Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30101) vadászcsiga válasza Danny365 (#30098) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Emberi problémát meg privátban kell megbeszélni

(#30102) Karesz1987


Karesz1987
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Vettem egy LG G2-t a boltban azt mondták h kell 8 órát tölteni használat nélkül barátaim azt mondják hogy nem kell lehet egyből használni.
Most melyik az igaz vagy a jó? Szeretném sokáig használni a készüléket.
köszi a segítséget.

Karesz

(#30103) hard74


hard74
senior tag

Valaki használja a gravitybox pie vezérlőjét.Nagyon jó ez a funkció,már nem is esik kézre a navbar.Viszont azt nem sikerült megoldanom,hogy az alsó kioldógombot normálisan tudjam használni a gyári feloldókör(?)miatt(nem tudom,hogy hívják a home gomb -ról felhúzva előugró félkört)Esetleg valaki meg tudja mondani,hogyan tudnám ezt letiltani?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#30104) kisgergely80 válasza vadászcsiga (#30101) üzenetére


kisgergely80
tag

Én egyetértek Danny365-tel. Látszik, h DroidMester jobban ért az androidhoz, mint az átlag, de vannak még itt egy páran, akik ugyanúgy, vagy akár jobban is kennek, vágnak pár dolgot. És én senkit nem akarok bántani, de a butaság ott kezdődik, amikor egy ember azt hiszi, h amit mond, az szent és sérthetetlen.
A stíluson lenne még mit csiszolni bőven.

(#30105) Szakiii válasza Karesz1987 (#30102) üzenetére


Szakiii
addikt

Ha feltöltött már használhatod. Itt már nem kell x órákat tölteni semmi baja nem lesz, itt már csak annyi a lényeg hogy csontra ne merüljön le lehetőleg inkább tedd fel 10-20%on de ne kapcsoljon ki a készülék azért mert lemerült.

(#30107) vadászcsiga válasza kisgergely80 (#30104) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azt kideríteni hogy ki ért jobban hozzá csak úgy lehet ha mindegyikőjük csinál egy saját romot. Akik használják majd megmondják melyik a jobb

(#30108) rayoliviero válasza vadászcsiga (#30094) üzenetére


rayoliviero
veterán

Danny365 is sokat segít mindenkinek. :K Van akinek pl. priviben, mint nekem, komolyabb dolgokban.

(#30109) Karesz1987 válasza adamzflash (#30106) üzenetére


Karesz1987
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
Feltöltött akkor el is kezdem a használatot illetve az ismerkedést.
Még egyszer köszönöm.

(#30110) DroiDMester válasza hito (#30093) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Akkor egy próba Talán sikerül vele!

Csináltam egy pakk -ot neked amire szükség lesz! Szedd le és bontsd ki valahová

találsz benne egy minimal_adb_fastboot_v1.1.3.exe -t ezt indítsd el és telepítsd fel, jelöld be hogy tegyen ikont az asztalra! megkeresed Minimal ADB and Fastboot névvel lesz, indítsd el!

telefonon kapcsold be a fejlesztő opcióknál az usb hibakeresést, és a pc kapcsolatoknál tedd MTP -módra és vedd ki a pipát hogy kérdés csatlakozásnál

írd be a alábbiakat az előbb megnyíló ablakba! (teló legyen a főképernyőn feloldott kijelzővel mert felfog jönni egy figyelmeztető ablak amiben kipipálod hogy mindég engedélyezed a kapcsolatot a pc -felé!)

adb devices majd entert ütsz, ha minden oké fogsz kapni egy 16.karakteres device id -t

így kell kinéznie!

Ha megvan írd be hogy exit és entert nyomsz, nyisd meg a pc -n a feladat kezelőt és a folyamatoknál nézd meg nem e szerepel ott az adb.exe, ha ott van akkor jobb gomb rajta és zárd be!

menj vissza oda ahová kibontottad amit küldtem Root-Pack -ot ott van benne egy ioroot24 mappa lépj bele és nyomj entert a start.cmd -n Egy pár kérdést fog feltenni amikre válaszolsz értelem szerűen, ha végig megy hiba nélkül akkor sikerült a root, amit próbálj ki indítsd újra a telót és az alkalmazások közözz keress egy SuperSU nevűt és indítsd el ha nem kapsz hibaüzenetet van Root -od!

ha idáig megvagy szólj, és folytatom mit csinálj!

(#30111) vadászcsiga válasza rayoliviero (#30108) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én meg sokat segítek anyámnak :DDD

(#30112) rayoliviero válasza vadászcsiga (#30111) üzenetére


rayoliviero
veterán

:DDD

(#30113) hito válasza DroiDMester (#30110) üzenetére


hito
nagyúr

Basszus, ne haragudj, 3nap után 10perce sikerült a root egy 4.4-es tot fájlos rendszeren és pont azalatt írtad ezt :O Jövök egy sörrel!!!

Szerinted az első hsz-ben lévő 4.4-es TWRP telepítés jó lehet F320K korean G2-re? Az a baj, hogy ahol találok pl. CWM recovery-t, ott külön fájl van F320K-hoz, úgyhogy nem merem ezt feltolni. 4.4-hez meg nem nagyon lelek CWM-et vagy TWRP-t XDA-n, főleg nem F320K-hoz. Ez pl. valószínűleg még JB-hez való recovery.

És nagyon köszi amit összedobtál!!!! :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30114) Azharel


Azharel
aktív tag

Ha [ilyen] lesz a G3 UI, remélem átprotolják g2-re :D Nekem nagyon bejön.

(#30115) kacsa7 válasza Szakiii (#30105) üzenetére


kacsa7
őstag

Ez sem igaz ebben a formában. A Li-Ion és Li-Polimer akkumulátorokat nem kell az első használat előtt formázni, azaz legalább 16 órát tölteni 1 huzamban. Ezek már előformázottak és nem hajlamosak a memória effektusra, ráadásul bírják a gyors töltést. Szóval feltöltöd és ahogy feltöltődött használod. 10-20%-on pedig töltögetni megint teljesen felesleges (ha kibírja addig amíg amúgy is lemerül), mivel ezekbe az akksiba bele van építve a védelem, ami által nem tudod teljesen lemeríteni. Amikor nálad 1%-ot mutat, akkor még van az akksiban és amikor kikapcsol, akkor sem merült teljesen le, szimplán a védelem leold.

(#30116) Soltee


Soltee
tag

Én töröltem az xposed progit, de újraindítás után továbbra is dalvik marad.
Kell még valamit uninstallálni?

(#30117) DroiDMester válasza hito (#30113) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Benne van a pakkomba a neked való TWRP is, van ott egy recovery.img fájl ezt másold fel a telóra majd tedd fel ezt a progit a telóra Elindítod és engeded neki a root -ot ezen belül Flash fül és ott Recovery image -re katt add be neki a recovery.img -t amit felmásoltál a telódra!
Hamar felteszi és a végén kérdezni fogja akarod -e recovery -be újraindítani a telót amit engedsz neki és elvileg már kell lenni TWRP -d nek! :K

[ Szerkesztve ]

(#30118) lotek18 válasza hard74 (#30103) üzenetére


lotek18
csendes tag

[link] ezzel letilthatod azt a Google ös pie - t:)

[ Szerkesztve ]

(#30119) Illusion1010 válasza hard74 (#30103) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Kell az LG Pie Support nevű xposed modul.

[link]

(#30121) hito válasza DroiDMester (#30117) üzenetére


hito
nagyúr

Security boot error :( Ez nem az a loki féle akármi ami miatt nem indul és nem flasheli fel a custom recovery-t?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30122) voncci válasza Azharel (#30114) üzenetére


voncci
aktív tag

Hát ez jó sz@r ha tényleg ilyen lesz

(#30123) Illusion1010 válasza adamzflash (#30120) üzenetére


Illusion1010
senior tag

:F Az Xposed maga a keretrendszer....

(#30124) hard74 válasza lotek18 (#30118) üzenetére


hard74
senior tag

Megoldva.Mindkettőtöknek köszönöm.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#30125) DroiDMester válasza hito (#30121) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ha 4.4. ed van fent akkor elvileg van neked való F320K_AutoRec.apk amivel pár kattintással felmegy a TWRP :K

[ Szerkesztve ]

(#30126) Soltee válasza adamzflash (#30120) üzenetére


Soltee
tag

Ok. Köszönöm!!!!
Sikerült.
Tesztelem....

(#30127) hito válasza DroiDMester (#30125) üzenetére


hito
nagyúr

Kezdek rájönni, hogy ez az egész azért van, mert zárt a BL-em és ez az eljárás se tudja kikerülni, kinyitni. Amit linkeltél az az első hsz-ben lévő módszer F320K verziója?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30128) DroiDMester válasza hito (#30127) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

a F320K_AutoRec.apk -az 99% hogy működik, csak ehez KK romnak és működő Root nak kell lenni! Ha ez a 2 dolog adott akkor működik és cseréli a Bootloadert+Recovery -t is, tehát menni fog csak legyen egy működőképes rootolt KK -rom a telódon!

(#30129) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Bocsi srácok biztos volt már,de akinek vodás a fonja annak melyik verzió van fent(nekem v20a adták) és mivel tette fel?(ota v lg tools?)...szoftfrissinél nem dob fel újat a telo nekem....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#30130) hito válasza DroiDMester (#30128) üzenetére


hito
nagyúr

És ez volt a jó fájl és módszer, nagyon szépen köszönöm!!!! :C :R :R :R

Az volt a probléma, amit gondoltam. A bootloadert egyik módszer sem tudja megkerülni, vagy felülírni, így nem is sikerülhetett a dolog.

Örök hála, innen menni fog, mint a karikacsapás! :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30131) Wade0303 válasza DroiDMester (#30128) üzenetére


Wade0303
aktív tag

A v1-es Romodat használom jelenleg, egyetlen programot hiányolok belőle és az a stock romokban található Polaris Viewer. Honnan tudnám ezt beszerezni? Playen nincs fent az a verzió. A legfrisebb cloudyflex telepítő zip-ből kimásoltam és beraktam a system mappába root explorerrel, de sajnos nem indul el...

[ Szerkesztve ]

(#30132) kisgergely80 válasza vadászcsiga (#30107) üzenetére


kisgergely80
tag

Azért ezt távolról sem nevezhetjük rom készítésnek. :-)

(#30133) Quqesz válasza Wade0303 (#30131) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tedd fel a play-ről a quickoffice appot...goglis és teljesen ingyenes minden funkciója. Én azt ajánlom...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#30134) hito válasza DroiDMester (#30128) üzenetére


hito
nagyúr

Korai volt az orom. Recovery bejott, de rendszer nem indul es most mar a recovery sem jon be. Megy a piacra, befejeztem. Ehhez mar nem tudok mit szolni, ilyet meg nem eltem.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30135) Wade0303 válasza Quqesz (#30133) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Kösz, de ismerem én az összes office appot, meg is van mind, nem az a baj hogy ingyenes-e vagy nem, egyszerűen van amit a Polaris kezel a legjobban az én tapasztalataim szerint, de mindegy valahonnan beszerzem.

A v2-es Droidmester féle rom az új v20b vodafone stock romra alapul?

(#30136) Quqesz válasza Wade0303 (#30135) üzenetére


Quqesz
nagyúr

asszem igen,de lehet a v20c-re,ezt ő jobban tudja... :F

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#30137) szatyi1


szatyi1
tag

DroiDmaster V2-es Romjaban benne van a QuickRemote nevu gyari app?

(#30138) szabo.norbi válasza szatyi1 (#30137) üzenetére


szabo.norbi
tag

Igen, benne van!

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#30139) szatyi1 válasza szabo.norbi (#30138) üzenetére


szatyi1
tag

Ok, koszi :)

[ Szerkesztve ]

(#30140) laca.1


laca.1
aktív tag

Hali DM.nem érdekel ki mit mond,de én nem tudok eltelni a szines státusz ikonokkal annyira tetszik mindig azt nézem.kérdésem az órának nem lehetne valami szint adni?olyan uncsi fehéren.amúgy nincs arra mód hogy magunk kedvére szinezzünk?

(#30141) szatyi1


szatyi1
tag

Most probalom telepiteni a V2 es rom-ot , toroltem mindent ahogy kell, de nemismeri fel az usb-otg cuccomat !
"unable to mount" ezt irja .

Ilyenkor mit kell tenni?

(#30142) DroiDMester válasza szatyi1 (#30141) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem kell mount, csak elindítod az install menűt és felül át kell váltani OTG -re! :K

***************************
laca.1 : de lehet színezni meg a helyét is módosítani, Xposed Framework + GravityBox kell hozzá!

[ Szerkesztve ]

(#30143) szatyi1 válasza DroiDMester (#30142) üzenetére


szatyi1
tag

Nem engedi :( , "USB-OTG (0MB)" eztirja . Hiaba kattintok ra , nemtortenik semmi.

(#30144) DroiDMester válasza szatyi1 (#30143) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

FAT32 .re formázd a pent NTFS -t nem kezeli a teló!

(#30145) pestibenji válasza DroiDMester (#30089) üzenetére


pestibenji
senior tag

ART vs Dalvik:

Antutu: 27ezer Dalvikon, 31ezer ART-on CloudyPro2 2.0 romon

Érezhetően smoothabb és gyorsabb az egész, tudom, hogy te mindenre azt hiszed, hogy tudod és úgy van ahogy te elgondolod, de néha próbálj kicsit adni más véleményére és nem meggyőződve lenni a magad igazáról. (Ettől függetlenül a segítőkészséged tiszteletre méltó.)
Próbáltam ART-ot is Dalvikot is 2-2 hónapig összesen kb, egyszer ezt egyszer azt, de mindig visszakívántam az ART-ot, nincs nagyon érezhető különbség, aksi idő ugyanaz, de az ART tényleg sokkal smoothabb.

(#30146) szatyi1 válasza DroiDMester (#30144) üzenetére


szatyi1
tag

Koszi, igy mar mukodik :DD

(#30147) P3Dr0 válasza pestibenji (#30145) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Nexus 5 nel az art gyorsabb volt picivel, nem laggolt ugyanolyan beallitasnal es a battery time hosszabb volt.
Persze nem egetrengeto a kulonbseg de azert volt. Ami nekem nem tetszett,hogy jopar alkalmazas nem ment art alatt.
Szerintem az art-nak meg kell ido,hogy kiforrjon es tuti nem android 4.x alatt fogja ezt tenni. Talan a nyalokas androidban mar jobb lesz. :)
Turelem art-ot terem :DDD

(#30148) P3Dr0


P3Dr0
senior tag

Beleneztem az S4 topikba es mit lattam :Y :

[link]

Szetszereles kozben "szetpergett" a telefon :DDD

(#30149) pestibenji válasza P3Dr0 (#30147) üzenetére


pestibenji
senior tag

Nekem eddig minden alkalmazás megy art alatt persze lehet, hogy fogok találkozni ellenpéldával :P

(#30150) kali válasza P3Dr0 (#30148) üzenetére


kali
legenda

akkor biztos olvastad az előzményt is, hogy előtte volt két nagyobb esése is annak a telefonnak...
más típusú készülékek, talán már szétszedés nélkül is szétestek, vagy jobban összetörtek volna, ha kétszer pattannak vissza kemény felületről.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.