Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30451) zack válasza pestibenji (#30435) üzenetére


zack
nagyúr

Ezzel egyetértek. Kipróbáltam DM által javasolt beállításokat, és a default-ot is. Az intelli beállítások tényleg lagzanak. Next Launcher még nincs is fent, de már az alap launcher animáció is lagol, ha az alkalmazásokból kilépek főképernyőre. Visszaraktam gyárira. Interactive Govenor-t hol állíthatom be?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30452) Meggyi001 válasza Danny365 (#30430) üzenetére

Jaaaa... azt nem is tudtam h az is annyi....ez mindenesetre tetszik :)

https://gamergep.hu/

(#30453) pestibenji válasza hito (#30433) üzenetére


pestibenji
senior tag

Szerintem nézz körül xdan, én múltkor láttam stock kamera apk-t.

(#30454) laca.1


laca.1
aktív tag

Alul fölül feket sáv mitől lehet?
kép

[ Szerkesztve ]

(#30455) pestibenji válasza zack (#30451) üzenetére


pestibenji
senior tag

Stweaks első oldal default governor és azon belül :)

(#30456) hito válasza pestibenji (#30453) üzenetére


hito
nagyúr

Ezt találtam, de a dátumból kiindulva ez még 4.2-es kamera app, nekem meg KK van fenn.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30457) DroiDMester válasza laca.1 (#30454) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

nem megfelő mèretű/képarányú képet próbálsz kitenni!

a Helyes mèret: 2160*1920. ha ilyen kèpet teszel ki akkor nemlesz fekete csík!

...............................
hito : milyen romhoz kell, kamera! ès mivel írtad felül? csak hogy tudjam mit pakoljak a zip be bele! dèlután összedobom ha hazaérek!

[ Szerkesztve ]

(#30458) laca.1 válasza laca.1 (#30454) üzenetére


laca.1
aktív tag

ok meg oldódott.

(#30459) zack válasza pestibenji (#30455) üzenetére


zack
nagyúr

:R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30460) firemanus82


firemanus82
senior tag

Ez a fostalicska miért változtatja meg magától a háttérképet?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#30461) RAYBOMB válasza RAYBOMB (#30450) üzenetére


RAYBOMB
tag

Valaki valaszoljon nekem kerlek titeket!

(#30462) DroiDMester válasza RAYBOMB (#30461) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

sosem fogom megérteni, ilyen kérdésekkel minek beírni ide, vagy megkèrdezni!

ha eldöntöd hogy felteszel egy adott custom ROM.ot, bizonyára van az adott romak saját tropikja, vagy ahonnèt letöltöd rèszletesen leírják a telepítès menetèt! az szerint kell cselekedni!

(#30463) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csinált már valaki, legalább 11 percnyi FULL HD felvételt?
Elmondom miért, mert elég bosszantó a hiba...

Azt nem tudom, hogy hány percnyi videofelvétel után kezdi ezt csinálni, mert 2-3 percesnél még nem.
Szóval, megcsináltam a felvételt, amikor leállítottam, konkrétan "kifagyott" a telefon, vagy 1 percre, de lehet több is volt. Gondolom, az fektette két vállra, hogy egy kb 1.5GB anyagot kellett kimentenie, de ez akkor is elég gáz egy ilyen hardver alatt!

Utána már megint jó lett. Mi van, ha félórát veszek fel, 5 percre minimum kifagy a telefon? De ezt értsétek úgy, hogy semmire sem reagál, viszont megjegyzi, mert mikor észhez tért, utána sorban és gyorsan megcsinálta ezeket a feladatokat. Hát B+!

Cöhhh

[ Szerkesztve ]

(#30464) Pistakiss válasza ΞΔGLΞ (#30463) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Eleve nem szokás félórás felvételt készíteni egy menetben. Ki az a máriás huncut, aki azt végignézi? Általában egy snitt nem jó, ha túl hosszú, unalmas. Kb 3-5 perc még, ami elmegy egyben, természetesen kivétel van.

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#30465) RAYBOMB válasza DroiDMester (#30462) üzenetére


RAYBOMB
tag

DM. AZ omni romnak nem ternek ki kulon h 4.4.2es base.rol hogy kell vagy 4.2.2 esrol ezert gondoltam b van itt segitokesz ember.

(#30466) hito válasza Pistakiss (#30464) üzenetére


hito
nagyúr

Én 35percet szoktam felvenni egyben minden héten, soha nem volt még gondom ebből. Igaz 720p-ben. Sőt, bőven elég lenne a témából fakadóan a 480p is, de sajnos olyan felbontás nincs.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30467) hito


hito
nagyúr

A D80210A_00.kdz nevű JB rom 16 és 32GB-osra is feltehető? A nevéből sajnos nem derül ki, hogy melyikkel kompatibilis.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30468) ΞΔGLΞ válasza Pistakiss (#30464) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez most pont egy olyan alakalom volt, ami eddig tartott, egyébként engem nem érdekel a telefon fényképezési és videó képessége, de ez volt nálam.

Az eleve nem szokás, meg nem tudom milyen új "fasság", már bocs, de oltári nagy hülyeség.
Ki találta ezt ki, hogy eleve nem szokás, mert én még nem olvastam ilyet sehol...
Meg aztán én döntöm el, hogy mennyi felvételt akarok csinálni, nem az eleve szokás!

Hito

A 720p az nem FHD méret, gondolom emiatt is nincs azzal gondja, mármint a kimentéssel.

[ Szerkesztve ]

(#30469) hito válasza ΞΔGLΞ (#30468) üzenetére


hito
nagyúr

"A 720p az nem FHD méret" Jé! :P ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30470) hito válasza ΞΔGLΞ (#30468) üzenetére


hito
nagyúr

Az már régi sztori, hogy 4GB-os fájloknál nagyobbakat nem kezel a droid? Gondolom ez már JB óta nem igaz (?).

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30471) Pistakiss válasza ΞΔGLΞ (#30468) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Akkor máshogy fogalmazok, egy film szerkesztésénél szempont a néző figyelmének fenntartása, felkeltése, ezért találták ki azt, hogy egy jelenetet nem egy kamerával vesznek fel és nem egybben. Mondjuk ez egy embernek nem kivitelezhető, de a jelenet darabolásával valamelyest feloldható az egyhangúság. Egy hosszú snitt általában ennek az ellenkezőjét okozza, persze egy adott tevékenység hosszát nem lehet e szerint behatárolni, ezért veszik ezeket fel több kamerával és vágják össze. Egy kamerával, egy helyről eléggé unalmas tud lenni egy 5 percnél hosszabb jelenet, hacsak nem valami színházi előadásról van szó, bár itt s lehet ügyesen vágni, lényegtelen dolgokat kihagyva.
Bocs a kuszaságért, de utólag jutottak eszembe dolgok és nem volt időm az átszerkesztésre.
Ja még annyi, ezek nem szokáson alapuló dolgok, hanem a filmkészítés alapelveiben vannak leírva.

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#30472) drmotto válasza Pistakiss (#30471) üzenetére


drmotto
őstag

És akkor a megoldás az, hogy megkérem pl a gyereket, hogy hagyja abba, amit csinál, mert azt írták, unalmas ha sokáig veszem? És arrébb megyek, majd folytathatja?

Azt ugye te se gondolod, hogy filmet forgat vele bármelyik kolléga is?

(#30473) Zizge


Zizge
csendes tag

Nagyon tetszik a cikk!
Profi munkára vall!

Olyan kérdésem lenne, hogy jelenleg van egy HTC One X-em és erre az LG G2-re szeretném lecserélni. Kívülről úgy látom megéri a csere. X-em már 3 éves és elfáradt de teljesen jól működik míg nem éri el a 25% aksi élettartamot. G2 stílusilag is tetszik, de nem tudom hogy mennyire megbízható készülék és előrelépés lenne e a csere? Jobb lenne e a HTC One M8 esetleg?
Nem bánnám, ha lenne egy olyan cikk is hogy HTC M8 vs LG G2, mert hardver tulajdonságra ugyanott vannak. :-)

- [ B4 ] design - www.b4web.hu

(#30474) ΞΔGLΞ válasza Pistakiss (#30471) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A két tündéri kislányom húsvéti ajándékbontását vettem fel az anyósnál, csak az LG volt nálam, tehát most hagyjuk ezt az eszement témát, meg azt is, hogy ilyen sablon szöveggel próbálsz érvelni.

Ha úgy gondolod, hogy ez az állítás teljesen igaz és rád is illik, akkor csak te maximum pár perceket vegyél fel. Én meg felveszek annyit, amennyi nem untatja a nézőt, ergo engem és a párom, mert a család nálunk nem unalmas téma.

A másik, hogy nem ez volt ami miatt leírtam ezt a hibát. Én nagyon jól tudom, hogyan lehet egy figyelmet fenntartani. Eléggé olyan "körben" mozgok, de ez egy másik téma és nem is idevaló, Te is csak offolsz ezzel érdeklődés fenntartása bullshit-tel. A család, az meg család, ennyi. Végtelen felvétel nem elég róluk!

(#30475) B4l!nt válasza Zizge (#30473) üzenetére


B4l!nt
aktív tag

Szia. One x-ről váltottam én is. Azt is szerettem nagyon de ez egész más. Akksi, sebesség, minden szempontból. Nagyon elégedett vagyok a g2-vel.

(#30476) premete válasza ΞΔGLΞ (#30474) üzenetére


premete
veterán

Ha a hobbyd a napi pár óra családi videó készítése, akkor ruházz be egy rendes kamerára. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#30477) dsg012 válasza Pistakiss (#30471) üzenetére


dsg012
csendes tag

ki a fenét érdekelnek a fílmkészítés alapelvei? itt arról van szó, hogy mindenféle művészi szemponttól elvonatkoztatva a telefonnak képesnek kellene lennie folyamatosan felvennie még akkor is ha csak azt veszi fel, hgoyan nő otthon a cserepes növénye és nem tud mert bugos

(#30478) mAtThEw0319 válasza mAtThEw0319 (#30436) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Sziasztok!

Kérlek Titeket, valaki válaszoljon erre nekem. :)

(#30479) ΞΔGLΞ válasza premete (#30476) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most inkább nem írom ide be, hogy milyen cuccom van kamerából. Nem LG szintű készülék, legyen ennyi elég.

Neked tényleg ennyi jött le abból, amit idáig leírtam, Javaslom többször olvasd át, és utána felteheted magadnak a kérdést, hogy muszáj volt belepofázom? Késztetést éreztél arra, hogy megmond a frankót?

(#30480) Zizge válasza B4l!nt (#30475) üzenetére


Zizge
csendes tag

Köszi a gyors reagálást! :)
Nagyon felkeltette az érdeklődésemet a OnePlus One! Még várok a vásárlással úgy döntöttem!
Jó hogy leírtad a véleményedet, sokat segítettél! THX!

- [ B4 ] design - www.b4web.hu

(#30481) hito


hito
nagyúr

Ha valakit érdekel a videófelvétel közbeni hangminőség kérdése:

Stock 4.4.2-ről downgarde-eltem stock 4.2.2-re és láss csodás megoldódott a probléma. A koreai G2 még mindig valamivel jobb hangminőséget produkál, de mostmár szinte biztos, hogy csak szoftver kérdese a dolog, mert az európai G2 jóval hangosabb hangot rögzít JB alatt, mint KK-tel. Nem tudom miért kellett lebutítani :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30482) Damage401 válasza ΞΔGLΞ (#30479) üzenetére


Damage401
senior tag

Szerintem ez Android hiba lehet, mert

Xperia P, Nexus 4, ha 15 percnél tovább vettem a videót FullHD-ban akkor megfagyott a készülék :D
Hiba nem az Ön készülékében van. De letesztelem neked G2 is.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#30483) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Valaki egy D80210a Hun Telekom-os rom-ot feltudna nekem tölteni valamilyen felhőbe(dropbox,drive)? Nagyon szépen megköszönném.. az LG szervere még mindíg haldoklik... :(((

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#30484) morphin válasza szabo.norbi (#30483) üzenetére


morphin
tag

EZT töltöd?? Nekem full sebességgel szedi...semmi baja az LG szerverének. Host fájlból kitörölted a letiltott portokat?

[ Szerkesztve ]

(#30485) szabo.norbi válasza morphin (#30484) üzenetére


szabo.norbi
tag

Igen ezt töltöm. Nekem is elkezdi full sebességgel, aztán 400mb-500mb-nál leáll... Tegnap 1.0Gb-ig jutott.. Nincs a host fájl átírva, most raktam újra a win 8-at. (driverek is kizárva) Hálózati hiba sem lehet, mivel itthon is és máshol is próbáltam...

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#30486) DroiDMester válasza szabo.norbi (#30485) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Free Download Manager (15.szálon tölteni) ès megy az fullon, ami kifèr a csőből, jobban mondva a netedből! :)

(#30487) szabo.norbi válasza DroiDMester (#30486) üzenetére


szabo.norbi
tag

Rendben, köszönöm! :) Most egyenlőre elment 1,1 gigáig még 30 percet ír... Kivárom mi lesz a vége. :U

Egyébként offline akarom vissza rakni gyárira a telefont, van TWRP+root is. Mehet simán a download mód vagy csináljak cache+dalvik cache-t? + rendbe minden lezajlik majd? Vagy várhatóan kellemetlen meglepetés fog érni? :)

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#30488) gusthy válasza Azharel (#30380) üzenetére


gusthy
veterán

Töredelmesen bevallom, hogy nem bogarásztam végig, úgyhogy nem tudom, mennyire volt detektálható a buhera. Ha egyértelmű a dolog, akkor jobb beismerni. Így lett egyszer a laptopomon vadi új billentyűzet :-) a azervizesek azt mondták, hogy annyira elegük van a nyilvánvalóan nem garis cuccokról való vitatkozásból, hogy nekem, aki beismerés, hogy én áztattam el, kicserélik gariba :)

(#30489) premete válasza ΞΔGLΞ (#30479) üzenetére


premete
veterán

Akkor leírom lassan,hogy megértsd: nem arra való egy telefon, hogy órás filmeket rögzíts vele; lexarom, mid van, vagy miről álmodozol, vegyél olyant, vagy vidd magaddal, ha van esetleg, és azzal készíts egész estét betöltő, családi filmeket. :)
Aki egy telefontól professzionális videokamera/PC/hifi torony/blueray lejátszó minőséget vár, az hamar pofára fog esni; ilyen a szomszédom is, a gyerekéről több videót készít a marhája, minden kezébe eső eszközzel, mint amennyit a brit trónörökösről csinálnak. Már menekülök előle, mert mindig meg akarja mutatni a heti "termést" 3 dvd-n :D

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#30490) hito válasza premete (#30489) üzenetére


hito
nagyúr

:DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30491) andaxin76


andaxin76
aktív tag

Üdv
Olyan problémám van h a teló mikor rádugom a kártyaolvasót otg vel,nem ismeri fel a memória kártyát.Rootolt,ha valaki tudja a megoldást,ne tartsa magában :-) köszi

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#30492) Azharel válasza premete (#30489) üzenetére


Azharel
aktív tag

Nem szeretnék vitát kirobbantani. Mire való egy telefonban a kamera, ha nem erre ? Idézem mflex kommentjét "A két tündéri kislányom húsvéti ajándékbontását vettem fel az anyósnál, csak az LG volt nálam"
Nem az új star trek filmet akarta leforgatni, ha nem egy pillanatot a családja életéből.
Abban egyetértek, hogy sokan tényleg pc/hifi/ egyéb hülyeségeket vár egy telefontól, de itt most nem erről volt szó.

(#30493) szabo.norbi válasza DroiDMester (#30486) üzenetére


szabo.norbi
tag

Még azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy a te rom-odat használom jelenleg, de vissza akarok térni gyári JB-re. :)

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#30494) DroiDMester válasza szabo.norbi (#30493) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

mièrt a leg bugosabb v10a -t akarod visszatenni? akkor inkább v10e -t tegyèl fel ha jb a cèl!

amúgy mehet fel egyenest a romomra, offline kdz.vel! majd a kdz telepítès után fog kelleni HR.t nyomni mert bootloop.ba kerül kk ról jb re váltáskor a teló!

(#30495) szabo.norbi válasza DroiDMester (#30494) üzenetére


szabo.norbi
tag

Rendben, köszönöm! Remélem nem lesz semmi gubanc. Múltkor downgradenél volt IMEI-m de hálózatom nem, és csak a PC Suit rakta rendbe...

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#30496) ΞΔGLΞ válasza premete (#30489) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Megint Markos-Nádastól idéznék. :DDD
Neked mi van a fejedben rakományként agyvelő helyett, he?

Szóval, még utoljára írok ezzel kapcsolatban, hátha végre felfogod, bár kétlem. Én gyorsan írok, viszont te nagyon lassan olvasd, hogy meg is értsd, ha már képtelen vagy a fent leírtak szövegét értelmezni.
Én nem álmodozom semmiről, profi cuccaim vannak, de azon a napon csak a telefon volt nálam és muszáj volt megörökíteni ezt az eseményt. Eddig tiszta! OK!

Egyáltalán nem vártam el a telefonomtól, hogy egy fél milliós kamera minőségét hozza, nekem csupán azzal volt a gondom, hogy amikor végeztem több, mint 11 perc után, akkor szinte kifagyott a készülék és ezt a hibát írtam ide be, SEMMI egyébről másról nem írtam.

Szó nem volt róla, hogy én nem vagyok megelégedve a minőséggel, vagy ez az LG telefon miért nem csinál jobbat, mint ami, etc...etc... Hol írtam én ilyet, hogy jobbat vártam? Érthető, amit most leírtam? Remélem igen!
Te csak hirtelen beröffentettél ide egy "én megmondom frankót" szöveget, holott ez az okoska válaszodra nem is volt kérdés sehol.
Összefoglalva egy mondatban:
Tehát, én csak egy hibát írtam le, a többi (fent leírtak) csak a te kényszerképzetedben létezik!

(#30497) kekkola válasza Zizge (#30473) üzenetére


kekkola
senior tag

Azért az M8 és a G2 nem egy kategória árban :) ár-érték arányban szvsz a G2 veri, viszont amire lecserélném a G2-t az egyedül az M8 lenne jelenleg :) a O+O esetében kíváncsi vagyok, vajon ki fog-e pukkadni a lufi... :)
70k-ért ilyen hardver... nekem ott valami almás :U

O+8T

(#30498) szoja válasza premete (#30489) üzenetére


szoja
tag

Bocs, hogy belepofázok, de vegyél már vissza a stílusból! Azt kell megérteni, hogy emberünknek az a baja, hogy x méret után lefagy a felvételkészítés. Akárhogy nézzük, ez nem normális dolog. Teljesen mindegy, hogy egy piszlicsáré kis kínai vackot vagy egy high-end 4k kamerát használ a felvételkészítéshez, alapvető elvárás bármilyen eszközzel szemben, hogy a rendelkezésre álló tárhely kapacitásáig problémamentesen tegye a dolgát. És ebben tökéletesen egyetértek vele.

(#30499) szabo.norbi válasza szabo.norbi (#30495) üzenetére


szabo.norbi
tag

Na sikeresen felment a JB. De megint nincs hálózatom... IMEI-m pedig van. Nem értem hol lehet a probléma... Megint újra tegyem KDZ-vel?

(Volt HR telepítés után, 2 is...)

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#30500) r3dwo0d válasza szabo.norbi (#30499) üzenetére


r3dwo0d
tag

A JB-hez való basebandet visszaflashelted?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.