Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36301) noxon válasza szala86 (#36300) üzenetére


noxon
őstag

Ok köszi :)
Alkalmazások mennek nálad? Nálam, ha azon belül rámegyek egy appra akkor leáll.. lehet csak engem szívat ezzel a bugal..

We live in a simulated world...

(#36302) szala86 válasza noxon (#36301) üzenetére


szala86
aktív tag

Sajna ez nem csak nálad bug, hanem mindenkinél.

(#36303) pit450 válasza szala86 (#36297) üzenetére


pit450
aktív tag

Köszönöm ez nagy segítség volt!

(#36304) apaszka válasza eladogeppc (#36296) üzenetére


apaszka
veterán

Így tartsd! Meglásd jobban hallanak! :K
Ez ilyen telefon,vagy is a mikrofonja.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#36305) fery02 válasza jubilleum (#36274) üzenetére


fery02
addikt

"én meg betudom rakni".

Akkor nem szóltam. :)
Csak mert videókat nézve szervízeseknek se 5 perc munka és gondolom nagyon egyszerűen lehet végzetes hibát elkövetni.

(#36306) szala86 válasza pit450 (#36303) üzenetére


szala86
aktív tag

Igazán nincs mit! Én is csak egy pár napja leltem rá erre a megoldásra.

(#36307) rayoliviero válasza szala86 (#36306) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ebben a Total Commanderben nem láttam, hogy hogy lehet másolni telón, csak kivágás funkciót találtam.

Root Explorrerrel megcsináltam ugyanazt, a data/app mappában benne vannak az apk-k és még a nevüket sem kell átírni, mert már olyanra átíródtak, hogy az appinstaller.zipbe belemásolva települni fognak.

(#36308) apaszka válasza szala86 (#36306) üzenetére


apaszka
veterán

Az S3 amnál is így küldözgettük át az app-okat egymásközt! :K

Gazsi00

[link]
Igaz régi a cikk,de a hiányossága is megoldva! Vannak hozzá beépülők már!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#36309) eladogeppc válasza apaszka (#36304) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi !
Ettől még ultra fos a hangom a másik oldalon. Ennyire érzéketlen lenne ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#36310) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Ami most jutott eszembe, hogy használtam a diktafont, és 2m-ről aki halkan beszélt, még azt is simán lehet hallani. Nem lehet hogy ez valami szoftveres szarakodás ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#36311) rayoliviero válasza apaszka (#36308) üzenetére


rayoliviero
veterán

Thx, már közben rájöttem.

De data/app mappából jobb kimásolni nekünk az apk-t, mert ott át van írva a neve olyanra, hogy települni is tudjon appinstaller.zip-pel.

[ Szerkesztve ]

(#36312) kacsa7 válasza eladogeppc (#36309) üzenetére


kacsa7
őstag

Hívás beállítások közt "Hang javítása". Ezt próbálgasd, hogy bekapcsolva vagy kikapcsolva hallanak jobban. Hívás közben is lehet kapcsolgatni.

(#36313) general


general
addikt

nem tudom, releváns kérdés-e, de inkább felteszem, nekem most minden új. :)
szóval úgy látom, a gyári töltőre 1.8A van írva (ami elég soknak tűnik) van még ezen kívül két vagy 3 micro usb-s töltőm (0.7A, 0.5A), lehet-e különböző erősségű töltőkkel tölteni a G2-t, vagy ne? gondolom a töltés gyorsaságán fog ez meglátszódni.

(#36314) eladogeppc válasza kacsa7 (#36312) üzenetére


eladogeppc
veterán

Elvileg ki van kapcsolva. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#36315) rayoliviero válasza eladogeppc (#36314) üzenetére


rayoliviero
veterán

De bekapcsolva is próbáld ki, pont azt írja.

Amúgy ha DroiDMester romját felteszed, abban tuti jó lesz a hang.

[ Szerkesztve ]

(#36316) zazenke válasza DroiDMester (#36164) üzenetére


zazenke
őstag

droidmester te hogyan állítod be a google drive-ot hogy ami linket megosztasz azt bárki tölthesse. mert nekem ha küldök egy linket pl a facéra akkor kéri tőle hogy lépjen be a gmailos fiókjába nekem meg küld egy emailt hogy adjam hozzá a listához stb

(#36317) eladogeppc válasza rayoliviero (#36315) üzenetére


eladogeppc
veterán

Most már annyira mondjátok, hogy kipróbálom.
OC,UV ilyesmi nem érdekel, csak maradjanak meg az LG megszokott dolgai. Backup ilyesmi nem kell, csak a kamera, stb.. :R
Illetve melyiket érdemes az övéből felrakni ? Köszi ! :R :R

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#36318) rayoliviero válasza zazenke (#36316) üzenetére


rayoliviero
veterán

Tessék.

eladogeppc: A legújabb romja tele van pakolva programokkal, nem tudom az zavar-e Téged (el lehet távolítani). De ha nincs kedved eltávolítani, akkor a 3.4-es sLite romja ajánlott, az nincs tetetömve. Ott szerepel az aláírásában a letöltési link.

[ Szerkesztve ]

(#36319) rayoliviero válasza rayoliviero (#36318) üzenetére


rayoliviero
veterán

A telepakolt itt van: 3.4.2

sLite

(#36320) zazenke válasza rayoliviero (#36318) üzenetére


zazenke
őstag

köszi

(#36321) Gaberking válasza eladogeppc (#36317) üzenetére


Gaberking
senior tag

Nem fogsz benne csalódni! A véleményedre majd kíváncsi leszek! :)

(#36322) Krisz79


Krisz79
őstag

Lenne még 2 kérdés.
Jobb fotókat készit a Nexus5-től? (8mpxl)
Lg Optimus G-től? (13 mpxl)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#36323) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

gondolom az nem túl jó ha az a jel középen örökké pörög:

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#36324) laca.1


laca.1
aktív tag

Valaki. Érdemes e dm. 3.1 romját 3.4 re cserélni? Kernelen kívül van e érdemben változás?

(#36325) DroiDMester válasza laca.1 (#36324) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Van változás! Ne kérdez hogy mi tedd fel és meglátod!

TWRP -ben csinálsz mentést ez max 3-4.perc! Felteszed a 3.4.X et ha nem jönne be(amit kétlek ha a 3.1.et használod még mindég) Vissza tudod állítani a mentésed ami szintén max 3-4.perc! Szóval megéri azt a 10.perc fáradságot! :)

-----------------------------------------------
JoeCockBill : az a progi ilyen, kissé Bugos nézzél másik progit erre!

----------------------------------------------
eladogeppc : majd énis kíváncsi leszek a véleményedre a hanggal kapcsolatban! :R

[ Szerkesztve ]

(#36326) noxon


noxon
őstag

A g3 romban nem működik a ledes jelzés értesítéskor ( töltéskor jelez). Be van kapcsolva, de nem jelez semmit a led :( biztos ez is valami bug... van valami alternativa a playről?

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#36327) rayoliviero válasza DroiDMester (#36325) üzenetére


rayoliviero
veterán

A G3 romból mit szedtél ki 350 MB-ot? Én is sok mindent töröltem, de az kb. vagy 150 mega max. Ha lehetne, akkor még törölnék, csak nem tudom mit lehet...

[ Szerkesztve ]

(#36328) boken válasza noxon (#36326) üzenetére


boken
senior tag

Nekem működik,hívásnál is,emaileknél is.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#36329) noxon válasza boken (#36328) üzenetére


noxon
őstag

Annál lehet nekem is még nem tudom, de hangouts, facebook értesítésnél nem megy amit eddig észre vettem

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#36330) boken válasza noxon (#36329) üzenetére


boken
senior tag

Azt passzolom,ezeket nem használom. :(

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#36331) fery02 válasza DroiDMester (#36325) üzenetére


fery02
addikt

Én tökéletesen meg vagyok elégedve a 3.1.1-es Rom-oddal is. Ez is ugyanúgy 20D alapú, mint a további Rom-jaid.
Annyi pozitív különbség nincsen gondolom ez és a legfrissebb Rom-od között, mint amennyi van a 3.1.1. és a gyári rendszer között.

Sok ember van úgy (köztük én is), hogy csak jelentősebb változásokért szánja magát Rom cserére.
Nálam pl ilyen most a G3 Port. Arra nagyon kíváncsi vagyok most, de pár verziót még mindenképp megvárok belőle (nekem pl hiányzik az FM rádió).
Legjobban egy Android 4.4.3 alapú G3 Rom érdekelne (van egy sejtésem, hogy LG minket már nem fog megörvendeztetni a legfrissebb Android verzióval G2-re), de lehet még G3-nál is várni kell kb fél évet a hivatalos 4.4.3-ra.

(#36332) sefan67 válasza DroiDMester (#36032) üzenetére


sefan67
aktív tag

Én mondtam hogy hibás, de nem hittél nekem :P ... KATT

Amúgy kissé lemaradtam a topicban mostanában, Ez a Yoda kernel nektek nem forralja a telefont? Kisebb erőltetésnél is 80 fokon van a proci, Dorimanx-al nem volt ilyen gond...
Nem akarom hogy így nyáron a 35 fokban megsüljön a proci :D Vélemények?

[ Szerkesztve ]

(#36333) noxon


noxon
őstag

G3 romban hol találom az lg alkalmazások frissítését? Lg backup is jól el van dugva, de az megvan de a másikat sehol se találom

We live in a simulated world...

(#36334) Quqesz válasza general (#36313) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na sms írása:az sms beállításokban kapcsold be az alapértelmezett abc-t,mert íráskor az ékezeteseket csak 1 karakternek veszi a 160-ból,nem többnek...viszont ahogy DM írta nem küldi el,csak az" ü ö é" betüket,direkt most kipróbáltam.

JoeCockBill
Nekem nem jött be lg-n a gps status vmiért(szarakodott),inkább a gps test progit próbáld...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#36335) general válasza Quqesz (#36334) üzenetére


general
addikt

ok, kipróbálom. köszi a többieknek is a választ. elég gáz, hogy most tudtam meg, hogy a nokiám is ékezetek nélkül küldte mindig el, holott én azt hittem/láttam, hogy ékezettel írtam. ...és szenvedtem ott mindig a korrekt beírással... :W :D

(#36336) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

G3 romnál a régi hard reset gombkombó a jó, leizzadtam párszor mire rájöttem :D Olybá tűnik ez a rom nem szeretné ha AOSP quicksettingsem lenne tweaksbox + gravitybox segítségével. Ez eléggé elszomorít. Nameg az is hogy kib*sztak velem a knock code-al, eddig úgy volt beállítva nekem hogy 2 koppintás ugyan oda, itt viszont minimum 3at meg kell adni. Sebaj, majd megszokom. Mint ahogy azt is hogy navbarra nem lehet menügombot rakni. G2 Xposednél néhány dolog nem működik, viszont néhány dolog alapból benne van a gyári romban, mintha az LG-nél is letöltötték volna és pár dolgot átemeltek volna :D Összességében bejön a cucc, úgyhogy egyelőre marad. Gyorsabbnak is tűnik a gép, persze ez lehet a kernel vagy placebó. Nameg jó ez az egységes flat dizájn.

Quqesz köszi a tippet, kipróbálom,

de igazából úgyis akkor derül ki hogy mi van ha holnap kipróbálom navigálás közben. Történt ma ugyan is, hogy biciklizni mentem, és gondoltam kipróbálok egy ilyen biciklizős appot (mert mint megtudtam, úgy hatásosabb minden sport ha kiposztolja az ember facebookra :D :D ), de hazatérvén nagyon nem egyezett a véleményünk. Szerintem kb 20 kilométert mentem, az ő állítása szerint viszont sokkalinkább 1,6-ot. Nameg már út közben is gyanús volt hogy minden számnak amit hallgattam közben telefonról a gps signal is lost remixe szólt. Gondoltam biztos így akar inspirálni, navigálok is egyet. Be is lőttem a navigont, majd fél órát kocsikáztam, miközben a telefon bőszen kereste a jelet. Nem is találta meg míg hazaértem, mondtam is magamban hogy hinnye ez már több mint gyanús, HR-t neki (DM valamelyik 3assal kezdődő romja volt fent), de aztán úgy voltam vele ha már újra kell laknom a gépet kipróbálom ezt a G3 portot. Egyelőre bizakodásra ad okot hogy a navigon már hajlandó belépni térkép nézetbe, eddig csak kiírogatta hogy nincs jel. Persze egy helyben áll, de ez véleményem szerint azért lehet mert én is egy helyben állok.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#36337) DroiDMester válasza sefan67 (#36332) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Mikor írtad, akkor nálam még nem volt vele gond!

Akkor van vele probléma mikor Dorimanx kerneles rendszert mentesz le, mert azt nemfogja tuni visszaállítani! Vagy amikor 2-3.szor lemented ugyan azt a rendszert! Ekkor már azt sem tudja visszaállítani!
Más gond nincs vele, de ez épp elég!

Yoda kernellel nincs nálam probléma, hűvös, gyors, keveset eszik aksiból!

(#36338) Horovic


Horovic
aktív tag

Sziasztok!
Érdemes befrissíteni Kit Kat-re a G2-őt vagy hagyjam a régi szoft-ot egyenlőre. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#36339) renee7 válasza JoeCockBill (#36336) üzenetére


renee7
tag

Az nálam is előfordul időnként, hogy a GPS Status-ban csak pörög a karika, de nem lát jelet. Ilyenkor letiltom pár másodpercre a GPS-t fenn a hely ki-be kapcsolásával és utána már nincs gond. Nem tudom mi okozza ezt.

Két kérdésem lenne.

1. A stock 4.4.2-es rootolt rendszert belaktam, ~120 alkalmazást konfiguráltam. Úgy jó, ahogy van. Jelenleg a stock recovery van fenn. Csak a magam megnyugtatása miatt kérdem: ha telepítem a TWRP recoveryt, a D802_AutoRec.apk-val, majd utána vissza fleshelem a 4.4.2-es kernelt, nem fut akkor le egy factory reset alattomban? Nem igazán szeretném, ha kezdhetném előröl. :)

2. Lehet-e G2-re betekintési szöget erősen korlátozó fóliát kapni/rendelni? Az eddig kereséseim alapján csak monitorra találtam.

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#36340) tutaj01 válasza noxon (#36326) üzenetére


tutaj01
tag

Nekem működik benne, de nem használom. A LightFlow van feltéve, mert abban több a lehetőség! Több a szín. Így máshogy villog sms, hívás, email, viber értesítéseknél...
Emellett egy sokszínű karácsonyfaizzó kutya fasz@ :D :D

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#36341) fecs válasza Horovic (#36338) üzenetére


fecs
senior tag

Érdemes, csak root-olt készüléket ne frissíts.

Pixel 6a

(#36342) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok,

Ha jól tudom akkor 3G-n megy egyszerre az adat és a hang. Miért lehet az, hogy hívás közben mégsem megy a netem?

Másnál működik?

Köszi

(#36343) pit450 válasza gaben1117 (#36342) üzenetére


pit450
aktív tag

Nálam tökéletes.

(#36344) Krisz79


Krisz79
őstag

(#36322) Krisz79
Erre valaki?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#36345) coolrob válasza Krisz79 (#36344) üzenetére


coolrob
aktív tag

Optimus G-m volt, annál sztem jobb fotókat lő, de azért nem árt a fény hozzá.
Nexus 5 től szintén jobbakat készít, de erről meg rengeteg teszt van a neten.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#36346) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Sziasztok!

Akinek telenornál vett készüléke van ,annak kártyafüggő a készüléke?

(#36347) apaszka válasza csiziktomi (#36346) üzenetére


apaszka
veterán

Az volt az enyém,ellenőriztem.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#36348) ShadowK


ShadowK
tag

Volt valakinek olyan gondja, hogy össze vissza megy a lockscreen?
Vagy nem akar bekapcsolni a képernyő, vagy bekapcsol de a touch nem működik, van hogy felvillan a home page lockscreen nélkül, lehet használni, majd vissza ugrik lock screenre de nem megy a touch én nem tudom unlockolni, ilyesmi.
Cseréltem launchert és lock screent Go launcher Ex-re, ezzel sokkal ritkabban csinalja de itt is elofordul.
Alap LG launcherrel foleg akkor volt baj ha ment kozben a zene is.

Mit lehet ezekkel kezdeni? A fozott romok szoktak ilyesmiket csinalni, egy uj telotol nem ezt varnam. nincs rootolva se, csak le van frissitve minden, ha jol tudom 20c.

(#36349) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Enyém is Telenor-os. Gondolom a 6HU kódos nem függő... Vagy rosszul gondolom ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#36350) pestibenji válasza ShadowK (#36348) üzenetére


pestibenji
senior tag

nyomj neki egy hard resetet, az valószínű megoldja. Ha nem akkor szervíz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.