Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30201) bb0t


bb0t
senior tag

Nem fut semmi még is nagyon melegszik a teló :F sőt még ki is kapcsolódott nem rég, nem tudom mi lehet...

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#30202) kisgergely80 válasza Gaberking (#30200) üzenetére


kisgergely80
tag

Nos:
1. Ha tudnád értelmezni, akkor feltűnt volna, h nem segített, mert nem oldotta meg a problémát, a végeredményig én is eljutottam. Sőt Dorimanx se tudott segíteni. A szándékot értékeltem, mint ahogy eddig is írtam, h nem a szándékkal van a gond. Remélem, h a Te szürkeállományodig is eljut lassacskán ez a megjegyzés.
2. A romját bármikor összerakom, de mint végzős, szakdolgozati védésre és egyéb vizsgákra készülő személy, nem érek rá erre, viszont megnéztem volna, h mit csinál, ha már szerinte CloudyFa is béna...
Ergó, konklúzió, összefoglaló (remélem felfogod): Engem nem érdekel, h itt van DM, vagy nincs. Számomra nem oszt, nem szoroz. A segítő szándékát MIND ÉRTÉKELJÜK!!! (ezt olvasd el párszor), de amit a többi fórumozóval csinál MINŐSÍTHETETLEN hangnemben, az nem elfogadható. Majd, ha bocsánatot kér azoktól, akiket többször is megbántott, lenézett, lekezelt, és megranulja elfogadni, h nem ő a világ közepe, majd utána elnézést kérek...

Edit:
Ez a fórum nem DM privát naplója, ezt tartsuk észben.

Edit2:
Igen, biztos engem minősít a több száz mosolygósan megbeszélt pozitívum, negatívum, segítség xda- n, a befolyt támogatásról nem is beszélve. :-)

[ Szerkesztve ]

(#30203) Eve123 válasza kisgergely80 (#30202) üzenetére


Eve123
csendes tag

+ 1 :R

Lg g2 white 32gb

(#30204) spuros


spuros
őstag

[ Szerkesztve ]

(#30205) Gaberking válasza kisgergely80 (#30202) üzenetére


Gaberking
senior tag

Ezt a stílust anyucinak! Nem vagyunk egy súlycsoport!
Befejeztem!

(#30206) Keraa


Keraa
aktív tag

Ha lehetne egy igen tiszteletteljes kérésem!

Térjünk már vissza az LG G2 szakmai topikhoz vagy nyissunk egy újat:

B@szogassuk egymást mindenféle bar....ság miatt!

Ott mindenki kiélheti a frusztrációját! :W aki igényli

[ Szerkesztve ]

(#30207) kisgergely80


kisgergely80
tag

Sajnos edit3- ra már nem volt lehetőség. De én itt zártam a témát. Annak, akinek nem sikerült felfogni a téma fő irányvonalát, azzal nem kívánok kommunikálni egyéb okokból.
Biztos vagyok benne, h DM megértette, h mi a gond, ha már páran leírták. És remélem, h mostantól hagyja érvényesülni mondjuk Gusthy, vagy Danny365, vagy P3Dr0, vagy stb. fórumtársakat, akiknek kommentjeit IS szívesen olvasnám adott témákban, pocskondiázás mentesen. ;-)

Gaberking: nagyon komoly súlycsoportban lehetsz. :-)

[ Szerkesztve ]

(#30208) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok. Már a g2-rol irok. Elkepesztoen jo, bar meg csak keveset nyomkodtam. Koszi mindenkinek, hogy ravezettetek a keszulekre ;)

(#30209) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Az utóbbi néhány hetet már nem bírtam követni a sok romolgatós hozzászólás miatt, de úgy látom nem maradtam le semmiről... :D
Azért az vicces, h a DM-t védők közül egyik se veszi tudomásul, h csak a stílusával volt gond bizonyos esetekben...szóval no para. :P
További jó pengeváltást. ;]

(#30210) ΞΔGLΞ válasza bb0t (#30201) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

BT beakadt, vagy összeszürte a levet más app-val.
Emiatt van a felmelegedés, procik pörögnek...

[ Szerkesztve ]

(#30211) rento


rento
őstag

Köszönöm DroiDMester a v2-s romadat, tegnap felraktam, nagyon jól működik. Egy dolog hiányzik, az pedig a gyári email app. Nem tudnád feltölteni valahova? Vagy valaki másnak nincs egy 4.4.2 v20c-ből kiszedett gyári email app-ja? Előre is köszönöm!

(#30212) toto0569 válasza rento (#30211) üzenetére


toto0569
addikt

Play áruház...

(#30213) bb0t válasza ΞΔGLΞ (#30210) üzenetére


bb0t
senior tag

Á, köszönöm :R és lehet ezt valamiképpen orvosolni?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#30214) Tsebacsi válasza bb0t (#30213) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nálam az akadást egy sima restart megoldotta. Azóta 1x sem akadt be a BT, nem melegedett és fogyott irreálisan gyorsan a telefon. Mások többször is szívnak vele, szóval ez amolyan random dolog szerintem.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#30215) boken


boken
senior tag

Sziasztok,ma lettem gazdája egy G2-nek,egyetlen gondom van csak hogy a hívás beállításoknál szeretném beállítani hogy irja ki a számom,de amikor megszeretném nyitni a beállításokon belül akkor azt írja ki hogí hálózati vagy sim kártya hiba.Ilyenkor mi a nyűgje vajon?az eddigi telóknál működött rendesen.(T-s a telefon)

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#30216) rento válasza toto0569 (#30212) üzenetére


rento
őstag

Ott is néztem, de ez a gyári beépített email kliens, nem a gmail-s, az nincs fenn. A K9 mail pedig nem szeretem ami alapból benne volt a romban.

(#30217) Azharel válasza boken (#30215) üzenetére


Azharel
aktív tag

Állítsd át a hálózatot gsm-re, utána betudod állítani. Miután beállítottad, vissza rakhatod arra amin volt.

(#30218) kgero86 válasza DroiDMester (#29060) üzenetére


kgero86
tag

Üdv Droidmester.
Felraktam a v2 romodat nagyon smooth lett tőle a g2.
Viszont indításnál ez a hibaüzenet fogad:
"Sajnos a com. Process. Gapps folyamat leállt. "
Telepítés után csináltam factory resetet is.
Van valami megoldás rá vagy újra kell raknom az egészet?
Előre is köszi :)

(#30219) boken válasza Azharel (#30217) üzenetére


boken
senior tag

:R Köszönöm :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#30220) bb0t válasza Tsebacsi (#30214) üzenetére


bb0t
senior tag

Nálam a restart után még ugyanúgy megmaradt a probléma de aztán kikapcsoltam, még azt is megvártam, hogy lehűljön, utána már nem volt gond, bár amit lehetett kikapcsoltam GPS szinkron ilyesmi, most egyelőre jó. Köszi :)

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#30221) DroiDMester válasza kgero86 (#30218) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem hiba akkor van ha a Swiftkey billentyűzetet teszed alapèrtelmezettè, sajnos mèg 4.4 el nem 100% osan kompatibilis ès minden 4.4 es romnál ezt csinálja! nemkell törődni vele, csak okèzd le ès minden megy!

ha pedig ennyire zavar akkor használd a másik 2 bill appot ami van a romban!

(#30222) zack válasza pestibenji (#30169) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem senki. A Dalvik vs ART véleményezése nem tetszett sokaknak. Megsúgom inkább neki adok igazat egyelőre a témában. Jó lesz az ART, de amíg ART-ot bekapcsolva az alap programok FC-ket dobnak random, és van amelyik nem is indul, addig nincs miről beszélni. Kicsit pattogósabb a rendszer ART-tal, de nem akkora a különbség mint azt páran beállítják. Elmondta a véleményét, hogy ő inkább Dalvik párti, és azt ajánlja jelenleg. Ebben nincs semmi megszólandó.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30223) morphin


morphin
tag

Hajnalban én is felraktam a Möster (Bartos Cs. István után szabadon) kettes számú ROM-ját. Stock ikonokkal használom teljesen lepucolva. Számomra a programok feleslegesek, de nyilván van aki használja őket Nekik jól jöhetnek.
Gyors, eddig egy akadás nem volt és most már a BT headsetem-et is tudom használni, mert délelőtt teszteltem és teljesen jól hallanak.
A Möstertől lenne egy olyan kérdésem, hogy megmaradtak a következő programok amik végül is nem zavarnak, de ha lehet akkor menjenek:

CPU Master Pro
FauxClock

Ezeket nem mertem letörölni...

Más...kamera jó, de ha már egyszer rootolt és van TWRP akkor miért ne legyen jobb. Miket lehet/ajánlott feltenni?

Amúgy 10E-ről indultam, felraktam a TWRP-t, az rootolta is a telefont...wipe minden majd fel a DM V2 és a Stock ikon pakk is. Szerencsére hiba nélkül klappolt minden.

Még valami, tudom hogy DM ART ellenes, de aki használja a V2 ROMot az tapasztalt valamilyen pozitív vagy negatív változást ha átkapcsolt ART-ra?
:R :R :R

(#30224) kgero86 válasza DroiDMester (#30221) üzenetére


kgero86
tag

Köszönöm a gyors választ. :)
Kikapcsoltam és máris nem dobja be. :R

[ Szerkesztve ]

(#30225) dnelb válasza zack (#30222) üzenetére


dnelb
veterán

de amíg ART-ot bekapcsolva az alap programok FC-ket dobnak random, és van amelyik nem is indul, addig nincs miről beszélni.
ez az LG sara ;) bár nem tudom milyen progikra gondolsz konkrétan .
Ebben nincs semmi megszólandó.
Nincs? Ez a normális stílus? Vannak bajok :U

[ Szerkesztve ]

(#30226) szoja válasza kgero86 (#30224) üzenetére


szoja
tag

Swiftkeyt használok én is, de stock 4.4.2-n, nálam nincs semmilyen force close...

(#30227) ΞΔGLΞ válasza bb0t (#30213) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem sajnos csak az FR segített!
Másodszor, mert idáig kétszer szopatott szét ez a hiba, mindjárt kétszer egymás után kellett csinálnom FR-t!

Ez van, de lehet, hogy nálad egy restart megoldja, amit kétlek, mert lehet, hogy hamarosan újra "beakad" :/

[ Szerkesztve ]

(#30228) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!

Navigációs gombokat el tudom rejteni valamilyen programmal? Xposedsajnos nem jó mert nem megy ART-on. (a modul része)

(#30229) zack válasza dnelb (#30225) üzenetére


zack
nagyúr

Nem védem, de alapvetően a vita itt már kialakult. Ő sem így kezdte. Az hogy ide-oda pattogott a labda és ide jutott, bárkivel előfordul a vita hevében. Érdekes módon nekem még sosem válaszolt így. :U
Persze lehet szakmaibban is vitázni, és a dolgok mögé nézni, mi miért jó vagy nem jó, de egyelőre amíg random FC-zik a gyári galéria ART-tal addig kár lenne firtatni az erényeit. Ez pont egy Cloudy ROM volt. :U Dalvikra váltás megoldotta a problémát.

(#30202) kisgergely80

Még várok DM romjával, mert belakott a rendszerem, tehát nem tudok a használatról még érdemben nyilatkozni, de ha tényleg ő szerkesztette az XML fájlt, akkor arra azért nagyon kíváncsi leszek, hogy a nagy és menő rommerek kérnek e majd DM-től engedélyt hogy használhassák, vagy egyszerűen megjelenik majd Cloudy következő romja DM féle XML-el. Én nem írom le őket, de ne szopkodjuk feleslegesen az ő f@szukat se ha egy mód van rá. :U Ha akkora spíler lenne bármelyik, már megoldották volna a hangproblémát, ami a DM 2.0 romban elméletileg már megoldott. Volt rá idejük, mert Cloudy-ból sem ez az első verzió ami kijött KitKAt óta. :U
De egyébként ha már CloudyFa és társai ill a főzelékek a téma...Én még nem találkoztam túl sok hibamentes főzött rommal, bármilyen furcsa is. Nem csak itt. S2-ön, S4-en, Note2-ön, de még HTC One-on se. Vannak ügyes megoldások, amik implementálva vannak a romokban, tehát sokszor az irány jó, csak a stabilitáson, illetve apróságokon csúszik el szinte mindenki. Jelenleg gyári V20c van fent roottal, TWRP-vel, TI Backup progival kiherélve, és hibamentes. Sokszor a kevés is lehet több főzelék esetén, mint a rengeteg mod implementálása, majd az azt követő stabilitási problémák felbukkanásából adódó problémák.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30230) DroiDMester válasza Keraa (#30228) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

alapból benne van a romomba, ha mèg azt használod, alkalmazásonkènt tudod külön állítani, kijelző/előlapi gombok menűnèl keresd!

--------------------
morphin : törölheted nyugodtan azt a 2.db cpu.s progit!

[ Szerkesztve ]

(#30231) Keraa válasza DroiDMester (#30230) üzenetére


Keraa
aktív tag

igen, de én pont a kezdőképernyőről szeretném eltüntetni, csak nem szeretnék launchert feltenni (a gyári időjárás widget miatt)

(#30232) gusthy válasza dnelb (#30225) üzenetére


gusthy
veterán

Valóban, illetve még lehet Snapdragon probléma is, nem tudom, ki csinálja az ART támogatást. Más eszközökön gyönyörűen megy, azok mondjuk nem Krait magosak.

(#30233) gusthy válasza szoja (#30226) üzenetére


gusthy
veterán

Azt hogy csinálod? Eddig mindenkinél jelentkezett, hogy bekapcsoláskor dob egy hibát. Persze aztán működik rendesen, nincs jelentősége a dolognak, de eddig még senkinek se sikerült stock romon ezt eltüntetni. (Asszem, Carbonon is csinálta.)

(#30234) szoja válasza gusthy (#30233) üzenetére


szoja
tag

Fogalmam sincs. Nekem sose volt ilyen üzenetem, szóval nem tudom hogy kellene eltüntetni :) Nem lehet hogy gapps esetleg swiftkey verziótól függ, hogy van-e ilyen hiba vagy nincs? Nálam a Google Play Services 4.3.25 (1117461-038), a Google Services Framework 4.4.2-940549, a Swiftkey pedig 4.4.5.273 verzióval van fent.

(#30235) P3Dr0 válasza zack (#30229) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Errol meselhetnek :( build.prop file-t JB-alatt kicsit atszabtam par dologban es meg a youtube ra is a felttem a kulonbseget. Ott bekerdeztek, valaszoltam azota mar tobb helyen copy...paste-elve latom amit a youtube-ra beirtam. :(

Hiaba ez a vilag mar csak ilyen

(#30236) zack válasza P3Dr0 (#30235) üzenetére


zack
nagyúr

Ez ilyen. Csak akkor ne legyen már piedesztálra emelve az XDA-s rommer, amikor ő is azt építi be amit más csinált. Max. engedélyt kér, hogy használhatja e, de sok esetben ez sem történik meg, pedig az XDA egy zárt közösség. Nem azzal van gond amikor átemeli valaki, hanem azzal amikor b@szik feltüntetni pl hogy az adott funkció "by DroidMester". A nagyobb rommerek feltüntetik általában, melyik rész kinek a fejlesztése, de még mindig azok vannak többségben akik más tollával ékeskednek...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30237) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Dorimanx 4.2 alatt milyen beállításokat érdemes végezni az STweaks-ben?

(#30238) jooker82


jooker82
nagyúr

Láttátok már a szétpergős S4-et :D :D
[link]

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#30239) Meggyi001 válasza jooker82 (#30238) üzenetére

Igen, jót röhögtem is.... :D :D :D :D (ha igaz persze)

https://gamergep.hu/

(#30240) jooker82 válasza Meggyi001 (#30239) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hát egy S4 felhasználó észlelte,akkor csak igaz.. :P

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#30241) gusthy válasza Meggyi001 (#30239) üzenetére


gusthy
veterán

Valóban vicces, bár nagyon fura, az az alkatrész tartja egyben a telefont. Ha ennyire vacak lenne, kérdés, hogy hogy nem esett szét használat közben.

(#30242) jooker82 válasza gusthy (#30241) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ólcsó kacat műanyagból van megcsinálva épp,hogy összetartja a telefont,ezen pedig nem szabadna spórolni,főleg egy 150 ezres telefonnál. :(

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#30243) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

mflex: Megjött a tok. Hogy is mondjam. Kicsit másra számítottam :) De! Nem árnyékol, legalábbis most még nem, a mobil jel fullon van, a wifire még kíváncsi leszek. Kicsit nagy tőle a telefon, és a jack sem tudom hogy fog beférni a helyére.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#30244) Szakiii válasza jooker82 (#30238) üzenetére


Szakiii
addikt

azért mert egyszer előfordul... nekem nem volt ilyen gond pedig majdnem egy évig használtam és full karcmentes és hibátlanul váltam meg tőle :)

(#30245) f(x)=exp(x) válasza jooker82 (#30238) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Az előzmény! Link.

(#30246) Gaberking válasza rayoliviero (#30237) üzenetére


Gaberking
senior tag

DroiDMester ezt ajánlotta privátban:

HOTPLUG DRIVER - Intelli HotPlug
CPU TEMP CONTROL - intelli Temp Control
DEFAULT CPU GOVENOR - Intellidemand

Ami a lényeg, ha alul le apply -zod, menj vissza felülre és a LOAD ALL -gomba nyomj rá, kicsit hosszabban kell rányomni majd elengedni (elsőre soha nem sikerült még), amíg ki nem írja alul-középtájt egy felugró kis ablakba hogy Config Loadad ha röviden nyomod csak egy kis fekete ablak ugrik fel!

Nálam, ezekkel a beállításokkal minden jól és gyorsan mûködik.

[ Szerkesztve ]

(#30247) rayoliviero válasza Gaberking (#30246) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszönöm szépen. :R

(#30248) apaszka válasza jooker82 (#30238) üzenetére


apaszka
veterán

Kár fikázni,mert bennfentes körökben más a vélemény!

Ja és nekem nem kell mondani,hogy milyen jó a G2 ?! Az enyém pl egy hulladék volt sajnos! Mikor ezt megvettem,mondtam,hogy adok neki esélyt! Az első LG-m szívatott! (GT540) Vettem belőle vagy 4 et! 3 hibás volt!
Mondom elment az idő,és újra rápróbálkozom a típusra!
Hát megint nem fogtam ki jót belőle!
Szóval mondhatsz nekem bár mit!

Bocs nem offolok többé itt!
Nem akarattal tettem! :W
A kiegészítőimtől megvál@k!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#30249) DroiDMester válasza rento (#30211) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Tessék itt a Stock LG-Email Recoveryből telepíted és kész, nem kell a végén Wipe -ot nyomni, csak restart!

[ Szerkesztve ]

(#30250) kacsa7 válasza xSide (#30174) üzenetére


kacsa7
őstag

Kíváncsi leszek rá, ugyanis én vettem egy szivargyújtó töltőt amin van egy 2A-es és egy 1A-es USB. Na a telefon gyári töltő kábelén kívül semmivel nem lehet 1600mA-el (ennyi a max töltése a G2-nek) tölteni. Még a 2eFt-os USB adatkábelek is max 800-900mA-t tudnak. 3 kábelt vettem, amivel 200mA volt a max, utána meg kb. 5 GSM boltot jártam végig, akkor már próbálgatva az elérhető kábeleket. Na ezt követően vettem inkább egyben egy szivargyújtó töltőt kábellel, az tudja a ráírt 1A-t.
A lényeg, hogy baromi nehéz értelmes USB kábelt találni, ami bír legalább 1A-el tölteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.