Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30151) kisgergely80 válasza pestibenji (#30145) üzenetére


kisgergely80
tag

Kár erölködni. Lassan jöhetnek a Chuck Norrisos viccek DroidMesterre alakítva.
DroidMesternek nincs véleménye és nem érvel, csupán tényeket közöl.
DroidMester egyszer veszi meg az appokat és utána mindenki telefonján működnek. :-D

(#30152) P3Dr0 válasza kali (#30150) üzenetére


P3Dr0
senior tag

persze olvastam. Nekem nagyon tetszett a tulaj hozza allasa. Szetpergett a telefon. Hatalmas szoveg aztan meg a tobbiek is jottek par jopofa hozzaszolassal. Nagyon jot nevettem....... LOL :)

(#30153) P3Dr0 válasza pestibenji (#30149) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Utoljara art-ot januarban hasznaltam es N5-on. Akkor pl. az xposed nem ment de tudom ma mar megy az is szoval lehet,hogy mar tenyleg sokminden fut rajta.
Vegulis megis csak az ART a jovo az androidnal a dalvik az nem a legtokeletesebb VM es mar oreg is.

(#30155) Gaberking válasza kisgergely80 (#30151) üzenetére


Gaberking
senior tag

Mire jó ez a hiszti és gyerekes viselkedés amit csináltok? Értelmes hozzászólásokat írva szálljatok már szembe DroiDMester állításaival, ne feledjétek, ez egy szakmai fórum! A viccgyártásra való felhívásoddal mit szeretnél elérni? Kétlem, hogy erre van itt szükség!

(#30156) zack válasza Gaberking (#30155) üzenetére


zack
nagyúr

10 éve itt vagyok már a fórumon...Tudod hány ilyet láttam, és éltem át? :U Mindig abba rúgnak bele aki jót akar, és segít. Mert irigylésre méltó, mert sikeres, mert ő van a középpontban,aki pedig belerúg az egy szürke "kisegér", aki alig várja hogy fogást találjon rajta, mert rohadtul b@ssza a csőrét, hogy nem ő a sikeres, és a nagy tudású. Anno intéztem 2k kedvezményt a Part Nero-nál a PH-soknak a Note2 árából. Mi volt a reakció? Jött a támadás, ilyen szar meg olyan szar a Part Nero, aztán volt aki egyenesen azt írta hogy most mit kezdjen ezzel a 2k kedvezménnyel, mert lóf@szra sem elég, és még az üzemanyag költségét sem fedezi.
Aztán utána lefújtam, mert ilyen embereknek nem jár kedvezmény, a normálisakkal meg közöltem, köszönjétek a jóindulatú "pajtásaitoknak". :U
Sok topikban én is megéltem hasonlót...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30157) Danny365 válasza kali (#30150) üzenetére


Danny365
őstag

Nem kell mindent halál komolyan venni, az a kép azzal a szöveggel baromi vicces, független attól ,hogy az egy S4 éppen.

[ Szerkesztve ]

(#30158) DroiDMester válasza zack (#30156) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nincs semmi gond, akinek nem inge nemveszi magára, egyèbkènt aztfogják elèrni hogy nemsegítek senkinek, Sem itt a fórumon s em szemèlyesen(ahogy èpp tegnap dèlután tettem)

a Rom jaimat meg b@aszok megosztani velük!

ennyi..... meg egy babmi!

[ Szerkesztve ]

(#30159) orwi


orwi
tag

Sziasztok. Valaki tudja pontosan mi a tipusszáma az LG hálózati töltő adapternek, mert az enyémet elvesztettem és pótolni szeretném.
Köszönöm.

(#30160) szabo.norbi válasza orwi (#30159) üzenetére


szabo.norbi
tag

Nekem ez van ráírva így valószínűleg ez az:
Model: MCS-04ER

Elég borsos az ára! :Y

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#30161) migabi24 válasza zack (#30156) üzenetére


migabi24
nagyúr

+1 ez tényleg így van szinte minden magyar rommer így jár itt, de más magyar fórumokon is vannak ilyen irigyek, tökéletesen megfogalmaztad a problémát, de sok ilyet láttam már én is, senki sem tökéletes megy atyaúristen aki mindent tud, de akkor se ezt érdemli az aki próbál segíteni azoknak akik nem vágják a témát annyira

[ Szerkesztve ]

(#30162) Maxtreme válasza P3Dr0 (#30148) üzenetére


Maxtreme
addikt

aaaaztaqquu :Y :DD
Az utána levő kommenteket is érdemes elolvasni. :C

(#30163) gusthy válasza P3Dr0 (#30147) üzenetére


gusthy
veterán

Maga az app futás közben nem kell, hogy sokkal gyorsabban fusson, az ARTot attól érezni simábbnak, hogy az appok sokkal gyorsabban indulnak el.

(#30164) dnelb válasza gusthy (#30163) üzenetére


dnelb
veterán

Nem indulnak el gyorsabban semmivel. A felület az ami sokkal reszponzívabb, a multitask, valamint a görgetések. Azt meg főleg nem értem droidmester miért várja el, hogy kevesebb ramot egyen.. Innen is látszik mennyire van tisztában az ART fogalmával :N

[ Szerkesztve ]

(#30165) Fapuma77624


Fapuma77624
tag

OFF Nem tudna vki segiteni abban h holnap Bécsbe mennék de a Mapsba szeretném letolteni az oda való. Térképet mert nem leszek online. H is van ez?

(#30166) laca71 válasza DroiDMester (#30158) üzenetére


laca71
aktív tag

Egy dolgot nem értek...
Mondjuk emberi jellemző,hogy abba rugunk bele aki valamit letett az asztalra és meg is osztotta a többiekkel
A sok f@szkalap magyaráz a semmiröl,... csináljon jobbat és utánna lehet b@sztatni a másikat.
Ez itt csak a segitésről szólt és nem egy megrendelés amit teljesiteni KELL !
Nem értem mit háborognak. Nem kényszer használni a romodat, de ha használják akkor NORMÁLIS
Hangnemben lehet javaslatot, kérést közölni...

(#30167) djoei


djoei
tag

sziasztok
kk van root is ....auto recoveryt feldobom utánna mehet a mester v2 romja?

köszi

(#30168) ΞΔGLΞ válasza djoei (#30167) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mondjuk emberi jellemző,hogy abba rugunk bele aki valamit letett az asztalra és meg is osztotta a többiekkel
A sok f@szkalap magyaráz a semmiröl,... csináljon jobbat és utánna lehet b@sztatni a másikat.

Főleg ebben az elb...szott országban, ez hatványozottan igaz! Régebben engem is idegesített, manapság csak röhögök rajtuk, tehát mintha ott sem lenne, át kell siklani rajta.

szerk: laca71-nek ment sorry...

[ Szerkesztve ]

(#30169) pestibenji válasza laca71 (#30166) üzenetére


pestibenji
senior tag

Ki szidta a romját?

(#30170) gusthy válasza dnelb (#30164) üzenetére


gusthy
veterán

Hm, ez érdekes, ennek utánaolvasok, mármint annak, hogy a Dalvik vajon mit mikor fordít le. Mert amit írsz, az azt sugallja, hogy minden szálat (threadet) külön, akkor, amikor használja az ember. Az ART meg ugyebár telepítés során.

(#30171) laca71 válasza ΞΔGLΞ (#30168) üzenetére


laca71
aktív tag

Igazad van.. át kellene siklani ezeken a hozzászólásokon, de néha nehéz...
a normális dolgokért ki kell állni, mert csak a kritikát lehet olvasni sokszor
de az elégedett ember valahogy csöndbe marad.. nem jó ez így...

(#30172) gusthy válasza laca71 (#30166) üzenetére


gusthy
veterán

Senki nem vitatta, hogy ért hozzá, azt se, hogy hihetetlenül szívós munkabírású, segítőkész.
De ha bárki bármiben más véleményen van, akkor vállalhatatlan stílusban üvölti le szó szerint az illetőt. Ez így viszont valóban az egyszemélyes birodalmává teszi a topicot, ami nem jó, mert ez egy fórum. Nyisson magának akkor blogot, vagy ilyesmi.

(#30173) dnelb válasza gusthy (#30170) üzenetére


dnelb
veterán

dalvik indításkor, art meg telepítéskor. De gyakorlatban ez nem jön ki n4/n5/n7/htc one/sgs5 egyikén sem. Viszont a másik 3 dolog amit írtam az nem placebo. Lehet ha jobban kiforr, akkor az appok is gyorsabban fognak indulni, de jelenleg ez nem jellemző .

[ Szerkesztve ]

(#30174) xSide válasza orwi (#30159) üzenetére


xSide
őstag

Én nem hagytam el ugyan, de már untam magammal hordani, ezért rendeltem egy ilyen dupla töltőt melóhelyre.
A 2A tölti a telót, a másik az mp3 lejátszóm vagy a másik telóm.
Link

(#30175) Gaberking válasza DroiDMester (#30158) üzenetére


Gaberking
senior tag

Ne foglalkozz az irigy , buta emberekkell! Tudod... Nem azt kell nézni mit mondanak, hanem hogy ki mondja! A saját butaságukat, az ilyen viselkedésükkel igazolják, nem szükséges hozzá magyarázat! Érdemben nem tudnak hozzászólni a fórumhoz, mert annyira azért már nem okosak, csak élősködnek itt. Ők ennyire képesek és ezt el kell fogadni. Emelkedj felül rajtuk! Nem vagytok egy súlycsoport! Csak ők ezt nem veszik észre!
Azokra az emberekre hallgass (sokkal többen vagyunk), akik értékelik a munkádat! ;)

[ Szerkesztve ]

(#30176) hito válasza DroiDMester (#30128) üzenetére


hito
nagyúr

Megint felflasheltem a telefont 4.4-gyel, megint megrootoltam, megint ráengedtem az autorec.apk-t és megint letérdelt a telefon. Szépen lemegy a recovery telepítés, újra is tudja 1X indítani recovery-be, de utána se rendszer nem bootol be többé, se recovery :O :O :O :O :W :W :W :W :W

MI LEHET EZ? Már tényleg megbolondulok!

Lehet ez ezért, mert nem rootolja meg rendesen és valahova nem engedi be a autorec-et? De akkor nem futna le. Meg is tudom neki adni a root jogot. Amikor rootolom a telefont i25-tel, akkor egyébként soha nem lép be az 1.hsz. szerinti leírásnál található módon a recovery-be, csak simán újraindul. Utalhat ez valamire?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30177) toto0569 válasza Gaberking (#30175) üzenetére


toto0569
addikt

Az biztos,hogy a kisujjában van a Droid...+1

[ Szerkesztve ]

(#30178) Keraa válasza laca71 (#30171) üzenetére


Keraa
aktív tag

Én nem maradok csendben!

Maximálisan elégedett vagyok a Mester V2-es romjával! :R :C

Csatlakozva Laca71(#30171)- hozzászólásához, én is úgy vélem, hogy sok az elégedett ember ebben a topikban csak ilyenkor nem szólnak! Sajnos mindenkit jobban megérint egy erősebb kritika mint 10 elégedett, hálás G2 tulaj (különösen ha csendben marad, de az is igaz amint megoldódott a problémája már nem követi olyan lelkesen a topikot) akinek segítettél vagy egyenesen megmentetted a telefonját! Ahogy érzem itt inkább a hozzászólás módjaival vannak gondok...ez egy szakmai topik lehet bárkinek véleménye csak ne ilyen számon kérő kioktató módokon kellene megfogalmazni, bár ez az én egyéni szubjektív véleményem. Ahogyan a nők mondják: Nem az a baj amit mondtál, hanem ahogy mondtad..

[ Szerkesztve ]

(#30179) ΞΔGLΞ válasza Keraa (#30178) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én biztos, hogy szólnék pozitívan, de nem romolgatok, talán később egyszer, ha az LG képtelen lesz minden szempontból egy ütős rendszert összedobni.

(#30180) kisgergely80 válasza zack (#30156) üzenetére


kisgergely80
tag

Kár, h xda- n vagyok op. De biztos buta, irígy, meg társai vagyok, mert letöltött az illető egy stock romot, csinált belőle egy aromás telepítőt és beletette azokat a dolgokat xda- ról, amit mások csináltak (gondolom engedély nélkül)...
De mint mások is írták: STÍLUS. Na ez nincs. DM szerint már CloudyFa is béna... Na ez vicc!

(#30181) Soltee


Soltee
tag

Tehát kéremszépen, bekapcsoltam az ART.-ot.
Negyed óráig konfigolta a rendszert miután újraindult.
Határozottan gördülékenyebb minden. Sokkal gyorsabb minden.

(#30182) szoja válasza Keraa (#30178) üzenetére


szoja
tag

Rendben van, akkor én sem maradok csendben. Nekem személy szerint senkivel semmi bajom nincs a fórumon, de mivel én is ugyenezeket a sorokat olvasom, azért látom mi zajlik. Szakmai fórumhoz képest borzalmasan sok itt a személyeskedés, kioktatás. Droidmester technikai tudását és elhivatottságát senki sem vitatta, de azt kell mondjam, hogy a stílus, amit néha képvisel, az tök érthetően vágja ki a biztit néhány fórumtársunknál. Innentől kezdve pedig megy a lavina lefele, aminek köszönhetően egyre több a durva és személyes beszólogatás.

Nekem egyébként semmi bajom senkivel, de a fent leírtak nekem is szemet szúrtak már egy ideje. És mielőtt kiforgatnátok, nem személy szerint vele van a bajom, de ő is hozzáteszi magát ezért az általános image-ért. Általánosságban véve is, egy kis tolerancia és önmérséklet nagyon sokat emelne a fórum színvonalán.

Részemről ennyi, a reakciókra sem fogok válaszolni, mert ez a fórum nem erről szól, de ha már így szóba került, elmondtam a véleményem.

(#30183) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Nem mókolom a telómat még csak nem is rootoltam de aktív olvasója vagyok a fórumnak és el kell mondanom hogy kevés olyan ember van aki ennyit segít mint Droid Mester. Mint olvastam a 30104hsz-t amit kisgergely80 írt hogy nem csak Mester keni vágja a droidot vannak még akik jobban is. Legyenek szívesek ők is szóljanak hozzá, segítsenek ők is ennyit ha nagymenők. Mert b*szhatják a tudásukat ha nem osztják meg másokkal. Lehet hogy Mester olykor nem úgy fejezi ki magát ahogyan az érzékeny lelkűek szeretnék, DE (és most jön a kulcsmondat) legalább kifejezi magát valahogy. (nem akartam senkit megsérteni) Természetesen ez mind Szerény Véleményem Szerint :K

[ Szerkesztve ]

(#30184) DroiDMester válasza kisgergely80 (#30180) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

vedd már észre magad, most is az irigysèg szól belőled!

ha xda.ról loptam szerinted a romomhoz a dolgokat mutas nekem xda.n vagy bárhol máshol olyan g2-kk romot amiben ilyen pl a videó felvétel hagmínősège! , vagy èppen pl: a csengetèsi hangerő, ès a hang tisztasága!

most legyèl okos ès ügyes mert nemfogsz ilyet találni, megsúgom hogy saját kezűleg szerkesztettem a romomban lèvő xml.t ès 1teljes napom csak erre ment rá, hogy ilyenre sikerüljön!

egyedül a kamera mód ami xda .ról van de azt le is írtam hogy melyik van benne, mèg a verzió számát is!

Ès keressèl már lègyszives vissza itt a fórumban hogy mióta dicsekedem, vagy hirdetem a romomat!
Eleve nem is a nagy közönsègnek, csináltam csak sokan kèrtèk itt a fórumban ès privátban is felkerestek, hogy nem e akarom megosztani, a romomat!

Ekkor döntöttem úgy, hogy megosztom veletek!

A v2 romomban meg nem is aroma telepítő van, ennyiből is látszik mennyire vagy kèpben!

De mondtam, nem kènyszer a disznótor, ha valakinek nem teccik a stílusom az szèpen lapozza tovább a hsz.eimet ahogyan èn is teszem, mostantól fogva!

[ Szerkesztve ]

(#30185) Szakiii


Szakiii
addikt

Gyári romban egyébként nincs art ugye?

(#30186) orwi válasza szabo.norbi (#30160) üzenetére


orwi
tag

Köszi

(#30187) orwi válasza xSide (#30174) üzenetére


orwi
tag

Nem akarod eladni az adaptert?

(#30188) k5.20


k5.20
senior tag

OK. Azt hiszem tegnap én indítottam ezt a "lavinát".

Csak barátilag DM vállára tettem a kezem (vituálisan) és azt tanácsoltam neki, ne ragadtassa el magát 1-1 véleménnyel, majd később tisztáztuk, hogy a saját tapasztalatát nem kell azonnal általánossá tenni.
Azt is megjegyzem, hogy ezt csak azért tettem, mert szerintem jó, ha egy fejlesztő, vagy szakács - nevezzük bárminek, nem érdekes, lényeg, hogy sokan adnak a szavára - rendelkezik azzal az alázattal, hogy saját tapasztalatait nem általánosítja azonnal, ordítva.
Van egy Barátom, aki 2000 évvel ezelőtt arról beszélt, hogy a nagyság felé vezető út a meghajlással kezdődik, és persze úgy is folytatódik...
Én örülök minden eredménynek, szurkolok DM-nek is, és ezt azáltal is igyekeztem kifejezésre juttatni, hogy jeleztem neki aggályomat.
Már tegnap azt mondta valaki, hogy "nem akarom védeni"...nem is kell, mert nem támadtam meg.
Ne vigyük ezt a dolgot most más (szakmai) irányba.
Az sem jó ha DM azt mondja, hogy befejezi a segítséget, mert ezzel azt jelzi, hogy Ő sem értette meg azt, amire a jelzés irányult... valójában nem a hozzáértését, stb. kifogásoltam, sőt dicsértem nemes gesztusaiért.
Ezt továbbra is fenntartom.
Szóval maradj közöttünk, véleményeid elé meg szúrd be: nálam, nekem, szerintem.

Szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#30189) szabo.norbi válasza Szakiii (#30185) üzenetére


szabo.norbi
tag

Nincs még ART egyenlőre, csak Custom ROM-okban található meg.

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#30190) kisgergely80 válasza DroiDMester (#30184) üzenetére


kisgergely80
tag

Húha, átírogatod az xml fájlokat, de nagy. Egyébként meg van sound boost és módosított xml a videóhoz is a kk stock romokra. De tök mindegy. Elhiszem, h király a romod és nagyon jól működik, még ki is próbálnám, ha csak a motorháztető alatt lenne megpiszkálva. De nem ez a gond. Ghusty és még egy páran pont ugyan olyan segítőkészek lennének, mint Te, csak normális stílusban. De nem hagyod őket érvényesülni, mert ha mást mondanak, mint Te, ami sok esetben 50x okosabb az állításodnál, akkor elkezded oltogatni őket... Ezzel kapcsolatban írjuk, csak ezzel, h jó lenne, ha visszavennél az arcodból és hagynád érvényesülni mondjuk azokat is, akik tudnak angolul és nem a próbálgatásaikból leszűrt téves vélelmeket terjesztik szent írásként.

(#30191) hito


hito
nagyúr

Tök jó ez az állóháború, örülök neki! Én meg emiatt maradok segítség nélkül :O

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30192) gusthy válasza dnelb (#30173) üzenetére


gusthy
veterán

Igen, eléggé az elején vagyunk ennek az egész ART sztorinak, kíváncsi vagyok, mi lesz belőle.
Viszont itt az ideje elmélyíteni az ismereteket.
Annak idején, a 2.2 kapcsán, amikor megjelent a JIT, maga Cyanogen mester savazta a dolgot, nagyon nem szerette. (pedig azért ő tényleg ért az Androidhoz). Aztán mégis kiforrott (mint ahogy ez várható is volt, a Java világában eléggé elképzelhetetlen nélküle az élet.)
Gondolom, az ART is iígy lesz valahogy.

(#30193) hito


hito
nagyúr

Na csak kérdezek, hátha...

Ha egy 4.2-es tot fájl mellett a zip-ben nincs DLL fájl, az baj? Csak mert 4.4-es tot-ok mellett mindig van DLL.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30194) laca.1


laca.1
aktív tag

DM rengeteget segít itt a tropkban sok mindenkinek,valaki elakad telepítés közben nem veszi félvárról odateszi magát és segít.úgy hogy nem kellene neki beszólni :(( !!!!!akinek nem tetszenek a cuccai romjai ne tegye föl,és lépjen tovább.útálom az ilyen bunkókat az életben is.sajnos a mai világban sok ilyennel találkozni,segítesz aztán belédrúgnak :W .az ilyennek letépném a fe...t.
DM remélem nem hagysz cserben minket továbra is számíthatunk segítségedre.?
Rajtam is segítettél tisztellek becsüllek,! :R
Ennyi,,,,(beszólásokat mellőzni)

(#30195) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na döntsétek el ki-kinek a f@szát sz..ja oszt térjünk vissza a rendes jerékvágásba mostmár!!!!! Hito-nak meg segítsen már vki(DM már megpróbált!),ne csak mindenki okoskodjon,hogy ő mekkora agy...én nem vagyok droid guru,de ezt vállalom....;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#30196) hito válasza Quqesz (#30195) üzenetére


hito
nagyúr

Jókor csöppentem ide ezzel a szivatógéppel :DDD

premete: a telefonon, vagy a usereken? :D

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30197) premete válasza hito (#30196) üzenetére


premete
veterán

Én csak röhögni járok ide a usereken. :)
Mondjuk aki privátban keresett, annak rendbetettem a cuccát egy karton Warsteinerért. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#30198) Steelheart2 válasza laca.1 (#30194) üzenetére


Steelheart2
senior tag

+1 Nekem is DM romja van fennt és nagyon meg vagyok vele elégedve.Nem szeretném ha pár irigy ember miatt nem osztaná meg velünk tudását és a többi romját. :R

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#30199) hito válasza premete (#30197) üzenetére


hito
nagyúr

Na majd mindjart radszallok en is priviben, mint a regi szep Motorolas idokben ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30200) Gaberking válasza kisgergely80 (#30190) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szia!
Rákerestem a nevedre a fórumban és vigigolvastam a hozzászólásaidat.
Idézek egy párat:

"(#23729) kisgergely80 válasza DroiDMester (#23673) üzenetére
Köszi a segítséget, mindent megcsináltam, amit írtál, de ua. a helyzet. Játék közben néha megakad, lefagy 1 másodpercre. Amikor antutuban futtatom a tesztet, akkor a 3d tesztnél átlagban 7 fps-sel megy 50-60 helyett és azt írja a végén, h gyenge a cpu és a ram."

"(#23740) kisgergely80 válasza DroiDMester (#23734) üzenetére
Elhiszem, h nálam a hiba. De mi lehet az?"

"(#29993) kisgergely80 válasza DroiDMester (#29964) üzenetére
DroidMester, nem akarok pofátlan lenni, de nem készítenél egy olyan romot, ami teljesen stock olyan értelemben, h csak a gyári programok vannak benne a gyári kernellel, kinézettel? Illetve tartalmazza a bt és összes hang probléma javítását a kamera módosítással együtt. És persze a rootot is, csak ezt alapnak gondoltam."

Többet is bemásolhattam volna, de akit érdekel, rá tud keresni a nevedre.
Ezek után, az a hangnem és stílus, amit megengedtél magadnak DroiDMesterrel szemben, akitől több alkalommal kértél és kaptál is segítséget, hiába vagy az "xda- n op", téged minősít, mind emberileg, mind szakmailag!
Ha van egy kis gerinced, az a minimum, hogy bocsánatot kérsz DroiDMestertől!
Bár kétlem, hogy ez következne...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.