Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31151) andaxin76 válasza DroiDMester (#31148) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Simán twrp/install?
Bocs elfelejtettem a szerkesztést

[ Szerkesztve ]

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#31152) DroiDMester válasza andaxin76 (#31151) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

igen twrp -> install és ha végzett -> Wipe Cache&Dalvik

(#31153) kisgergely80 válasza kacsa7 (#31146) üzenetére


kisgergely80
tag

Nem így van. Pár napja a cloudy stock-kal próbáltam slow motion-t felvenni és elsötétült a kép teljesen. De nem szabad elsötétülnie. Cloudy pro-ban alapból nem sötétül el az xdabbed 2.2.1-el sem, sőt az új 2.1-es cloudy stock-ban is javítva lett. Úgyhogy ez sajna egy bug.

[ Szerkesztve ]

(#31154) andaxin76 válasza kisgergely80 (#31153) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Én is így gondolom igazából.Fotózok kb 2 éve és nem értem mi köze van a 120 fps nek a több fényhez.Lehet valamilyen szinten,de az minimális lehet..

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#31155) killzone1987 válasza Fapuma77624 (#31149) üzenetére


killzone1987
senior tag

Videoder 6.0.1
Ezzel szoktam én is mp4-ben letölteni. ;-)

(#31156) kisgergely80 válasza kisgergely80 (#31153) üzenetére


kisgergely80
tag

Kifogytam az időből sajna. Cloudy pro 2.1-ben a videókamerás fókusz bug is javítva lett. Brutálisan jó a rom!!! :)

Andaxin76
Lehet, h új legenda van születőben :D Bár ki tudja.

[ Szerkesztve ]

(#31157) Tybike81 válasza kisgergely80 (#31156) üzenetére


Tybike81
őstag

A videónál felvett hangminőség milyen?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#31158) rayoliviero válasza kisgergely80 (#31156) üzenetére


rayoliviero
veterán

Tudnál még valamit írni a CloudyPro 2.1-ről? Gyorsabbnak érzed a 2.0-tól?

(#31159) kisgergely80 válasza Tybike81 (#31157) üzenetére


kisgergely80
tag

Most gyorsan kipróbáltam, mintha jobb lenne. De nem esküdnék meg. Inkább azt mondom, h nem jó. Általában az szokott lenni, hogy ha nincs a hullámzó hang, akkor viszont zajosabb. Most mintha a kettő között lenne. De mondom, ez nem tuti. Most 10 mp alatt nem jött át igazán.

Gazsi00
Szerintem eddig is gyors volt. Öszintén szólva nekem az összes kk rom egyforma gyorsnak tűnik. A 2.0-ás pro-ra rádobtam a dorimanx kernelt, az mondjuk smooth-abb volt, de az új 2.1-es pro-val nem akar működni. Én bootloopba kerültem.

[ Szerkesztve ]

(#31160) rayoliviero válasza kisgergely80 (#31159) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ebbe a 2.1-be Cloudyfa saját kernelje került, de hogy mit tud ez a kernel, arra lennék kíváncsi.

(#31161) kisgergely80 válasza rayoliviero (#31160) üzenetére


kisgergely80
tag

Ja értem. Szerintem gyorsaságra ua, mint a 2.0.

[ Szerkesztve ]

(#31162) noxon


noxon
őstag

Az lg firmware listában a germanynél miért van két 20D? Melyiket kell most feltenni akkor?

We live in a simulated world...

(#31163) Tybike81


Tybike81
őstag

Gyári 4.4.2re feldobhatom a cloudy 2.1et vagy kell még valami hozzá pluszba?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#31164) hoge87


hoge87
tag

Sziasztok,
lehet hülyeséget kérdezek és én vagyok tudatlan, d ha befogom az egyik hangszórót, akkor a másik sokkal halkabban szól...ez normális?

(#31165) Eve123 válasza hoge87 (#31164) üzenetére


Eve123
csendes tag

Csak egy hangszórója van :)

Lg g2 white 32gb

(#31166) gusthy válasza andaxin76 (#31154) üzenetére


gusthy
veterán

Pont fele annyi ideje van egy kockára, mint 60fps-nél, az fele annyi fény.

(#31167) andaxin76 válasza gusthy (#31166) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Így belegondolva van benne valami.De akkor az iphone 5s nek annyival jobb a fényerőssége a lencsének és a szenzorának??

Más. Droidmester v2 ben a beépített alkalmazásoka törölhetem? Pl:ACR,Telekom,sms kliens stb

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#31168) kisgergely80 válasza gusthy (#31166) üzenetére


kisgergely80
tag

Akkor a 60fps- sel felvett videó is sötétebb lenne, mint a 30, nem?

(#31169) rayoliviero válasza andaxin76 (#31167) üzenetére


rayoliviero
veterán

Törölheted az Eltávolító programmal.

(#31170) andaxin76 válasza rayoliviero (#31169) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Elvileg a Link2sd is jó rá ugye?

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#31171) kisgergely80 válasza Tybike81 (#31163) üzenetére


kisgergely80
tag

Ha van 2.7- es twrp- d, akkor elvileg nem.

(#31172) ptamas88


ptamas88
tag

D802-es függetlenre msot jött egy OTA update amiben annyi volt írva hogy Frissítések : Alkalmazások.
tudja valaki hogy ez javít valamit, vagy mi lehet ?

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#31173) andaxin76 válasza kisgergely80 (#31171) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Van,de már töröltem vele pár perce.Pl Dolphin browser

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#31174) joestone válasza ptamas88 (#31172) üzenetére


joestone
addikt

A 20d frissítés az.

(#31175) kisgergely80 válasza andaxin76 (#31173) üzenetére


kisgergely80
tag

Azt a sort másnak címeztem. :-)

(#31176) Azharel válasza noxon (#31162) üzenetére


Azharel
aktív tag

[link]

egyéb apróság v20d alatt, kicsit mintha lassabban reagálna a knockon, knockon közben már nem villan be a hátsó led és az első led lassabban alszik ki közben.

[ Szerkesztve ]

(#31177) andaxin76 válasza kisgergely80 (#31175) üzenetére


andaxin76
aktív tag

:-)

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#31178) ptamas88 válasza joestone (#31174) üzenetére


ptamas88
tag

tényleg az, viszont az xda-n annyit találtam róla h knock code van benne, ezt tanusítom, és ha jól sejtem a füleses audió bugot javították, van még bármi más ? pl a kamera lassú expozíció sötétben hiba az nem lesz javítva ?

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#31179) Azharel


Azharel
aktív tag

Az új knockcode-os romoktól megváltozott a hard reset. Mostantól az alábbi módszerrel lehet hard resetet csinálni a gombokkal.
Kikapcsolt állapotban power on + vol le gombokat nyomva tartani, majd mikor felbukkan az lg logó 1 másodpercre elengedni, ezután nyomva tartani a vol le + vol up gombokat és előjön a hard reset menü.

[ Szerkesztve ]

(#31180) azul válasza Azharel (#31176) üzenetére


azul
csendes tag

Nektek működnek a linkek az új német 20d romokhoz?

[ Szerkesztve ]

(#31181) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Érdekelne a teló pro és kontrája. Venném a T-től mert igen jó árban van most nekem (70 e Ft) és nem vennék kínait, akkor inkább ez játszik..

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#31182) Quqesz válasza Fagyi (#31181) üzenetére


Quqesz
nagyúr

pro:52h üzemidő,5h kijelző,26% -on az akku (v20a,9 mail szinkron,2 időjárás szinkron/óra,2G,50% auto fényerő)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#31183) fery02 válasza boken (#31079) üzenetére


fery02
addikt

Ezt nagyon jó, hogy írod, köszi! Azért az elég gáz, ezt nem várnám tőle. Meg gondolom ezt a tényt hivatalos oldalon se merik megemlíteni (felesleges is megnéznem).
Ilyenért szerintem simán lehetne eljárást is indítani ellenük (csak a bizonyítással lehetne gond, hogy valóban matrica okozta a sérülést).

Nem tudom a G2 borításának az anyagát is meg tudná-e "tépni", ezért lenne nagyon jó, ha valaki tudna írni személyes tapasztalatot.

vadászcsiga: Tudom hogy nem segít, csak megemlítem, hogy nálam az előző (10e) rendszeremen csinálta ezt a csendes mód, hogy éjszakák folyamán, egyszercsak magától gondolt egyet és kikapcsolt.
Most 20b-n működik, ahogy kell.

Hozzáteszem, hogy a 10e-m root-olt volt, míg a mostani 20b nem. Nem tudom, hogy jól emlékszem-e, de nálad root-olva van a teló most ugye?
Hátha van összefüggés és valahogyan hatna a root a csendes mód működésére is. Ez persze csak feltételezés.

Mankó: Én már megtanultam kezelni a telót fektetett módban és nem takarom ki a hangszórót a kezemmel.
Úgy fogom, hogy a mutató- és a középső ujjam között szabadon legyen a hangszóró.
Az viszont hatalmas tervezési baki kenne, ha a mikrofon helyén lenne, felcsérélve a kettő, mert úgy nem tudnám úgy fogni kényelmesen, hogy ne takarjam le a tenyeremmel.

Szerintem pont jó így, ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#31184) Mankó


Mankó
veterán

Milyen vagy melyik tokot ajanljatok a telefonra?

(#31185) M5L9MC


M5L9MC
újonc

Sziasztok.

A következő problémára keresem a megoldást:
Kártyafüggetlen LG G2es telefonom van, Android 4.4.2.
A számítógépemre feltelepítettem az LG PC Suite-t. A tegnapi napig minden rendben ment. A telefon csatlakoztatását követően mindent tudtam rajta csinálni. Tegnap reggelig. Azóta hiába csatlakoztatom a telefont a géphez, semmi nem történik. Az eszközkezelőben a Hordozható eszköz --> G2-nél, a Modemek --> LGE Android USB Modemnél és a Portok--> LGE AndroidNet USB Serial Portnál sárga felkiáltó jel van. Frissítést talál ha jobb egérrel kattintva kiválasztom de telepíteni nem tudja. A következő hibaüzenet kapom: A Windows problémát észlelt az eszköz telepítése során. A hozzáférés megtagadva.

Semmilyen programot nem frissítettem és telepítettem. Egyszerűen elszállt az illesztőprogram. (De ezzel párhuzamosan a feleségem Samsung Galaxy SIII is így járt.)

(#31186) Xmodule válasza Mankó (#31184) üzenetére


Xmodule
őstag

SPIGEN Slim Armor igaz én csak ezt probáltam, de nekem nagyon bejön. :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#31187) f(x)=exp(x) válasza M5L9MC (#31185) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Rakd újra ezeket a programokat, ha nem jó az egész Windows-t.

(#31188) vadászcsiga válasza fery02 (#31183) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem mindegyik rootolt volt ahogy a mostani is. AirAudio miatt muszáj, de csak ennél a spanyol vodás 20b-nel rakoncátlankodik a csendes mód. Mindegy, soha rosszabbat, még így fél év múltán is imádom ezt a telót

(#31189) Traca87


Traca87
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap a telefonom megismerkedett a terméskő erejével és sajnos a kő erősebbnek minősült. Pont a sarkát kapta el, a kijelzőből darabok törtek ki, illetve végig is repedt. Természetesen nem érzékel. Mostanában volt valakinek kijelzőcseréje? Mibe kóstál egy ilyen játék?

(#31190) M5L9MC válasza f(x)=exp(x) (#31187) üzenetére


M5L9MC
újonc

Újra raktam a programokat, de semmi változás. A Windowst nem szeretném újrarakni. Más megoldás nincs?

(#31191) Ahanoiaid87 válasza M5L9MC (#31185) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Jobb klikk az eszköszkezelőben a g2 re, eltávolítás, ha ez megvan kihúzod- majd ujra csatlakoztatod usb be és menni fog. Nekem is ezt játszotta amig ujra nem raktam a windögöt.

(#31192) jooker82 válasza Traca87 (#31189) üzenetére


jooker82
nagyúr

35 ezer ft a váci úti szervizbe.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#31193) pestibenji válasza DroiDMester (#31148) üzenetére


pestibenji
senior tag

Az volt fent kb 1 hétig, minden beállítást kipróbáltam, de sehogy nem tudtam elérni, hogy a játék amit játszom (Order & Chaos Duels) ne laggoljon amikor már egy picit is meleg a telefon. Ezenkívül általánosságban is laggosabb volt, mint a stock és jobban melegedett is. Most vissza jöttem stockra és szerintem sosem fogom lecserélni, mert ez hibátlan :)
Zéró lagg, aksi is jó, egyik costum kernel sincs közel ilyen jó se.

Akinek van igénye a smoothságra az használjon stock kernelt ART-al! :)

[ Szerkesztve ]

(#31194) Azharel válasza Traca87 (#31189) üzenetére


Azharel
aktív tag

35k hivatalos lg szervízben pesten, csak oda vidd.

más
elkészült Xdabbeb 3.0 kamerájának apk verziója is, figyelmeztet hogy install közben a rendszer összeomlik. valóban össze is omlott, de utána már rendesen működik, legalábbis eddig :D

(#31195) ΞΔGLΞ válasza jooker82 (#31141) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

KISZABOTTUL (SZ, B felcserélendők) UNALMAS ÉS IDEGESÍTŐ EZ A TOPIK!

Ezt azok nevében írom, akiknek már elment a kedvük attól is, hogy itt megkérdezzenek valamit, ami tényleg a telefonnal kapcsolatos, mert mást sem lehet olvasni, mint a romolgatásokat. De ha valaki mégis megteszi, jön "50" mókólással foglalkozó "fasság" hsz és az illető kérdése máris a süllyesztőbe került!! Alig vettem észre, hogy kint van a 20D, (bár nekem még nem jelzett), mert szinte átugrottam gyorsba a hsz-ket.

Nem értem miért nem lehet egy külön topikja a romolgatásoknak, vagy fordítva. Vagytok itt 10-15-en, akik fel le cserélgeti a romokat és kb van másik 100 tulaj, akiknek tele a töke ezzel az egésszel és a fent leírtak miatt, inkább nem is kérdeznek, vagy már emiatt leléptek innen a f...ba!

(#31196) M5L9MC válasza Ahanoiaid87 (#31191) üzenetére


M5L9MC
újonc

Kipróbáltam, de nekem nem lett jó.

(#31197) Mankó válasza Xmodule (#31186) üzenetére


Mankó
veterán

Tetszetos tenyleg, de olcsonak se mondhato.
De az lenne a lenyeg, h fogasra is jo legyen, meg ne nagyon vastagitsa meg a telot, s persze vedjen is! Mindent egyszerre persze. :DDD

(#31198) szoja válasza ΞΔGLΞ (#31195) üzenetére


szoja
tag

Engem is zavar, de minden telefon topikjában ugyanez a helyzet. Úgy tűnik, ez egy ilyen műfaj :)

(#31199) jooker82 válasza ΞΔGLΞ (#31195) üzenetére


jooker82
nagyúr

hát ez van,engem különsebben nem zavar,még mindig jobb,mint mikor ódákat zengtek a sisztergő zenehallgatásról én meg semmi ilyesmit nem tapasztalok... :N
tény,hogy akik régebb óta itt vannak,figyelhetnének kicsit jobban az újabb kérdezőkre is. :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#31200) kisgergely80 válasza Mankó (#31197) üzenetére


kisgergely80
tag

Szerintem, ha azt akarod, h tényleg védjen is, akkor csak a flip tokok jöhetnek szóba. Hiába van rajta egy sima tok, ha úgy esik le, kijelző csere. A flipesek közt van olyan pluszban, amiben gumi tok van. Szerintem ez a kombó a legbiztonságosabb. :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.