Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30051) f(x)=exp(x) válasza andaxin76 (#30050) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Build számra kattingatsz.

(#30052) Azharel válasza sgery (#30049) üzenetére


Azharel
aktív tag

Szia !

Én szobafestő vagyok, szóval nap mint nap elég por és kosz mennyiséget kap a telefon. Mindig 3 rétegű fóliát használok, persze nem mattot mert az torzítja a színeket. Könnyű őket felhelyezni, és általában 3-4 hónapot kibírnak.

(#30053) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!

Holnap, ha minden igaz, boldog tulajdonosa leszek egy G2-nek. :)

Van valamilyen fontos tudnivaló az első kézbevételkor? (Ne frissítsek OTA-án (ha van), stb, stb..). Már nagyon izgatott vagyok ;)

(#30054) gusthy válasza r6man123 (#30053) üzenetére


gusthy
veterán

De, ha van, azon frissíts :) csak nem Lenovo volt korábban? :))

(#30055) gusthy válasza andaxin76 (#30050) üzenetére


gusthy
veterán

Beállítások - általános - a telefonról - szoftver adatok - cikkszám sorra koppints asszem 7-szer.

[ Szerkesztve ]

(#30056) r6man123 válasza gusthy (#30055) üzenetére


r6man123
senior tag

Motorola Atrix 2-esem volt. Az elején volt keveredés a különböző piacos verziók miatt... :)

Egyébként part nero-tól rendeltem, telefonon nagyon készségesen (bár rövid tömör mondatokkal) válaszoltak, holnap délelőttre ígérték a szállítást. :)

(#30057) hito


hito
nagyúr

Megbolodulok. Tegnap ugye sikerült egy tot fájllal életet lehellni a bootloopos G2-mbe. Volt is recovery-m utána hogy kell (hangerő le + bekapcs). Most feltettem egy kdz-t és megint nincs recovery-m :W

Miért nem teszi fel az offline flashtool a recovery-t??? :W

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30058) Fapuma77624 válasza hito (#30057) üzenetére


Fapuma77624
tag

Hito kolléga Te fakír vagy? ;)Élvezed h szívhatsz?

(#30059) hito válasza Fapuma77624 (#30058) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, még véletlenül se azt szeretném, hogy működjön rendesen. Nem ezen vagyok 3napja. Élvezem, hogy egy szarházi rootot nem tudok összehozni, hogy a custom recovery-ről már ne is beszéljünk. Nem értem a felvetést :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30060) mclaren-d


mclaren-d
aktív tag

Hello, urak, 3 hónapja van g2-öm.. kb a harmadik héten már észre vettem hogy vicc a kamerám.. full karc a zafír kameralencse.. :( Valaki rajtam kívül esetleg járt így?

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#30061) Tonimcfish


Tonimcfish
tag

Hy all.

Most értem haza DroidMestertől, 1000 hála a segítségért! :R :R :R

Tök szimpatikus srácot ismertem meg benne, és nem másodsorban , de nagyon ért a droidhoz:) Csak ugy sistergett a szemem, hogy tartsam a tempot vele :)

Köszi mégegyszer!!

mi 11 lite 5g

(#30062) Looserke válasza mclaren-d (#30060) üzenetére


Looserke
őstag

szintén 3 hónapos, és egy darab karc sincs a kamera lencsén...a telefon honnan van egyébként?

(#30063) DroiDMester válasza Tonimcfish (#30061) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nincs mit :R

Talán így hogy láttad a dolgokat(ha gyorsan is) Már nem lesz nehéz egy ZIP -es rom feltétele! :)

--------------------------------------------
hito : Talán JB romot kéne rátenned azt sokkal könnyebb root -oni meg TWRP -zni! Azután meg már megy minden mint az ágyba sz@.. :K

[ Szerkesztve ]

(#30064) mclaren-d válasza Looserke (#30062) üzenetére


mclaren-d
aktív tag

T-mobile, de ezek szerint nem vagyok egyedül :(

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#30065) w333 válasza mclaren-d (#30064) üzenetére


w333
félisten

Ha szilárd felületre rakod / csúsztatod egyértelmű hogy karcolódni fog :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#30066) mclaren-d válasza w333 (#30065) üzenetére


mclaren-d
aktív tag

Nyilván direkt pörgettem az asztalon :U

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#30067) hito válasza DroiDMester (#30063) üzenetére


hito
nagyúr

Amit nem tudtam rootolni az egy 4.2.2-es tot rom volt. A neve:

LGF320KAT-00-V10e-KT-KR-JUL-30-2013+0.tot

Semelyik módszerrel nem lehet rootolni, a V10e-re hivatkozik. Végső elkeseredésemben ezt találtam, de nem működik. Error dobálások közepette telepíti a superuser-t, de nincs root jogom.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30068) zazenke


zazenke
őstag

erre a láma kérdésemre valaki mielőtt újra nekiállok mert a rendszerem már szűz ezt már feltettem privibe droidmesternek csak idegbe vagyok és türelmetlen és más is megtudja szerintem válaszolni ide másoltam a kérdést: itt van ez a mondat már itt is bénáztam idézem :- Ehhez nem kell mást tenni, csak a kettes pontban szereplő drivert, illetve a hármas pontban lévő programot telepíteni és letölteni ezt.
itt a driver simán felment. utána feltelepítettem a hármas pontban lévő programot majd letöltöttem az általad készített zippesített fájlt ami ugyan az amit feltelepítettem szerintem előtte. és cmd rendszergazdai indításánál már el sem indult a progi. nem lehetséges hogy ezt is félre néztem és a driver feltelepítése után nem kell külön feltenni a b2capp seupot hanem csak letölteni a te általad készített zip fájt és kicsomagolni c-re és követni a leírást ? ha úgy póbáltam legalább elindult a progi és bejönnek a leírásban lévő ablakok és el is indul a frissítési folyamat vagy valami elő folyamat mert felugrik a 100 % alék jelző. de utána kiáll hibára . a telefonon eközben a százalék jelző meg se mozdul csak a gépen látni előre haladást majd error felirat és elmondja angolul hogy vegyem ki az aksit és próbáljam újra. ma felteszek egy szűz windowst és újra próbálom csak az eleje amit leírtam nem világos

(#30069) DroiDMester válasza hito (#30067) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

F320K11C_00.kdz -vel nem próbáltad offline módszerrel frissíteni?

(#30070) hito válasza DroiDMester (#30069) üzenetére


hito
nagyúr

Assze ez még nem volt. Már töltöm is, köszi.

Addig itt egy screenshot, 4.2.2 root próba, ezt írja:

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30071) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!A DroiDMester által készitett offline frissitésnél bekavarhat hogy telepítve van a LG PC Suite?Töröljem inkább vagy maradhat?

(#30072) hito válasza hito (#30070) üzenetére


hito
nagyúr

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30073) apaszka válasza spuros (#29983) üzenetére


apaszka
veterán

Nálam igen.

Sőt a szervizes sem hallott ma.

Köszönök mindent,de úgy nézem összejön ,hogy kiszálljak belőle a tavalyi áron,és vissza térjek egy samuhoz!
(Nóta3?-S4?)

Csere utalványom hamar megjön,és lépek innen sokak örömére.
Nekem csalódás volt ez a teló,mert csak nem jött össze vele semmi!
Persze ez hibás lehetett,bár én úgy gondolom,hogy az egész .....

További szép napot kívánok mindenkinek,és kívánom,hogy DroidMester megalkossa a tökéletes ROM.ot,mit az LG nem tudott!

Ha össze jön ,a héten válthatok !
Bocsánat ha valakit megsértettem,bár remélem nem volt ilyen! :C :C :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#30074) DroiDMester válasza zazenke (#30068) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

LGUnitedMobileDriver_S50MAN310AP22_ML_WHQL_Ver_3.10.1_3.10.1.0.exe -ezt letöltöd és feltelepíted!

Ha már fent van akkor előbb szedd le és gép restart, majd telepíted(telót még nem dugod a gépre)

ha megvan a telepítés ezt csináld végig pontosan így ahogy leírtam! Ha elsőre nem települ fel minden driver nem 2ségbe esni usb -t kihúzod a telóból vársz 15.sec -et és vissza dugod! Lehet el kell játszani 2-3X mire minden driver települni fog!

Ha minden felment és nincs piros X vagy sárga kérdőjel az eszközkezelőben, akkor elvileg rendben vagy DRIVER ügyileg!

Neked ugye nem lesz TWRP -d így azt a részt kihagyod!(sideloaddal együtt)

Maradhat a teló download módban!

Felmész az oldal tetejére a téma összefoglalóhoz és megkeresed az Offline Frissítőmet és letöltöd ezt =>LG-G2-Offline_Auto-Flash_V2.zip

nem telepítesz semmit csak innét elkezded megcsinálni ahogy le van írva! => Ha letöltöttük, akkor csomagoljuk ki a C:\ gyökerébe....

[ Szerkesztve ]

(#30076) andaxin76


andaxin76
aktív tag

Üdv
A telóm független,ma rootoltam.Jött az értesítő h új verzió elérhető.Frissíthetem a rootolt rendszert?

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#30077) f(x)=exp(x) válasza andaxin76 (#30076) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

NEM!!!

(#30078) DroiDMester válasza adamzflash (#30075) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem elég mókolás ez? => 430DPI, xposed, framework, ios7 icons,

egyébként már 1000 -szer le lett írva hogy ART -al nem megy az XPOSED! tehát ha ART -on vagy és telepíted az xposed -et automatice vissza állítja Dalvik -ra a rendszert!

Amúgy SEMMI haszna az ART -nak mert SEMMIVEL nem gyorsabb/jobb aksiból se eszik kevesebbet meg ramból se! Jelenlegi állás szerint még csak hátránya van, tehát semmi értelme használni!

Tárhellyel kapcsolatban, van 2.file kezelő is a romomba(ha még ki nem törölted) azokkal nézd át a belső SD -t, hogy melyik mappában mi van!
Mert ha semmi nincs a telón, akkor nálam több mint 10.giga szabadon van :K

[ Szerkesztve ]

(#30080) andaxin76 válasza f(x)=exp(x) (#30077) üzenetére


andaxin76
aktív tag

köszi :-)

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#30081) dnelb válasza DroiDMester (#30078) üzenetére


dnelb
veterán

Amúgy SEMMI haszna az ART -nak mert SEMMIVEL nem gyorsabb/jobb aksiból se eszik kevesebbet meg ramból se! Jelenlegi állás szerint még csak hátránya van, tehát semmi értelme használni!

a legkomolyabb hogy ezt komolyan is gondolod :D

(#30083) DroiDMester válasza dnelb (#30081) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Arz meg még komolyabb, hogy te meg semmit nem értesz az egészhez, mert ha értenél vagy használnád rendesen akkor saját magad is tapasztalnád hogy semmi eltérés!

De sz.tem hagyjuk a témát..... Mert látom fingod nincs ezekről a dolgokról :R

(#30084) Danny365 válasza dnelb (#30081) üzenetére


Danny365
őstag

Jaja fejezzed abbafele, mert ha valaki nem ért egyet droidmesterrel, az már csak hülye lehet ebben a topikban, te, hozzá nem értő!4!

(#30085) dnelb válasza DroiDMester (#30083) üzenetére


dnelb
veterán

Amióta létezik ART használom, n4 n5.. Te mennyit használtad? 2 hónapja visszamentem dalvikra xposed miatt de 2 napig se bírtam, mert annyira laggos ha megszoktad az ARTot. Nagy az ART ellenesség ebben a topikban, tudnám miért .. :)
(#30084) Danny365 :D :D

De hogy on is legyek. G2-n nálatok normális az autófényerő? Bekapcsolom, de mindig túl sötétnek érzem :F Vagy hagyjam 100%on úgyis bírja az akku ? :D

[ Szerkesztve ]

(#30086) zazenke válasza DroiDMester (#30074) üzenetére


zazenke
őstag

jobb alul azt irta ki hogy sikertelen a driver telepítése. kinagyítva az ablakot piros x van a lge androidnet usb modem# 2 nél az sikertelen lett a többi zöld pipás . a windows eszközkezelője ettől függetlenül már rendben lát mindent se kérdőjel se piros x semmi. ez az állapot másik usb be át dugva 15 sec re leválasztva sem változik ezt dobja mindíg ki hibának . lehet újra indítom a telót és újra download módba lépek

(#30087) Szabiq válasza dnelb (#30085) üzenetére


Szabiq
tag

A Lux appot ajánlom.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#30088) hito válasza DroiDMester (#30069) üzenetére


hito
nagyúr

Ezzel sincs recovery-m. Offline flasherrel szépen felmegy és recovery nuku. Na erre próbáljon valaki gombot ölteni.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30089) DroiDMester válasza dnelb (#30085) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem kell mindenféle szemetekkel tele pakolni a rendszert!
Rájöttem az xposed se jó csak arra hogy szét hekkeld vele a rendszered, mert felteszel hozzá 5-10-15.modult és azok is csak lassítják, eszik az erőforrásokat!
Eleinte én is telepakoltam, volt benne vagy 10-15. modul telepítve(meg is ettek vagy 200.mega ramot feleslegesen) de szinte mind annyit érnek mint pl a sokak által dicsért Greenfy ami kb annyit ér mint halottnak a csók, sőtt csak lassítja ez is a rendszert!
Mert sem az aksi idő sem a ram használat nem lett tőle jobb, csak arra jó hogy egye saját maga a RAM -ot meg a CPU -t, és vissza fogja az egész rendszert!

Ha telepakolod ilyen és hasonló dolgokkal a rendszered akkor hiába van ART -od ugyan olyan lassú lesz az egész rendszer!

Ha pedig ésszel használod a rendszered, és felesleges hasznavehetetlen vackokat nem telepítesz, a Dalvik is ugyan olyan pörgős! :K

De többet nem szándékozom erről beszélni ha téged lehet etetni ilyen paraszt vakítással, mint az ART akkor használd egészséggel! :K

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
hito : Milyen Recovery -t akarsz 1átalán??? :F mert gyári állapotban nincs semmi féle Recovery csak egy Factory Reset ablak ahol gyári állapotra tudod vissza állítani a telót!

Custom Recovery -t (TWRP/CWM/PhilZ) külön kell telepíteni hasonlóan ahogy egy Root -ot!

[ Szerkesztve ]

(#30090) Meggyi001 válasza Danny365 (#30084) üzenetére

Lol lol xd :D :D :D

https://gamergep.hu/

(#30091) reflxx válasza DroiDMester (#29637) üzenetére


reflxx
aktív tag

Huh! Végre használhatom a ROM-od :Y Bár tegnap volt még egy kis para mert haverom életre keltés után akart nyomni egy full wipe-ot mielőtt visszaadja de végülis internal storage-t is törölt. :D
De VÉGRE teljesen működik és nagyon szmúsz eddig :C

Úgyhogy köszi még egyszer a segítséget :R :R

[ Szerkesztve ]

(#30092) Helltak


Helltak
őstag

Valaki próbálta már a Dorimanx 4.2-es kernelt? Üzemidő meg ilyenek jók vele?

Xiaomi 14 Ultra

(#30093) hito válasza DroiDMester (#30089) üzenetére


hito
nagyúr

Rendben, de az sincs. Egyébként nekem ez új, hogy nincs gyári recovery sem. De a lényeg, hogy HR-et sem jön be és a tot-os frissítés után az volt. Bármit tolok rá offline flasherrel, nincs se recovery, de HR-et sem. Root meg semmivel sem megy. Még amikor 4.4.2 volt fenn downgrade előtt, akkor azt sikerült rootolni, azóta egyik verziót sem semelyik eljárással.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30094) vadászcsiga válasza Meggyi001 (#30090) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én nem használom DroidMester romjait, én csak azt látom mennyit tesz ezért a topikert meg ezért a telefonért. Majd ha te meg akinek válaszoltál csak a felet teszi lehet röhögni. Addig javaslom a read only módot

(#30095) zazenke válasza DroiDMester (#30074) üzenetére


zazenke
őstag

droidmester szerintem itt lehet a baj hogy az az egy driver nem akar felmenni(lge androidnet usb modem). mert ugyanaz a hibajelenség mint tegnap . az az egy akárhányszor ráismétlek az nem megy fel biztos az akaszt be egyenlőre félre teszem mert nincs már más ötletem lehet valami lesérült amikor az xml fájlt cseréltem tegnap vagy nem tudom.

(#30096) apaszka válasza vadászcsiga (#30094) üzenetére


apaszka
veterán

Én is ezt osztom!
A legnagyobb G2 tős! :R Minden csicsa nélkül! :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#30097) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

:)

[ Szerkesztve ]

(#30098) Danny365 válasza vadászcsiga (#30094) üzenetére


Danny365
őstag

Nem azzal van baj, amit csinál, hanem amilyen stilusban teszi azt. Sok ember meg szentirásnak tekinti minden szavát, mégha valami blődséget is mond. És mégegyszer mondom, azzal se lenne baj, ha esetenként hülyeségeket irna, de akkor ezeket ne igy adja már elő...
Aki vele nem ért egyet (még akkor is, ha valami tök szubjektiv témáról van szó), akkor az az ember egy hülye hozzánemértő, és amúgy is, húzzon már a francba. Értem én, hogy ez az Internet, de hát istenem. Én több, mint 7 éve aktivan fórumozom már (nem itt), és ilyenek mellett még mindig nehezemre esik elmenni.

Most is én vagyok a paraszt, mert bizonyos dologról más a véleményem. Vicc. A másik meg, hogy hetek óta egy kérdést nem tettem fel itt, segitek, ahol tudok, de azért szégyeljem el magam.
De nekem aztán tök mindegy, én szivesen megyek read-onlyba, további jó fórumozást.

(#30099) hito


hito
nagyúr

Na akkor ünnepélyes keretek között:

cserélném koreai (32GB-os és microSD-vel bővíthető, hátlap levehető, akksi cserélhető) LG G2-met, nomrál európai 32GB-os G2-re.

Én nem tudom összehozni rajta a root + TWRP kombót, ügyeskezűnek biztos csak ujjmozdulat a dolog. Én befejeztem.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30100) torreador22


torreador22
aktív tag

Sziasztok! Most szándékozóm beszerezni egy ilyen készüléket a kérdésem az lenne hogy milyen módon tudom ellenőrizni hogy mokolás mentes a készülék ? Köszönöm

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.