam hónapok óta, az az, hogy ART alatt nem megy az egyik plugin ExDialer Pro alatt, csak Dalvik-kal (XMissedCall). Kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37686) rayoliviero válasza zack (#37685) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ja, a hívások nagyon jó minőségűek, az nagyon tetszett benne.

(#37687) HUTCHDB válasza rayoliviero (#37681) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nekem akadozos az egesz.
Barmennyire is tetszik az ujabb kinezet, nem tudok megbekelni az egesz mukodesi (nevezzuk igy) hibaval, a laggok tomkelegevel.

Laggol mindenhol, nevjegyek, sms-ek, tarcsazo, a homescreen es az appdriver scrollozasa is.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#37688) TarMaster


TarMaster
csendes tag

Hali!
Most néztem az LG hivatalos ROM listát - van már magyar 20F-es Open ROM, tölthető is :)

[ Szerkesztve ]

(#37689) Harcsai válasza TarMaster (#37688) üzenetére


Harcsai
senior tag

Jól gondolom, h most is mindegy, h 16 v. 32-es teló?

Bár tökmind1, mert nem tudom leszedni :(

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#37690) TarMaster válasza Harcsai (#37689) üzenetére


TarMaster
csendes tag

Szerintem mind a kettőre jó.

(#37691) icecave válasza TarMaster (#37688) üzenetére


icecave
nagyúr

...ssszameg, pár napja tettem fel a D-t :D Bár,ha "csak" azok vannak benne pluszban, amiket írtak itt elébb, az a 3 dolog, semmi értelme megint lezavarni ezt a kört.

(#37692) Misi1980


Misi1980
senior tag

Szerinted jobb az OptimusG3 3.1.1 mint q CloudyG3 1.1?Az FM rádiot próbáltad már Optimus alatt hogy jó-e?

(#37693) Harcsai


Harcsai
senior tag

Másnak megy a v20f link? És hol maradt az e? :)

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#37694) icecave válasza Harcsai (#37693) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem, mondom leszedem, bármikor is szánom rá magam a feltevésre, de nem tudom. Talán majd később jó lesz.

(#37695) zack válasza HUTCHDB (#37687) üzenetére


zack
nagyúr

G3 romokat felejtsd el (még). Korai szenvedni velük. Ősszel már jobb lesz a helyzet, de mivel portolás, lehet sosem lesz tökéletes. Akinek G3 ROM kell, az vegyen G3-mat, és ott biztos nem lesz hasonló gond. A G2-re kiadott főzöttek is jók, és nincs optimalizálási gond. Ha meg felteszel launcher-t, tárcsázót úgyis tök mindegy mit használsz, mert látványban minden rom egyforma lesz.

Mahdi ROM...Van egy dolog ami nagyon nem tetszik és kizáró ok lehet. Hívásnál ugye le van kapcsolva a kijelző, viszont amikor letenném, és elemelem a fülemtől, nem kapcsol vissza a kijelző. Ez csak azért szar, mert ha a másik fél nem rakja le, hall mindent. Ez így fos.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37696) zack válasza Harcsai (#37693) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam megy.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37697) Harcsai válasza zack (#37696) üzenetére


Harcsai
senior tag

Lejött :))
Offline frissítés 32gigás telefonra.. csapó 1 :)

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#37698) hard74


hard74
senior tag

Használja valaki a Dorimanx 5.5-ös kernelt? Tapasztalatok? Akkuval hogy bánik?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#37699) boken


boken
senior tag

G2-főzőtt romból melyiket ajánjátok ?

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#37700) Corgan82 válasza zack (#37695) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Nekem Mahdi ROM-nál ilyen hibám sose volt, mindig visszakapcsolódott a kijelző amikor elvettem a fülemtől a telefont.
Érdekes is lenne, hogy mindig nyomkodni kellene a kijelzőt, hogy lássam mit mutat telefonálás után. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.