Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30351) Azharel válasza Szakiii (#30345) üzenetére


Azharel
aktív tag

Ha jól tudom neked volt fent a v20b vodafone rom, tehát menj a szerviz menü/settings/update touch firmware és utána jó lesz.

(#30352) pestibenji válasza DroiDMester (#30348) üzenetére


pestibenji
senior tag

Sajnos az stweakset meg se nyitja, mert hibát ír ki, hogy "no root access or timeout"

Gazsi: köszi ezt el is felejtettem, mindjárt bepróbálom :)

(#30353) Szakiii válasza Azharel (#30351) üzenetére


Szakiii
addikt

Rendben, csak az a baj hogy azt írja hogy hidden menü not installed.

(#30354) morphin


morphin
tag

Nem szorosan a telefonhoz kapcsolódik a következő kérdésem, remélem van aki elég széles látókörrel rendelkezik a témában.
Otthon ADSL-em van amivel mondhatni használhatatlan bármelyik felhő...hiszen pics@ feltöltési sebességgel az életem leélem mire feltölt akármit is, arról nem beszélve, hogy ha a feltöltési szál maxon van akkor a letöltésit visszaveszi.
A lényeg a lényeg, hogy olyan megoldás vajon létezik-e már, hogy van egy tárhelyem valahol a "fellegekben" és én közvetlenül (PC előtt ülve) oda tudok le- és feltölteni. Telefonról/tabletről pedig csak fogom aztán lehúzom ami éppen kellene.
Egy élő példa erre: itt melóban ücsörögve amikor egy vevő nincs fogom magam és ha megtetszik valami akkor töltöm is fel vagy le attól függ honnan nézzük...legyen akár kép,videó,APK stb.
Lehetne persze NAS-t telepíteni otthon router mellé, de nem adnék ki erre alap hangon egy Deák-igazolványt. :DDD
Valahogy a legegyszerűbben akarom megoldani, nem akarok kábelezni, nem akarok AirDroidozni és társai... :))
Valaki? :R

szerk.: melóban is ADSL van, ezért innen sem tudok közvetlenül feltölteni...

[ Szerkesztve ]

(#30355) Azharel válasza Athaualpa (#30344) üzenetére


Azharel
aktív tag

1
Biztos vagyok benne, hogy a tv-ben lévő wifi modul egy hulladék, nálam is sz*r ha a tv-re akarok streamelni telefonról.
Pc-G2 között oda vissza tökéletes. Nálam itthon 5ghz wifi hálózat van.

2
Én is szoktam telefonról filmezni, 1080p ac3 eng hangsáv + hu felirat. A gyári videólejátszójával tökéletesen megy. Azt hozzá tenném, hogy én a gépen ps3 media szervert futtatok. Csak simán megosztásban van, tehát a ps3 szerver nem transcode-ol. Telefonról pedig ezzel az appal nyitom meg hálózaton a filmeket.

(#30353) Szakiii
Az bizony kellemetlen, kérdezd meg DM-et miképpen tudod elővarázsolni, vagy menj vissza valami stock romra (de ne voda 20b) és ott csináld meg majd rakd fel DM féle romot.

[ Szerkesztve ]

(#30356) pestibenji válasza DroiDMester (#30348) üzenetére


pestibenji
senior tag

najó a fenébe.... anélkül, hogy bebootolnék recoverybe meg tudom állapítani valahogy, hogy van-e még egyáltalán recoverym? ugye a factory reset menüből ha nincs recoverym akkor belépés helyett fr-t csinál azt meg most nem engedhetem meg, mert rengeteg dolgom van amit menteni kéne, viszont a titanium backup nem megy ugye és a lg g2 backup progija nincs a telómon. Az lehetséges, hogy a Dorimanx törölte a recoverym is?.... vagy hogy tudom meg, hogy be fogok-e tudni lépni oda?

(#30357) Azharel válasza morphin (#30354) üzenetére


Azharel
aktív tag

Ugyan ilyen retek adsl-em van (hiába vdsl már), sajnos jellemző hogy a feltöltés lefogja az egészet. Sőt nálam feltöltés alatt már a weboldalak se jönnek be..... 20mb telekom 2014 :C
Én erre a google drive-ot használom, számomra elegendő a 15gb tárhely is. Droidon az app-ja is elég jó.

(#30358) hito


hito
nagyúr

Nagyon fontos kérdés (számomra):

a kamera mod hozzányúj a videófelvétel hangminőségéhez? Sajnos stock kamerával nem csináltam próbafelvételt, csak amikor már módosítottam a kamera drivert az első hsz-ben lévő csomaggal.

Most vagy a koreai G2-ben van mérföldekkel jobb mikrofon, vagy a kamera mod csúnyán lebutítja a hangot. Koreai G2-vel sokkal tisztább és mérföldekkel érzékenyebb/hangosabb felvételt lehet készíteni és mivel nem csináltam a normál G2-vel kamera mod előtt próbafelvételt, így nem tudom, hogy vajon a mikrofonjuk más, vagy a kamera mod cseszi szét így a hangot.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30359) pestibenji


pestibenji
senior tag

faszom... YOLO

Szerk: na sikerült bebootolni recoverybe, tehát elvileg nem lett FR, most felraktam a supersut és várom a csodát, és, hogy bebootoljon :D

[ Szerkesztve ]

(#30360) reflxx válasza pestibenji (#30359) üzenetére


reflxx
aktív tag

avagy Carpe diem a hülyéknek :U

(#30361) pestibenji válasza reflxx (#30360) üzenetére


pestibenji
senior tag

Kedvenc filmem mottóját csak sokkal komolyabb dolgokra használnám :) Nem vagyok ilyen #yoloswag idióta, de ez a szituáció megkövetelte :D

Miközben meg kell mondjam szétszakadok a röhögéstől ezen a Duna TV-s bakin :DD :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#30362) Athaualpa válasza Azharel (#30355) üzenetére


Athaualpa
csendes tag

Nálam minden megy hibátlanul így, megosztott mappával is, egyedül a dts hangnál szaggat..ez biztos, h valami kodek, mivel egy régebbi verziónál ezzel a hanggal sem volt probléma. Tulajdonképpen telefonon mindegy lenne milyen hangsáv van rajta, de az angol 720p mkv-nál néha csak dts van..

Morphin: Igen, én is erre gyanakszom, mert amikor probálgattam a tv okos funkcióit, wifin halál volt, de kábellel rögtön minden gyorsabb lett. Egy próbát megér, aztán majd jelzem, h lett e valami változás. :-)

(#30363) Szakiii válasza Azharel (#30351) üzenetére


Szakiii
addikt

Köszönöm, működött. :)

(#30364) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni, unrooted stock 4.4 20A romom van ha böngészőből megnyitok bármilyen youtube linket az új lapon nyílik meg és nem a youtube alkalmazásban. Mind a böngészőnél mind a youtubenál töröltem az alapértelmezéseket és így sem megy. Elég idegesítő a dolog.

Válaszotokat előre is köszönöm.

(#30365) Meggyi001 válasza Ahanoiaid87 (#30364) üzenetére

Sztem töröld a youtube-ot, tedd fel megint, aztán akkor elvileg meg fogja kérdezni a linkek-nél ha rákattintasz,h mivel nyissa meg....

https://gamergep.hu/

(#30366) wyzard


wyzard
tag

Sziasztok !

Feltettem KK-ra a Jihnu-féle cameramod-ot. Azóta nincs videólejátszóm ezért nem tudok vidóket lejátszani ((fényképezés meg a többi rendben megy).

Vissza tudnám varázsolni valahogy, járt már így valaki ?

Köszönöm előre is. :R

(#30367) Ahanoiaid87 válasza Meggyi001 (#30365) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Köszönöm a gyors választ de megoldódott. Csak restart kellett és megy is. Mégegyszer köszi

(#30368) laca.1 válasza DroiDMester (#30348) üzenetére


laca.1
aktív tag

Dm,
telepitése a kernelnek?
1,föl az sdre
2,twrp
3,install zip
És ennyi?Avagy alami wipe is kell?ha igen az elején vagy végén?előre is köszi a váaszt

[ Szerkesztve ]

(#30369) rayoliviero válasza laca.1 (#30368) üzenetére


rayoliviero
veterán

Plusz wipe cache és dalvik cache a végén.

(#30370) Gaberking válasza rayoliviero (#30369) üzenetére


Gaberking
senior tag

Minden kernel telepítés után fontos, a mozgásérzékelő újra kalibrálása is!

(#30371) rayoliviero válasza Gaberking (#30370) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi, én azt eddig nem csináltam. Ezentúl megcsinálom.

(#30372) Meggyi001 válasza Ahanoiaid87 (#30367) üzenetére

:)

https://gamergep.hu/

(#30373) zazenke


zazenke
őstag

de megvígasztaltak az lg márkaszervízbe ha esetleg nem fogom tudni megoldani helyileg a szoftver problémámat készüljek fel ha beviszem hozzájuk hogy lehet meg se éri javítani mert a rootolásnál nem mindig csak sima letéglázás keletkezik azt mondja a szervizes van amikor alaplap csere oldja csak meg a problémát az meg 60 lepedő amit nem érdemes megcsinálni

(#30374) laca.1 válasza rayoliviero (#30369) üzenetére


laca.1
aktív tag

Köszönöm kedvességed!

(#30375) Azharel válasza zazenke (#30373) üzenetére


Azharel
aktív tag

Most te konkrétan elmondtad nekik h rootoltad és mókolni akartad ?

(#30376) f(x)=exp(x) válasza Azharel (#30375) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

LOL :D :D :D :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#30377) gusthy válasza Azharel (#30375) üzenetére


gusthy
veterán

Volt más választása? :)

(#30378) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Valakinek van feltöltve D80210A_00 HUN T-mobile-os ROM valamilyen felhőbe? Megköszönném ha küldene egy link-et róla! :R
Jelen pillanatban 0bit/sec-el tölti... :(((

Na meg is szakadt a letöltés... :((

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#30379) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Twrp+DroiDMester romja van a telefonomon.Ha vissza akarok menni stock 20b-re akkor azt úgy kell tennem mint ahogy az 1hsz.-ben le van írva?DroiDMester offline telepítőjének használata elött törölni kell a PC Suite programot?

(#30380) Azharel válasza gusthy (#30377) üzenetére


Azharel
aktív tag

Konkrétan ? Volt. Korábbi hozzászólásaiból kihámozva telekomos 20b volt a telefonján. Mivel ez szenved a downloadban lévő rooted bugtól simán beadhatta volna nekik szervizbe. Ha újra tudták volna neki húzni a szoftvert garban, és akkor derült volna ki maximum hogy tényleg rootolt akkor mivan ? megjavították ámen. Vagy nem is tudják tényleg alaplap csere akkor meg ki sem derült volna. Persze tudom én utólag könnyű okosnak lenni, de nincs az az isten hogy beismerjem, hogy én voltam a hibás.

[ Szerkesztve ]

(#30381) rayoliviero válasza zazenke (#30373) üzenetére


rayoliviero
veterán

De mi baja konkrétan a telódnak?

(#30382) zazenke válasza Azharel (#30380) üzenetére


zazenke
őstag

hát én meg beismertem de még nem hozzájuk megy egyből a teló hanem helyi sufni céghez akik közel ülnek úgymond a tűzhöz , én tovább nem kínlódok vele. m ár el is vittem ők ha megcsinálják a rootot is leveszik róla azt mondták

(#30383) zazenke válasza rayoliviero (#30381) üzenetére


zazenke
őstag

rossz módon javítottam volna meg a videó hangját . a root még az ment utána felülírtam az xml pats fájlt mint a leírásba. és utána egyből újra indít és már nem indúlt újra. most lehet találgatni hogy mi történt. droidmester azt mondja a felülírás után nem szabadott volna egyből újra indítani hanem visszaállítani a jogokat. én nem tudom már

(#30384) zazenke


zazenke
őstag

2000 ft ért javítják a hivatalos márkaszervízbe a váci úton csak én szolnoki vagyok csak akkor viszem fel ha már az itteni "mesteremberek " is lemondanak róla. olyan emberhez vittem akinek telefonboltja is van és vannak kapcsolatai nem csak lg de samu ügyben is

(#30385) zazenke


zazenke
őstag

ettől fügetlenül hasznos információnak találom hogy rootolás közben alaplapos is lehet a teló .

(#30386) rayoliviero válasza Misi1980 (#30379) üzenetére


rayoliviero
veterán

Igen.
Nem kell törölni.

(#30387) Danny365 válasza zazenke (#30384) üzenetére


Danny365
őstag

Download mode az ment rendesen, nem? Szerintem az is elég lett volna, ha átviszed egyik haverodhoz, akinek feltelepülnek a driverek normálisan, aztán kdz-vel feltettétek volna újra a rendszert. Nem hiszem, hogy el kell majd küldeni az LG-hez, nem igazán lett elrontva semmi, mármint nem komoly a baj vagy ilyesmi.

(#30388) Misi1980 válasza rayoliviero (#30386) üzenetére


Misi1980
senior tag

Köszönöm a segítséget!

(#30389) laca.1


laca.1
aktív tag

Most mobillal akarom letölteni a kernelt de az xda nem találom a letöltő lehetőséget tud valaki közvetlen elérést nekem?

(#30390) Danny365 válasza laca.1 (#30389) üzenetére


Danny365
őstag

Itt van. Legalábbis ha a Dori 4.2-t keresed.

(#30391) rayoliviero válasza zazenke (#30384) üzenetére


rayoliviero
veterán

Windowst újraraktad és annak ellenére sem települ a driver? A vírusirtót kapcsold ki szerintem és úgy próbálkozz a driverrel.

Misi1980: Szívesen.

[ Szerkesztve ]

(#30392) Fapuma77624 válasza Athaualpa (#30344) üzenetére


Fapuma77624
tag

2. Pont ... ez h is működik? ?

(#30393) zazenke válasza Danny365 (#30387) üzenetére


zazenke
őstag

a download az bejött aztán hogy a driver miért nem ment fel két különböző gépen sem azt nem tudom . én már nem kínlódok inkább kifizetem azt az embert aki megcsinálja . alaplap cserét azt nem kérek akkor új telefon de másfajta. még egy dolog dühít csak az hogy a video hangját nem nagyon igyekeznek megcsinálni legálisan . mert hogy megjött a levél az lg-től melyben azt írják ők nem tudják lesz e és mikor erre frissítés. egy zászlós hajó telefonnál. ne vicceljünk már kérem szépen. az lenne a minimum ha megértő lenne az ilyen esetekbe és ingyen megcsinálná. nem azért rootoltam hogy illetéktelen előnyökhöz jussak hanem mindössze azért hogy egy normál telefonként viselkedjen videózás közben.

(#30394) zazenke válasza rayoliviero (#30391) üzenetére


zazenke
őstag

megtettem újra tettem és vírusírtót fel sem tettem és defender se volt. tűzfal sem volt

[ Szerkesztve ]

(#30395) rayoliviero válasza zazenke (#30393) üzenetére


rayoliviero
veterán

Vírusirtót kikapcsoltad? Nem az kavar be driver telepítésnél?

szerk: Ok. Akkor nem tudom mi lehet az oka. :(
Milyen Windows ez amúgy?

[ Szerkesztve ]

(#30396) zazenke


zazenke
őstag

de még egyszer mondom az a hasznos információ hogy hogy alaplapos is lehet root közben szóval vannak kockázatok a kerülő úton

(#30397) reflxx válasza zazenke (#30384) üzenetére


reflxx
aktív tag

Az ilyen szervízesektől sokat ne várj.. Legalábbis itt a legnormálisabb szervizes is azt mondta hogy ez a telefon KUKA!
Aztán DroidMester és még sok fórumozó kolléga segítségével ingyen megcsináltuk.. Igaz 2 hét szenvedés árán :C

(#30398) zazenke válasza rayoliviero (#30395) üzenetére


zazenke
őstag

volt 8 as és 7 es szűz rendszer is

(#30399) apaszka válasza zazenke (#30393) üzenetére


apaszka
veterán

Igazad van,de az LG központi szervizet kár volt értesítened,az biztos.
Ha a telód életképes lesz,hogy fogod javíttatni egy más típusú hiba miatt?
Biztosan van nyoma,mikor elismered a ROOT tényét :W
Sajnállak tényleg! :K

Tip

Max rokonnal gariztasd ,ú meg semmit nem tud,és nem lesz nyoma sem a ROOTnak .

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#30400) noxon


noxon
őstag

Új kinézete van a facebook appnak, de csak akkor frissült rá amikor eltávolítottam és újra feltettem, a hangsout meg még igy se frissül az újra ( playben frissült, de kinézetben nem ). Stok KK.. vajon mitől lehet ez? Jó kérdés? :D

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.