Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31901) Sabika válasza DroiDMester (#31899) üzenetére


Sabika
tag

Köszi megtaláltam de szerintem maradok a V2-es romodnál.
Ezeket a kerek színes ikonokat samsungos asszem ezeket hol találom meg?
Ott amit belinkeltél cumtom ikon paks néven az az?

Sabján László

(#31902) watador600 válasza eladogeppc (#31893) üzenetére


watador600
senior tag

Akkor ez az Antutu visszaesés normális? Kicsit feljebb írtam, hogy vissza akarom vinni a telót. Egyrészt emiatt is.. másrészt néha nekem be-be laggol ahol szerintem nem kéne. Vagy ez csak nállam lehet?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#31903) drmotto válasza watador600 (#31902) üzenetére


drmotto
őstag

És mit mondanál? Kevés volt a pont az antutuba, vegyék vissza?
Felejtsétek már ezeket a szarokat, semmi értelme. 10 mérésből 10 eredmény lesz, összevissza értékekkel.

(#31904) migabi24 válasza watador600 (#31902) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ki fognak röhögni, de a te dolgod

(#31905) Mantin válasza watador600 (#31902) üzenetére


Mantin
aktív tag

Ha szerencséd van át sem veszik, ha nincs akkor 2 hétig leteszik a fiókba, majd szólnak, hogy nincs hiba :DDD

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#31906) spuros válasza watador600 (#31902) üzenetére


spuros
őstag

Csapj az asztalra, hogy kevés az antutu!

(#31907) stilo18


stilo18
addikt

....hát srácok, csináltam melóhelyen egy gyári visszaállítást, de nincsenek meg a gmailes telefonszámaim...

Azokat a kontaktokat látom csak, ahol email cím volt.

Megőrülök, komolyan mondom....

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#31908) vadászcsiga válasza stilo18 (#31907) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A gmail címtár tud érdekesen viselkedni. Én is akartam már kérdezni hogy van olyan szám amit nem hajlandó eltárolni pedig volt úgy hogy kétszer is bevittem, nyomtam egy szinkronizálást közvetlenül utána, ennek ellenére mai napig nincs meg

(#31909) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Az antutu miatt nem kell oda csapni az asztalra. 5 mérésből 5x volt alacsony.

Viszont.

Xdabbeb stock kamera MOD egyszerűen fenomenális !! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#31910) #09819904 válasza spuros (#31906) üzenetére


#09819904
törölt tag

:D :D :D

(#31911) morphin válasza vadászcsiga (#31908) üzenetére


morphin
tag

Egyszer nálam is előfordult a G2-vel...amikor beviszel egy számot akkor elméletileg legelőször megkérdi, hogy hova akarod menteni és akarod-e szinkronizálni. Anno telefonra mentettem ezáltal a szinkronizálásból kimaradt...szerencsére pótolható szám volt...Névjegyzék beállításait érdemes bogarászni kicsit!

(#31912) Athaualpa


Athaualpa
csendes tag

Minden névjegyem gmailbe szinkronizálom, és minden megvan. Ahogy előttem is írták, oda kell figyelni, h hová mented az új névjegyeket, mert alapból a telefont adja. Ill. van rá mód, h a már mentett névjegyeket is átállítsuk.

(#31913) Athaualpa


Athaualpa
csendes tag

Nincs véletlen valakinek infója, h szolgáltatós telefonra mikor jöhet a 20d?

(#31914) #09819904 válasza Athaualpa (#31913) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ez engem is érdekelne! :)
Bár szerintem azért várat a hivatalos(abb) kiadás, mert lehet, hogy hegesztenek még valamit a rendszerbe, hogy jobb legyen. Aztán lehet ez csak később lesz!

(#31915) stilo18 válasza Athaualpa (#31912) üzenetére


stilo18
addikt

Hidd el, eddig nekem is megvolt.

Ma gondolt egyet a telefon, aztá helló...:(

Már 3x csináltam HR-et, adtam meg újra a fiókcimet-jelszavat de semmi...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#31916) drmotto válasza stilo18 (#31915) üzenetére


drmotto
őstag

A gmailben megnézted már, hogy megvan-e?

(#31917) rayoliviero válasza Athaualpa (#31912) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nekem az a bajom, hogyha újratelepítem a telót, akkor a gmail-ből felmásolja a tel. számokat a telefonra, ezek már régi számok, a SIM kártyámon vannak az újak. Gmail-ből, hogy lehet eltüntetni az összes telefonszámot?

(#31918) vadászcsiga válasza Athaualpa (#31912) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tényleg, eddig ezt eszre sem vettem. Milyen hulyeseg már hogy a telefont adja alapertelmezettnek egy google által kitalált OS?

(#31919) spuros válasza eladogeppc (#31909) üzenetére


spuros
őstag

Csak szarkasztikus voltam.. Tudom én is, hogy felesleges a pontszámokon elélvezni..(:

(#31920) Damage401 válasza watador600 (#31902) üzenetére


Damage401
senior tag

Gyári visszaállítása megvolt? Mielott felgyújtod a boltot.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#31921) hard74


hard74
senior tag

DroidMester
Ez a lehetőség mit is jelent?
"enable INIT.D scripts RUN-control"

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#31922) morphin válasza rayoliviero (#31917) üzenetére


morphin
tag

PC-ről felmész a gmailedbe, majd bal fent megkeresed a lenyíló fülnél (nekem itt van) a CÍMTÁR feliratú menüt. Ott ki tudsz jelölni többet is egyszerre ezáltal az egészet törölni tudod...ha szinkronizálsz telefonnal akkor onnan is törli. :K

(#31923) rayoliviero válasza morphin (#31922) üzenetére


rayoliviero
veterán

Régen ezt ajánlották, de asztali gépemen néztem gmail-ből a címtárt és egy darab telefonszám nem volt benne. Mégnézem megint.

szerk: Most is üres ugyanúgy a Gmail címtáram.

[ Szerkesztve ]

(#31924) rayoliviero válasza rayoliviero (#31923) üzenetére


rayoliviero
veterán

A telefonon alkalmazásokban megkerestem a Google címtárt és ott töröltem az adatokat. És úgy néz ki jó lett, mert utána csináltam egy szinkronizálást és nem kerültek a névjegyeim közé a tel. számok.

[ Szerkesztve ]

(#31925) Bem Utat válasza Danny365 (#31856) üzenetére


Bem Utat
csendes tag

"Azt meg hiába irják be ide húszszor, hogy Győrbe had próbálja már ki a BT cuccát, ha egyszer nem tudunk ezen segiteni, akkor nem."
Aha. És az szerinted éppen olyan kérdés, amire rá szoktak keresni az emberek, ugye? 'Hmmm, ma is megnézem, hátha kell valakinek segíteni a közelben! 'SEARCH Aprókisbüdös' ...
Ne kábítsuk egymást, jó?

De tessék, itt egy igazi kérdés a hozzáértőknek: nemrég értem vissza a próbáról, és bár csatlakozni (és telefonálni) sikerült a telóval a kocsi rendszerén keresztül, a telefonkönyv nem ment át. Ennek mi lehet az oka?
Az általam próbált S2-ről átjöttek a nevek, a G2 tulaja szerint pedig (akinek mégegyszer kösz a lehetőséget) egy másik (fiatalabb, más típusú) kocsiban a G2-ről is azonnal megjelentek a kocsi rendszerében a tételek.
Tehát mindenki tud mindent, csak mégse működnek (együtt tökéletesen). Lehet pl. valamilyen verzió-probléma? Vagy még valamit engedélyezni kellene a G2-n? Egy ilyen utalást találtam (most, hogy kifejezetten erre kerestem): '... "import phone book" must be activated on your mobile phone.'
Na, ehhez kérnék most ötleteket.

(#31926) Athaualpa


Athaualpa
csendes tag

Én mindenhonnan töröltem a névjegyeket, csak a google-ban vannak tárolva. Újratelepítéskor azzal kezdem, h átállítom a névjegyek megjelenítését csak a gmail fiókra, és nem másol semmit sehova.
Törölni sztem pc-n kell..

(#31927) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Kipróbáltam a cuccot.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#31928) Athaualpa válasza #09819904 (#31914) üzenetére


Athaualpa
csendes tag

Írtam a volt pannonnak, ha válaszolnak megosztom..

(#31929) Mazda6_2.0D válasza rzoli (#31885) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Köszi a segítséget, már megy is felfelé:) remélem minden rendben lesz.

(#31930) DroiDMester válasza hard74 (#31921) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Az nektek nem szükséges bekapcsolni, gondolom nem futtattok init.d szkripteket a teló bootolása alatt!
Ahol olvastátok, ott azt írtam hogy NEKEM így van beállítva, nem azt írtam hogy mindenki így állítsa be! :)

Tehát ezen beállítást a többieknek NEM kell bepipálni! Aki meg tudja mire való az úgyis bekapcsolja, ha szüksége van rá!

------------------------------------------------------
#31901 Sabika : Azok a kerek színes ikonok nem samu ikonok, hanem majd az új LG G3 ban lesznek ilyenek(elvileg), 1ébként xda -n már megtalálod telepíthető zip -ként!

******************************************
#31927 Oppenheimer : Gondolom nem lista nézetbe nyomkorásztad a G2 -est, úgy elég fos és átláthatatlan az egész menü rendszer!

Az meg hogy játék indításnál nem kapsz vissza jelzést nem értem mire gondoltál mert ahogy elindítasz egy gamét akkor szépen bejön a betöltő képernyője, szóval nem értem mi a probléma mert látod egyből hogy el indult vagy sem, amúgy miért ne indulna el?? :F

[ Szerkesztve ]

(#31931) negroo válasza DonMaster (#31884) üzenetére


negroo
aktív tag

Robotolt a telefonom, de az nem muködik mindig. Viszont a lucy patchet sokkal jobb.

(#31932) laca71 válasza Bem Utat (#31925) üzenetére


laca71
aktív tag

Szia
Nállam a kihangositó párositása után rákèrdez a telefon hogy
Engedem-e a telefonkönyv megosztását...

(#31933) szoja válasza Bem Utat (#31925) üzenetére


szoja
tag

Ugyan nem ezzel a telefonnal, de korábban nekem ez úgy működött, hogy bluetooth párosításkor a telefon megkérdezte, engedélyezem-e az újonnan csatlakoztatott eszközzel a kapcsolati adatok megosztását. Ha igent mondtam neki, akkor az autó BT fejegysége meg tudta jeleníteni a telefonkönyv bejegyzéseit - az más kérdés, hogy elég nekem furcsa rend szerint látszottak a nevek, de legalább működött. Ezt csak egyszer kellett engedélyezni, utána már mindig megjelent, viszont minden csatlakozás után kellett neki pár másodperc, míg böngészhetővé vált a telefonkönyv az autós szetten.

Esetleg próbáld a telefonod BT menüjében törölni az autós kihangosítót és újrapárosítani a két eszközt. Ha így sem ajánlja ezt fel, akkor valószínűleg a két eszköz nem teljesen kompatibilis egymással.

[ Szerkesztve ]

(#31934) laca.1


laca.1
aktív tag

Uj névjegy bevitele esetén kettö dologra kell figyelni.
1.telefon névjegy erre klikk.
2.kiválasztani a google cimet gmailt
3.a leg fontosabb van egy olyan mező hogy csoportok és ezen belül kell meg adni hogy a google alatt melyik csoport név van megadva szinkronizálásnak azt kiválasztani és akkor lesz minden esetben látható az uj névjegy.én pl.csináltam egy uj csoportot én neveztem el és uj névjegynél ahogy írtam a csoportnál mindig azt választom.és mentés után látszik is.

(#31935) watador600 válasza Damage401 (#31920) üzenetére


watador600
senior tag

Felgyujtásnál nem tartok.
Nem volt, de pont ezért írtam ide, mert láttam, hogy van ilyen eset, csak meg akartam bizonyosodni arrol, hogy most az én készülékemnek van baja vagy a software baszakszik. De ezek szerint, a software.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#31936) kacsa7 válasza VOLTCRAFT(1) (#31855) üzenetére


kacsa7
őstag

Én csak 22" FHD Dell monitoron nézem, de simán lehet látni a különbséget a FHD és a 4K között. Vedd fel ugyanazt 4K-ban és FHD-ban, aztán játszd le. Ahol a FHD pixelesedik ott a 4K még vígan éles.

(#31937) hito válasza kacsa7 (#31936) üzenetére


hito
nagyúr

És még csak jó szem se kell a különbség érzékeléséhez. Kb. olyan látványos a különbség, mint 720p és 1080p között. Sőt, ha pusztán a felbontást nézzük, akkor nagyobb is a differencia.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#31938) jilian válasza DroiDMester (#31899) üzenetére


jilian
addikt

Hogyan kell azt megoldani, hogy csak az értesítőben változzanak meg az ikonok, az állapotsoron maradjon a régi?

(#31939) jilian


jilian
addikt

Próbálta már valaki ezt a témát TWRP-re?

(#31940) stilo18 válasza drmotto (#31916) üzenetére


stilo18
addikt

Gmailben hol találom a telefonszámokat?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#31941) adrianzen


adrianzen
csendes tag

erre van valami megoldás?

(#31942) fery02 válasza stilo18 (#31940) üzenetére


fery02
addikt

Bal oldali oszlopban keress olyat, hogy Címtár!
Alapból nem látszódik, elő kell bányászni valamelyik sorra kattintva (pontosan nem tudom, mert nem vagyok gép közelben).

(#31943) hoge87


hoge87
tag

Valaki talált már hozzá megfelelő méretű futó karpántot?Mert amiket találtam eddig mind kicsi volt...

(#31944) jilian válasza jilian (#31939) üzenetére


jilian
addikt

Nos!

Nagyon jó lett a recovery!!!

1.Telepítsd a neked majd tetsző recovery-t

2. innét leszeded a neked tetsző 1080 XXX. zip (értelem szerűen azt amelyik recovery-t telepítetted)

3. a 2. pontból letöltött témát átnevezed ui -ra (ui.zip legyen a végeredmény)

4. az SD.-den ugyebár ott figyel a TWRP könyvtár, ebben létrehozol egy theme mappát és ide bemásolod az "ui.zip"-et

5. elvlleg ha recovery-be lépsz, az általad kiválasztott témával/ skinnel kell találkoznod.

[ Szerkesztve ]

(#31945) stilo18 válasza fery02 (#31942) üzenetére


stilo18
addikt

Megvan...

Vagyis a számok nincsenek, csak az email címek.

Azért köszönöm!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#31946) vadászcsiga válasza stilo18 (#31945) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az fsza. Ezt hogy csináltad?

(#31947) stilo18 válasza vadászcsiga (#31946) üzenetére


stilo18
addikt

Sehogy...

Reggel még simán rendben volt minden.
Aztán rá kb. 2 órára csörög a telefonom, igen tessék Gyenge Dávid...
Szia Fiam, Anya vagyok...

Wtf?

Leraktam, nézem miért nem irta ki, hogy Anya...

Aztán sehol semmi, csak email címek a névjegyzekben...:(

Csináltam azóta 3 FR-et, de most nem a telefon a hibás...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#31948) DonMaster válasza hoge87 (#31896) üzenetére


DonMaster
addikt

cserély kártyát ami 4g-s amid van 8éves abban nincs 4g akkor még 4g fejlesztés sme volt az országban :D elég vicces , hogy a töbiek átsiklottka rajta és a telefon régio meg romolt emg sufni gsm-re fogják amikor te magad leirtad , hogy vágot 8éves kártya, akinek van 4g-je azok kaptak uj sime-t de gondolom ezt mind elfelejtették, persze ha használni is akarod akkor kell 4g-s elöfzetés miért adnak iyngyen sim-et is , de jobban merül akkor és a lefedetség hát elég szegényes,bár ahol van ott über király .

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#31949) vadászcsiga válasza stilo18 (#31947) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Valamit csinalnod kellett, nekem vagy 6 éve ott vannak a telszámok, pedig volt közte 4 év iOS amiből az utolsó 2 iCloud volt, tehát oda szinkelte a számokat, most meg fel éve vissza Google-ba es minden a helyén.

(#31950) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Még mindig nem okés nálam az offline frissítő.DroiDMester fríssítőjével próbálkozom.C.:meghajtóró rendszergazdaként a start fájlt indítva ezt a hibaüzenetet kapom.
Mi lehet a baj?Vírusírtót kikapcsoltam.Window 7 64bit van a gépemen. :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.