Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31754) castiels


castiels
addikt

Tényleg ilyen képeket készít a G2?

képek

Ha igen akkor ez szerintem igenis jónak számít.

[ Szerkesztve ]

(#31757) #09819904 válasza negroo (#31749) üzenetére


#09819904
törölt tag

Fuss neki újra és rájössz!

(#31758) gusthy


gusthy
veterán

Úgy látszik, a Verizonos frissítés nem igazán sikerült.
http://www.gottabemobile.com/2014/04/24/lg-g2-android-4-4-kitkat-update-problems-emerge/

(#31763) Tompie


Tompie
őstag

A kamera hangja videó felvételnél orvosolható vhogy vagy vajon orvosolható lesz-e? Vagy ezzel együtt kell élni?

Ui: vásárlás előtt állok még :)

[ Szerkesztve ]

(#31764) w333 válasza castiels (#31754) üzenetére


w333
félisten

Határozottan igen ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31766) dzsordzs69 válasza zack (#31734) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

igen, negatívnak szántam.

(#31771) vadászcsiga válasza castiels (#31754) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ilyet ám :K

(#31772) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Kicsit elbizonytalanodtam a vásárlással. Eddig csak a rusnya UI volt gond, de látom ez is laggol. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#31779) Danny365


Danny365
őstag

Úgy tűnik itt én vagyok az egyedüli, aki szeretettel használja a G2-esét. :U

Aki pedig '14-ben random fórumozók hozzászólásai alapján dönt vásárlással kapcsolatban, az meg is érdemli, hogy valami retket vegyen. Bemész boltba azt' megnyomkodod te magad.

(#31780) boken válasza Danny365 (#31779) üzenetére


boken
senior tag

Jelen!Én is tökéletesen meg vagyok elégedve vele,nem laggol,nem fagy,bírja az aksi!

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#31781) Damage401 válasza Oppenheimer (#31774) üzenetére


Damage401
senior tag

+1 Csak azert mert 3 oldallal ezelott tettem fel egy kerdest. De annyira megy a DroidMaster romolas fenyesites) hogy elnyomtak a kerdeseimet. Nagyon szivesen olvasom a topikot, de ez a sok romolgatas, egyreszrol mar sok. Nem megbantani akarlak Droidmaster, le a kalappal eppkezlab Romot tettel ossze, de hogy az elmult 1000 hsz errol szol hogy milyen bugokat fedeztek fel benne, mar sok. Privatban kuldjetek el vagy az emailodra, de hogy minden kis hibat mar itt olvasok a romodrol az mar abszurd. Mert ha gyarirol lenne ennyi akkor ok. De takolt rendszerrol.

Szerk. Ez azert boffent fel, mert 3 napja nem kaptam valaszta V20d frissitessel kapcsolatban, sziven utott

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#31782) toto0569 válasza Danny365 (#31779) üzenetére


toto0569
addikt

Nem csak te...én is szeretem használni. :K
innen már csak a G3 a következő lépés. :U

(#31783) polas


polas
csendes tag

Hello.

Sajnos megrágta a kicsi kedves törpenyulunk, a G2 gyári USB kábelt és kellene vennem egy cseredarabot.
A kábel csomagolásán ez volt ráírva: ead62588901, fehér színű.
Google nem dobott hasznos eredményt.

Valaki talált, vagy vásárolt már hozzávaló usb kábelt, amivel lehet gyorstöltő üzemmódban tölteni a telót?

Amiket itthon találtam, mind cérnavékonyságú a G2 gyári kábeléhez képest és csak lassan tölt velük a teló.

(#31784) boken válasza Damage401 (#31781) üzenetére


boken
senior tag

Akkor most 3 napja vagy 3 oldallal ezelőtt,mert nem mindegy,már 9 oldalt visszakerestem hátha tudok segíteni de nem találtam a kérdést. :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#31785) oszi61 válasza polas (#31783) üzenetére


oszi61
tag

Nekem az Asszonykám S -as töltőjével hamar feltöltötte!

[ Szerkesztve ]

(#31786) boken válasza polas (#31783) üzenetére


boken
senior tag

Szia,én ugyan így jártam,ezt rendeltem hozzá.4 nap alatt itt volt.
kábel

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#31787) DroiDMester válasza Damage401 (#31781) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Valószínű erre gondoltál!

Valaki akinek van V20D, mi a fejlemények? Annyit kérdeznék hogy hívás előtt is még van késleltetés a kijelzés és a hang között? Mert V20B-vel előbb volt hang majd 2sec utána adta be a képet. BT Bug? Aksi hogy bírja? ART? Knock Code? Kamera fókusz? FPS drop Sötétből világosba?

Ezt meg sem kellett volna kérdezned mert MIND le lett már írva, csak olvasnod kéne vagy a keresőt használni!

De az lett volna a leg egyszerűbb ha fogod és felteszed a telódra a V20D -t, és saját magad kipróbálod! Az egész művelet nem tart 15.percnél tovább, és nem kéne fárasztanod magad! :W

De hogy időt spóroljak neked! a hívás késleltetés kijelzés DIREKT ilyen sz.tem az összes ANDROID -os teló ilyen! És ilyen is marad! Amúgy mért gond az hogy nem azonnal világít a kijelző? amég előveszed vagy ránézel a teóra már úgyis látod ki hív!
Vagy te 24.órás készenlétben bámulod a telód kijelzőjét, mikor hív valaki és 0,2.másodpercen belül fogadni akarod a hívást??? :O

Bt bug le lett írva hogy nincs, aksi idő mitől lenne jobb?, ART valószínű még a V20K romba sem lesz! Knock kód is le lett írva hogy van! Kamera sem fog jobb lenni a gyári romokban, de ezt is tudhatnád ha már ilyen aktívan olvasod a fórumot!

Remélem nem hagytam ki semmit! :N

[ Szerkesztve ]

(#31788) DonMaster válasza polas (#31783) üzenetére


DonMaster
addikt

lg bolt -tmobile kb 2-3ezer usb adat kábel hozzá amik perszea töltöhöz is használsz a vastag ami gyorsabban tölt ami gyári is , de lehet venni pár száz ért médiamarkban viszotn aval nem fog ugy tölteni ahoyg kell telonak nem lesz baja töltönek sem csak több idö mire 100%-on lesz

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#31789) rayoliviero válasza DroiDMester (#31787) üzenetére


rayoliviero
veterán

A Viper4Android FX-et nem tudod, hogy érdemes beállítani? Vagy gyári fülhallgatóhoz nem is érdemes, fölösleges használni?

(#31790) Bem Utat válasza Damage401 (#31781) üzenetére


Bem Utat
csendes tag

"elnyomtak a kerdeseimet"
Hát igen. Az sem látszik már, hogy még mindig keresem a próbalehetőséget :)

(#31791) castiels


castiels
addikt

Milyen tokot illetve fóliát ajánlotok hozzá? Illetve honnan?

(#31792) DroiDMester válasza rayoliviero (#31789) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ahány ember annyi szokás abban a progiban MILLIÓ beállítás van, főleg ha a szakértői beállításra váltasz, el lehet vele bíbelődni akár fél napon keresztül is!

Én hiába írok le egy beállítást, az másnak lehet hogy totál sz@r, én amúgy sem a gyári fülest használom amit én használok az meg totál más beállítást igényel! :)

Saját magadnak kell ki kísérletezni, milyen és melyik beállítás lesz jó, egyébként a szakértői beállításoknál van előre definiált profil a gyári G2 fülesére!

(#31794) f(x)=exp(x) válasza Bem Utat (#31790) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

ITT lehet egy érdeklődő. Gondolom.

(#31795) rayoliviero válasza DroiDMester (#31792) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ok, köszi. Lehet lecserélem a gyári fülest amúgy.

apaszka: :R

[ Szerkesztve ]

(#31796) apaszka válasza rayoliviero (#31789) üzenetére


apaszka
veterán

Érdemes, mert pl egész jól beépül pár programba is.pl a Deezer-be, és egyből használhatóbb is lett.

De nyomkodás kell, az egyéni ízlés miatt.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#31797) DroiDMester válasza Bem Utat (#31790) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

láttam és olvastam is hogy már 2X beírtad, ebben is segítek szívesen, ha eljössz személyesen VÁC -ra! akkor kipróbálhatjuk hogy megy -e a kütyüddel a G2,

úgy látszik nem lakik arra feléd senki, vagy csak nincs szándékában segíteni! De ez nem egy olyan kérés hogy itt bárki tud segíteni neked szóval vagy legyél türelmes, vagy megveszed és ha nem lesz jó a G2 akkor 3.napon belül el állsz a vásárlástól! Vagy én is azt javaslom vedd meg neten és 8.napig tesztelheted! Nem tudom mi akadálya lehet ennek hogy neten vedd meg! :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.